• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
bublinka: nevím jestli je to nový, je to tam jak sídlí cestovka Invia.cz jestli víš...
a co by jsi tam chtěla dělat za práci? a jak ses seznámila s přítelem? já su zvědavá co? :slight_smile:
Zní to nádherně, až jednou manžel vydělá hodně peněz tak si taky koupime barák někde v horách v Rakousku nebo Slovinsku a budeme tam :slight_smile:)

yanna: já sem třeba nechodím když mám volno, ale když jsem v práci, tak si potřebuju pokecat, je fakt, že me to stresuje, ale aspon se tu vypovidam lidem co jsou na tom stejne jako ja a pochopi me...nikde nechci nikomu priznat ze nam nejde otehotnet a jak strasne moc chci, to vi jen manzel a moje dve kamaradky, jinak delam, ze mi to nevadi...já jsem občas jako telo bez duse a porád jen chrlim na manžela tu moji zlost, ze bych se nakopala do zadku, snad tim sportem to ze sebe dostanu a nebudu hnusna doma...
2. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miris, já vím.. člověk tu ani nemusí dřepět furt. Jenže jak sem leze, tak to má pak furt v hlavě. Mluvím z vlastní zkušenosti. Spíš to platí pro všechny, řekla bych, že na všechny to působí stejně. Koník mě akorát celou dobu stresoval a zabíral čas, i přesto, že jak píšeš, jsem se vykecala, početla, dovzěděla, odreagovala (taky jsem sama jako iris). Kde si máš o tomhle popovídat? Kolikrát je možná lepší nikde. Pak se člověk rozjede na nějaké diskuzi a je vymalováno. On má pozitiva, který jsou zároveň negativa.
2. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, no mentalita je na me trochu moc divoka :grinning: . Ale jinak jako nejsou spatni, jen proste mne vadi, ze cely ten system tady vubec nefunguje. Ale to mluvim o jihu. Vsem je vsechno jedno, nezalezi jim mit kolem sebe hezke prostredi, i na tech plazich kolikrat vsude nechaji odpadky, ja to nechapu. Proste si nevazi toho, co maji a systematicky to nici. Ale toto jsou celkem jeste malickosti, horsi je, ze tady nemaji ani moc zadne jistoty. nemocnice a celkove zdravotnictvi je podle me v hroznem stavu, velka nezamestannost, pro deti zadne jistoty. Ja jsem chtela mimco uz driv, ale dokud jsme nemeli jiste stehovani, tak jsme to odkladali. Meli jsme fakt strach privezt miminko do takovych pomeru. Ale ted uz je to uplne o necem jinem a jsme si jisti, ze v horach nam bude lip a doufejme, ze brzy ve trech :slight_smile:

K tomu konikovi tady, urcite to do hlavy zene plno myslenek, nekdy i negativnich. Ale zas je fakt, ze treba i ja to proste nechci nikomu vykladat, ze se zaciname snazit,ale zas na druhou stranu jsme zensky a potrebujeme se z toho vykecat a tady kdyz je nas na to vic tak se to pak lip snasi. Ja teda z toho zatim spatna nejsem, protoze teprve zaciname, ale nemuzu vedet, co bude casem. Ale kazdopadne co vim, tak ze se to nestane mou nocni murou, protoze si rikam, ze jednu to proste pujde, i kdyby jsme tomu meli pak nejak pomoct. My s pritelem radi cestujeme, sportujeme takze vlastne porad nejak zamestnavam hlavu a snazim se myslet pozitivne.
Ja si myslim, ze kazdy mame svuj osud a proste ten to vsechno zaridi a i kdyz ho budu chtit sebevic zmenit tak se mne to nepodari. Snazim se radovat se z toho co mam a koho vedle sebe mam.
2. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, tak o invii vubec nevim. Mam pocit, ze se Brno pekne zmenilo, od toho, co tam nejsem. :grinning: A to jsem pracovala v centru, takze jsem ho znala moc dobre.
No s praci, nevim presne, uvidim co bude. Ale spis nekde v kancliku, bud jsem premyslela o nejake logisticke firme nebo proste ze zacatku sekretarka, tezko rict. Prinejhorsim na recepci do hotelu nebo nejaka cestovka.
My jsme se poznali v Brne, po case jsme zjistili, ze to bylo diky tak velke souhre nahod, ze to proste bylo osudove setkani. :grinning:

No tak az budeme mit vsechny ty mimi tak muzem usporadat setkani maminek v Dolomitech :wink:
2. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bublinka: neee nezměnilo, to se ti zdá...No to věřím, že to bylo osudové setkání, to se jen tak nedeje se seznámit s cizincem a odcestovat a bydlet v zahraničí...a nemáte doma italskou domácnost jakse říká? :grinning: italové jsou prej hodně temperamentní...no to setkání zní krásně :slight_smile:
a nemáš někde na netu nějaký fotečky jak to tam u vás vypada?
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: no mne to ale taky trvalo 2 roky nez jsem se sem prestehovala. Italskou domacnost nemame, talire jeste nelitaji :grinning: Ale tak hadky asi jako vsude jinde. I kdyz ta vic temperamentni jsem spis ja, on mne ani jak ital kolikrat ani neprijde, je velkej klidas :slight_smile:
No fotecky bohuzel nikde na netu nemam a sem jsem ani nic nedavala, protoze se to nehodi k tematu :grinning:
2. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tak něco by jsi přihodit mohla :dizzy_face:
Já bych na jednu stranu strašně ráda vypadla, protže je to tady šílený, libí se mi třeba Irsko, ale tam je zima a ja jsem spíš na teplíčko a sluníčko, takže něco blízko teplýmu moři, ale zase blízko hezké přírodě a hory jsou pro toto uplně stvořený :slight_smile:
tak to je fajn, že to nemáte moc divoký :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, tak ja tam teda neco prihodim, ale asi az navecer :wink:
Ja nevim, ja jsem celkem dobrodruh, ale proste doma je doma. A ted, kdyz jsem pryc, vidim tolik veci, kvuli kterym se v CR zije dobre oproti jinym mistum. NO je to tezky, asi ma kazdy misto svoje pro a proti. Irsko musi byt krasny, ale ja bych tam asi nevydrzelo, moc zima :confounded: Tady je to, co se tyce prirody, fakt strasne krasny. Mame more, hory za humny, ta priroda a klima mne bude fak chybet. V zime pri peknem pocasi jsem si mohla vyrazit jen v mikine. Jako dovolenou muzu jen doporucit. Ale pro normalni zivot tady hdne veci chybi.
A ty ses ted v praci? Co vlastne delas? A jak jste spolu dlouho s manzelem?
2. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je právě to po čem já toužím, zimu nemusím a jít v zimě jen v mikině nebo lehčí bundě, žádný mrazy, to by bylo ideál :slight_smile: a kde přesně bydlíte? kouknu aspoň na mapu ať mám představu :slight_smile: já byla v Itálii jednou u moře a to v Rimini, ale tam se mi nelíbilo a pak jednou jen s bráchem pracovně v nějakým městě na otočku a to jsem ani moře nezahlídla, teď se mamka v neděli vrátila z Itálie z Gargana a teď je tam zase prozměnu babička a taky švagr tam byl nedávno :slight_smile: My byli letos manželem v Bulharsku a na víkend v Chorvatsku, kterej dopadl hrozně :grinning: já taky strašně ráda cestuju :slight_smile:
Jooo, jsem v práci, je to dneska vopruz :frowning2: dělám u Bohunické nemocnice v novým nákupním centru v obchodě... S manželem, rok a půl :grinning:
2. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja zimu taky nemusim, ale nakonec to teplo tady bylo jedno z mala pozitiv a v lete paraky kolem 40 jsou fakt k nevydrzeni!
Jo a ja jsem na Sicilii :sunglasses: . Sever Italie mam celkem projezdeny, je tam taky moc hezky, ale je fakt, ze more nic moc, neni tak cisty a tyrkysovy jak tady. Vy jste cela rodina cestovatele! :dizzy_face: S tim Chorvatskem jsem to predtim cetla, to je hrozny. To me mrzi, ze to tak blbe dopadlo.
jooo, tak novy nakupni centrum to znaaaam :sweat_smile: Tak zas tak mimo nejsu :slight_smile: Byla jsem tam s mamkou letos v cervnu, kdyz jsem byla doma. Sly jsme to omrknout a libilo se nam tam. Vetsi klid a lepsi vzduch nez v jinych obchodnacich :slight_smile: A do kdy dnes delas? pak mas snad vikend volno?
Jo a to jste manzele rok a pul, nebo se znate rok a pul? To je jak zpovedi, ze? :grinning:
2. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to moře tam opravdu nebylo nic moc :frowning2:
No vidíš, tak je to otevřený skoro rok, takže zas tak nový není...mě se to centrum teda vůbec nelíbí, je nejhorší v Brně :frowning2: dneska dělám do 20hod. a jinak jsem tu i so, ne :frowning2:
zname se rok a pul a manžele jsme skoro 3 měsíce...jejda toto letí :frowning2:
2. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz tam delas, tak verim, ze se ti tam nelibi. ty jo, to te teda lituju. To musi byt hrozny byt tak dlouho v praci. Aspon ze muzes aspon na net! Ja ted jeste varim, ale jak to dodelam, tak hodim fotky treba na rajce a poslu ti odkaz, abys mrkla, aspon ti to treba bude vic utikat! :grinning:
Tak to dodatecne gratuluju ke svatbe a preju jen to nejkrasnejsi!!! :dizzy_face:
2. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem toho na webu moc nenasla o te folikulometrii coz je skoda. Akorat tam holky pisou ze chodili nekolik dni po sobe aby bylo videt jak ten folikul roste. Ale to nevim jestli to byli holky co uz to rok zkouseji nebo jestli to jsou takove aktivky jako ja :grinning: .

Muj Dr. me rekl ze si to musim uhradit sama ze kdybych byla uz vic jak rok tak ze me to zaplati pojistovna a pak me rikal ze jich me nemuze udelat tech UTZ vic jak 7 za rok tak jsem malinko zmatena.

Ale stejne uz se moooooooc tesim na toho 12.10. jdu na 12:45 tak na me holky myslete budu 13DC tak mam i malou obavu aby uz neprasknul a ja musela prijit v listopadu znova na cumendo :sunglasses:
2. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem totiz zvedava jestli jsem v poradku a jak to tam u mne funguje protoze podle grafu co si delam na fertility nejsem moc chytra kdy tu OVU vlastne mam jestli 14-15 nebo az 17 18 19 DC tak aspon bude konecne jasno :dizzy_face:
2. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee, tak to už se těším :slight_smile:
já tak pruběžně celej den neco delam, přislo mi zboží a tak takže pohoda :slight_smile: jsem zvyklá dělat 12ky a jeden čas jsem dělala i 14hod., dělala jsem v domově důchodců a to byl dost záhul na moje nemozný záda, tak jsem toho musela nechat...
děkuji za gartulaci :slight_smile: a vy se budete brát kdy a kde? v Itálii nebo tady?
2. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, ja jsem driv taky delavala 12-tky, delala jsem na psychiatrii v bohunicke nem., kousek za tebou :slight_smile: Ale mela jsem vzdycky ranni, dalsi den nocni a pak jsem mela 2 dny volno, tak se to dalo. Ale mit to 3 dny za sebou jak ty, to musi byt docela zahul! Jej, co mas se zadama? :frowning2:
My zatim nevime. Ten posledni rok jsme meli hodne hektickej, celkove ta nejistota, jestli nas prestehuji nebo ne, kde budeme, takze jsme neresili nic a vsechno oddalovali, abysme to meli pak az v klidu. Takze jak se prestehujem tak snad se nam zacne darit. A kde svatba, to teda taky zatim nevim.
2. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to jsem taky tak dělávala v duchoďáku, ale zase takhle mám aji víc dní volna naráz, což mi aspon dovolí si někam vyjet :slight_smile:
měla jsem havárku, srazilo mě auto a od té doby mám špatný záda a nesmím tahat nic těžkýho, čemuž se v domově důchodců opravdu ubránit nedá :frowning2: hodně s tím bojuju i v této práci, ted jsem zase docela v hrozným stavu, ale nemuzu si dovolit jit na naschopenku ani na pár dní. Kolegynka otehotněla a ješte tu pořádně není zaučená náhrada za ni a nemel by za me kdo jít,takze tak nejak bojuju ted...
já bych se nejradsi vdávala znova, nejak ten pulrok priprav a jeden den "D" utekl moc rychle :frowning2:
2. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zas joooo :slight_smile:
No to je strasny s tou havarkou a to se ti stalo v Brne? Chodis nekam treba i na rehabilitaci? To te teda lituju, musi to byt neprijemny. Ja jsem mela havarku loni, mela jsem zlomenou klicni kost a doted pri spatnym pocasi se to ozyva. Ale hodne mne pomaha prave ta posilovna. protoze jak si udelas trochu svaly, tak drzi cely telo tak nejak vic pohromade :grinning: ted jsem to asi dost blbe napsala...
2. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, v tomto ja ti moc neporadim. Ja jen vim, ze kdybych si ji ja nechala delat az ve 13DC tak uz mam po ovu.
2. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nee, to se mi stalo v Beskydech na dovolené, ale už před 6 lety. Jo na rehabky chodím, ale není na to moc, čas, ted si zase budu muset jít nejaký nechat napsat.Jo já doufám, že posilka a bříšní tance to zlepší :slight_smile: No tak to mě se ozve kolikrát i naštípnutej loket, když je škaredě :grinning:
2. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
do brisnich tancu jsem taky chodila....na Vaclavskou. Kam ty? Tam byla tak super holka co nas ucila, ktera me vzdycky tak pozitivne naladila, to bylo neuveritelny :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my to asi budeme mít ted na Vinohradech, jinak to bývalo u Centrumu...já už se na to hrozně těším :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim, me to taky bavilo. Chodila jsem taky na salsu, ta se mne moc libi, ale bylo to tak rychly, ze jsem tam litala jak hadr na holi :grinning:
2. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mažu se z tabulky, nějak to zase nedopadlo. Uf, příště povím víc :pensive:

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 1/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
31.8.09 Dracinek 9.tt..............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???
30.9. peprlik...........................22 let...TP:????

SNAŽILKY:
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 36 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 35 DC
momis.................................30 let...5 snažení = 35 DC (posl. cyklus 31 dní)
kamiz..................................28 let...3 snažení = 31 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova........................22 let...2 snažení = 30 DC (poslední cyklus 30 dní)

bell2...................................25 let...1 snažení = 28 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 28 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 26 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 25 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky...................................28 let...4 snažení = 25 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras..................................26 let...3 snažení = 24 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123............................28 let..19 snažení = 23 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111.............................27 let...5 snažení = 23 DC
bublinka...............................31 let...0 snažení = 22 DC
pajulinka.............................21 let...11 snažení = 23 DC
marokanek1111...................22 let...8 snažení = 18 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline...............................23 let...3 snažení = 18 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol.................................28 let...1 snažení = 18 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86.........................23 let...2 snažení = 18 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o..............................29 let...3 snažení = 13 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna..............................24 let...3 snažení = 13 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska................................21 let...4 snažení = 12 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v...............................20 let... revize =11 DC (čekání na porevizní MS)
lussyn.................................29 let...4 snažení = 9 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 7 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela..............................32 let.....8 snažení = 7 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24...........................25 let...14 snažení = 5 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001...........................32 let...3(porev.)sn.= 4 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2.................................28 let...4 snažení = 3 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88..............................21 let...6 snažení = 3 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris.......................................29 let...4 snažení = 1 DC (posl. cyklus 28 dní)

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC
2. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo, tak to znám, chodila jsem na Salsu do Sombrera na Zelňák, taky jsme se u toho dost nasmáli, pošlapaný nohy, ale halvně že nás to bavilo :slight_smile: manžel na toto není, takže Salsu jsem vypustila...
2. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zalbaba: copak se stalo?? :confused:
2. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, do sombrera jsme taky s holkama sem tam zasly, byvala sranda.Ten muj taky na tance moc neni, vlastne vubec, takze jsem s tim taky prestala. Ja jsem tam chodila driv s kamoskou, bylo to i zvlast, ne jen pro dvojice.
Ja se snazim ti tam dat na rajce ty fotky, no trva mne to nejak :frowning2:
2. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musim za vama, at se muzu nekomu sverit. Cekam jak na trni, za 2dny to mam dostat, ale nic tomu nenasvedcuje, co se tyce toho, jak se citim. Zatim jen lehce spinim, ale jindy me v tuto dobu uz dost boliva v podbrisku... Jsem fakt zvedava, jak to dopadne. Testovat se mi zatim nechce, radeji to rovnou dostat, nez negativni test... :angry:
2. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlababa, joj, :frowning2: to mě mrzí, drž se!!!! bude líp :wink:

Majdalena, tak zkus ještě vydržet! :wink: Já už mám zpoždění 4 dny, měla jsem to dostat v úterý a nic, tak jsem ve středu testla a taky nic, tak čekám, to zas zkusím v neděli. :wink: držím palce :wink:
2. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No taky se chystám dát fotky na rajče, ale není na to nějak čas pořád :frowning2: mám jen albíčko na beremese.cz a na facebooku, ale ty vidí jen kdo tam je, takže to je blbý :frowning2:
Já do Sombrera taky chodila s kamoškou :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek