• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Mám radost za tebe, peprliku :slight_smile: V pátek to dopadne na jedničku, uvidíš! :wink:
Pěkný den všem.
3. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.

Peprliku v patek to vyjde na 1*. Ja jsem nad tim premyslela ze kdyz ti Dr. rekla ze ses v 4tt tak to se preci pocita od uplneho zacatku od vajicka kdy v tobe vznika takze od 1DC uz pri MS. Takze ofiko jsi tehotna 2tt a to by byla Dr. kouzelnice aby tam neco videla :grinning:

Takze zcela spravne te nechala doma v klidu kdyby byl nejaky problem aby jsi lezela a jinak taky projistotu aby mela tyden na to aby tam pak neco nasla aby miminko mohlo povyrust. Takze se neboj ted tam treba uvidi nejaky flicek a za par tydnu uz tam bude kus mimina aspon 1cm se srdickem :wink:

Tak se mej a uzivej na morave. Kde presne ses na morave a jsem taky puvodem z moravy.
3. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
přeji pěkný víkend, já mám bohužel pracovní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peprliku....tak super že už tě noha nebolí, to se mimískovi u tebe bude líbit :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, přeji krásné sobotní ráno :slight_smile: sluníčko svítí, tak šupkejte všichni někam na prochajdu ať užijete poslední krásný dny, já jsem v práci, tak vám to budu jen tichounce závidět :grinning:
3. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka: tak jsme dvě :grinning:
3. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak MS už skončila, takže se zanedlouho vrháme na další snaženíčko :dizzy_face: Peprliku, vše bude určitě OK :wink:
3. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....tak aspon nebudu sama na koníkovi :slight_smile:))
3. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky je unas krasne. Po O jdeme na chatu k manzelovo rodicum tam je hezky.

Jinak holky mate nejaky zkusenosti s tim ze mate pri MS vyssi teploty nez predchazejici mesice?

Ja jsem z toho na divoko. Jindy se me to mota 36,4-5-6 a ted jen 36,6-7 a obcas me do toho pichnou prsa.

Jeste me tak napadlo abych byla tehu i pred MS to si dost dobre nedovedu predstavit kdyz me i klesly teploty z 36.8-9 na tech 36,6-7.

Co myslite. Ja myslim ze nejsem a jak uz jsem psala tesim se na 12.10. na folikulometrii budu uz 13DC tak mam malinko obavuaby uz ovu neprobehla ale snad ne. :wink:
3. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka, neboj samotnou tě tu nenechám :wink:

sima, no vy se máte, manžel taky jel dneska na chalupu chystat uhlí a dřevo na zimu a zazimovat moje autíčko :frowning2: bude mi po něm smutno :pensive:
3. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima....ten 13DC myslím bude akorát, no a k tomu jestli můžeš bejt těhu, no udělej si test a budeš mít klid :wink:
3. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko ja jsem si delala tehu 11DPO kdyz jsem byla 29.9. a byl jak padlej snih tak nepredpokladam ze ted kdyz mam 4DC MS ze by tam byl pozitivni ale zazraky se deji ze.

O zname sestrenice poznala ze je tehu od 3ti mesic protoze mela normalne MS a vubec by ji nenapadlo ze je tehotna. Az po tom 3tim mesici se ji MS nedostavila a zjistila ze je tehotna.

Tak z toho byla pekne v soku ze to nepoznala a ze normalne MS :unamused: :grinning:
3. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to možný no, takže si ten test pro jistotu udělat můžeš :wink:
3. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smane ja pisu jak tatar vsem se omlouvam za ty krkolomnosti co sem ted napsala o te holce.

Ale verim ze jste vsechny pochopili :wink:
3. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ale ja ted doma zadny nemam a vis co by bylo super. Kdyz bych sla na tu prohlidku vajicek pre ovu a Dr. me rekl ze uz nic delat nemusime ze jsem tehotna to bych se asi zblaznila radostiii
3. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a muze se delat TT kdyz je MS? To je otazka ze?
3. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sima, no taky jsem o tom slyšela, že byla holka těhotná a měla MS až buhví do kolikátýho měsíce, to zní nadějně ne? :slight_smile: já už jsem nad tím taky kolikrát přemýšlela, že bych mohla být těhu, nějak jsem za poslední dobu přibrala a bývá mě docela špatně, ale ještě jsem za dobu co se snažíme netestovala ani nebyla u doktorky, takže ta možnost by tam byla, ale v mým případě tomu nevěřím :frowning2:
3. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tím testem v době MS ti opravdu neporadím :frowning2:
3. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.

zlababa: moc mě to mrzí. drž se. v myšlenkách jsem s tebou...

peprlik: určitě bude vše OK... neboj...

Holky, dnes se asi zblázním bolestí... bolí mě šíleně kostrč... je to tím jak mi roste sliznice, protože mám dělohu otočenou dozadu... dr. řekl, že si mohu vzít prášky, ale nerada je papkám... teď přijde MS asi dřiv než minule. ve čtvrtek bylo vajčko pryč z vaječníku... tak čekám kdy doběhne do cíle....
3. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Danielo,
mě jednou doktorka na UTZ (ne na gyndě) řekla že mám nějak nakloněnou dělohu, ted když o tom píšeš tak jsem si na to vzpoměla, má to nějakej vliv na těhu nebo třeba na ty moje bolesti neustálý? nevíš o tom něco?
3. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky danielo :slight_smile:
teda tak to ti asi není nic moc co? no tak si raději piluli vem at se zbytečně netrápíš :wink:
3. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska... no ty bolesti myslím že budou spíš tím pánevním dnem, jak jsme se už bavili jednou, ale slyšela jsem že když je nakloněná děloha tak prej je nejlepší poloha zezadu :wink: :zipper_mouth:
3. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aleinka, to už jsem taky slyšla a praktikujeme :grinning:...snažím se hledat příčinu v kde čem, tak mě napadlo, jestli by to nemohlo mít nějakou spojitost, víš...mám ty bolesti takový nepravidelný a všelijaký, nedá se to moc popisovat, protže mě to břicho bolí pokáždé jinak a někdy i s tím bolí záda, někdy ne, někdy mi to jde až do noh, no já si fakt nevím rady :frowning2: teď chodím do té posilky a jak bude trošku času, asi ted v týdnu, tak skočím na ortopedii...
3. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: otěhotnět s otočenou dělohou je sice trošku zdlouhavější, ale prý to jde. Mě dr. řekl, že mám jinak dělohu stejnou jako ostatní, jen že to trochu jinak uložená. Na mimi je tom prý prostoru habaděj... Ty bolesti prý pociťovat budu a můžu zkusit cviky podle mojžíšové a jinak si budu muset brát prášky. nic jiného na tom není. polohu doporučuje zezadu.... :unamused:
3. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: u mě bolesti jsou způsobené zvětšováním se dělohy a růstem sliznice.
3. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já fakt vřele doporučuju tu mojžíšovou
3. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, příští týden jdu do rehabilitačního centra aby mi ukázali jak správně cvičit a pak už to budu dělat doma sama.
3. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jop, ono je to potřeba abys ty cviky prováděla správně, no a pak jen poctivě cvičit a donutit se k tomu i když se nechce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc mě štve, že mám takové problémy. Holka ze sousedství je namyšlená, bohatá fiflenka, která místo toho,aby šla v 18ti letech pracovat, tak si pořídila mimino a vdala se a teď po 3letech měla jít makat, ptala se mě na práci v místní firmě a kolik se platí a na to ona řekla, že to si raději pořídí druhé a za tři měsíce byla opět v tom.... kde je spravedlnost? Neměla jsem ani lehké dětsví, teď svoje problémy, taťka měl navíc teď druhou mrtvici, takže zase starosti... kde je spravedlnost??? kdy konečně i já budu mít své štěstí...
promiňte, ale musela jsem se vykecat....
3. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielo....takhle se na to dívat nemůžeš, to ti bude akorát ubírat energii, holt někdo má v životě větší kliku nebo proplouvá životem snadněji, jenže potom když opravdu nastane nějaký problém tak se z toho zhroutí protože není ošlehaný životem a zkušenostma, chápu tě, je to občas fakt k vzteku že někdo to má jakoby všechno hned a snadno, ale holt takový je život, ale věř že i k tobě si to miminko cestu najde.... :wink: :wink:

a na druhou stranu....jsou i holčiny, které mají ještě větší problémy
3. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: máš pravdu. jdou na mě jen deprese. A co ty? jak jsi na tom s mimi?
3. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek