• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
danielko: spravedlnost nehledej, ta prostě neexistuje, přesvědčila jsem se o tom několikrát. člověk se musí naučít žít i s tím, že mu život nastražuje ruzný komplikace a nepříjemnosti, vždycky může být hůř, jesem někdy zoufalá stejně jako ty ted a když mi mamka nebo nekdo řekne tady toto tak si říkám, že je na tom něco pravdy a nemužu přece pořád jen stresovat, ale těžko se myslí pozitivně, já to taky pořád moc nedokážu...tady takový mrchy mají prostě štěstí, já takových znám plno...nezoufej, my všechny se tu budeme jednou radovat z miminka, ale nekdy drív a nekdo trosicku pozdeji :slight_smile:

jinak s tou deloho, kamarádka má taky otocenou delohu a otehotnela hned po vysazení, do slova opravdu hned :slight_smile:
já jí nemam myslím otočenou nebo tak neco, jen trosku naklonenou, ta mojžíška ti určitě udela dobre...a ty potíze más az ted? myslela jsem ze to je jako vrozené, ne?
3. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak porad cekam, co bude. Porad jen slabe, hnede spinim a na MS to nevypada. Udelala jsem si test a nic. Pred dvema dny me bolely zada, jako bych mela zablokovanou kostrc. Tak jsem zalezla driv do postele s teplou dekou na zada a do rana to preslo. Od te doby, co me prestaly bolet ty zada jsem zacala spinit... Tak jsem premyslela, jestli to treba nebylo uhnizdovani, coz by odpovidalo, kdy ovu byla o 1-2dny pozdeji. 16DC mi jeste vychazel dost pozitivni ovu testik a zada zacaly bolet 6dni po tom... Jsem z toho jelen, ale spis mam pocit, ze bych si jen moc prala, aby to vyslo.
Jestli se tak nestane, budu asi od pristiho cyklu merit BT, abych do toho jeste o neco vic videla...
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to občas na každýho :slight_smile:
já, no tak já ted mám předepsanou bylinnou kúru, a ještě mě čekají minimálně dvě mobilizace podle mojžíšový, jsou u mě určitá zlepšení takže tomu ještě dávám čas, no akorát jsem se teda odhodlala že už nebudu dál odkládat vyšetření průchodnosti vejcovodů tak si skočim příští týden pro doporučení, no a příští měsíc na to půjdu no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokud budou průchodný tak to nebudem nijak hrotit tak ještě rok, no a pokud průchodný nebudou tak si našetříme korunky a půjdeme do IVF, a pokud bude průchodnej aspon jeden tak to taky necháme přírodě :slight_smile:
takže asi tak :wink:
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska:někdy to na člověka dolehne a vidí vše jen bílé a jen černé...
Od 13let jsem měla hrozné bolesi a nepravidelnou MS, ale měli jsme roinné problémy, takže se to neřešilo a říkala jsem si, že je to stres. V 17j sem šla poprvé sama na gyndu a tam mě zjistili cystu a řekla jim o všem a dali mi HA a neřešili to. Při HA jsem problémy nepiciťovala, to až teď. takže se to nikdy neřešilo. Žádný z doktorů mi nic nikdy neřekl až teď ten nový... :frowning2: Možná, kdyby se to řešilo dřiv třeba bych měla oba dva vaječníky zdravé, ale to jsou jen dohady.... na to myslet nechci- A co ty? jak to u vás vypadá s mimískem? Kolikátý jsi DC? Moc ti držím pěstičky.
3. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: určitě si na to vyšetření zajdi ať víš na čem jsi.... Držím pěstičky. Bereš to dobře. Máš můj obdiv....
3. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdalenka: naději pořád ještě máš... třeba budeš nakonec mile překvapena.... :wink:
3. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela...no budu muset no, už je to přeci jen dlouhá doba od vysazení takže musím zas nějak pokročit :wink: ale jinak zlepšení u mě jsou velká tak věřím že ještě nějakej ten čásek, poctivé cvičení a ono se zadaří, no a když ne tak si tím cvičením zvyšuju šance že se IVF zadaří
3. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvělé.... :wink: určitě se zadaří....
3. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka: nemaluj čerta na zeď, budou průchodný, neboj :slight_smile:
zajímalo by mě kolik takový zákroky nebo jak se tomu říká v Caru stojí, nevíš? zajímalo by mě co dělají lidi, kteří si to třeba nemůzou dovolit, nedokážu si moc představit, jít do banky a vzít si pujčku na miminko, zní to tak blbě, ale co bysme pro miminka neudelalai, že?

danielo, aha tak to jsem nevěděla, doktoři jsou mizerové, mě to taky na gyndě nikdy nikdo neřekl až doktorka na ultrazvuku na poliklinice...to cvíčení ti určitě pomůže a pořád máš jeden zdravej vaječník tak kde je problém?
Já jsem ted 13DC, snažíme se už myslím od 9DC nebo možná i dřív, nevím a uvidíme...já ti taky držím pestičky :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska.....pokud jdeš na IVF tak počítej že za to plus minus dáš v rozemí 10-20tis. za různé doplatky, pokud by samotné IVF nehradila pojištovna tak to přijde na 50-60tisíc, v každém CARu máš daný ceník, co CAR tak jiná cena
3. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: tak to je pálka.... :unamused: vždyť to si nemůže dovolit každý....
3. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka, no tak to je síla...a vyznáš se v tech zkratkách? jako IUI, IVF a tak, já moc ne a když o tom někdo píše tak tomu moc nerozumím :frowning2:
3. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako tech 10tis. si myslím, že je to v pohodě, ale když se někomu nezadaří třeba ani na třetí pokus tak to už je síla...něco málo o tech zákrocích vím ale nevím co je co podle těch zkratek :frowning2:
3. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...já si taky myslím že průchodný budou, spíš je možný že je mám stažený a to vyšetření mi je jakoby roztáhne :wink:
3. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi jste zvědavé, co se nám přihodilo, tak abyste to nemusely lovit jinde, tak bohužel tentokrát opět naprosto to samé jako minule, fakt jako přes kopírák :frowning2: :pensive: V pátek odpoledne decentní poplach kvůli kapce krve, ale fakt skoro neznatelné, připadala jsem si trochu jako pranoik, večer pak už nic, ale ten vnitřní neklid mi prostě nedal a ráno jsme radši volali mému gyndr. Dozvěděla jsem se, že má dovolenou a že pro svůj klid můžu jít do Krče na ambulanci. No a skončila rovnou na sále. Oba špunti to opět někdy v 8tt vzdali :pensive: Takže toť náš smutný příběh. Do dalšího těhulení teď rozhodně nejdu, dokud nebudu vědět, kde je příčina, protože tohle už vážně není náhoda.
3. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
IUI...to je inseminace, používá se hlavně když je horší spermiogram aby nemuseli spermie putovat tak daleko, tak se zavedou přímo do dělohy a čekají na vajíčko, kdy žena stimuluje vaječníky aby se jí nějaký vajíčka vytvořili, a ta stimulace ani nebývá moc náročná, většinou stačí prášky
no a IVF je klasické umělé oplodnění, žena stimuluje injekcema aby se jí vytvořilo co nejvíc vajíček, která jsou jí pak odebrána, oplodněna těma nejlepšíma spermiema, čeká se jestli se vytvoří emryjka a pak šup zpátky do dělohy, nasazen utrogestan na udržení a čeká se jestli se zadaří....
3. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa..... to je smutné, moc mě to mrzí :frowning2: snad se hlavně podaří najít příčinu :frowning2: :pensive:
3. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka: jásně, bude to v pohode :slight_smile:

zlababa: to je mi moc líto a vím, že nejen mě, budeme ti tu držet palečky, at brzy zjistíš příccinu a můžete se vrhnout na další, ale už uspešné těhulení :slight_smile: určitě to strašně bolí... drž se a zaboju, ono se to v dobrý obrátí, uvidíš :wink:
3. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka, díky za vysvětlení, jsi znalec :slight_smile: a kolik stojí to IUI? to by nemělo být tak drahý ne?
3. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...IUI je hrazené pojištovnou, a můžeš na to jít 6krát do roka myslím, no a doplácíš jen za stimulační léky které potřebuješ, třeba u clostylu to není moc, asi do stovky tuším, když jsem ho brala minule tak to tak bylo

no já si zjištovala info když mě dr. už posílala do CARu, tak abych věděla co mě čeká, a mám i kamarádku která tím prošla tak to vím i od ní
3. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to jo...no tak aspon, že to je zadarmo, tak to není zase tak hrozné...no každopádně je dobré to vědět...a ještě nějaký jiný zákroky existují, nebo jen tyto dva?
3. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už brazdím stránky caru Helios, co máme kousíček od baráku :slight_smile: tak už se tě nebudu zvědavě vyptávat, tady se toho dočtu spousty. Přemýšlím, že objednám manžela na spermio, když to tento měsíc nevyjde, klidně si ho zaplatíme, ať víme na čem jsme :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím že asi takhle to je všechno, pak je spoustu ruzných vyšetření okolo a záhul na psychiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
3. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby :slight_smile:
ahoj alienka ako sa mas teba som uz dlho nevidela
3. říj 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...jj pročti si to, ono těch informací je spousta :wink: no a to spermio není blbej nápad :wink:
3. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali...mám se dobře :slight_smile: těším se na prodloužený víkend do paříže, už se mi to blíží :slight_smile: a ty?
3. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali...a ještě jsem začala znova malovat na hedvábí a chystám se s tím jít na vánoční trhy takže mám ted práce až nad hlavu :wink: :sunglasses:
3. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zas jsem z těch teplot mimo... myslela jsem že bude ovu a tak jsme se teda snažili a dneska bysme chtěli zas ale nějak to vylítlo....

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=7
3. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm. to je divné, to by znamenalo, že už ovu proběhla... nějak brzo...
3. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi přiipadá... jednou už se mi to stalo asi 2 měsíce zpátky... ale hlen jsem měla na rozdávání, poznamenala jsem to tam. myslíš že má cenu se dnes snažit???
3. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek