• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
holky nevíte kolik normálně stojí spermiogram, pokud není na doporuční od lékaře? šla bych do toho pro klid v duši...
3. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka tak eifelovku pozdrav aj odo mna ) a uzi si to tam je tak kraasne :slight_smile:
malujes no to je super ja na take veci nanem vobec cas a to by som si rada precitala casopis :grinning:
inak mam sa celkom fajn buduci tyz. uz idem na kontrolu som zvedava ze ci uz som v poriadku
3. říj 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo říká že 1000 já ale osobně nevím. U nás to prý proplácí pojišťovna i bez doporučení.
3. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já slyšela o 500,- no každopádně to není nejaká závratná suma a aspoň by jsme měli jasno, navrhnu to maželovi, uvidíme, co na to řekne...nejhorší zase bude se k tomu dokopat, co se týká dktorů tak já pořád všechno odkládám, jsem hrozná :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sima: čtu na stránkách Caru tuto větu:
Cca 14 dnů po embryotransferu je nutné provést těhotenský test z moče. Tento test je nutno provést i v případě krvácení, které nevylučuje možnost gravidity! Pokud bude Váš test z moče pozitivní, je nutné dále ultrazvukové vyšetření k potvrzení vitality gravidity.

zajímalo tě jestli má cenu dělat test i při MS, tak tady je to jasně napsané :slight_smile: je to teda postup po IVF, ale to je jedno, hlavní, je že píšou, že krvácení nevylučuje těhu, jestli to dobře chápu...
3. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám stejný problém... raději doktory odkládám. A manžel ten tam kdyby mohl ani nechodí.
3. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alzbi: já mám takovej seznam, proč jít k doktorům, že už bych se do toho fakt měla pustit :frowning2:
močák, bolesti břicha, bolesti zad, potřebuju napsat rehabku a mojžíšku, změřit tlak, jít na gyndu na prevenci, objednat manžela na spermio, atd atd... no hrůza :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....no s tou cenou to bude individuální ale myslim že to pětikilo asi tak odpovídá :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já mám jít v listopadu na gyndu, chtěla bych s manžou na spermio, bolí mě šlachy na ruce takže ortoped by byl řešením jenže kdy tam půjdu to je ve hvězdách :grinning:
zubaře mám naštěstí za sebou.

Miri: je to pravda že ms nevylučuje těhu. Je sice častější vynechání ale i tohle je možný. U nás v práci je paní která má dceru a ta menstruovala normálně do 5.měsíce a nevěděla že je těhu protože s předchozím manželem nemohla otěhotnět. A tak šla k dr až když měla pohyby a nevěděla co to je...
3. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alzbet: No tak to je drsný, taky jsem slysela o takových případech. Sima má podezření na těhu i když MS má a ptala se jestli si muže udelat test i kdyz menstruuje, tak jsem jí to zkopírovala :slight_smile:
jo, tak na zubaře na toho jsem zapoměla, nebyla jsem tam asi 5 let :grinning: ted mám trosicku ustiplou dvojku a potrebuju to opravit, tak bych tam asi mela, ale manželova teta je zubařka, tak asi zajedu za ní do Telče...
jsem zvedavá jak ho ke spermiu ukecam, ale mame to u baraku, tak si tam vyzvedneme kalisek a ja s tím pak budu utíkat rychle tam :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....ono to tam musíš do hodiny maximálně donýst takže to stíháš :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný, ale nesmí to klesnout pod 20°C, takže budu muset spěchat, venku už je chladno :grinning:
3. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj mates to tam nesl taky v zimě, tak to měl v náprsní kapse :grinning:
3. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: my si z toho děláme prču, ale ti chlapi to strašně prožívají...no já strašně doufám v dobrej výsledek...je dobrý to vědět už ted, aby se s tím začalo něco kdyžtak dělat. manžel baští už asi 4 měsíce vitamíny, ale i tak to nemusí být uplně ok...na stránkách jinyho caru, je zase napsano, že za pul hodky nejpozději, tak budu muset fakt kmitat :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....my si z toho dělali srandu i doma, a matěj to bral v pohodě, sám řekl že tam půjde, že by chtěl abych podstoupila co nejmín zákroků a vyšetření takže to vzal fakt dobře
3. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je super, no Pepa se taky moc nebrání, ale až přijde na věc tak nevím jak moc se mu do toho bude chtít, ale nemyslím si že by to odmítl, to ne...
3. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko ohledne toho spermiogramu. Vidim ze jsi z Brna a ja Prahy. Chtela jsem ti doporusit jedno sex centrum na Narodni tride v Praze. Mame s nima dobre zkusenosti. Byli jsme tam u naseho prvniho a platili jsme 1000,-

Terd kdyz jsem jim psala jestli je nutne se znepokojovat kdyz nam to na 4 pokus nevyslo jestli se mohl zmenit stav spermii u partnera. Tak me psal ze se mohl zhorsit a nemusel.

Taky psal ze kdyz jsme od smluvni pojistovny ze se palti jen 30kc regulacni poplatek a kdyz nejsi tak 1500,- coz je taky super.

Tak nevahejte a jdete do toho. My jsme tam tenkrat byli spolu ptali se nas na nemoci v rodine takove bezne veci do dotazniku a pak si sel manzel odskocit a dal si to co vyplodil a za hodinu jsme znali vysledky.

Jinak mu jeste prohlizela ten jeho poklad sahala mu na varlata jestli nema tu varikokelu nebo co to.

A vysledky byly v poradku.
3. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navic je to z meho pohledu to nejjednodussi vysetreni na neplodnost paru. V podstate je to nejprirozenejsi nez zasahy do zeny ktere jsou v pripade ze muz je zdrav a problem je u zeny.
3. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko jinak teda nevim jestli jsem tehotna. Nemyslim si to ale ty moje teploty jsou divny.

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

je to graf za Zari a pokracovaji jako Rijen ale kdyz to spojim dohromady tak me to moc smysl nedava.
3. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz se podivam jak jsem zacinala MS BT v Zari a jak se to drzi ted v Rijnu vysoko hlavne ten 3DC :unamused:

nevim nejsem odbornik ale je fakt ze mam obcasne boleni v prsou coz ja osobne vubec bezne neznam a takove citeni v podbrisku. Nevim jestli to prikladat k MS ze se telo vic cisti nevim. Je fakt ze za posledni mesice jsem pri MS jak indian samej bedar :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima....no tak bud ti blbnou hormony anebo si zkus udělat ten test at máš jistotu :sunglasses:
3. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi spis blbnu jaaaaaaaaaaaa :grinning:
3. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima....taky možnost :grinning: :wink:
3. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vite co by to bylo kdyby to bylo :grinning:
3. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby se to tak dalo zjistit i jinak nez testama to by bylo terno.
3. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
šok? překvapení? radost? :wink: :grinning:
3. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky jeste by me zajimal graf BT tehotne ktera mela MS a byla tehotna vite jak to myslim.
3. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi, já se v těch grafech absolutne nevyznám, takže ti neporadím, testík zkus, za to nic nedáš...a na tu pojistovnu to plati i kdyz nemáme doporucení? a nebude se tam na nas nekdo blbe dívat ze se snazíme jen 4 mesice a uz jdeme na spermio?
3. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata, tak jak se máte při sobotě? :slight_smile:
tak ms už mešká 5. den, tak to zítra ráno zkusím, jestli už se tam něco objeví. no uvidíme....
s těma doktorama je to fakt síla... :angry: ale důležité je, že je pořád šance, chce to jen trpělivost, i když je to někdy fakt těžký . Držím palce, ať se holky dáte do kupy a bude to ok a to cvičení je asi dobrý nápad, i na odreagování :wink:
3. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima, taky mám kámošku, co do 4. měsíce měla normálně ms a pak zjistila, že je těhotná, takže jedině počkat nebo test . :wink:
3. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek