• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
mirisko....pokud máš doporučení od doktora tak se nic neplatí
3. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj momis....já se mám pracovně ale jinak dobrý
3. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, tak hlavně, ať ti to rychle uteče. :wink: Já jsem teď chlapy poslala ven, tak mám chvilku na kafčo :wink: a na koňa :grinning:
3. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momis: pracovne :frowning2:

sima: no já myslím, že manžu objednám, vyzvedne si tam ten kališek, nebo já, pak to tam zaneseme z domu a na ty výsledky se čeká, nebo se na ně pak volá až po nějaké době?
3. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jen tak pro zajímavost, tady v časáku píšou, že žena od 14 do 51 let prodělá v průměru 480 menstruačních cyklů a pokud trpí PMS, tak se trápí 2950 dní, což je asi 8 let života. Tak to je masakr :confused:
3. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis....takový statistiky jsou občas zajímavý :slight_smile: :wink:
3. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, taky přeji, ať ti to rychle uteče :wink:
jj, to se chlapům ani nezdá :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momis, tak to je hodně zajímavý, tak to bude asi můj případ :frowning2:
3. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis: ty se mas, ze uz ti aspon meska MS. Ja to mam dostat pozitri, takze jeste porad je to nerozhodne. Ty jsi ale zase dukaz toho, ze i kdyz MS meska, tak se clovek taky nemusi nic dozvedet... :confounded:
3. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alienka: no takže mám smůlu, když se snažíme 4 měsíce tak mi doktorka doporučení nenápíše, že?
3. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, no je blbý, že některá si to fakt užije :frowning2: , v moudrých knihách píšou, že po porodu se to zlepší :slight_smile: , takže máš do budoucna naději :wink:
majdalena, to je fakt, některé už to test ukáže několik dní před a někomu až pár týdnů po, možná jsem ten druhý případ :grinning: , však uvidíme... :wink:
3. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....no zkus se jí na to zeptat, záleží na tom jaká je a jaký zastává postoj k těmhle věcem :slight_smile:

majdalena.....já jsem na začátku po vysazení HA měla zpoždění i 14dní a nic z toho nebylo, tak už jsem taky dospěla do stadia kdy mě naopak překvapí když to dostanu do 35DC :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momis, no to by bylo fajn, uz aby to bylo :slight_smile: Já už jsem kolikrát přemýslela jestli nejsem těhu i když MS mám, kolikrát se tak cítím, ale já tomu neveřím i když o těch případech čtu, ale podle mě ta MS jako při těhu musí být minimálně jiná než ta normální, nevěřím tomu, že bych to na sobě nepoznala...vždycky si řeknu když to nedostanu do toho a toho dne tak testnu a furt to odkladam až do doby kdy to dostanu, takže testík už jsem nedělala asi rok...
3. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, já nevím, některé říkají, že ji mají slabší, jiné, že normální, tak nevím nemám zkušenost :grinning: . A s tím testováním máš dobrý přístup, za 1. nejsi zbytečně zklamaná, když tam nic není, a za 2. ušetříš :grinning: , já si momentálně říkám, buď to tam je a nebo není, tak nevidím důvod to každý den zkoušet a když to nevyjde, tak holt budu muset do práce a zas je pozitivní, že by byla nějaká korunka, protože jsme teď spravovali barák a už jsme finančně na nule.
3. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi už přišli zpět, tak vám děvčata přeji ještě jednou, ať vám ta práce rychle uteče, hezký večer a zítra dám vědět, mějte se, pa :wink:
3. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: jenze ja HA neberu uz 2,5roku -mela jsem zdravotni problemy a zacal nam vyhovovat jiny zpusoby, jak se chranit. MS dostavam skoro uplne presne na den (+-1den). O jedine zpozdeni se postarala akorat letosni dovolena, kde bylo strasne, strasne horko....
3. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momis: já doma testy nemám a nějak se mi nikdy nechce do lekarny a tak to odkladam a odkladam a říkám si ještě pár dní a testnu a ona vždycky mrcha dorazí...ale zase člověk ví na čem je a nemusí si dělat naděje a ta MS pak tolik nenaštve...všechno má svoje pro a proti, jelepší je to moc neřešit, ale kdo to dkáže, že?
No tak ještě dvě hodky a pádím domů :slight_smile:
3. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že sem tady uuuuplně sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alienko, koukám, že je tu nějak pusto prázdno :slight_smile: Teď jsem se teprv dostala na net, přes den nějak není čas, a už tu skoro nikdo není.. :unamused:
3. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady není nikdo celé odpoledne :slight_smile: tím že jsem v práci tak to jaksi sleduji :grinning: :sunglasses:
3. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: ale nee! Ja jsem tady taky, ale taky mi pripadalo, ze tu nikdo neni :sunglasses:
3. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrůza, že musíš do práce i o víkendu. Pamatuju si to dobře, že pracuješ v knihkupectví? Já jsem dnes taky dělala tradičně věci do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak bylo třeba trochu makat na zahradě.. Ale už mám padla, stmívá se brzy :slight_smile:
Za chvilku zjistíme, že nás tu je polovina :slight_smile:
jj pracuju v knihkupectví v obchodním centru, no a holt tady se moc víkendy nedržej :stuck_out_tongue_closed_eyes: njn nedá se nic dělat :wink:
3. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to o tom stmívání mi ani nemluv, hrůza že už je takhle tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdalena: koukám, že jsme od sebe jen 1 DC :slight_smile: Jak to vidíš? Já beznadějně, podle grafu se tento měsíc ovu neráčila dostavit, mrška jedna! :grinning:
3. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, bude to na houby.. Za tmy do práce, za tmy z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To končíš až ve 20 hod??
3. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně tak, prostě furt tma, no a ještě do toho začne za chvíli padat ten bílej hnus z nebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ze sněhu nadšená taky nejsem.. Kdybych teda nemusela pracovně jezdit autem, tak by mi to nevadilo, pokud by z toho nebyla brečka, ale takhle se spíš modlím, ať toho sněhu moc není..
3. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek