• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
holky ja už bedary ale nemám tak rok a něco proto si stěžuji :slight_smile: :frowning2:
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo, tak to seš jasná :slight_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobré ranko :dizzy_face:

Petro, to jsou dobré zprávičky :dizzy_face: tak mačkám palečky, aby čárky sílily :dizzy_face:

Elisko, neboj, mimi povyroste, ty začátky mohou být pomalejší, ale vy to doženete a uvidíš, že za týden z něj bude obr :wink:

Dracinku, špinění nemusí vůbec nic znamenat, naopak je to v počátcích těhu prý normální. Někdo dokonce mívá i klasickou menstruaci a přesto je těhu. myslím, že to bude v pořádku, dr většinou předepíšou buď utrogestan nebo něco podobného na podporu těhu a proti špinění.

Budu na vás holky na všechny myslet, aby to klaplo
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ještě pšt až po dnešním testíku jak dopadne pokud se tam objeví druhá / tak pak jsem jasná ju ale zatím díky za držení palečku :wink:
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky při prvním těhu špinila, je to prý tím, jak se prokrvuje děloha :confused:
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. No já si štla o špinění tady na Koniku v jine dikuzi a jsou na to ruzne názory a ruzné konce. Když jsem si to tam vše přečetla byla jsem :fearful: A tak jsem radeji zavolala dr. Tan mi řekl, že to nic být nemusí ale taky může a že je lepší dojít než to zandebat. Takže po práci valím za ním. lespoň třeba něco uvidím na ultrazvuku a nemusím čekat těch 14 dní :slight_smile: Tak snad to bude všechno dobrý
3. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinek, já si taky k doktorce tehdy došla, nechali si mě dokonce 2 dny v nemocnici, pak to bylo ok, za týden jsem začala zas špinit, tak jsem volala a dr. řekla, že to může být, byl to ale jen takový zabarvený hlen, ne jako krev.
3. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, NT dělá přímo můj dr., doporučil mi ho, protože je mnohem přesnější ani ta cena mě neodradila 1300,- Kč. Pak dej ultrazvuk si nechám nahrát na DVD, abych se doma mohla kochat :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macipuci jo to znám, taky nemám ráda tohle počasí, to mě vždycky přepadá taková smutná nálada, taky mě sluníčko dobíjí energií, ale léto pomalu končí a teď to šedivé počasí teprve začne, takže musíme přijít na nějakém způsob, jak se těm chmurům vyhnout.
Péťo, jasný nic nezakřiknout, takže už ani muk :zipper_mouth:
Iris, no třeba MS nedorazí :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, určitě tam // silné budou. Držím palečky :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, tomu nějak nevěřím
3. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kéž by ale uvidíme no když ne tak nic no a jdem do druhého kola ale aspon jsem konečně se dočkala aspon vidět stínek a dvě // :wink:
3. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, když testí ovyjde, vyfoť nám ho, ať se taky pokocháme :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababko neboj vyfotím pokud bude co ale nebojte to bych si nenechala pro sebe :grinning:
3. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se těšíme... a kdyže to manžel přijede s igelitkou plnou testů? :grinning:
3. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tralalala, budu mít nového gynekologa, lepšího a nemusím se ani objednávat, zatím, prostě mám dorazit kterýkoliv čtvrtek a uvidíme
3. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris super taky mam takového gyndaře prostě příjdu avezme mě ale ted jezdím do Polanky do CARu
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho teď budu mít blíž, pamatuju si ho, je to mladej sympaťák a tenkrát mi všechno vysvětlil, tak uvidíme, až tam půjdu, dneska to nezvládám , tak pak podle MS
3. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super že máme všechny nový mudry :wink: :grinning:

smisku, mě poslali na NT z mojí bývalé gyndy sami od sebe, dali mi žádanku a neplatila jsem nic. Každý mudr to dělat nemůže a když může nebo aspoň někam pošle, tak je to fajn. Mě poslali do Gennetu. Luxus, tak hezký a profesionální prostředí jsem nezažila. Doktorka byla naprosto vynikající. S tím placením to nechápu, někdo platí, někdo ne.. doktoři ho jen objednají a musí si to platit sám, jako i v případě kdy by se objednal soukromě. Druhý gyndař mi totiž zas řekl, že pokud bych chtěla, tak mě tam objedná, ale standardně to nedělá, stačí mu tripple v 16. tt.
3. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nic na testu tak jdu do práce mějte se hold další pokus už vyjde :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš, držíme palce, ať je to co nejdřív! nebo to testni ještě za pár dní pro jistotu.. všichni ti to tu moc přejou :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, to ještě nemusí nic znamenat, takhle brzy se musí testovat přeci jen ráno, aby tam toho hormonu bylo hodně, jinak se to neukáže.....budu držet palce, hlavně hlavu vzhůru jo? :wink:
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi na nic, mám chuť se na všechnu snahu vykašlat a rozvést se. Nejradši bych brečela ale nechci jít do práce ubrečená... manžel nejeví zájem o mě natož o mimi. Je zažranej do svých her a když hraje, není to on.
3. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbeta.hod do jakých her? jestli se můžu zeptat. Peťo mucipuci má pravdu. Pokud se ti tam ráno ukáže jen stín, tak odpoledne nemůže jít nic vidět. Moč je už zředěná a hladina HCG je nízká.
3. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hraje hry po internetu s kámošem. Promiň musím letět do práce. Večer kdyžtak napíšu... pa pa pa :cry:
3. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbi, udělej, co cítíš, že je správná cesta. Čas máš. Neplakej, drž se. Chápu tě.

Dneska v podstatě většina mladých je samý internet, hry. No lepší než dorgy, chlast a automaty :confounded: najdi si na netu závislost na netu :confused: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko dej tomu ještě čas, třeba se ještě // ukážou. Jinak já mám doma taky tak trošku závisláka na PC, ale ještě je to celkem v normě :slight_smile: V dnešní době se ale není čemu divit.
3. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj taky hraje na playstationovi s kámošema. Ale teda jenom někdy, když jsem na konikovi, takže mi to nevadí.
3. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :frowning2: , ale nevěš hlavu přesně jak psala Macipuci je to moc brzy a nejlepší je to z ranní moči, tak ti moc držím palce, a pokud to nevyjde tak to vyjde příští měsíc uvidíš, moc ti to přeju
Alzbět, jejda holka to je mi moc líto, musíš si s ním o tom promluvit, říct mu co ti vadí a jak se cítíš.Ježiš myšlenky na rozvod, to je hrozný.Holka drž se a vyřeště to, přeju ti ať je brzy líp.
Ahoj koníku, tebe jsem už dlouho nečetla kočko, jak je?
3. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, pár dní jsem tu nebyla. Jen jsem sem tam nakoukla. Mám se dobře, za pár dní bude ovulka tak začíná snaženíčko :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek