Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
konik88
6. říj 2009
daras, to znám, minulý měsíc jsme to taky prošvihli, ale co se dá dělat.
daras
6. říj 2009
Když mi to prošviháváme už několik měsíců.. :-| Ovu si chodí, kdy se jí zachce, takže nemůžeme ani nic plánovat, to by musel být manžel doma celý měsíc :-|
Snad se na nás (všechny) už brzy obrátí štěstí!
nathali
6. říj 2009
daras ja ani neviem ci ovu vobec mam radsej to tiez neplanujem a proste si uzivame jeden druheho ked sa da nezufaj raz sa to podarit musi 😉
daras
6. říj 2009
Díky za podporu, nat. Kdyby člověk aspoň věděl, že se to jednou opravdu podaří, tak by bylo hned líp 😉
nathali
6. říj 2009
ale uz by to nebolo to prekvapko ked uvidis tie ciarky na teste 🙂 vsetko je na nieco dobre a na nieco zle
daras
6. říj 2009
🙂 Mně by stačilo, kdybych věděla, že budu mít třeba miminko do mých 30 let 😃
konik88
6. říj 2009
jj, to překvapení z těch čárek je opravdu krásné. Ja už z nich teď bohužel takovou radost mít nebudu, protože u mě // nic nezaručují.
nathali
6. říj 2009
a koko ti je??
hlavne sa nestresuj inak sa nedockas
danielapro
6. říj 2009
beruska>to je mi moc líto... musíš tedˇhodně myslet na to miminko a když bude cítít lásku, tak bude bojovat aby s vámi mohlo být, s lidmi kreří ho mají rádi... držím pěstičky....
daras
6. říj 2009
V lednu mi bude 27 :-S Stresy mám na denním pořádku (práce).. Ale už na tom pracuju (na zbavení stresu) 😃
nathali
6. říj 2009
na to ze kedy budes tehu moc nemysli tiez to neni dobre ber to tak jak to je zbytocne sa stresujes a to ti neprospieva este mas tri roky a to je kopa casu 🙂
daras
6. říj 2009
Máš pravdu, já jen že mám občas pocit, že mi ujel vlak.. :-| Ale je fakt, že stresy nikomu neprospějí 🙂
nathali
6. říj 2009
neboj este stihas 🙂
daras
6. říj 2009
Díky, Nat 🙂 Dobrou noc 😉
alzbeta.hod
7. říj 2009
ahojky všem tak jsme se opět netrefili. Teplota nám dnes vystřelila do výšin ale 3dny jsme se nemilovali. Včera jsme se o to pokoušeli ale bohužel manželovi to jak na potvoru nešlo, že by za to mohla noční? Snad dneska není ještě pozdě.... 😞
marokanek1111
7. říj 2009
ahojky a přeju dobré ráno,alžbet,třeba to ještě dneska může vyjít,třeba si tam vajíčko posečká,určitě únava může za hodně,neztrácej naději a chuť.
miriskaautor
7. říj 2009
dobré ránko...
marokanek1111
7. říj 2009
dobré ránko 🙂
miriskaautor
7. říj 2009
🙂 tak co je nového děvčata? zase jsem tu dva dny moc nebyla...alzbi, my to taky asi tento mesic propasli, nic si z toho nedelej, příští mesíc už to vyjde a v letě budem ukazovat pupiky 🙂))
marokanek1111
7. říj 2009
nová těhulka tu asi žádná nejni,nebo nám to nechce prozradit 🙂 ,beruska byla u Dr. a řekli jí,že do 16tt může přijít i oí to druhý mimi,ale my všechny samozdřejmě doufáme,že jí řekli tu nejhorší variantu a miminko s ní vydrží.jinak asi nic nového nebo si na nic nevzpomínám,včera se toho moc nenapovídalo,nefungoval server,takže se koník rozjel až někdy kolem 16 hod.
marokanek1111
7. říj 2009
ju,taky už bych chtěla ukazovat pupík s miminkem 🙂
miriskaautor
7. říj 2009
marokanek, no to jsem si vsimla, celej den jsem se chtela prihlasit a nic 😞 budeme vsechny držet palečky a ono to berusce vyjde...jasan, v lete budeme mit plný bříška 😃
marokanek1111
7. říj 2009
no nejdřív jsem myslela,že je chyba jen u mě v PC a pak jsem si psala s bráchou a ten to zkoušel a taky mu to nešlo a studuje v Plzni,takže na úplně opačný straně ČR než já,tak mi povídá,že to určitě bude chyba v serveru 🙂 .já doufám,že si všechny splním náš největší vánoční dáreček a budeme maminky 🙂
miriskaautor
7. říj 2009
no me to doslo, ze to bude nejakej vypadek, kdyz vsechny ostatni stranky mi jely normalne...no já taky doufám, že se nám do Vánoc zadaří...
marokanek1111
7. říj 2009
jen tak od tématu,nedávno jsem koukala na nějaký pořad,teď nevím jak se to jmenovalo a tam řešili,jak mají počít kluka a jak holku,že ta hlavní hrdinka tam slíbila svýmu muži,že mu upeče kluka,tak prý spermie pro kluka jsou rychlejší a spermie pro holčičku jsou zas vytrvalejší 🙂 ......to bylo docela hezký zjištění,nevím jestli na tom je něco pravdy,ale v ten moment to bylo pro mě docela takový spestření 🙂
miriskaautor
7. říj 2009
marokanek: taky jsem o tom slyšela, musíš potom znat přesný termín ovu a podle toho co chceš za pohlaví tak se nežit před nebo po nebo jak, nevím přesně...manžel by chtěl holčičku a mě je to celkem jedno, ale budeme radi když se nam vubec zadaří a co to bude, to už je jedno, hlavně že budu nosit v bříšku naše miminko 🙂
ale rozhodně je to zajímavé, že se to dá vůbec ovlivnit...

Já jsem teď dozvěděla, že známá čeká třetí mimi...ma už chlapečka 3roky a chlapečka 7 měsíců a už je zase těhu, jsme zvědavá jak to zvladnou a taky mi nejde do hlavy že se jim vždycky tak zadaří, s prvním otěhotnením měla problemy, chodila k lečitelovi, pak otěhotněla a ted už rodí jako o závod...musím se jí zeptat co s ní ten lečitel udelala že ted tehotni o stosest 😃
miriskaautor
7. říj 2009
*snažit
iris
7. říj 2009
Ahoj holky...já jsem v depce - na naší regionální diskusi jsou další 2 těhule a já nějak smutním 😞 Všem to moc přeju, ale už chci taky mimi v bříšku.
marokanek1111
7. říj 2009
jo jo taky budeme rádi,za holčičku i chlapečka,hlavně aby bylo zdraví,bude to naše miminko,takže budeme milovat stejně tak holku i kluka a pokud se potvrdí pravidlo v naší rodině že po generace máme dvojčata,který zrovna vychází buď na mě nebo na bráchu,tak si s tím možná nebudu muset ani lámat hlavu a spláchneme to jedním porodem 😃 .

to je zajímavý s tou známou,třeba jí da jen nějaký čajíky a ona v podvědomí,že jí to pomůže se uklidnila a zmizel stres z toho,že nemůže otěhotnět a mimi bylo na světě 🙂 ,nevím.
iris
7. říj 2009
já doufám, že se zadaří jen jedno mimi a že bude v pořádku, dvojčátka ne 🙂 , i když...teoreticky vychází

Začni psát odpověď...

Odešli