• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
daras, to znám, minulý měsíc jsme to taky prošvihli, ale co se dá dělat.
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mi to prošviháváme už několik měsíců.. :unamused: Ovu si chodí, kdy se jí zachce, takže nemůžeme ani nic plánovat, to by musel být manžel doma celý měsíc :unamused:
Snad se na nás (všechny) už brzy obrátí štěstí!
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
daras ja ani neviem ci ovu vobec mam radsej to tiez neplanujem a proste si uzivame jeden druheho ked sa da nezufaj raz sa to podarit musi :wink:
6. říj 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu, nat. Kdyby člověk aspoň věděl, že se to jednou opravdu podaří, tak by bylo hned líp :wink:
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz by to nebolo to prekvapko ked uvidis tie ciarky na teste :slight_smile: vsetko je na nieco dobre a na nieco zle
6. říj 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Mně by stačilo, kdybych věděla, že budu mít třeba miminko do mých 30 let :grinning:
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to překvapení z těch čárek je opravdu krásné. Ja už z nich teď bohužel takovou radost mít nebudu, protože u mě // nic nezaručují.
6. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koko ti je??
hlavne sa nestresuj inak sa nedockas
6. říj 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska>to je mi moc líto... musíš tedˇhodně myslet na to miminko a když bude cítít lásku, tak bude bojovat aby s vámi mohlo být, s lidmi kreří ho mají rádi... držím pěstičky....
6. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
V lednu mi bude 27 :confounded: Stresy mám na denním pořádku (práce).. Ale už na tom pracuju (na zbavení stresu) :grinning:
6. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to ze kedy budes tehu moc nemysli tiez to neni dobre ber to tak jak to je zbytocne sa stresujes a to ti neprospieva este mas tri roky a to je kopa casu :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, já jen že mám občas pocit, že mi ujel vlak.. :unamused: Ale je fakt, že stresy nikomu neprospějí :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj este stihas :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Nat :slight_smile: Dobrou noc :wink:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsme se opět netrefili. Teplota nám dnes vystřelila do výšin ale 3dny jsme se nemilovali. Včera jsme se o to pokoušeli ale bohužel manželovi to jak na potvoru nešlo, že by za to mohla noční? Snad dneska není ještě pozdě.... :frowning2:
7. říj 2009 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a přeju dobré ráno,alžbet,třeba to ještě dneska může vyjít,třeba si tam vajíčko posečká,určitě únava může za hodně,neztrácej naději a chuť.
7. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko...
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak co je nového děvčata? zase jsem tu dva dny moc nebyla...alzbi, my to taky asi tento mesic propasli, nic si z toho nedelej, příští mesíc už to vyjde a v letě budem ukazovat pupiky :slight_smile:))
7. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nová těhulka tu asi žádná nejni,nebo nám to nechce prozradit :slight_smile: ,beruska byla u Dr. a řekli jí,že do 16tt může přijít i oí to druhý mimi,ale my všechny samozdřejmě doufáme,že jí řekli tu nejhorší variantu a miminko s ní vydrží.jinak asi nic nového nebo si na nic nevzpomínám,včera se toho moc nenapovídalo,nefungoval server,takže se koník rozjel až někdy kolem 16 hod.
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju,taky už bych chtěla ukazovat pupík s miminkem :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marokanek, no to jsem si vsimla, celej den jsem se chtela prihlasit a nic :frowning2: budeme vsechny držet palečky a ono to berusce vyjde...jasan, v lete budeme mit plný bříška :grinning:
7. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejdřív jsem myslela,že je chyba jen u mě v PC a pak jsem si psala s bráchou a ten to zkoušel a taky mu to nešlo a studuje v Plzni,takže na úplně opačný straně ČR než já,tak mi povídá,že to určitě bude chyba v serveru :slight_smile: .já doufám,že si všechny splním náš největší vánoční dáreček a budeme maminky :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me to doslo, ze to bude nejakej vypadek, kdyz vsechny ostatni stranky mi jely normalne...no já taky doufám, že se nám do Vánoc zadaří...
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen tak od tématu,nedávno jsem koukala na nějaký pořad,teď nevím jak se to jmenovalo a tam řešili,jak mají počít kluka a jak holku,že ta hlavní hrdinka tam slíbila svýmu muži,že mu upeče kluka,tak prý spermie pro kluka jsou rychlejší a spermie pro holčičku jsou zas vytrvalejší :slight_smile: ......to bylo docela hezký zjištění,nevím jestli na tom je něco pravdy,ale v ten moment to bylo pro mě docela takový spestření :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marokanek: taky jsem o tom slyšela, musíš potom znat přesný termín ovu a podle toho co chceš za pohlaví tak se nežit před nebo po nebo jak, nevím přesně...manžel by chtěl holčičku a mě je to celkem jedno, ale budeme radi když se nam vubec zadaří a co to bude, to už je jedno, hlavně že budu nosit v bříšku naše miminko :slight_smile:
ale rozhodně je to zajímavé, že se to dá vůbec ovlivnit...

Já jsem teď dozvěděla, že známá čeká třetí mimi...ma už chlapečka 3roky a chlapečka 7 měsíců a už je zase těhu, jsme zvědavá jak to zvladnou a taky mi nejde do hlavy že se jim vždycky tak zadaří, s prvním otěhotnením měla problemy, chodila k lečitelovi, pak otěhotněla a ted už rodí jako o závod...musím se jí zeptat co s ní ten lečitel udelala že ted tehotni o stosest :grinning:
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*snažit
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já jsem v depce - na naší regionální diskusi jsou další 2 těhule a já nějak smutním :frowning2: Všem to moc přeju, ale už chci taky mimi v bříšku.
7. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky budeme rádi,za holčičku i chlapečka,hlavně aby bylo zdraví,bude to naše miminko,takže budeme milovat stejně tak holku i kluka a pokud se potvrdí pravidlo v naší rodině že po generace máme dvojčata,který zrovna vychází buď na mě nebo na bráchu,tak si s tím možná nebudu muset ani lámat hlavu a spláchneme to jedním porodem :grinning: .

to je zajímavý s tou známou,třeba jí da jen nějaký čajíky a ona v podvědomí,že jí to pomůže se uklidnila a zmizel stres z toho,že nemůže otěhotnět a mimi bylo na světě :slight_smile: ,nevím.
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že se zadaří jen jedno mimi a že bude v pořádku, dvojčátka ne :slight_smile: , i když...teoreticky vychází
7. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek