• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
kdepak jste holky dneska :wink: ?
8. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cuketacku, ty máš dneska ovulku?
marokánku, je tu pusto, co? :confused:
8. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem tady taky ale mám toho ted nějak moc tak nestíhám
8. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak odpovidame 5+2, zatim nevidime srdicko...mame jen 6 mm...zitra jdu jeste ke svy dr, dnes jsem byla u sebe ve spitale...boli me porad ten bok i s trislem..:frowning2:
8. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku...tak moc gratuluju k potvrzení těhu :slight_smile: a srdíčko bude tak v 7tt tak si ještě musíš chvilinku počkat :wink: no a s tím tříslem je to teda pěkně blbý že tě to furt bolí :angry:
8. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
začátkem 6. tt. srdíčko být vidět nemusí, bude vidět za pár dní :wink: :slight_smile: je teprve 3 týdny staré miminko, tak mu srdíčko teprve začíná tlouct touhle dobou.. nevím, jak tě přesně bolí.. ale mě teď bolí vaječník už měsíc s přestávkami :-/ tříslo ne..
8. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to trislo je pech...hele a myslite ze nevadi kdyz mi dnes delali jedno sono a zitra druhy ze to nevadi???nemuze to nejak ublizit...?tady ve spitale mi dali jeste ascorutin a utrogestan,ale poradim se zitra s moji dr....
8. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 6 mm je velké miminko! :wink: :slight_smile: kolem vaječníku jsem v těhu měla bolest taky touhle dobou.. tříslo asi ne, noha taky ne.. ale co mě teď bolí ten vaječník jen tak, tak mě z toho bolí i určité body na noze
8. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime....jsem zvedava....zatim je to fakt hnusnej pocitl....ale hlavne at je miminecko az do konce v poradku...prosim prosim....
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, supr, že máš utrogestan.. píšou, že se má polykat nebo zavádět, ale mám dojem, že první tři měsíce se má jenom zavádět.. je to napsané u některých českých a u některých slovenských verzí příbalového letáku :wink: :grinning: ascorutin neznám, co to je?
já v prvním trimestru měla taky víc utz.. dneska už bych to nechtěla přehánět, ale ten strach.. no.. ale nevadilo to :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....no ono je to všechno se vším propojený, já když chodila na akupunkturu tak sem jen koukala kde všude na těle má ženská akupresurní body na vaječníky apod. :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, já tě chápu, ten strach přejde, ať vám dny rychle utíkají a jseš brzy v druhém trimestru! No a pak už to začne utíkat rychle samo od sebe a za chvíli budeš mít miminko doma :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to je pravda.. já když mám zánět močáku, tak mě bolí jako vaječník a ty body na noze a když mám jako migrénu, tak od tepen na spánku to jde po obličeji (obočí, dole u nosu, v jednom místě na dásni, uprostřed brady) a po hlavě až ke krku a dál kolem páteře.. mohla bych ty body namalovat :unamused: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem si to nikde nečetla.. ale tu akupunkturu jsem chtěla zkusit, ale nějak jsem se nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: za ty roky :grinning:
8. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na ní chodlia asi 4 měsíce a docela mi to pomohlo rozchodit ms po vysazení takže dobrý, akorát teda mít v uchu asi 10jehel nebylo nic moc :grinning:
8. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolí to nějak? :confused: nebo jako píchá?
8. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten ascorutin je neco jako vitamin c, ale jak rikam mam i na ten utrogenstan recept, ale poradim se zitra jeste se svou dr....ta me zan nejlip a zkusim si domluvit nejakou rehabilitaci..
8. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to krapet nepříjemný jak to do tebe ďobne a pak s tím zakroutí aby to drželo,ale já pak vždyckz cejtila takový to příjemný mrazení po celým těle jak to postupně zapichovala tak to bylo prima, no akorát ti pak trčí z ucha, z nohy a všude možně dlouhé tenké jehly a musíš bejt tak 30min v klidu :slight_smile: ona mi vždycky říkala, tak si tady teď zdřímněte :grinning: :grinning: :grinning: a já v uchu 10jehel :grinning:
8. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...ten utroš je na podporu těhu, ale pokud nekrvácíš nebo tak, tak tělo ten utroš v podstatě nepotřebuje takže uvidíš co ti zítra ta tvoje dr. poví
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, tak jsem koukla a koukám, že to je dvousložkový a je tam napsáno toto :grinning:
Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ascorutin užívat Neužívejte Ascorutin pokud: - jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku Ascorutinu; - jste těhotná nebo kojíte. Pokud si nejste jisti, zda začít Ascorutin užívat, poraďte se se svým lékařem.
:sweat_smile:
ale utrogestan si klidně zaváděj, měla jsem ho taky, je na udržení mimča. Ale snad je po něm člověk unavený a to já byla teda dost.. těžko říct, jestli víc z těhu nebo z utrogestanu :grinning:

ali ty jo, tak na to asi půjdu :grinning: uff.. musí to být zajímavý.. :wink:
8. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je to :grinning: nechápu sice proč, ale co nadělám
http://www.lekarna.cz/ascorutin-tbl-obd-50/
8. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budu jak dikobraz :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky je tam tohle :grinning: :sunglasses:
Těhotenství a kojení
Přípravek se v těhotenství nesmí užívat.
Mně takhle taky napsali něco, co se NESMÍ užívat, tak jsem jim to volala a prý teda ať to neužívám :unamused: :sweat_smile:

ali a na kolik ta sranda s jehlama vyjde.. jedno poležení nebo jak se to počítá? a kolikrát jsi tam šla?
8. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....no já chodila jednou týdně asi první dva měsíce a pak jednou za 14dní, nebo tak nějak v půlce cyklu, většinou nějak tak aby mi to vyvolalo ms tak do týdne
a za jedno poležení a popíchání :grinning: jsem platila 150Kč
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je levný! čekala jsem víc.. ačkoliv jednou týdně už to naskáče :unamused: , ale hlavně že to pomohlo :wink:
8. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a asi tak 5 měsíců jsem tam chodila nebo půl roku a pak jsem přestala, ms se jakžtakž rozchodila sama a měla jsem pak i dobrej horm.profil tak sem si říkala že na to už kašlu
8. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to bylo nějak z části hrazený i pojištovnou myslím
nebo pomohl i kontryhelový čaj? nebo asi i čas..
dokonce to hradí pojišťovna? tak to bych nečekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nevím no, platila sem těch 150 no, a já v tý době kontryhel nepila, pila jsem nějaký bylinky na pročištění těla, vaječníků hlavně
8. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek