Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
marokanek1111
8. říj 2009
kdepak jste holky dneska 😉 ?
yanna.o
8. říj 2009
ahoj cuketacku, ty máš dneska ovulku?
marokánku, je tu pusto, co? =-)
alienka24
8. říj 2009
ahojky, já jsem tady taky ale mám toho ted nějak moc tak nestíhám
peprlik
8. říj 2009
holky, tak odpovidame 5+2, zatim nevidime srdicko...mame jen 6 mm...zitra jdu jeste ke svy dr, dnes jsem byla u sebe ve spitale...boli me porad ten bok i s trislem..😞
alienka24
8. říj 2009
peprliku...tak moc gratuluju k potvrzení těhu 🙂 a srdíčko bude tak v 7tt tak si ještě musíš chvilinku počkat 😉 no a s tím tříslem je to teda pěkně blbý že tě to furt bolí ]-(
yanna.o
8. říj 2009
začátkem 6. tt. srdíčko být vidět nemusí, bude vidět za pár dní 😉 🙂 je teprve 3 týdny staré miminko, tak mu srdíčko teprve začíná tlouct touhle dobou.. nevím, jak tě přesně bolí.. ale mě teď bolí vaječník už měsíc s přestávkami 😕 tříslo ne..
peprlik
8. říj 2009
to trislo je pech...hele a myslite ze nevadi kdyz mi dnes delali jedno sono a zitra druhy ze to nevadi???nemuze to nejak ublizit...?tady ve spitale mi dali jeste ascorutin a utrogestan,ale poradim se zitra s moji dr....
yanna.o
8. říj 2009
a 6 mm je velké miminko! 😉 🙂 kolem vaječníku jsem v těhu měla bolest taky touhle dobou.. tříslo asi ne, noha taky ne.. ale co mě teď bolí ten vaječník jen tak, tak mě z toho bolí i určité body na noze
peprlik
8. říj 2009
uvidime....jsem zvedava....zatim je to fakt hnusnej pocitl....ale hlavne at je miminecko az do konce v poradku...prosim prosim....
yanna.o
8. říj 2009
peprliku, supr, že máš utrogestan.. píšou, že se má polykat nebo zavádět, ale mám dojem, že první tři měsíce se má jenom zavádět.. je to napsané u některých českých a u některých slovenských verzí příbalového letáku 😉 😃 ascorutin neznám, co to je?
já v prvním trimestru měla taky víc utz.. dneska už bych to nechtěla přehánět, ale ten strach.. no.. ale nevadilo to 😉 🙂
alienka24
8. říj 2009
yanna....no ono je to všechno se vším propojený, já když chodila na akupunkturu tak sem jen koukala kde všude na těle má ženská akupresurní body na vaječníky apod. 🙂 😃
yanna.o
8. říj 2009
peprliku, já tě chápu, ten strach přejde, ať vám dny rychle utíkají a jseš brzy v druhém trimestru! No a pak už to začne utíkat rychle samo od sebe a za chvíli budeš mít miminko doma 🙂
yanna.o
8. říj 2009
ali, to je pravda.. já když mám zánět močáku, tak mě bolí jako vaječník a ty body na noze a když mám jako migrénu, tak od tepen na spánku to jde po obličeji (obočí, dole u nosu, v jednom místě na dásni, uprostřed brady) a po hlavě až ke krku a dál kolem páteře.. mohla bych ty body namalovat :-| :-N
yanna.o
8. říj 2009
a to jsem si to nikde nečetla.. ale tu akupunkturu jsem chtěla zkusit, ale nějak jsem se nedostala :-p za ty roky 😃
alienka24
8. říj 2009
no já na ní chodlia asi 4 měsíce a docela mi to pomohlo rozchodit ms po vysazení takže dobrý, akorát teda mít v uchu asi 10jehel nebylo nic moc 😃
yanna.o
8. říj 2009
bolí to nějak? =-) nebo jako píchá?
peprlik
8. říj 2009
ten ascorutin je neco jako vitamin c, ale jak rikam mam i na ten utrogenstan recept, ale poradim se zitra jeste se svou dr....ta me zan nejlip a zkusim si domluvit nejakou rehabilitaci..
alienka24
8. říj 2009
no je to krapet nepříjemný jak to do tebe ďobne a pak s tím zakroutí aby to drželo,ale já pak vždyckz cejtila takový to příjemný mrazení po celým těle jak to postupně zapichovala tak to bylo prima, no akorát ti pak trčí z ucha, z nohy a všude možně dlouhé tenké jehly a musíš bejt tak 30min v klidu 🙂 ona mi vždycky říkala, tak si tady teď zdřímněte 😃 😃 😃 a já v uchu 10jehel 😃
alienka24
8. říj 2009
peprlik...ten utroš je na podporu těhu, ale pokud nekrvácíš nebo tak, tak tělo ten utroš v podstatě nepotřebuje takže uvidíš co ti zítra ta tvoje dr. poví
yanna.o
8. říj 2009
peprliku, tak jsem koukla a koukám, že to je dvousložkový a je tam napsáno toto 😃
Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ascorutin užívat Neužívejte Ascorutin pokud: - jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku Ascorutinu; - jste těhotná nebo kojíte. Pokud si nejste jisti, zda začít Ascorutin užívat, poraďte se se svým lékařem.
:-N
ale utrogestan si klidně zaváděj, měla jsem ho taky, je na udržení mimča. Ale snad je po něm člověk unavený a to já byla teda dost.. těžko říct, jestli víc z těhu nebo z utrogestanu 😃

ali ty jo, tak na to asi půjdu 😃 uff.. musí to být zajímavý.. 😉
yanna.o
8. říj 2009
tu je to 😃 nechápu sice proč, ale co nadělám
http://www.lekarna.cz/ascorutin-tbl-obd-50/
yanna.o
8. říj 2009
a budu jak dikobraz 😃 😃
yanna.o
8. říj 2009
a taky je tam tohle 😃 😎
Těhotenství a kojení
Přípravek se v těhotenství nesmí užívat.
Mně takhle taky napsali něco, co se NESMÍ užívat, tak jsem jim to volala a prý teda ať to neužívám :-| :-N

ali a na kolik ta sranda s jehlama vyjde.. jedno poležení nebo jak se to počítá? a kolikrát jsi tam šla?
alienka24
8. říj 2009
yanna....no já chodila jednou týdně asi první dva měsíce a pak jednou za 14dní, nebo tak nějak v půlce cyklu, většinou nějak tak aby mi to vyvolalo ms tak do týdne
a za jedno poležení a popíchání 😃 jsem platila 150Kč
yanna.o
8. říj 2009
tak to je levný! čekala jsem víc.. ačkoliv jednou týdně už to naskáče :-| , ale hlavně že to pomohlo 😉
alienka24
8. říj 2009
no a asi tak 5 měsíců jsem tam chodila nebo půl roku a pak jsem přestala, ms se jakžtakž rozchodila sama a měla jsem pak i dobrej horm.profil tak sem si říkala že na to už kašlu
alienka24
8. říj 2009
no ono to bylo nějak z části hrazený i pojištovnou myslím
yanna.o
8. říj 2009
nebo pomohl i kontryhelový čaj? nebo asi i čas..
yanna.o
8. říj 2009
dokonce to hradí pojišťovna? tak to bych nečekala :-p
alienka24
8. říj 2009
fakt nevím no, platila sem těch 150 no, a já v tý době kontryhel nepila, pila jsem nějaký bylinky na pročištění těla, vaječníků hlavně

Začni psát odpověď...

Odešli