• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahojky holky jak se tu máte???
8. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt že mi říkala že se ta akupunktura pak může aplikovat i na neplodnost :wink:
8. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbi, já vždycky měsíc čekám na dva dny a když přijdou, tak je prošvihnu :unamused: ale vyloženě svou blbostí nebo jak to říct..
8. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, mně je to sympatický. nešla jsem, ale ta migréna se mi zlepšila, je jen při změně počasí. a ten močák snad dá pokoj
8. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbi, hlavně že vím jak na to, 2 str. zpátky jsem vyplodila hotový román :unamused: no comment :grinning: :confounded:
8. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.....no teorii máš zmáknutou, ještě to provést v praxi no :wink:
8. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nerozumím
8. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali.. no.. :sweat_smile: :grinning:
alzbi, ptala ses, jak se máme :grinning:
8. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak je fakt, že vždycky do toho tak nějak něco vlezlo. Ale i tak se to dalo vyřešit jinak..
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tomuhle cyklu taky moc šancí nedávám, nehledě na to že jsem teda jen na bylinkách a zadruhé že odjedu do paříže takže pochybuju že by ovulka proběhla do tý doby jestli teda vůbec proběhne :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo táááááááák
no a já se mám taky stále dokola stejně... ovu proběhla (asi) a teď čekáme co bude s teplotou. zatím takto http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6
8. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad ta teplota poleze nahoru a udrží se tam :wink: :wink:
8. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby :slight_smile:
ahoj alienka ja sa mas???
8. říj 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nathali....dobře se mám, akorát sem dneska dostala tetanovku do ramene tak mě pěkně bolí tlapičkla :unamused: a co ty? a jinak už se mi blíží ta paříž
8. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to prejde ja so to nikdy nemala rada jak to hnusne boli uz mas zbalene? a kedy sa vratis??
8. říj 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem byla dneska u doktorky a dostala jsem antibiotika na ten močak, tak budu tyden zobat...tehotenstvi by to uškodit nemelo kdyby nahodou, ale stejne vim, že to tento mesic nevyslo :frowning2:

ali, měj se hezky v té Paříži, nakupte něco hezkyho a hlavně ať vám vyjde hezký počasí :slight_smile:

tak ja jdu za manželem do pelechu, hezkej večer :slight_smile:
8. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pekne ranko
som prvaaaa :slight_smile: a ja ze uz budete kecat v plnom brude
miriska snad tie antibiotika zaberu a bude dobre no skus aj urologicky caj ja ho vzdy pijem ked mam pocit ze to na mna ide je hnusny ale pomaha :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konečně pátek :slight_smile: dneska do dvou a večer jedeme k mamině, bude mít velkou oslavu narozenin
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo urologický čaj a radši sypaný :wink: taky ještě česnek, uroval manosa, příp. nějaká probiotika (ať se zlatokopové maj dobře :unamused: )
9. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen hlásím že piju i ten kontryhelový čajík. V jednu jdu do CARu, tak pak písnu co a jak. Hezký den Vám všem. :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my za chvíli s malým frčíme k našim na víkend, tak nevím, jestli se dostanu na PC :slight_smile: Ovulka by stejně měla být až příští týden :grinning:
9. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,přeju dobré ráno.taky jdu jen tak mírně nakouknout :slight_smile: ,o víkendu s přítelem budeme malovat a v pondělí jdu na celí den do práce,takže počítám,že se tu ukážu až v úterý :unamused: ,MS zatím teda nedorazila,ale už podle příznaků bych řekla že přijde cobydup,takže v úterý si myslím,že budu měnit tabulku :frowning2: ,no tak nám snad bude přát ten říjnový měsíc
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny, tak mi jdeme na kontrolu dnes ve 13,30..mame zatim 6 mm:slight_smile:, ale potrebujeme nejak vyresit ty bolesti, uviidme co pani doktorka vymysli...jestli nejakou rehabilitaci ci co....uvidime...:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyštrachala jsem něco pro mužíčky (proč ne, že)
carnitargin, profertil, neocarnitargin, barny´s nano Q10, resp. Barny´s koenzym q10 Dual, kotvičník - tribulus terrestris a klasika selen, zinek, měď, E, C, listovka, ženšen :grinning:
např. http://www.profertil.cz/

peprliku, super! tak dej vědět, co ti dr. poradila.. a ten ascorutin se prý nesmí! v těhotenství, tak na to bych se jí taky zeptala
9. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik,tak budu držet palce aby bylo vše OK :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: ja nic zatim neberu, domluvim se az dnes s tou moji dr...jinak jeste kdyby krapet povolil ten bok...byla bych uplne nej...ale mam pocit ze to jde od zad, boli me to jako nad zadkem...nad pravou pulkou...tak nejak to tahne... :angry:
9. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o to je teda článek k těm lékům :confused: ,to jsem ani nevěděla že k samotnýmu vajíčku jich dojde jen 300-500(spermií),to jsem myslela,že jich je víc,a o kolik se snižuje počet každý rok,to je taky síla,tak mímu příteli je 28let,tak to na to opravdu budeme muset co nejdřív nějak přijít,jak zplodit potomka nebo se ho snad ani nedočkáme :angry:
9. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak mrcha opět dorazila po 20 snažení 1DC po 30dlouhy cyklus :cry:
9. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
petruš, to je škoda, tak zase znovu snažit
peprlíku , držím palce, at vše dobře dopadne :wink:
9. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a až bude někdo dělat tabulku, tak já mám kontrolu 23.10. díky
9. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek