• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj koníku.
jsem ráda, že jsi se k nám opět přidala... :wink:
11. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Je něco nového?
11. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky danielapro :dizzy_face:
11. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hollky pomoc :astonished: Babča se rozhodla že mi bude dávat rady o těhotenství a o masírování bradavek. To byl trapas, takovéhle rozhovory nesnášim :grinning:
11. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: jupiii, tak to je ultramegasuper rozhodnuti! Jeste ze manzel promluvil, ze mu dekujem :wink:
bublinka: Bubli, skvela zprava! Tak se drz, hcg urco poroste a mimisek taky. Teda, taky trochu zavidim, hnedle na poprve a hned trefa do cernyho. Moc Ti to preju. To je stesti - tralalala. Tak plivej, plivej tehubacilky :slight_smile:
andrea110409: tak to je sila, babicka to jiste mysli dobre, ale chapu, je to vzdycky trosku trapasek. Zatni zuby a vyslechni, babicka bude mit radost a Ty klid :grinning:
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face:
Bubli, super! Velká gratulka! Moc závidím :sweat_smile:
11. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela: jojo už sem t rozdejchala, ale další lekce nechci :wink: Neřikám, že člověk je vše vědoucí, to ani omylem snažím se hodně číst. Je to pro mě zkousnutelná forma :wink:
11. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
indrielo, taky jsem za to rada. Osud rozhodne za nás :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sme se vrátili ze slavícího víkendu u maminy, a dneska jsem si užívala dvouměsíčního synovečka, no byl uplně kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face:
a koukám že podle tabulky jsem už 14DC, toto letí to je mazec :sunglasses:
11. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: o letění času mi povídej, my co počítáme svůj současný život na týdny to vidíme dost výrazně :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám dotaz pro zkušenější - měla jsem teď ( po necelých 5 ti měsících vysazení pilulky) prvně silné menstruační bolesti no a teď asi tak v polovině cyklu jsem slabě barvila - někde jsem se dočetla že by to mohlo být poklesem estrogenu po ovulaci. Může to tedy znamenat že u mě možná poprvé proběhla ovulka ? :confused:
12. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

konecne jsme se dockali a nasli // :slight_smile: Mela jsem hodne dlouhy cyklus a ovulku az kolem 30 DC , u Dr jsem zatim nebyla takze jeste nemuzu rict na kdy to vychazi,ale je mi to jedno,hlavne, ze se povedlo:wink:

Dlouho jsem sem nepsala, potrebovala jsem se odpoutat od mysleni na snazeni, dokonce sem i podarilo zamestnat myslenky uplne jinak a nevim jestli to bylo tim, ale povedlo se. Teplotu jsem teda merila,ale to bylo vsechno. A milovani bylo kdyz jsme chteli, prestali jsem to proste resit. Ale kdyz mi to lidi rikali na zacatku tak jsem jim jen odpovidala, ze seto neda a lehko se jim to rekne, takze na to si kazda musime prijit sama :wink:

Drzim vam vsem palecky aby jste brzo byly stastne jako ja ted a tehulkam at je vse ok :wink:
12. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
leni, gratluju, super, že se to povedlo :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kocky: Tak 14.11.2009 se budu vdavat..je to uz temer jisty...jeste si rict to ano!!!:slight_smile:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak všem novým těhulinkám moc a moc gratuluju
a tobě peprliku gratuluju k zasnoubení a blížící se svatbě :slight_smile: a neboj, to ano zvládneš pokud opravdu chceš :wink: :wink:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

přeji hezké pondělní ráno...u nás leje a leje a já sedím v práci a nervačím, všechno mě tak štve, nic mi nevychází jak bych chtěla, ale ani trochu :frowning2: V práci na prd, nová holka co nastoupila, tak hned onemocněla, vedoucí má dovolenou a tak to tady táhnu s kamoškou, která nás zachránila a bude tu na nejnutnější dny na brigádu. Za týden jdu na kontrolu s tím močákem a na odběry, tak jsem zvědavá jak to dopadne, to moje léčení za provozu, jak já říkám asi nebude uplně ideální, ale jinak to bohužel nejde :frowning2:
Teď se mi osypal obličej jak pubertákovi a pod okem se mi udělal nějakej ekzém, no hrůza :frowning2:
Manžel je teď v práci od nevidim do nevidim a nebo ve škole, tak náš spločnej víkend někde na Vysočině jak jsem si plánovala je v nedohlednu :frowning2: a miminko? No to se taky někde toulá a trápí mě tím, ale co nadělám no :frowning2:

chjo mám, zase nějakou depku, musela jsem se zase trošku vykecat :pensive:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...jejda, koukám že to na tebe pěkně padlo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali, jojo padlo :angry:
12. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je blbý, snad tě to brzo přejde, nesmíš depkařit moc dlouho, stojí to moc energie mít smutnou náladu :wink:
12. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
llenicko, moc gratuluju. Taky jsme u nás zavedli snažení jen ve dny, kdy se nám bude chtít a žádná ovu se hlídat nebude. Až to přijde, tak to přijde.
Mirisko, nějak to na tebe všechno padá. Čím víc budeš zoufalejší, tím hůř. Zkus na to přestat myslet, zaměstnej se něčim jinym. Já si třeba začala háčkovat šálu na zimu :grinning: a opravdu to pomáhá. Nesedím na konikovi od rána do večera, ale dělám prostě něco jiného.
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku....tak to pěkně háčkuj, zima už je za rohem tak abys to stihla :wink: :grinning:
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali, já vím, no ono zase bude líp snad, jen se to teď trošku nakupilo a tak jsem to musela ze sebe dostat...

koniku, já právě nějak nevím kam dřív skočit a na koníkovi jsem jen, když jsem v práci a zrovna tu nikdo není nebo není moc práce, takže jako ve volnu se sem ani nedostanu, to pořád něco dělám :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...to jsme na tom skoro stejně, doma na koníka času moc není takže si tady krátím chvíli když jsem v práci :grinning:
12. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kdepak jste všechny zalezlý v tomhle počasí?Koukám máme tady nové těhulky, holky moc vám gratuluju, to je skvělý.
Koníku správný přístup schvaluji, takhle to určitě bude ani se nenadějete.
Jaký jste jinak měly víkend?
Mirisku, holka copak je, takováhle nálady?Tak ať se ti brzy zlepší, to je nanic takhle.Tak se aspoň vypovídej, to ti pomůže.
12. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem právě dodělala haldu zboží tak ted už budu mít klid :slight_smile: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lussyn no někdy se člověk tomu depkaření nevyhne :frowning2:

ali, taky mám dnes zboží, ale není ho moc, už to mám taky skoro hotový :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko...no nám zboží chodí každej den takže si nevyberu :wink:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo, no nám tak 2krát týdně...
12. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám ted i začíná období větších tržeb takže budem zbožím zavalený vlastně furt :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halo halo, kde jsou všichni dneska???

ali, to znám, Vánoce jsou makačka :frowning2:
12. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek