• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
já si prostě asi testíky dělat nebudu,dokuď nebudu mít aspoň týden spoždění :frowning2: ....no dnes je mi z toho hodně smutno,ale tak budu se muset těšit na další snaženíčko,sice už to bude deváté snažení,ale snad už bude úspěšné.půjdu se pro dnešek natáhnout a odpočívat,je mi hrozně,ty křeče jsou k nevydržení.tak pa.
14. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím! Novým těhulkám gratuluju :dizzy_face: Užila jsem si bezva prodloužený víkend u našich, dvě večerní akcičky bez Toma a jednu dopolední i s Tomáškem a bylo to super, musím to praktikovat pravidelně, krásně se odreaguju :wink:
14. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik, zdravim. Založím jsem diskuzi na téma plavání v těhu. Jaký je váš názor? Jsem zvyklá chodit 3x týdně, ale teď se mi tam nějak nechce bojím se infekce.
14. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Yanko, nechtěla jsem to tady psát, že mám podezření, nechtěla jsem nic zakřiknout a říct to až když by to opravdu byla pravda.Ale byla jsem z toho hodně zmatená a hodně moc špatná.MS mi po tom přišla taky tak divně a byla jiná než obvykle, tak jsem měla myšlenky na mikropotrat, ale jak říkám, nepitvám se v tom.
Marokánko, vím, že jsi teď asi hodně smutná a nevím co ti na to říct, vím, že to nechápeš ale jak píšeš a já to mám taky tak, z těhle diskusí se člověk hodně naučí, netestovat dříve než po třech dnech zmeškané MS, to si jinak člověk přidělává akorát velké zklamání.4etla jsem už tady od dpoudty holek, že měly na testu // a MS, pak nakonec dorazila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Irisku, tak to je fajn, že jsi se měla takhle krásně. :slight_smile:
Pavlí já nevím, taky bych se bála infekce, ale vím, že v těhotenství plavání doporučují, kvůli zádům, takže bych se poradila s dr a podle toho se zařídila.
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, fakt paráda, tak jsem si odpočinula a je mi krásně :slight_smile: A je lepší se nepitvat
14. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisku a kde bydlí tvoji rodiče?Věřím ti, že to muselo být odreagování bez malýho, určitě to jednou za čas je potřeba, prostě vypnout a bavit se.
14. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Kladna :wink: Byli jsme tam i s malým, přes den jsem se mu věnovala a večer vyrazila na kafčo s kámoškou,,,a v pondělí dopoledne jsem ho vzala s sebou ke spolužačce z gymplu, mají 2,5letého klučíka, tak si spolu hráli :dizzy_face:
14. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAsně nedřív povinnosti, potom zábava :wink:
14. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no to jsou nervy. Ja jsem vcera trochu spinila, ale jen takovy tri nahnedly kapky. Ale stejne, jsem pekne vyplasena. Volali jsme hned vecer doktorovi,uklidnil me, ze to tak na zacatku muze byt, ze je to hormonalni a at si dam rano a vecer injekci progesteronu. Tak pritel supajdil do lekarny a hned mne to pichl, dnes uz lepsi, vytok mensi, spis hlenovy a svetle hnedy.Rano jsme byli v laboratori na vsechna vysetreni,co doktor predepsal, navic jsme si nechali udelat znovu i hcg, at radsi vime, jestli stoupa.
Ja si myslela, jak je tehotenstvi krasne obdobi klidu a pohody, ale jsem spis uzlik nervu :frowning2:

Valentynko, davej na sebe pozor, at v praci neco nechytnes! :wink:

Yanni, to mas pravdu, pritel je taky rad, ze nemam moc pristup na internet, ze aspon nic nemuzu zjistovat. :slight_smile:
JO to jo, to ja se taky tesim na ten cisty vzduch, na ten klid. Jen abych ustala vsechno to stehovani.Musime jeste dobalit vsechny veci a pristi tyden nas uz ceka cesta a to 20 hodin na lodi. Z toho mam nejvetsi hruzu. A taky nas tam pak ceka hledani bytu, takze potrebuju byt v poho a bez komplikaci.
My jsme popravde nepocitali s tim, ze se nam hned zadari, takze jsme na to ani nemysleli, ze uz to stehovani bude probihat ve trech. No ale nakonec se da vzdycky zvladnout vsechno.
Ja hledam tu svou normalni pozitivitu, ale nejak mne v techto dnech chybi :confounded:
14. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, držím palečky, ať ji brzy najdeš a uvidíš, bude to ok :wink:
14. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, jasně.. ony ty první měsíce jsou na psychiku nápor.. žádné pohodové filmové těhotenství :grinning: to stěhování ti zaměstná hlavu, zas na druhou stranu při té únavě bych to nedala :grinning:
14. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no tak dneska tady chumelí jak o život :frowning2: fakt hnus
14. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bublinko hlavně se šetři při tom stěhování, dávej na sebe pozor :slight_smile:
bohužel já už jsem to nachlazení chytla taky, takže dnes jsem v práci, ale půjdu brzy dom a budu ležet.
:pensive:
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak jste psali o těch // a následné MS tak to opravdu může být mikropotrat nebo chemické těhotenství. Stává se to velmi často, takže si z toho nedělejte hlavu.
14. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku,jo taky si říkám jestli to nebyl mikropotrat,to mě napadlo hnedka ráno,když jsem začala krvácet a byly tam ty dvě čárky a k tomu stejně silný jak ten 27DC :frowning2: ,ale raději na to nebudu myslet,myslet na to,že jsem možná měla v sobě mimíska,to bych se z toho akorát zbláznila,budu doufat v příští měsíc,i když teda taky to není jistý,kdyby to byl ten mikropotrat,tak by asi nebyla teď ovulka že jo?nebo to není určitý?no raději na to nemyslet,je mi z toho všeho moc smutno a hlavně je mi pěkně blbě,křeče mám jak blázen,ještě že nejsem dneska v práci :frowning2:
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face: Marokanku s těma křečema tě naprosto chápu, já jsem měla teď při poslední MS takový bolesti a křeče, že jsem nemohla pomalu ani dojít na záchod :frowning2: Ale já jsem teda před tím, než jsem začala brát HA na ty bolesti při MS hodně trpěla, tak se mi to asi vrací :angry: Jinak koukám, že ta diskuze tady nějak upadá :unamused:
14. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku, po mikropotratu si myslim můžeš hned ten příští měsíc otěhotnět. Neměl by v tom být problém. Minule jsem to rozebírala s doktorkou.
14. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem po mobilizaci, opět zlepšení a stále mín křupu :slight_smile: no a ted večeře a večer hurá do paříže :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, super :slight_smile: Paříž si užij, hned bych taky letěla :slight_smile:
Kde se pořád všechny touláte?Jste nějak málo ukecaný :grinning: poslední dobou :wink:
14. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, ty se teda máš. Taky bych se tam jednou chtěla podívat. Lussyn, asi si každý říká, že čím míň se na to mimčo soustředí, tak tim líp a tak sem asi holky moc nechodí.
14. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si tu k vám jdu malinko posmutnit. Dneska jsem opět byla na pohotovosti protože jsem začála špinit :frowning2: Mám pocit, že jsem na pohotovosti každou chvilku. :unamused: Vyšetření sice dopadlo dobře,ale vůbec netuší čím se to děje. Tentokrát mě to už tak rozhodilo, že jsme v ordinaci brečela jak želva. Přeju všem těhulkám co možná nejméně problémové těhotenství protože klid je nejdůležitější.
14. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jdu vás pozdravit MS v pátek zkončí a příští tyden začíname snažení a už chci být těhu bo do práce to mam daleko na bus a můj mě každy večer vozí aspon na bus a dneska mi došek drnek tak už mam před sebou hrnek a začinám ho pít a poctivě 3x denně jak to budu stíhat a na narozeniny přístí měsíc budu mít pozitivní test jinak jiny darek nechci :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: budu moc držet pěstičky aby to bylo v pořádku a ty si ten dárek mohla dát :wink:
14. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra....no máš pěknej plán, takže hodně síli a určitě se povede :slight_smile:
andreo....moc držím palečky aby bylo všechno v pořádku a určitě i je :wink: hodně odpočívej
14. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: děkuju, vím že si neám proč stěžovat protože já těhotná jsem a je tu spousta holek co se o to snaží. Já jen že už toho mám plnu hlavu a potřebuju to někde ventilovat. Tak se na mě holky nezlobte :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooc, holky, které jste tu těhulky, za jak dlouho vám test ukázal dvě čárečky? Já mám zatím jen mírné zpoždění, od možného početí uplynuly cca 2 týdny a tak se snažím si vsugerovat všechny příznaky těhotenství, že mi to snad i jde - jen ten výsledek na testu žádný :frowning2:
14. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt v pořádku jen si postěžuj a napiš co tě trápí, každý má právo na bolístku a tahle diskuse je od toho aby sme se tady vypovídaly :slight_smile: :wink:
14. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lettys: mě asi za 11 dní od oplodnění.
alienka: on je hlavně člověk děsně bezradnej a řikám si že třeba když se o věcech hodně mluví tak to nějaké z holek pomůže :wink:
14. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, v pohodě.. mít nervy v prvním trimestru je kolikrát horší než mít nervy, že zas dorazila MS :wink: jen jak o tom mluvíš, tak už se bojím předem :sweat_smile: fakt.. je to strach a neustálé počítání každého dne, týdne..
14. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: jeee uplne vydesit vas nechci :wink: je spousta holek ktere jsou naprosto v pohodě a nic se jim neděje. Ale člověk si říká, že ve 14 TÝDNU UŽ TO BUDE DOBRÉ PROTOŽE všude píšou, že mrňousek je už ukotvenej a drží. NO a pak švih a zase amlinko pozlobí. Doktorka řikala že to může udělat to že placenta je ještě nalepená na čípek a ten je hodně prokrvený. Holt těhulkování je velmi dobrodružná a adrenalínová záležitost :wink:
14. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek