• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
andrej, někdo to tak holt má, že to není ukázkové těhu :wink: ale to co píšeš je myslim docela časté. a jsi doma? akorat si myslim, že je třeba klid. nepracovat :slight_smile: nebo aspon nic naročneho. já bych s tou prací nejradši sekla už ted a to jsem tak v 7 týdnu :wink:
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma nejsem a práci nemam fyzicky náročnou, jsem kancelářská krysa. Chtěla jsme pracovat dlouho, ale za tyhle stresy nevim jestli mi to stoji :unamused:
Jojojo 7 týden to jsme prvně viděli srdíčko to je krásnej čas :slight_smile: Držim moc palečky. Jen mi teda v té době bylo dost zle a byla unavená.
14. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky v kanceláři, taky chci delat co nejdýl, ale nevim. únavu pocituju docela, ale spatne mi zatím neni. k Dr. jdu příští týden, tak doufám, že bude vše ok.
Držím taky palce, ať do té práce můžeš chodit co nejdýl
:wink:
14. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo uvidime, ale doufam ze se mrnousek udrzi a ja mu to v puberte pekne povypravim :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, ne dobrý, za to nemůžeš :wink: děsím se sama :grinning: stačí když si na ten strach vzpomenu :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak ja o těhulkování nevěděla nic dokud jsem nebyla těhulea ted se nestacim divit. Naštěstí testy jsou v pohodě, ale jinak nás trápí to špinění. Mrnous, ale krásně plave a tak je to asi čípek.
Máš něco načteno a nebo čekáš co přinese tvoje těhu ?
14. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jdu se na vas juknout...tak jeste v pondeli jsem machrovala pred kamoskama jak jsem v pohode, ze mi ranni a vubec zadny nevolnosti netrapi...no a v utery jsem se probudila a od ty doby mi je zle...a kdyz do sebe dostanu nejaky jidlo..tak do hodinky je mi zle tuplovane..uz dva dny lezim jak lemra :dizzy_face: , ale ten mrnousek za to stoji....
14. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chtěla bych se někoho zeptat na radu:

včera se mi na TT objevily // - ta druhá byla hrozně slabá ...... jakoby na pořátku .....a dneska už nic .... co to může znamenat???? :frowning2:
14. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mische a dělala jsi ten test z ranní moče? a pokaždý stejný test?

peprlik jsem na tom podobne, v patek jeste frajerka ze jsem uplne v pohode a v sobotu jsem onemocnela. a v prubehu tydne se mi objevil hlen a docela me bolelo bricho tak jsem poprve pocitila tehu strach. Nastesti jsem pak zjistila, ze to nic neni, ze je to casty a hlavne v obdobi, kdy by byla normalne MS :wink:
15. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mische, asi jedině počkat a zkusit zas za pár dní.. takhle ze začátku je to těžko říct..

andrej, načtenýho už toho mám dost (kolikrát mi stačí načíst nadpisy :confounded: ) a bojím se od té doby, co mě mudr chtěl poslat na revizi dělohy, jelikož neviděl srdeční akci a přestože neznal stáří těhu (totálně rozhozená MS), tak to prostě plesknul, ale ve skutečnosti bylo všechno v pořádku, stačilo podle mě počkat den dva a akci by viděl. Nemohla jsem moc spát a probrečela 2 dny, pak jsem se dozvěděla, že HCG je OK (ale nabrali ho jen jednou) a pak jsem týden čekala na další utz.. hrozný dny.. a pak tam bylo ještě krátké krvácení. No a od tý doby jsem se bála, v 16. tt. už jsem byla v pohodě, ale ten strach tam byl stejně (byť ne už takový), ale to jsem zas koukala, v kolikátém jsem už tt., kolik mimčo váží... A bojím se pořád.. to už nepřejde. Ale ten strach v prvním trimestru je nejsilnější. Ono kdyby mi ten mudr nic neřek, tak nic nevím, jsem úplně v pohodě a nic si nečtu. Ale jak mi to řekl, tak jsem ještě ten den našla diskuze, vč. modrého koníka. Nějaké maminky tam psaly, že jim to taky takhle řekli a bylo to v pořádku, tak mě to maličko uklidňovalo.. Nejlepší je nic neřešit, nečíst..Samozřejmě pokud to situace dovolí a vše vypadá v pořádku.
15. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dneska je tu zase nejak mrtvo :frowning2:

já jsem zase v práci a až teď jsem se dostala na čumendu na koňa...mě už se MS pomalu blíží a vůbec se na ni netěším :frowning2:
Dneska se mi zdál sen, že na mě z ničeho nic přišel porod a během chvile se mi narodila holčička, vubec jsem netušila, že jsem těhotná, ani bříško jsem neměla a najdnou jsem měla miminko :slight_smile: říkala jsem manželovi, jestli to jako nevypadá, že jsme si ho adoptovali, když mě nikdo neviděl s bříškem :grinning: no prostě už mě z toho hrabe :sweat_smile: jo a ještě uměla už jako miminko mluvit :grinning: asi mě to moc leze na mozek no :frowning2:

Jinak dneska dobírám antibiotika, ještě beru brusinky a v pondělí jdu na kontrolu a na krev, tak uvidíme :confounded:
15. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.

Miriska: já mám taky občas sny o mimi, úplně mi z toho hrabe.... :unamused: Jak se cítíš? Už je ten močák lepší?
Dnes jsem si byla pro čaj na podporu otěhotnění. Je tam spousta bylinek.... Prý by mi to mělo zmírnit hormonální změny, uvolnit napětí, podpořit ovu a napomoct nárustu sliznice. Tak uvidíme. Mám to pít 2krát denně po dobu 10dní, pak 2dny pauzu a pak zase 10 dní atd. Uvidíme zda to trošku pomůže...
15. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky o snech o mimi mi povídejte, rodim snad ob noc. Docela často se mi zdá, že máme holčičku, ale osobní pocit nemám žádnej co se týče pohlaví :slight_smile:
Tenhle týdne mám po prvním trimestru a strach je stejnej i když se nenervuju tak na to myslim pořád :wink:

Holky na blbě mi pomáhalo sladké jídlo, jeden čas to bylo jediné co jsem mohla jíst, ale dneska prvně jsme měla k snídani rohlík se sýrem. To už to s těma chutěma začíná být lepší :grinning:
15. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: strach má člověk pořád. ať už je na začátku těhu a nebo na konci či v prostřed...
S těma chutěma mi kamarádka povídala taky své... ona nemohla jíst vůbec rohlíky, jen chleba a sladké taky ne... Teď je v 5 měsíci a je to prý už lepší. Strach má taky... Už o jedno mimi přišla. Drž se... :wink:
Já už chci taky mimi.... :unamused:
15. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele koukám, že s těma chutěma je to fakt idividuální :slight_smile:
daniela: jak jste na tom vy, jak pokračuje vaše snažení ?
15. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
andrej, já kupodivu na sladké nemám vůbec chut, ale mám dost problém natlačit do sebe něco zdravého, dneska byla byla na obědě brokolice a já si dala vepřo knedlo, jsem zvědavá, kdy to kolegyni začne být divný, když jsem vždycky jedla zdravě :slight_smile:
Dany, bumbej čaj a msli pozitivně a mimčo bude natošup :wink: já vim, mě se to kecá :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: hele tak v tom jsme naprosto stejne, jsem povestna svoji zdravou kuchyni a prvni brokolici v tehotenstvi jsme si dala az ve 4 mesici :grinning:
Nejvic mi chutnaly párky a ty jsem nemela snad leta :wink:
Naštěstí mě to už opouští a já do sebe dostanu i něco nutricne hodnotneho, ale ono si telo asi rekne co chce.

Já nemohla ještě ke všemu vařit a tak manžel měl tři měsíce studenej odchov :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: začala jsem si měřit teplotku a zatím ovu nebyla. jsem teď 9DC, takže času ještě dost... :wink: Podpořím to čajíkem a nad to brzo vyjde.
valentynka: děkuji za podporu :slight_smile: . Mimčo asi nechtělo brokolici... ale chtělo něco hodně dobrýho a nezdravýho...
15. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: chudák manžel :grinning: ale co, chce mimi, tak at trpí, my to 9 mesicu nosime, tak at mají taky chlapi nějaký zažitek :wink: já se snažim jíst i něco zdravého, ale sama od sebe na to chut nedostanu. Ale špatně se mi zatím nedělá.
15. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě můj přítel rád vaří, takže vaří někdy i pro mě, páč já jsem furt v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dany, to víš, že to vyjde, jen se zbytečně moc nesledovat :slight_smile: a najednou zjistíš, že už to vyšlo :sunglasses:
15. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela: tak to za chvíli budete mít zase tu správnou dobu;) Tak at se zadari :wink: At nam můžeš říct čím mímo chuťově trápí tebe :slight_smile:
valentynka: to já se taky snažim sníst něco zdravého, ale je to většinou peklo čemuž bych nevěřila.

Manžel neni žádnej chudák, má si uvařit když má hlad;)
15. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste hodné, holky. děkuji.
15. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, ještě chvíli a bude to s tím strachem o něco lepší. A až ucítíš, že tě kope, tak už to začne i rychle utíkat. Čím dál rychleji :grinning: No a budeš pak řešit výbavičku, porodnici..
16. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hooolky,

jak se vsechny mate.. Koukam, ze nektere mate trapeni, tak hodne sil at vse rychle preboli...

Jinak zase nove tehulinky...Super. Lenicko, ty taky?:slight_smile:) Moooc gratuluju

Ja se mam porad stejne. nevolnosti uz nemam, ale zase nemuzu chodit na zachod, protoze me to zelezo, co do me perou, uplne zasekalo:slight_smile:))
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, včera jsem byla v praze na krvi, tak snad to bude všechno v pořádku a dozvíme se že je miminko zdravý. Dneska ráno jsem ráno prvně zvracela a to jsem si myslela že když do teď nic že budu mít klid. ale pořád doufám že to dneska byla jen výjimečná situace. co vy jak se máte?
Novým těhulkám gratuluju. Já ted na konika nemám vůbec čas, jsem pořád tak strašně unavená že třeba celé odpoledne když přijdu domu prospím. :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sandy jojo uz i na nas se usmalo stesticko a doufam, ze se nas bude drzet :wink:
Jinak ja jsem zas pekne nenazrana, porad bych neco jedla hlavne dopoledne to je hruza. A po praci si jdu pravidelne lehnout, staci mi chvilka,ale musi byt:grinning:
16. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
beruško, tak zase to zvracení je známka toho, že mimi se má k světu :wink: čekám, kdy to přijde na mě....
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, ???
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 9tt.........20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 20/10
17.9. valentynkaa07..............35 let...TP: ??? , další kontrola 23/10
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???

SNAŽILKY:
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 44 DC (posl. cyklus 30 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 42 DC
daras.................................26 let...3 snažení = 38 DC (posl. cyklus 33 dní)
zuzka111...........................27 let...5 snažení = 37 DC
pajulinka...........................21 let...11 snažení = 37 DC
bublinka............................31 let...0 snažení = 36 DC
joseline.............................23 let...3 snažení = 32 DC (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 32 DC (posl. cyklus 35 dní)
yanna.o............................29 let...3 snažení = 27 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna............................24 let...3 snažení = 27 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska..............................21 let...4 snažení = 26 DC (posl.cyklus 29 dní)
eliska_v............................20 let....... revize = 25 DC (čekání na porevizní MS)
cuketacek.........................26 let...2 snažení = 25 DC (posl. cyklus 30 dni)
lussyn...............................29 let...4 snažení = 23 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod......................25 let...15 snažení = 21 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...8 snažení = 21 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24.........................25 let...14 snažení = 19 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 18 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 17 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88...........................21 let...6 snažení = 17 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris...................................29 let...4 snažení = 15 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis.............................30 let...6 snažení = 13 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena.......................27 let...3 snažení = 13 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.......................26 let...3 snažení = 10 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky...............................28 let...5 snažení = 9 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123........................28 let...20 snažení = 8 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86....................23 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 26 dní)
marokanek1111..............22 let...9 snažení =3 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal...........................28 let...6 snažení = 3 DC (posl. cyklus 40 dní)
mirf.................................32 let...8 snažení = ??? DC

ahojte holky,jen jsem na chvíli zavítala,koukám,že ze včera není tabulka,tak jsem udělala tabulku na dnešek,snad je tam vše tak jak má být.vůbec se mi tu nechce trávit moc času,je mi ze všeho moc smutno,nějak to na mě touhle poslední MS dopadlo :frowning2:
16. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Dnes jsem 10DC a BT mě klesla z 36.45 na 36.20. Myslíte, že by to mohla být přezvěst ovu? Moc se v tom nevyznám...
16. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky danielapro,no mohla by to být ovulka,já se v tom taky moc nevyznám,teplotu jsem měřila jen před měsícem a to jen asi půlku cyklu,ale pak jsem přestala,páč se mi neschodovala s žádným jiným příznakem :confounded: ,ale je pravda že když bude ovulka, má teplota klesnout o asi 0,3stupně,no pro sichr bych se asi tulila pokud možno :wink:
16. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek