• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
katyna6, klidně se přidej :dizzy_face:
3. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nové tvářičky, jasně že se k nám přidejte.Majdalenko, moc hezky jsi to napsala a schvaluji ti váš přístup.Naplánovat jiné aktivity a neupínat se na jednu věc.Držím palce, ať to brzy vyjde.A ten tvůj pocit moc dobře chápu, taky ho mám.
Je mi líto, že první těhotenství nevyšlo, můžu se zeptat v kolikátém týdnu jsi byla a jak je to dlouho?My přišli o mimi v 11tt, bylo to v březnu a teď začínáme se snažením 3 měsíc.
3. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: tos me moc pobavila a potesila zaroven. Hlidala jsem nejaky cas v zahranici male deti a tak uz si v nekterych vecech nedelam moc iluze, predevsim o organizaci casu a podrizovani vseho moznostem deti.

Ja jsem v poslednich mesicich dospela k tomu, ze proste neni na co cekat, a to i diky problemum v rodine (ruzne krize stredniho veku u rodicu, zdravotni problemy, starnouci/umirajici prarorodice)... Clovek porad rika "az bude to a tamto...", ale doslo mi, ze porad bude neco a jednou se asi proste musi skocit rovnyma nohama.
Pritel byl dost dlouho proti a necitil se jeste "ready", ale to se taky postupem casu zmenilo, asi starne. Neni z toho nejak na vetvi, ale uz se s tim pocitem asi tak nejak szil, ze to uz asi proste ma svuj cas. Vzdycky rikal, ze "nekdy v budoucnu urcite", ale moc se mu to nechtelo resit. Mne uz pak obcas chytaly stavy, kdy jsem mela pocit, ze "biologicke hodiny mlati na poplach" a tak do byl docela cirkus:slight_smile:
No, ted se to tak nejak ustalilo na jakesi rozumne podobe, jak nad tim uvazuju. Tesim se na nove bydleni, ze uz budeme ve svem a ze jsme prozili to vsechno, co jsme prozili a ted se citime jak takz pripraveni :sunglasses:
3. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem vás našla,uffff,už jsem se lekla,že jste se někam ztratili,ale pak jsem to tu dohledala.tak co je tu nového?napsali jste toho nějak moc za těch pár dní co jsem tu nebyla :wink:
3. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanek1111, podle tabulky poznáš, že tu mame opět nové těhulky, Petra 123 dnes na testíku našla //, i když druhá čárka byla zatím jenom stín, ale to se za pár dní určitě změní v dvě tlustice. Jinak asi nic nového :dizzy_face:
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky konik88,děkuju za zařazení do děje,jak nemám dovču,tak to tu nějak nestíhám dočítat,jsem v jednom kole :unamused: .Tak ta Petulka to je supr zpravicka,jen doufam ze bude vše Ok a přeju jí za pár dní pořádný dálnice.a těhulky se tu množí jak houby po dešti,to je supr :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, snad budeme v horní tabulce za chvilku všechny. Taky nestíhám občas dočítat. Tady to vždycky strašně letí, holky jsou ukecany :wink:
3. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc doufám,že budeme všichni za chvíli těhulkama a maminkama :slight_smile: .já už jsem dávno po ovulce,takže teď čekám na příchod MS,ale myslím že přijde,nějak jsme to s přítelem tenhle měsíc nevychytali,byl pořád v práci a pak přicházel domů utahaný,takže další měsíc sanženíčka je před námi :wink:
3. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vas konecne nasl :wink:
3. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela doplnit svoje udaje do tabulky je me 28 let a dnes jsem 28DC a predtim jsem mela cyklus 26 dni a pred tim 27 dni. No a ted jsem z toho na vetvy ze jsem to jeste nedostala a pred hodinou jsem si delala test a nic. Tak nevim jsem z toho takova prekvapena ze tam ta druha / neni :frowning2: . Tak si rikam ze pockam do nedele a kdyz to nedostanu tak si udelam dalsi test ale s ranni moci a kdyz nic tak budu upolne totalne ztracena protoze tak dlouhy interval nezi cyklama jsem jeste nemela. Vzdy me to klapalo na den presne.
3. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

všechny nové holčiny vítám, a novým těhulkám gratuluju ke // čárkám.

nestíhám dočítat jak mám tu noční, tak se sem vůbec nedostanu, co je nového holky?

já jsem si dneska dělala další test, a čárka sílí, mám strašnou radost, také jsem se konečně dovolala své doktorce, tak jsem objednaná na pondělí na 10hod, mohla jsem jet už dnes, nebo o víkendu má službu, ale prý to bude lepší až to pondělí. Holky moje doktorka měla snad větší radost než já, když jsem jí to řekla :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooooooo je tu nekdo pomooooooooooc
:cry:
3. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myia mooooooooc gratuluju to je hezky ze mela radost i lekarka. Vetsinou to berou jako samozrejmost kdyz jsou v oboru.
3. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simi, děkuju, my s mojí paní doktorkou máme moc hezký vztah, zachránila mi život a je narozená ve stejný den jako já a to nám stačí :slight_smile:
Nepropadej panice, Simi když jsem byla loni těhu, tak jsem si dělala testík v den očekávané menstruace a nevyšel mi až pak, záleží na tom, kdy jsi měla ovu a došlo k otěhotnění víš?
3. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Sima,tak třeba je ještě malá hladina HCG a nebo se to zpozdilo třeba jen o jeden den,ještě bych nedělala žádné závěry,ale samozdřejmě bych ti mimi moc přála
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myia no prave tim ja si moc nejsem jista tim dnem OVu protoze me v pulce mereni cyklu selhal teplomer no proste osud me nepral. Tak jsem si myslela ze kdyz jsem to ten 26 ani 27 DC nedostala ze by to mohlo vyjit. Tak dnes 28DC jsem si rekla ze to zkusim z predchozi zkusenosti u meho prvniho ditka. To jsem ani nevedela ze jsem tehotna az kdyz jsem to mela dostat tak se to ve me honilo jako by to melo prijit a tak jsem si udelala test a bylo to tam.

Tak jsem si myslela ze by uz to mohlo vyjit. No uvidime do nedele a kdyz tak pondelek to jisti na novou testovacku. Jinak abych byla uprimna tak si moc nemyslim ze jsem tehotna a cekam to kazdym dnem ale uvnitr si to preju abych byla. Tak se to ve me pere sny s realitou. :frowning2: :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj ono se to povede a pak to bude mazec s dvouma ratolestičkama i když Julinku máš skoro stejně starou jako jem můj synovec :slight_smile: a já všem vždycky říkám a až se to povede tak nejlépe dvojčátka :grinning:
3. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myia tak to je pekne ze mate s lekarkou tak pekny vzrah ono nekdy staci malo na to aby si dva lide porozumeli na cely zivot.

Marokanku....... ja jsem si myslela ze to dostanu 26Dc nebo 27Dc dle predchozich cyklu a nic tak sem cela natesena a dnes 28DC jsem si delala test a nic. V nedeli budu 31DC a to jsem tak dlouhy cyklus jeste nemela pokud se to nedostavi.

Strasne to okecavam ja vim :frowning2:
sima to je normální,každá si to tu hrozně moc přeje,minule se mi zdál sen,že jsem ze dne na den porodila holčičku,šla jsme s ní do práce,že mě musí každou druhou hodinu pouštět domu,že mimi musím nakrmit,mího chlapa jsem byla posílat koupit plínky......no to byl sen,taky už mi asi hrabe na majáku :grinning:
opravdu ti to přeju Sima,aby to bylo miminko
3. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku nehrabe, to je normální jev :grinning: Mě se jednou zdálo že přemlouvám svýho chlapečka aby se obul a on furt, že chce boty jako má tatínek, a ten měl na nohách červený martensky :grinning: :grinning: tak to byl tak živej sen že si ho budu pamatovat do smrti :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myia nestras dvojcatama jedno bohate staci. Ale je pravda ze kdyz jsem byla na mem prvnim ultrazvuku tak tam videl dva zarodky ale jen jednomu bylo srdicko a druhe se pozdeji vstrebalo nebo jak to napsat. Jinak si obcas rikam jaky by to bylo kdyby jsme tu Julinky meli dve :slight_smile:. Jinak neni nad zdrave a spokojene deti v kazdem veku.
3. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky:

24.7.09 poupe.......................... TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24............ ..........TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409......30 let...TP: ???
1.8.09 Sandulka........................ TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v .. ..........20 let....TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka...............26 let....TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa ............ 30 let ...TP: 9.5. 2010
31.8.09 Dracinek.............24 let....TP: 8.5. 2010, kontrola 8/9
1.9.09 klaarka22.............25 let....TP: ???

Snažilky:

myisiska1.................................... 1 snažení = 64 DC
kopretina82..............................… 4 snažení = 38DC
danielapro..........26 let..................1 snažení = 38 DC (posl. cyklus 28 dní)
sepinka...................................... 3 snažení = 37 DC
miky.................28 let................. 3 snažení = 33 DC
kali.kal...............28 let.................4 snažení = 30 DC (poslední cyklus 29 dní)
ajachlapikova..............................1 snažení = 30 DC
iris...................29 let..................2 snažení = 29 DC (posl. cyklus 28 dní)
daras...............26 let............…...2 snažení = 28 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2 ..............28 let.................2 snažení = 28 DC (posl. cyklus 26 dní)
alex001............32 let.................1(porevizní) snažení = 28 DC
petra123..........28 let................18 snažení = 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz.......................................2 snažení = 27 DC
marokanek ......22let.................. 7 snažení =22 DC
zuzka111................................. 4 snažení = 22 DC
pajulinka..........21 let.................11 snažení = 20 DC
joseline ..........23 let..............…. 2 snažení = 17 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna..........23 let................. 2 snažení = 17 DC
konik88...........21 let................. 3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86......23 let................. 1 snažení = 14 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o..........29 let................. 2 snažení = 12 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska............21 let................. 3 snažení = 12 DC (posl.cyklus 28 dní)
beruška1989....20 let................. 3 snažení = 10 DC (poslední cyklus 28dní)
indriela............32 let................. 7 snažení = 8 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn............................. ....... 3 snažení = 8 DC
llenicka1..........27 let...................8 snažení = 7 DC
alienka24.........25 let.................13 snažení =7 DC
peprlik.............22 let.................3 snažení = 6 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis............30 let................ 5 snažení = 6 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod.....25 let................ 14 snažení = 5 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci.........25 let................. 3 snažení = 3 DC (posl.cyklus 38 dní)
medan...........29 let..................4 snažení
3. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jdu delat vecu tak se pak jeste prihlasim pokud nepadnu za vlast pri uspavani Julci. Drzte me palce a ja budu hlasit zitra rano stav. Me to vzdy prijde rano taky zvlastni jev nikdy behem dne ale rano. Tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
3. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
myja no tak to je taky pecka,no ten můj sen byla taky živej,že jsem z toho ráno byla úplně vykulená,škoda,že to mimi nebyla pravda,něco bych v tom snu pozměnila,to je pravda :slight_smile: ........ale bylo to zajímavý
3. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se tomu musím smát, naštěstí mě moc pomáhá moje sestřička, čekají teď druhé, tak chodím muckat bříško, nikdy jsme si nerozumněly, až teď. tak strašně se bojím pondělka, to si nedovedeš představit, a do třetího měsíce k tomu to bude opravdu dlouhý :frowning2:

Holky moc prosím já bych taky chtěla do tabulky je mi 27 let kontola 7.9. a co je to datum před? mi to nějak uniklo :frowning2:
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mya, doplním tě do tabulky. To datum před je myslím první zjištění // :dizzy_face:
3. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuž to vím, jsem si nebyla jistá :grinning: tak ještě testík byl s // 31.8. moc prosím až budete mít čas, dejte mě tam také, nejsem si jistá že bych tabulku nezahekrovala :grinning: já talent :sweat_smile:

Už musím běžet,ještě mám před sebou jednu noční, tak se musím připravit, hlavně bez nervíků, což je nad lidské úsilí.

tak se mějte krásně a všem držím pěstičky ke snažilkování a samozřejmě i k příjemnému těhu :grinning: Pa
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju koniku :grinning: :grinning: si poklad a jsem Ti zauzlována :grinning:
tak ju holky,budu končit,musím tu ještě poklidit,doprala mi pračka,pak půjdu vyvenčit hafinu a půjdu se natáhnout pomalinku,teď mi volala kolegyně z práce,že to tam je zas hrozný,tak se na to musím pořádně vyspat :frowning2: .Sima tobě držím palečky a myja neboj,všechno bude OK,nic není pro mimi lepší jak pohodová maminka.pa
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek