• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Miri, když má člověk v práci co dělat, tak to vždy rychleji utíká... A když se můžeš dívat na internet, tak tím rychleji...
17. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, ale moc to nedělám, jen tak pro rodinu...

No u nás je to zase tak, že druhá holka onemocněla a vedoucí má ted dovolenou, takze jsem tu ted hodne a to jsem sama nemocná, taky už si potřebuju odpočinout a zajít si na nehty a ke kadeřnice...

je to strašný, když toto někdo udělá, já bych si takovou krásnou holčičku tolik prála a někdo ji jen tak odloží :frowning2:
17. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ji taky brala všema deseti a ta rodina, která čeká na mimi pro adopci bude moc šťastná a mimi bude konečně v dobrých rukou...

Jak to máš s volnem místo so a ne?
17. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to určitě, jo, skončí určitě u dobrých lidí :slight_smile:

jak to myslíš s volnem? Já dělám na směny, většinou krátkej, dlouhej týden, ale ted to mám takový dost poházený...
17. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevěnuje se tu někdo z vás břišním tancům? našla jsem zajímavej článek, kdo ví třeba mi to pomůže taky :slight_smile:

http://www.novinky.cz/zena/styl/106195-brisni-tanec-pomaha-i-s-otehotnenim.html
17. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já nikdy nepracovala takto. my máme max. 2směny a víkendy volné, když je kritická situace, tak jdeme v sobotu na ranní od 6 do 12hod.
17. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já dělám v týdnu 12ky a o víkendu 10ky...
17. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš náročné... to bych asi nezvládla... padala bych večer na ústa... máš můj obdiv
17. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je v pohodě, jeden čas jsem dělala i 14ky, od 8:00 do 22:00 a to jsem taky nekdy delala uzaverku do pul 11, to byla docela sila, ted nechapu jak jsem mohla takhle delat...ale zase mivam volno celej den potom...
17. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.orientalnitanec.cz/images/Def/Info/rekli_daniela_02.jpg

opravdu zajímavé články, myslím, že by vás to mohlo zajímat :wink: mě to teda velice poťešilo, že muj koníček může dobře působit na naše snaženíčko o mimiska :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky rozhodla jsem se zaměstnat mozek něčím jiným. Stěhujem se do nového bytu, který bude potřebovat zařídit 3 místnosti. Moc se na to těším a tak vybírám barvy na stěny a minimalistický nábytek :slight_smile: . Máte někdo zkušenosti s nějakou opravdu dobrou nábytkářskou firmou? A nebo typy na sedačky?
Někdy je třeba ten mozek posunout někam jinam :wink:
17. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TĚHULKY:
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, ???
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 9tt.........20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 20/10
17.9. valentynkaa07..............35 let...TP: ??? , další kontrola 23/10
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???
9.10. bublinka.......................31 let...TP: ???

SNAŽILKY:
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 46 DC (posl. cyklus 30 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 44 DC
daras.................................26 let...3 snažení = 40 DC (posl. cyklus 33 dní)
zuzka111...........................27 let...5 snažení = 39 DC
pajulinka...........................21 let...11 snažení = 39 DC
joseline.............................23 let...3 snažení = 34 DC (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 34 DC (posl. cyklus 35 dní)
yanna.o............................29 let...3 snažení = 29 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna............................24 let...3 snažení = 29 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska..............................21 let...4 snažení = 28 DC (posl.cyklus 29 dní)
eliska_v............................20 let....... revize = 27 DC (čekání na porevizní MS)
cuketacek.........................26 let...2 snažení = 27 DC (posl. cyklus 30 dni)
lussyn...............................29 let...4 snažení = 25 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod......................25 let...15 snažení = 23 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...8 snažení = 23 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24.........................25 let...14 snažení = 21 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 20 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 19 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88...........................21 let...6 snažení = 19 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris...................................29 let...4 snažení = 17 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis.............................30 let...6 snažení = 15 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena.......................27 let...3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.......................26 let...3 snažení = 12 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky...............................28 let...5 snažení = 11 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123........................28 let...20 snažení = 10 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86....................23 let...3 snažení = 9 DC (posl. cyklus 26 dní)
marokanek1111..............22 let...9 snažení = 5 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal...........................28 let...6 snažení = 5 DC (posl. cyklus 40 dní)
mirf.................................32 let...8 snažení = ??? DC
18. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíte ja ještě ,usím na gyndu jesli ta cysta tam je pořad nebo ne hmm ale mam odpolední a k doktorovi to mam na druhy konec města no uvidíme možna můj bude doma tak by mě tam vzal :wink: at vím jak na tom jsem a začíname se snažit no ale doufám že nebude nemocny jinak je zase po snažení opět už si začínam opravdu zvykat na to že dítě mít asi nikdy nebudu mít a jsem jalová jinak nevím,minuly měsíc tolik tulení i přes plodné dny a aji jsem cítěla že ovulka je ale co stoho jen krámy jako každy měsíc ted jsem nasidila rázně drnek oběcky a už aby se nepovedlo to by byla podpasovka bo mě to začína přestavat bavit.

jinak holky včera večer mi dovezli 4 bazanty dvě slepičky a dva kohoutky a co já stím no šla jsem ted odpoeldne za sousedkou a odpeřili jsme je ona mi je vyvrhla no už jsem doma a ted uvažuji co snima vařit je ted nebudu asi je hodím na mražak pokud můj si nezavomá že chce bažanta:slight_smile:)
18. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vas prisla pozdravit po studeny sprse z prace, kterou jsem rozdychavala od ctvrtka. Uz presne vim, jak se citi Joseline... Oznamili nam, ze uz prisla krize i na nas a ze nam budou zavirat pobocku. Tak jsem z toho teda dost vedle, protoze vubec nevim, co bude dal. Jeste mame chvili casu, ale je to teda dost na nervy. Ted budu jeste vice ve stresu, tak se bojim, aby se ten mimisek povedl. Ach jo, zrovna ted :frowning2:
danielapro: tak Misa, jo? To jsem tedy taky necekala :grinning: Taky preju vsechno nejlepsi k zitrejsimu svatku
miriska: ty brdo, to jsou teda smeny! Ale je fakt, ze lepsi hrozny smeny nez zadna prace. Tak se drz, berusko...
petra123: Petulko, moc Ti preju, aby sis mohla dat ten vysneny darek :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea110409: tady posilam jednu adresu, kde jsme si objednavali sedacku my (a to jsem fakt hledala dlouho), tak treba si take vyberete: www.nabytek-eno.cz :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tady je nejak mrtvo to je divny kde jste vsichni to vsichni sankujete :grinning:

muj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

ovulku jsem mela primo predpisovou bolest ukrutna i navic odhadovana Dr. a proroctvi se mu na 100% povedlo protoze me to i ten den potvrdil OVU test a den predtim ovu nebyla a druhy den tam byli dve dalnice :grinning:

Tak jsem to zkusili a teplota je zatim zajimava pekna tak snad se zadarilo.

Jinak holky nevite jak je to s tema tehu priznakama s ocima? Ja dnes pri pohledu do zrcadla na me koukal vkl!!!! Mam strasne az nezvykle na mne rozsirene to barevne more v oku ne to cerne.

Mejte se krasne
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face: tak po delší době se tu zase ukazuju :slight_smile: Simo a kolikátý DC jsi měla tu OVU? Já jsem dnes 10 DC a nevím, jestli si mám dojít koupit ty ovu testy. Byla jsem přesvědčená, že to testnu, abych měla jistotu, jestli ovulka probíhá, ale mám strach, že pak na to budu myslet ještě víc a to snažení bude jenom z povinnosti, že právě ten den by se mohlo zadařit tak nevím :unamused: Jinak mám ted hodně práce, takže na mimi skoro nemyslím a nestresuju se tím, ale moc bych chtěla na vánoce manželovi dát pod stromeček pozitivní TT :slight_smile: Tak se necháme překvapit.
19. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulo mrkni na ten odkaz grafu co jsem tam dala jinak dle tech testu to byl 16DC. Dalsi dny jsem se uz netestovala.
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo přeju ti aby se vám to povedlo :dizzy_face: Já jsem se dívala, že jsi měla poslední cyklus 26 dní, stejně jako já, tak proto se ptám na tu ovulku :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A snažili jste se kolem ovu denně, nebo obden? Já vím, jsem zvědavá :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dle cyklu co jsem mela 27 26 28 26 jsem si myslela ze mam tak ovu +- 13DC ale kdyz jsem byla na kontrole u Dr. jak to mam s tema vajickama jak rostou tak me rikal ze ten 13DC mam folikul pred prasknutim a ze by to videl tak na ct-pa minuleho tydne ja jsem tam byla v pondeli takze odhadoval prasknuti tak za 3-4 dny a ja jsem mela doma ovu testy a tak jsem se testla v nedeli pred kontrolou a byla tam kontrolni ale i slaba testovacii ale velmi viditelna.

Pak jsem se testla ve stredu a vysledek byl stejny jako v nedeli jen ta testovaci byla vyraznejsi nez ta nedelni a ve ctvrtek tam byli dve dalnice jak hrom. Tak jsem usoudila ze je to ovulace a ze se Dr. ztrefil. I jsem se zkontrolovala na cipku a byl veeeeeeeelmi otevreny asi jako na spicku briska ukazovacku. Proste hodne nez jsem kdy zaznamenala.

To je asi tak vsechno a ted cekam co z toho bude.

Mam divny oci pri pohledu do zrcadla ale co jsem nasla tak mo mam presne naopak. Ma byt rozsirene to cerne a ja mam to modre rozsirene.

Tak nevim no uvidime za tyden cu bude.
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko nesnazili. Jindy predtim jsme to delali ob den protoze jsme nevedeli kdy ta ovu presne prijde a ted co nam to rekl Dr. a potvrdil ovulak tak jsme to delali jen ten jediny den :grinning: . Ze me si priklad neber a ovu testy si urcite kup je to super vedet kdy ti to prijde.

Ja jsem podle toho navodu na ovulacni testu mela testovat tusim 11-12DC uz nevim presne a mam ovulaci az 16DC. Takze si bud koupit dve baleni po 3ks aby ti to vyslo na to testovani.

Ja jsem to delala zkusmo protoze jsem vedela ze jdu k Dr. a ten me rekne jak jsem daleko od ovulace jinak kdybych to mela testovat od toho 11DC tak bych spotrebovala 5ks testu.

A ono se to da cenove ja jsem si koupila test Komfotr svetle ruzova krabicka za 120kc a jsou tam 3ks. Fakt super aspon jednou na zkousku aby jsi vedela kdy tu ovu asi tak mas.
19. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je u vás nového?Símo, tak to je hodně dobré, tak jsem zvědavá jak to dopadne, držím palce, aby to klaplo :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo děkuju za vyčerpávající informace :dizzy_face: vypadá to u vás hodně nadějně, tak budeme držet palečky :wink:
19. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně stejné ovu testy používám a jsou fakt super. Testy mě nenervujou, bojím se, že by mě nervovalo měření BT. Když jsem prvně nevěděla jak na to a hledala pozitivní výsledek, kde nebyl a nikde jsem nepřečetla jednotnou kloudnou radu, tak mě stály i dost peněz. Ale teď prostě vím, že se můžu spolehnout na své tělo, vždycky to na sobě poznám a stačí mi jeden ovu test na ověření, takže bez nervů a stresů. Já měla bílek, otevřený čípek, chuť na sex a pozitivní ovu test v jeden den. Protože si neměřím BT, tak dosud nevím, zda mám ovulku v den pozitivního testu nebo tradičněji do druhého dne od pozitivního výsledku. Já tak krásně vždycky vím, kdy mám ovulku a nikdy jsme se nestrefili. :frowning2: A je to mou vlastní blbostí. 2x jsem věřila ovu testům, že pohlavní styk má být za 24 - 48 hodin po pozitivním výsledku, což je prostě pozdě, minule jsem byla nemocná a teď zas manžel odpoledne jel pryč, tak jsme na to hupsli předtím, ale byla to hrozná rychlovka a navíc to nebylo snad ani 40 hodin od posledního tulení.

Takže výsledek je včera špinění, dnes MS, je tradičně 14. den od pozitivního výsledku testu. Tudíž jsem 1. DC, 4 snž.

Navíc mám slušnou migrénu.

Jen bych chtěla dodat, že před 3 roky jsem z 18. na 19. října otěhotněla.
Nevím, jak se nám to podařilo, je to zázrak. Po vysazení prášků jsem nedostávala stále MS, vůbec jsme spolu nic neměli, jen jeden den, že se mi chtělo tulit a pak už jsme se kvůli manželově práci tulit nemohli. Hulila jsem jak fabrika, stresovala se v práci a ve škole, kolikrát kvůli tomu nespala, nejedla žádné vitamíny ani jsem obecně nejedla zdravě. Těhotenství jsem zjistila až když jsem byla 4 týdny od ovulky. Přišlo to samo. Je fakt, že ani jednou jsem tento postup nezopakovala, protože jsem si myslela, že se dostatečně nesnažíme. Ale simo asi máš pravdu, je to o tom jednom dni a každý měsíc nejde o nic jiného, než ho trefit.Takže to není o kvantitě, ale o přesnosti.

Je mi samozřejmě smutno, mám strach..
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak já ovu tenhle měsíc ani nepoznala, testy jsem zatím nekoupila a nevím, zda ovu byla, nebo ne, žádné bolesti neproběhly, tak možná anovulák...a nějak to ani neřeším.
Simi, snad se zadařilo, moc vám to přeju, teď jen čekat :wink:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě už 4 měsíce promarňuju všechny šance.. o tom, že rodičák mám na tři roky ani nebudu mluvit, to už neřeším. Rovněž jako velikost všeho oblečeníčka. Měli jsme začít prostě dřív, no comment.

Simo, tulili jste se přes den nebo večer a v kolik? Dík. :sweat_smile:
My minule (před těmi 3 lety) v 10 večer. LH prý začne stoupat někdy ráno mezi 3. a 5. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Nevim..
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: Je to paradox, když se člověk snaží, snaží se přizpůsobit životní styl a vlastně všechno, aby miminko brzy přišlo, tak to hnedle nejde a když člověk má úplně jiný starosti a vůbec si nepřipouští, že by se mimi mohlo povést, tak je to hned. Ale myslím, že ty se nemusíš bát, jednoho svištíka už máte, takže otěhotnět můžeš, takže si myslím, že to u tebe je opravdu o tom se strefit do ovulky.
19. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, díky.. vím, že nemusím narozdíl od ostatních řešit nepravidelné cykly apod. To už by mě asi šlehlo, jelikož už takhle mám dost. No mažel teď rekonstruoval 3 měsíce sám byt a makal jak šroub a dýchal prach a různý jedy. Teď má zrovna angínu, bere atb. Je to peňák, tak snad nemaj žádný vliv. Taky už si začínám připadat stará :sweat_smile: Já chci ale pro malého sourozence. Nechci velký věkový rozdíl. Chtěla jsem vždycky odstup 2 roky, ale zbytečně dlouho jsem kojila a neměla vůbec MS tím pádem. Teď už jsou to 3 roky. Žádná tragédie, ale prosím, aby to netrvalo dlouho a aby bylo všechno v pořádku.
19. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek