• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
tady zrovna někdo měl na úvodce v albu pozitivní ovu test - testovací silnější než kontrolní
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3333570&vReferer=
21. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si balení, kde je pět ovulačních testíků, tak můžu ještě testovat 3x, tak uvidíme co se z toho vyvrbí :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....ono je tohle hrozně individuální, až se člověk diví, všechny rady, tabulky a články furt vycházejí z nějakých statistik a ejhle pak to má člověk úúúúplně jinak :wink: :grinning: :sweat_smile:
holt neuděláme nic, snad jen se snažit porozumět vlastnímu tělu a třeba i poslouchat instinkt :wink:
příroda je mocná....
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka jo je, ale co jsem tak četla konkrétně o ovu testech, tak mě akorát mátly příspěvky, kde holky fotily ty své testy a hledaly tam pozitivní výsledky a ostatní jim to tak trochu potvrzovali.. Prostě ta čárka musí být minimálně stejně silná jako kontrolní, často bývá silnější jako je to na té fotce :wink: Každý tam psal nějaké individuální pocity, ale obecně mi to vůbec nic neřeklo, jen to, že každý to má jinak a že u někoho negativní výsledek možná znamená pozitivní. Ne. LH stoupá náhle a prudce a pak zas rychle klesá. Jak začne klesat, uvolní se zpravidla vajíčko. A jak jsem koukala na ty grafy BT v souvislosti s ovu testy (odkaz na předchozí stránce), tak všichni mají podle BT ovulku do druhého dne, příp. ten den, co je pozitivní výsledek na testu. Plusko si tam malujou jedno, příp. 2, protože do toho započítávají asi i tu čárku, která je stejně silná jako kontrolní. Je to určitě spolehlivější a jasnější než měření BT, ale stojí to prachy. :confounded:
21. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to tak, no hlavně si myslím že to chce třeba delší čas to testovat a zkoušet i zkombinovat s tou BT aby člověk poznal jak to jeho tělo funguje
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, teď když jsem měla cyklus dlouhý 30 dní (jako ty teď), tak jsem měla ovulku 17 DC a 16 DC byl pozitivní ovu test. Vím, že od pozitivního výsledku na testu mohu čekat MS za 14 dní od tohoto dne (včetně). To je ta luteální fáze, kterou má každá z nás jinak, ale u jednoho člověka bývá zpravidla stejně dlouhá.
21. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, přesně... já třeba BT neměřím a tudíž si nemám jak ověřit, jestli mám ovulku už ten den nebo až den následující. Rozhodně máš velkou pravdu v tom, že člověk má poslouchat své tělo. Na testech je napsáno, že pohlavní styk má proběhnout za 24 - 48 hodin. Já bych spíš řekla, že má proběhnout do 24 hodin. Kdybych poslouchala své pocity, tak už jsem třeba mohla být těhotná. Jinak jsem naštěstí zjistila, že ovulku na sobě poznám právě podle těch všech pocitů, takže testem si to jen potvrzuji, ale ani bych nemusela. Než jsem na tohle přišla, tak jsem za to vyhodila dost peněz - především prvně, kdy jsem z toho byla vyprsklá a nervózně jsem čekala na tu čárku. Minule jsem nic neřešila, poslechla svoje tělo, přitulili jsme se a dopadlo to dobře :wink: Jak to člověk začne kombinovat, tak se mu může snadno stát, že překombinuje.
Jinak to, že ovu proběhne za pár hodin od vzestupu LH, mi řekl i můj dr., který tomuhle zrovna docela rozumí.
21. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vídím to i na sobě.. za 48 hodin mám už úplně zavřený čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: oni to spíš myslí asi tak, když někdo má 2 stejně silný jeden den a druhý taky nebo ten druhý má silnější tu čárku.. tak těch 48 hod. by pak vycházelo od toho prvního.. nebo jinak řečeno se jim takhle líp vydělává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak, všechno okolo těhu a miminek je hroznej byznys :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je to samý jako s tím že ti doporučují mamavit, babyplan, femibion a podobně kde jsou to vitamíny za 2-3kila na 30 dní a přitom bohatě stačí zobat listovku anebo pít bylinky
21. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali.. no to teda jo :unamused: a mimochodem ona i ta listovka je od některých firem pěkně drahá. Femibion tvrdí, že obsahuje nějakou vstřebávatelnější formu. A jak se i vydělává na těch chlapech. Takový Profertil (l carnitin, arginin, listovka, zinek, selen, koenzym...) stojí přes 1000,- na měsíc. Prostě každý balení čehokoliv stojí průměrně 200 - 300 a když člověk koupí kombinaci něčeho nebo něco na pár měsíců, tak zjistí, že za to dal pár set až tisíc. To samé těhu a ovu testy.
21. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje,tak jsem dorazila právš z brigošky domů,docela utahaná a celá zlámaná z tý neustálí bolesti tam dole.moje zážitky od Dr. nic moc,myslela jsem si,jak mi pomůže a předepíše aspoň prášky,ale bohužel jsem zas naletěla akorát na to,že mi strčila letáčky do ruky a šla jsem pryč,v lékarně jsem nechala asi 300kč za nic,samí kraviny co ona mi poradila a co vím,že mi rozhodně nepomůže,páč už vím co tak nějak pomáhá......nebo pomůže ale bude to trvat třeba o týden déle :frowning2: ,což teda s tou bolestí si to pěkně užiju,no jo jsem blbá měla jsem jít rovnou na kožní,tas mi vždycky předepíše celkovou léčbu,jenže tam se mi zas nechtělo,páč ta Dr. je taková divná.....a hlavně jsem chtěla i na gyndě říct o tom posledním snažení,na to mi akorát řekla,že je to možný,že to byl mikropotrat,prostě se nad tím ani nepozastavila :frowning2: ....ju a ještě mi tam možná našla nějaký zánět,takže zítra volám kvůli stěrům,je mi zas nanic.....tenhle měsíc mě zas úplně potopil :frowning2: ,nemůžu toho už mít snad víc než teď.jediný co mě teda potěšilo,že jak jsem byla teď na brigošce,tak tam měla moje vedoucí něco na opary,někde v nějaký zdraví výživě jí to sehnala pošťačka,sice vedoucí to má na opary na rty,ale i tak když mě viděla jak trpím,tak mi to nechala,ať to zkusím,že mě potřebuje,že nechce abych byla nemocná,je to nějaký výtažek z KONOPÍ :sweat_smile: ,tak jsem na to zvědavá,hlavně se tam píše,že by to mělo zmírnit to štípání a to já hlavně potřebuju,abych se taky mohla vyspat po 4 dnech :angry:
21. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak asi moc nepočítám s tím,že tenhle měsíc vůbec bude nějaká snaha o miminko,páč,než se dostanu zdravotně do kupy,tak už bude po ovulce a po všem,takže i z toho je mi naprd :frowning2:
21. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, tak to je síla :frowning2: je mi tě líto.. ať se brzo uzdravíš!
a chování doktorky je úplně typické :unamused: jedině změnit gyndaře.. má utz? jak se jmenuje?
21. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já netuším (a ani nechci tušit) jak dlouho trvá léčba, ale jestli se to dá zvládnout tak nějak do týdne, tak bys tu ovulku stihla. třeba..
21. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku to je blbý fakt, no hlavně se rychle uzdrav, a at ten opar zmizí, joa o tom konopí jsem taky slyšela :wink:
21. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já už jednou Dr.měnila,páč ta první mě úplně odkopla když jsem měla ty opary poprvé a právě nebýt mojí kožní tak se snad zblázním bolestí,tak jsem přešla k týhle a co se týkalo normálního vyšetřování a tak,tak byla v pohodě,tak sjem si lebedila,že konečně mám supr Dr. a ono hups a zas nic,prostě jsem si tam připadala,jak blbeček,vyšetřial mě,jen udělala ty stěry a říká mi TAK NIC NO,tak sjem jí řekla že děkuju a šla jsem domu,jo jo utz. má,minule mi dělala utz. když jsem tam byla naposledy s bolestma vaječníků,jmnenuje se Aranyosi Márta,je to nějaká cizinka,co dělá pod manželem,říkalo se o ní,že bývala hrozná,ale že ten její manžel jí vycvičil a teď že je stejně dobrá jak on,on mě teda ještě nevyšetřoval,zatím jsem tam byla vždycky jen s ní
21. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aranyosi i kollera znám. byla jsem u něj v mostě, aby mě uklidnil, když mě můj exgyndr v minulém těhotenství vystrašil. Je s ním legrace, ale někdo si chválí, někdo naopak ne. Máma k němu chodí celý život a chválí si ho. To je těžký, koho si vybrat, když výběr není. :unamused: to je síla, jak tě mohla ta minulá tak rychle vypakovat. A tohle teď taky.. měli by vysvětlovat, uklidňovat (i názorně kreslit :grinning: ).
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no normální léčba s práškama a mastičkou přímo na to mi to trvalo asi týden to vyléčit,ale právě poprvé když jsem zkoušela to co mi poradila první Dr.tak jsem snad vykoupila celou lékárnu,byla jsem tam snad za 1500kč a nepomohlo mi nic,bylo to ještě horší,no vkládám naději do toho konopí :unamused: a co se týká toho snažení,tak sice to třeba za týden vyléčím,ale jestli je tam i ten zánět,tak už to bude horší :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zánět atb.. zaberou do 2 dnů a pak se jen musí dobrat kvůli rezistenci.. chjo.. :frowning2: stihnout by se to dalo, ale je to o nervy.
snad se nepotvrdí.
21. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,prostě mi přijde,jako že si řeknou to není naše starost nějaký opary,tak co to budeme řešit :angry: a toho bylo víc,co se mi u tý první nelíbilo......čekání v čekárně nekonečný,Dr. protivná,že jsem tam ani nechtěla,při vyšetřování bolesti,no děs
21. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys zas měla ovulku až po 16 DC, tak bys stihla přeléčit oboje... a atb bys taky dobrala včas a ještě bys měla týden rezervu do uhnízdění
21. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme,ale myslím,že i kdybych stihla ovulku,tak tehle měsíc je mi už úplně všechno jedno :frowning2: ,už nemám vůbec sílu se o něco snažit jsem tak vyčerpaná,že bych nejraději se vším sekla,lehla a nic nedělala,ale to mě snad přejde až bude zas dobře
21. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodila ke gyndr., kde se přes sesternu šlo do čekárny a tam seděly ženský jen v sukních s holýma nohama čekajíce na vyšetření. Dřív mi to nepřišlo, ale teď už teda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na protivný doktory, který nic nezajímá, narážím taky. všude mají ty své směrovky a neléčí člověka komplexně. Kolikrát si ho jen pinkaj.
já vím.. je to nápor.. já minule byla taky nemocná a bylo to naprd
jo to tě přejde určitě, jak se ti udělá dobře :slight_smile: :wink:
21. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky v to doufám,hlavně už to přenáším i na přítele a ten už neví jak mě potěšit nebo čím mě uklidnit a to mě taky dost mrzí :frowning2: .....jinak děkuju moc za podporu
21. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu přenechat PC manželovi, tak dobrou noc :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už z toho taky začínám být smutná. Jedině to chce trpělivost a mávnout nad tím rukou a čekat vesele na další měsíc. Nějak si říct, že to čekání nevadí.. :confused: :sweat_smile: :wink:
21. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,já se jdu vykoupat,namazat vším možným co jsem si koupila a jdu si lehnout,zítra mě zas čeká 17hodinovka,tak se musím na to vyspat,aspoň v rámci možností,tak ještě jednou děkuju moc a pa a dobrou,ukážu se v pátek a snad už s lepší náladou,abych tu neházela pořád ty chmury
21. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě to teď taky padlo... jsem to tu včera nebo kdy psala.. z 18. na 19. jsem před 3 lety otěhotněla. Teď jsem dostala MS. Jedna věc je ten věkový rozdíl, další je, že malý na mě celý den jenom volá maminko, pojď do pokojíku si hrát, pak úplný detaily jako že mi skončí rodičák, až malému budou za 9 měsíců 3 roky a že věcičky jsou všechny na letní červencové mimčo :slight_smile: Pak mi hrabe, že mi je 29, což je z jednoho pohledu málo, ale už to není jako ve 25, kdy jsem měla pocit, že mám na všechno času dost.
21. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek