• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Holky ted jsem si splacala zaludek nenazranec nenazrana a ted me je bleeeeeeeee nejradeji bych to sla hodit ja su hrozna :angry:
22. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čím ses přejedla? :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne tak prejedla jako splacala paty pres devaty zbytek kureci omacky od obeda par lzicek pak do toho mliko par loku prasek Kyseliny Listove ted na podporu srs jablecnyho syrupu zapity vodou a nakonec jitrocelove kapky co beru na zahleneny krk na odkaslavani

takze takovej mix leku a jidla no prase jinak to nazvat nejde :grinning: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to nebyla moc fajn kombinace ale ted uz je to dobry :wink:
22. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no fakt slušná kombinace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tomto jsem mooooooooc sikovna :unamused:
22. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se mas ty
22. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám až mi uschne hedvábí a asi půjdu uklohnit nějakou pomazánku, a jinak se mám dobře akorát mě teda bolej ledviny :frowning2: asi sem prostydla
22. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: no koukám to máš pěknou patálii. No to chce halvně teplo a klídek, ale kdo to má vydržet co ?
sima: žaludek je prevít, já ho naštěstí už začínám mít kachní. Po třech měsících je to velká úleva protože během začátku těhotenství jsem nemohla skoro nic a tak tvuj současnej vztah chápu. :wink:
22. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei ale ja zatim nevim jestli jesm nebo nejsem tehotna to se zatim jen dohaduje. A ze jsem splacala jidlo to u mne obcas neni zadna novinka.
22. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vy jak rostete.
22. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz pomalu ztracim prehled kdo tady je a neni tehotnej abych se pak pripadne blbe nezeptala :sweat_smile:. Ale co jsem se divala na posledni tabulku tak se to pomalu zacina vyrovnavat ty dve strany moooooooooc pekny.
22. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: hele taky v tom mám děsivej chaos :slight_smile: No já jsem v 15 týdnu to je asi polovina 4 měsíce. Máme asi 10 cm a jsme zvědaví jak nam dopadly poslední testy na mongolismus a jiné vady. Doufám, že to bude dobré, ale co budu vykládat, bojim bojim :unamused:
22. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea...no to teplo by bylo ale ten klid nějak nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krasny ze uz jsi za 3 tim mesicem to byva takove kriticke ale neboj ono to bude dobry. Ja kdyz jsem cekala nase prvni tak jsem si ani nepripoustela ze jsem tehotna myslim jako ze jsem se nestresovala nic proste jsem to brala tak jak to bylo jen jsem vedela ze kdyby to melo byt potizene ze to nechci. Zni to zle sobecky ale ja bych to neunesla trapili by jsme se tim vsichni.

Neco jinyho je kdyz se ta vada zjisti pozde nebo se neco stane behem tehu nebo pri porodu nebo az se to narodi to je samozrejmost se postarat o sve miminko to je automaticky. Ale kdyz bych si mohla vybrat tak asi takto.

A nasim jsme to rekli az jsem byla v 5 mesici nejak se to oddalovalo a navic to na mne nebylo videt takze dobry. Bricho me strasne snad o 100% vyskocilo od 6 mesice.
22. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: jo tak to znám, když mě nechali doma kvůli problémum s mrňousem tak jsem vydržela ležet asi 3 hodiny a pak jsem šla dát prádlo do pračky a pak jsem ho ještě pověsila. Protože to přece neni nijak namáhavé :slight_smile: Ledviny jsou, ale prevít ty dokážou pěkně potrápit :unamused:
22. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že to bude dobrý, musim ted doma víc topit, já jsem schopná se zaseknout u hedvábí a v tom nějakým uměleckým zápalu ani nevnímám že je mi zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem tak zvedava na nedeli a na pristi utery a jestli ta mrcha neprijde tak zname na 100% den poceti protoze jsme to tento mesic delali jen v den ovulace dle testu :grinning: :frowning2: :wink:
22. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se divite proc nedele to je den moji nejkratsi MS 26DC a utery nejdelsi 28DC a kdyz nic tak se testnu a pak vam napisu vysledky. Ted jak o tom tady s vama mluvim tak jsem vazne napnuta jinak kdyz o tom nepremyslim tak me to ani moc nedochazi...
22. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: já mám bříško taky ještě pořád stejné, jen mi bylo první tři měsíce tak blbě, že se to nedalo utajit :wink:
Jsem zvědavá kdy mrňous vyskočí, ale ještě chvilku by mohl být schovanej jsem tak mobilnější :slight_smile:
To s tím postižením nám vrtá hlavou taky, fyzická vada by mi nevadila, psychická by byla špatná :frowning2: Ale on člověk nikdy neví kdy se co může stát a tak se asi budu tak trochu bát vžycky.
22. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima...no budem držet palce :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: jéé tak to budu moc držet palečky aby to vyšlo, jsem moc zvědavá na výsledek :wink:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to je něco s těma ledvinama :frowning2:
simi, ono je to možná tak, že jak se to blíží, tak jseš tady.. i kdybys tady nebyla, tak jakmile ti dojde, že se to blíží, tak to začne být o nervy :sweat_smile: čím blíž, tím víc :grinning:
jo je to o přesnosti, takhle to chtělo zkoušet každý měsíc už od začátku :wink: :grinning: ne se moc namáhat, vycucávat.. :grinning:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mám depku, já jí mám od MS, ale teď asi i tím počasím nebo co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu se v 8 dívat na rockyho :sweat_smile: taky mě docela rozptyluje vaření, když zkouším nějaký nový recepty :grinning:
22. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: má ta depka nějakej konkrétní podtext ? Je to čekání na mrňouska? :frowning2:
22. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
spadl mi kůň a nešel nahodit :unamused: musela si restartovat PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo je. tak tak.
ale ono se to s blížící ovulkou zase zlepší. Někdy se cítím tak beznadějně, že vůbec nevím, jak se to miminko dělá :frowning2: Jak to udělat, aby se podařilo, aby se uhnízdilo v bříšku a aby tam zůstalo a zdravé!
22. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná bych teď rychle stihla udělat palačinky :confused: uvidím podle mlíka, jestli je ještě OK :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann ano jak rikas je to o presnosti a vycucnout to nejlepsi jak se rika. Sousedla vedle v dome dnes porodila druheho chlapecka a otehotnela ani jeste nechteli a druha sousedka pres ulici to sama ale ta ma termin na konec ledna a taky cekaji kluka tak uz me psala ze nase Jula bude met preklukovano v ulici. My jsme tady totiz 4 RD v ulici tak se docela kamaradime

no a unas si to vsechno dava na cas tak jsem ji psala ze nam se urcite zas podari holka :grinning: aby to bylo vyrovnany jinak nase Julca vyda za 3 kluky hrave jakej je to divocak
22. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, fakt jo? já kolem sebe nikoho neznám s dětma, natož s chlapečkem.. :confounded:
22. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla začít dřív a i jsem celou dobu chtěla mít děti 2 roky od sebe, nevím, nějak mi to nedocvaklo.. nejdřív jsem furt řešila trapně konec kojení a pak tu rekonstrukci a pak jsem byla pryč.. ještě jsem si fakt trapně řekla, že po rekonstrukci, až bude klid.. na nějaký klid jsem se měla vytento.. :angry:
22. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek