• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no nic, zas mi to moc kecá :grinning: to já mám takový menstruační období teď :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kolem me jak v rodine nebo v bydliste je decek dost a navic jsou vsechny k sobe

ta sousedka pres uliic ta ma kluka presn o pul roku driv nez je Jula a ted ceka druhy na ten leden

ta druha sousedka ta ma zas toho klucinu o cca pul crtctvte roku zase mladsiho nez je Jula takze ona je tak uprostred a zase bude met nejmladsiho sourozence z tech vsechno no proste je to kolotoc s nema
22. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlíko je v pohodě, ale stejně je udělám až zejtra :grinning:
22. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:

24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010,
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 11tt.........20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 3/11, utz 5/11
17.9. valentynkaa07..............35 let...TP: ??? , další kontrola 23/10
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???
9.10. bublinka.......................31 let...TP: ???

SNAŽILKY:

ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 50 DC (posl. cyklus 30 dní)
barevna............................24 let...3 snažení = 33 DC (posl.cyklus 33 dní)
eliska_v............................20 let....... revize = 31 DC (čekání na porevizní MS)
lussyn...............................29 let...4 snažení = 30 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod......................25 let...15 snažení = 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...8 snažení = 27 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24.........................25 let...14 snažení = 25 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 24 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 23 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88...........................21 let...6 snažení = 23 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris...................................29 let...4 snažení = 21 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis.............................30 let...6 snažení = 19 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena.......................27 let...3 snažení = 19 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.......................26 let...3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky...............................28 let...5 snažení = 15 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123........................28 let...20 snažení = 14 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86....................23 let...3 snažení = 13 DC (posl. cyklus 26 dní)
maciol...........................29 let...2 snažení = 10DC (posl.cyklus 27dní)
marokanek1111..............22 let...9 snažení = 9 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal...........................28 let...6 snažení = 6 DC (posl. cyklus 40 dní)
daras.............................26 let...4 snažení = 6 DC (posl. cyklus 38 dní)
cuketacek......................26 let...3 snažení = 4 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o.........................29 let...4 snažení = 4 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska...........................21 let...5 snažení = 3 DC (posl.cyklus 29 dní)

mirf.................................32 let...8 snažení = ??? DC
bell2..................................25 let...1 snažení = ?? DC
zuzka111...........................27 let...5 snažení = ?? DC
pajulinka...........................21 let...11 snažení = ?? DC

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak se aktualizuji v tabulce.

Všem těhulkám moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka. Ostatním co nejdříve ty vytoužené dvě čárečky.
22. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musí být veselý :grinning: tak teď jde o to, jestli se jim narodí chlapeček nebo holčička a co tobě :grinning: :wink:
22. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sousedky uz to maji nalajnovany na KLUKY a unas je to zatim otevrene a zustane do porodu my to totiz nechceme vedet ani u Julci jsme to nevedeli do finale :grinning:
22. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, já to minule vědět chtěla z praktických důvodů, ale teď už chápu, že to u porodu může být hezká chvilka, zjistit, jestli je miminko chlapeček nebo holčička :sweat_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maciol, hodně štěstí, ať vám to vyjde! :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann no o hezke chvilce u porodu to je snad ve filmech ja jsem se s Juli mordovala 11h a pak me nabidli kleste ktery jsem jeste pri vedomi odmitla a muz taky to bylo slovo kleste jako politi zivou vodou z tech mdlob a tak jsem sla na cisare na celkovou narkozu byla jsem uplne total vyrizena uplne jsem se tesila az me to pusti zilou ze usnu a uz me nic nebude bolet jako pri eutanazii nebo jak se to pise a ze mam holku jsem se dozvedela o par hodin pozdeji az jsem se probrala na JIP kde byli vsechny holky po cisari a prvni bylo kdyz jsem se probrala kolik je hodin a pak co se me to narodilo a kdyz me to prisli rict tak jsem z toho byla dojat skoro jako ted kdyz si na to vzpomenu ze mame holcicku Julinku

Vsichni si ji moc prali protoze moji sourozenci segra i bracha maji taky kazde po dvou klukach tak se vsichni trepali na holku a my jsme to nechteli vedet co cekame tak se vsichni dohadovali co to bude ani ja jsem to nevedela.
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jinak me do leta taky nedochazelo ze by jsme meli zacit delat na druhym decku jestli to chci v navaznosti na materskou co mam. Tak to tak nejak pytlikujeme no snad se zadarilo nevim stejne tomu moc neverim byla by to strasny nahoda na jeden pokus aby to vyslo to se da temer prirovnat tomu kdyz prijde holka z prvni disco a zjisti ze je tehotna to je uplne stejny
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mejte se tu hezky ja jdu varit male kasu na noc a pujdu ji uspavat. Tak se tu mejte hezky :wink:
22. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, celý mi to spadlo a nešlo nahodit, tak jsme vás prošvihla :unamused: Přeju dobrou noc :wink:
22. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo, tak to sis teda užila :confounded: tohle jsem přesně nechtěla zažít.. dlouhý porodní bolesti a pak císař. vždycky se to pár maminám v diskuzi stalo a další skupina zas rodila celý víkend, ale třeba to neskončilo císařem, ale i tak. Prostě ty dlouhý porody. Já přijela do porodky už napůl otevřená a porodila jsem za pár hodin, ale nakonec kleštěma, porod postupoval v pohodě a najednou malý zaplul zpátky.. Bolest to je nepředstavitelná, ale furt jsem to relativně v pohodě vydržela, ani po epi jsem nezatoužila. Porod začal klasicky zvyšujícíma se kontrakcema v termínu, nikoliv prasknutím plodovky.

přesně tak, mně to taky nedocvaklo s tím datumem :unamused: ale zas jsou děti samostatnější a toho sourozence se dočkáme! já jen prosím, aby to netrvalo dlouho a aby se mrňouskovi v bříšku líbilo a byl silný a zdravý :slight_smile:

a pokud jde o ty pokusy, tak jak se říká to 3 dny před a 1 den po... no jasně, může se stát, ne že ne.. ale spíš myslím, že ty spermijky vydrží prostě den až dva a čípek je taky víc otevřený v době ovu. Nám už to tulení vyšlo 2x jako 3 dny před (resp. 2 dny před pozitivním testem, pokud byla ovulka 3. den) a nepovedlo se. Podle mého je to moc brzo. Den před pozitivním testem už jo, v den pozitivního testu jo, den potom ještě třeba taky... ale nejvíc bych věřila dni pozitivního výsledku testu. Já si říkala to samý co ty.. náhoda na jeden pokus a tak. Jenže ono to o ničem jiném není. K čemu se tulit před ovu, když spermijky nevydrží nebo jich vydrží málo a není pořádně hlen a čípek nevím, jak moc je otevřený (moc asi ne). A k čemu po ovulce, když čípek už je zavřený (to vím jistě :grinning: ). Taky jsem myslela, že se málo snažíme a jen jsem to kvůli tomu prvně prošvihla (nechala jsem to na druhý den dle návodu :confounded: :sweat_smile: :rolling_eyes: ), podruhé si kvůli snažení týden před uhnala zbytečně kvasinku a následně zánět močáku, teď zas to byla rychlovka někdy odpoledne.. Stačí se každý měsíc trefovat do dne před a dne ovulky a zbytek měsíce si užívat dle chuti. Je to o přesnosti. Pokud samozřejmě někdo neřeší další problémy, což je opravdu na palici :frowning2: A pochopitelně když nevím, kdy je ovulka, tak se budu tulit obden. Když to vím, tak podle chuti a pak podle testu nebo jak si řekne tělo :wink:
22. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pekny patek vsem.
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,přeju taky dobré ránko
tak já se právě domluvila s dr. že mi napsal doporučení na HSG vyšetření takže první den ms se mám objednat do nemocnice
23. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko a co to je za vysetreni?
23. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak nějaké snaženíčko proběhlo uvidíme dneska a zítra jdu ještě na odpolední a v neděli jeden den volna a hura zase na 6 ranních holky mě už stoho bol´í celé tělo :frowning2: jsem ráda že jsem vůbec vstala z postele to bude nejhorší je že to jsou odpolední ja mě odpolední nebaví.No nic holky za pár tydnu mám 29 let a pak mi zbýva ještě 4 měsíce abych do 30 porodila mimiska a asi mio to nevyjde hold nic se mi nesplnilo a asi ani nesplní :frowning2:
23. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 8DC a nejradeji bych se testla ale prijde me to brzo a nechci to zakriknout. Tak se to budu snazit vydrzet az do uterka :grinning: :sweat_smile: :angry: :wink:
23. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima...to je průchodnost vejcovodů
23. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma byt hezky vikned tak to snad utece rychle ze na to nebudu myslet :unamused: protoze mam takove divne pocity v podbrisku a stridave v pravem boku z te strany mimo jine sel i folikul tak mam strach ze MS prijde :cry:
23. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko aha? A ty s tim mas problem? Byla jsi na te folikulometrii co jsem byla ja pred 14 dny? Tam se teda meri velikost toho foliku pred prasknutim a kdyz tam vlastne je tak je asi jasny ze vejcovody jsou pruchozi a ze se delaji vajicka ze??? No ja su teda odbornik ti reknu :grinning: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to že máš dozrálý nebo zrající folikul neznamená že máš průchodné vejcovody
23. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto 123 ahoj pri patku. Co to mas za predpovedi ze do 30-ti porodis miminko ale nic neni nemozne neves hlavu.

Jinak me bude taky co nevidet 29 me to ceka v lednu.
23. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký pátek :wink:
no a je to jedno z dalších vyšetření které musím podstoupit a podle toho se pak uvidí jestli musíme jít do CARu nebo ne
a na folikulometrii jsem ted nebyla asi dva měsíce, nebaví mě furt lítat k dr. a hlavně jsem si ted chtěla dát chvíli pauzu od toho všeho, takže to HSG jsem i na listopad plánovala, chtěla jsem na to jít až po paříži
Alienko aha? A jak to teda je? To jako ze z vejcovodu neprojde vajicko do delohy? I kdyz je pripravne hotove. Ale ve vejcovodu se prece i oplodni ne a pak putuje do delohy a usazuje se tak to je me teda zahada.
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela me desis ti reknu to jsem teda zas na neco narazila....
23. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
folikul když je dozrálý, tak musí prasknout, pokud praskne tak v něm musí být to vajíčko, pak teda musí projít vejcovodem, oplodnit se může jak v děloze tak ve vejcovodu, pokud nedojde k oplodnění tak vajíčko odchází s ms, no a pokud vejcocod není průchozí tak vajíčko se vstřebá anebo můž dojít k oplodnění ve vejcovodu a tím je i riziko mimoděložního těhu když to není průchozí
23. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
petruš, nedávno byl rozhovor v MF s Maláčovou a ta měla všechny 3 děti po 30 :wink: A teď zas s Kubiškou, která má svojí dceru snad až po 35.. to bych musela spočítat. A nedávej si hlavně žádná ultimáta, jseš pak pod časovým tlakem, i když na to třeba furt nemyslíš. A klidně to stihnout můžeš, co ty víš :wink: :slight_smile: :slight_smile:

simi, pořád držím :wink: 8 DC netestovat, vydržet! :grinning: Teprve se touto dobou uhnízďují.

Mně bylo 29 v květnu.

ali, ať dopadne vyšetření dobře a všechno je OK :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek