• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
dekuji za doplneni vzdelani to jsem tak uplne nevedela.

Tak ja doufam a verim ze je unas vse v poradku a ze i u tebe ze tam zadny zadrhel nebude :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj yanni :slight_smile: no ještě mám tak 14dní čas do toho vyšetření
23. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann ahoj. No ja mam dnes takove divne pocity v podbrisku vubec z toho nejsem nadsena co se to tam deje. Kdyz jsem cekala prvni to jsem ani vedela ze jsem tehotna az test to ukazal zadny takovy stresovani nebylo bolesti niceho proste nic. Az v case kdyz mela prijit MS se to ve me honilo jako by mela prjit a kdyz neprisla jak mela tak jsem se testla.

Vyhoda byla a snah je musim to zaklepat jsem jsem mela pravidelno MS +-2 dny
23. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak nakonec i já nemám moc dobré zprávy, dnes 2. kontrola, miminko pořád není tak jak by mělo být, nebylo vidět srdeční akci, a to bych měla být 8t, takže mám přijít za týden a rozhodne se, když nebude změna, tak mě čeká revize :(
Hrůza, jsem z toho rozhozená :cry:
23. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, no jo.. jasně :grinning:
simi, já prvně taky nic nevěděla a bylo mi blaze než jsem to zjistila na gyndě a od té doby jsem se bála..

valentýnko to ne :frowning2: a ty víš, kdy byla ovulka? nemůžeš být 7. tt?
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yani, no nevím, kdy byla ovulka, ale myslím, že tak jak měla být, dostala jsem Duphaston, takže ještě není uplně ztraceno, ale mám nervy v kýblu :angry: a i když to bude ok, tak mě čeká 9 měsíců strachu, ach jooo.
23. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko to neni mozny. To je me lito doufam ze to bude v poradku ze se jen mrnous skovava ze s vama laskuje.

To je jako kdyz jsem chodila k Dr. na monitor na pohyby a srdicko tak si mimi zrovna davalo dvacet proste spinkalo nechtelo se mu napovel hejbat se a ukazovat az kdyz me sestricka stouchala do bricha tak se parkrat pohlo aby se nereklo a to same bylo i v Podoli tam taky chrnelo az si sestra myslela ze tam snad ani neni s nadsazkou samozrejme :wink:
23. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko, já vím, to je hrozný strach a smutek a strach. Já ho zažívala 2 dny (do výsledků krve) a pak další 4 dny do utz, který už byl naštěstí v pořádku (mně to podle mého právě o týden sekl ten doktor ten odhad), ale od té doby jsem měla hrozný strach, který se zmírnil až po prvním trimestru, pak po polovině těhotenství a tak dále, ale jinak strach o dítě trvá a v určitých situacích nebo po určitých zprávách zesílí.
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala utrogestan
23. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblaznete to bude dobry a kdyz ne tak lepsi ted nez v pozdejsim case tehotenstvi i kdyz to samozrejme strasne boli uz ted.
23. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, já to chápu, že se může seknout , ale prostě si to nemyslím , že o 2 týdny, já jsem otěhotněla zač. září, max. v tom 1. týdnu, takže je to podezřelý,uvidíme jak to bude příští týden hop nebo trop :frowning2:
23. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec jsem nebyla na krvi, jako aby zjistili HCG, a stáří ještě podle toho.
23. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko, budu na Vás moc myslet a držet palečky a bylo vše v pořádku.
23. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko já vím, že se nemusí seknout, ale musíš vydržet.. já byla teda v 6. tt. a on myslel, že jsem v 7. tt. Krev mi ale nabrali.. sice jen jednou, ale podle krve to bylo OK. A ta byla dřív než ten utz, takže mě to tak trochu uklidnilo. Prý by se měla ale nabírat třeba 2x, aby bylo jasné, že hcg roste. Drž se!

simi, jo.. musí to být dobrý. Musí se to podařit a být v pořádku!
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, děkuju, snad se to srovná, ale nevim, nemám z toho dobrej pocit :confounded:
23. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko, drž se.. myslím na tebe.
jdu uklízet, vařit, ven..
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky moje ja jdu varit a za malou. Budu vsem drzet palecky at to vyjde co nejlepe a vy na mne taky myslete at ta teplota vydrziiiiiiiiiiiiiii do uterka. Kdyby to nekoho zajimalo tak sem vkladala graf dnes rano jako prvni.

Tak paaaaaaaaaaaaa a krasny vikend vsem :wink:
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yani díky, snažím se :pensive:
23. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentínko nestresuj se jen si měla později ovulku moje kamoška to měla taky a nakonec se bobišek ukazal a hura je už na světě tak neblazni věř že tam bobišek je a bude a neboj vše bude dobré pamatuj někdy se moje slova vyplní vesměs všechny tak neboj a budeš v pohodě a příští tyden bude bobišek vidět :wink:

yanna díky moc za utěchu jj žadna ultimata ale ja už jsem trochu zoufala ale řekla jsem si jesli to nevyjde hold budu bez dětí no ještě příští měsíc zajdem do CARu tam si vyslechnem verdikt jesli jsme zdraví nebo je tomu jinak a uvidíme ale jsem už za ty roky skeptická že už nevěřím ve zazrak :frowning2: proto taková slova která píši :frowning2:
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš, díky, já se snažím být v klidu
a tobě držím moc palce, at se to povede. moc moc moc :slight_smile: je potřeba udělat co je v tvých silách. aby to mimčo bylo.
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš, třeba se vám to ještě přirozenou cestou povede, jestli jsi byla i na IUI a vejcovody máš průchodné.. dětičky mít budeš. Když dneska je možné, aby se to povedlo přes IVF, kdy například muži nenajdou ve vzorku žádné spermie a najdou jich jen několik ve varlatech! Kamarádka nemá vejcovody (zanedbaná péče) a má přes IVF krásnou, chytrou a zdravou holčičku :wink: A Maláčové se před 30 nedařilo a najednou po 30 to šlo a samo..
Moje máma měla mou sestru ve 38 a teta tátova bratra měla syna v tomtéž věku ( i ve stejném roce :grinning: ).
tady si můžeš přečíst rozhovor s maláčovou, baví se tam právě i o těch dětech
http://ona.idnes.cz/michaela-malacova-strom-na-modrave-nepadl-ani-jediny-fy2-/ona_ony.asp?c=A090908_145030_ona_ony_jup
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teď psali v novinách o nějaké "reality show" na internetu, která teď začíná a kde mohou lidé sledovat jeden pár, který se pod vedením lékařů snaží o miminko a budou tam postupně přibývat rady lékařů na jídelníček, polohy při milování apod. Dá se to najít přes www.ordinace.cz
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne teta tátova bratra, ale manželka tátova bratra = moje teta :grinning:
23. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dodělali zboží a za 1,5hodinky jdu domů :slight_smile: jupííí
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu. Nejak jsem zacala byt skeptickaaaaaaaaaaa. Mama takove divne pocity v podbrisku bojim se ze to dostanu :confounded: No co bych taky cekala za zazraky kdyz jsme to delali kdyz jsme meli jen 1 :angry:
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo....no tak se tak nepozoruj :wink: když ne ted tak příště :wink: :wink: a hlavně ještě nemusíš vůbec nic pocitovat tak žádnou paniku
23. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliku to se ti lehce rekne ale ja to citim stale takovej malinkej tlak v podbrisku jako pred MS asi :angry:
23. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejradeji bych letela do lekarny pro test jestli jo nebo ne :frowning2:
23. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz to vydrzim a prijde MS tak jsem usetrila 60kc :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek