• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ali ted nevim ty jsi ta knihovnice? Jako ze prodavas knihy.
24. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo to jsem já :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejak je tu dneska mrtvo. My zachvilku pojedem na obed. Mame chut na cinu tak si zajedem neco smlsnout.

Jinak mam perlu. Manzel me rika jak me uvidel napred se teda zadival ja jsem myslela ze bude komentovat moje opary na nose po ryme a on rika hele proc mas tak strasne leskle oci. :dizzy_face: a to se me nechtelo plakat :wink:
24. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak paaaa berusky a zitra se prihlasim. Paaaaaa
24. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: Hlásím, že dneska mám krásně pozitivní ovu testík :dizzy_face: (15 DC), mám z toho velkou radost :dizzy_face: Manžela mám doma, tak ted už jenom aby to klaplo :wink: Jinak vám všem přeju krásný víkend, venku je docela ošklivo, takže akorát na to tuleníčko :slight_smile: Mějte se hezky
24. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanulko, tak ten tvůj pozitivní testík ti závidím. Já dnes opět nic :frowning2:, a to testuju od 13 DC se té ovulky snad ani nedočkáme a to jsem dneska 16 DC
24. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
simo, tak co? a jak jsi měla minule dlouhou fázi od ovulky do MS, kolik dní? Pořád držím! :wink: :slight_smile: :grinning:
a neboj, ten jeden den stačí. k čemu ti je 2 dny před a 2 dny po testu, když máš zavřený čípek? :wink:

Nepočítej to ve dnech, ale v hodinách (když je pozitivní test). :wink:

hanulko, super!! :grinning: tak včera, dneska v neděli klidně taky :wink:

miky, takhle poprvé mě to taky vyšlo draho a byla jsem z toho nervózní.. ten měsíc jsem měla ovu zrovna 21 DC :sweat_smile: Test mívám pozitivní mezi 16 a 21 DC, přičemž 21 DC odpovídá u mě 34dennímu cyklu a 16DC 29dennímu cyklu.
25. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
miky, aspoň ovulku neprošvihneš jako v případě, kdy bys to odhadovala prostou matematikou :grinning: :wink:

a zas cítím náběh na močák. Včera dopoledne divný, odpoledne po propláchnutí hektolitrama zas v pohodě a teď dopoledne zas trochu divný. Tak snad z toho nic nebude. Mám totiž chuť jít dneska do zoo.
25. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
alienko, mně ten tvůj nick připomíná vetřelce - jako vetřelkyně :grinning: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna....no ono to tak v překladu taky je :wink:
25. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
fíha, tak to se tu máme na co těšit :grinning: zrovna včera o tom byl nějaký film v tv :wink:
25. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám tuhle přezdívku od šestnácti co jsem si založila email :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
TĚHULKY:

24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010,
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 11tt.........20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 3/11, utz 5/11
17.9. valentynkaa07..............35 let...TP: ??? , další kontrola 23/10
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???
9.10. bublinka.......................31 let...TP: ???

SNAŽILKY:

ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 53 DC (posl. cyklus 30 dní)
barevna............................24 let...3 snažení = 36 DC (posl.cyklus 33 dní)
eliska_v............................20 let....... revize = 34 DC (čekání na porevizní MS)
lussyn...............................29 let...4 snažení = 33 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod......................25 let...15 snažení = 30 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...8 snažení = 30 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24.........................25 let...14 snažení = 28 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 26 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88...........................21 let...6 snažení = 26 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris...................................29 let...4 snažení = 24 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis.............................30 let...6 snažení = 22 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena.......................27 let...3 snažení = 22 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.......................26 let...3 snažení = 19 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky...............................28 let...5 snažení = 18 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123........................28 let...20 snažení = 17 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86....................23 let...3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 26 dní)
maciol...........................29 let...2 snažení = 13 DC (posl.cyklus 27dní)
marokanek1111..............22 let...9 snažení = 12 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal...........................28 let...6 snažení = 9 DC (posl. cyklus 40 dní)
daras.............................26 let...4 snažení = 9 DC (posl. cyklus 38 dní)
cuketacek......................26 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o.........................29 let...4 snažení = 7 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska...........................21 let...5 snažení = 6 DC (posl.cyklus 29 dní)

mirf.................................32 let...8 snažení = ??? DC
bell2..................................25 let...1 snažení = ?? DC
zuzka111...........................27 let...5 snažení = ?? DC
pajulinka...........................21 let...11 snažení = ?? DC

Holky udělala jsem dnešní tabulku, kdybych náhodou u někoho udělala chybu, tak se opravte :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,přeju pěkné odpoledne,teda u mě je ještě ráno :slight_smile: ......před chvilkou jsem vstávala.....od minulé neděle jsem se pořádně nevyspala,buď jsem nemohla spát kvůli tomu oparu,nebo jsem ráno musela vstávat do práce a nebo jsem musela obýhat po ránu úřady atd.,no jsem ráda,že tenhle týden je za mnou.opar už taky pomalinku mizí dávám mu tak 2-3dny do ztracení :grinning: ,mám z toho hroznou radost,že už bude pryč a že už se budeme moct s přítelem milovat,už je chudák taky nějakej špatnej z toho všeho,ale prý mě miluje a počká si :wink: ,to mi včera napsal,když jsme si psali SMS z práce......já ho nemít tak nevím...by ze mě byla snad úplná troska :confounded: .ju jinak tu čtu o tom vetřelcovi....jsem včera večer v půl jedenáctý přišla z práce a dávali to v Tv,já chytrá,která ani dopoledne nemůže koukat na různý horory atd. jsem to hltala očima a dnešní noc se podle toho taky odvíjela.......samí mordy a vraždy se mi zdáli......nebýt přítele,který mě vzbudil v půl jedný,že už bych měla vstávat a jít vyvenčit naší hafinu,tak snad zabijou i mě :astonished: . :grinning:
25. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate. Nase mala ma od vcera rymu tak to tezce nese a ja s nim strasne v noci place ze nemuze sapt a tece ji to do krku :frowning2:
25. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ja se stale drzim

muj graf http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

jinak predchozi cyklus jsem mela tu druhou fazi 11 dni a to jsem mela celkovej cyklus dlouhy 26DC coz je dnes takze pokud by se to melo opakovat tak zitra bych to teoreticky mela dostat nebo az 28DC a nebo taky ne.

Tentokrat se netestuju a porad mam takove divne pocity v podbrisku jednou je to celej podbrisek podruhy jen pravej bok podruhy levej no cert aby se v tom vyznal.

Vcera odpoledne jsem se jen ze zajimavosti premerovala a mela jsem 37.4 a vecer taky stejne tak uz jsem byla natesena ze to leze nahoru ale rano uz tam bylo zas jen 36.8 tak nevim no. Asi to bylo tim ze jsem odpoledne pracovala nazahrade zazimovavala jsem ju s mojim tak proto asi ta teplota tak vyskocila.

No uvidime za 2 dny to uz neni tak dlouho k nevydrzeni a navic jsem ted zamestnana vic nez kdy jindy Julinkou a jeji rymou takze proster na premysleni moc neni. :grinning:
25. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak na ten graf furt cucim tak nevim. Mam obavu ze z toho nic nebude :angry:
25. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Sima,neměla bys na to tak myslet,nebude ti z toho vůbec dobře,moc se pozoruješ a pak ti to přijde všechno buď moc dobře nebo moc špatně a budeš z toho nešťasná,já vím,že se to lehko říká,ale vím o čem mluvím,ale i tak ti samozdřejmě přeju aby ti to vyšlo a měla jsi už zaděláno na miminko
25. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Marokanku moc diky za podporu. To ja nad tim hloubam jen kdyz jsem tady jinak bezne pres den na to nemam vubec cas sem prilis zamestnana vlastni rodinou :wink: :confounded:

Takze ty moje uvahy co kdyby jsou jen chvilkove a snazim se z toho neco vykoukat pripadne popohnat den aby uz bylo dalsi rano s dalsi novou teplotou. Tak uvidime jestli zacnu zitra klesat nebo ne.

Jak uz jsem psala ze testovat se nechci abych ti nezakrikla ze to tech par dni uz vydrzim. A to jsem dnes 10DPO takz zitra by to eventuelne slo testnou s nejakym predbeznym vysledkem :dizzy_face: :wink: at uz dobrym nebo zlym.
25. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo,aspoň že se máš čím odreagovat,rodinka ti určitě dá zabrat ale taky tě aspoň na chvilku dá zapomenout na to jestli MS přijde nebo ne,samozdřejmě doufám i za tebe že nepřijde :slight_smile: ,mě taky vždycky dlouze utíká ten očekávaný den MS,takže jsem raději když jsem třeba v práci a nemusím na to mysle.....tzenhle měsíc ani nevím jestli miminko chci,mám teď na prvním místě zdraví a pak nějakou snahu o mimi a možná,že se ani nepovede,páč to budeme mít o fous od ovulky,pokud mě teda nepřekvapí dřív.....no a pak mám před očekávanou MS tři dny volna,takže si to taky asi budu užívat
25. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak se napred uzdrav a pak to bude lepsi i s tim snazenim. Zdravi je prednejsi miminko pocka ono neutece. Jinak diky. Zitra budem zas vedet vic.

Akorat mam ted dilema covece jak se dnes posouval cas v kolik se mam zitra zmerit. Jestli v bezny cas co jsem se merila v 6h ted v 5h po posunuti nebo stale v tech 6h.
25. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no hele já myslím,jako obvykle,že by ses měla změřit,posouvá se čas dvakrát do roka,a kdybys měla dvakrát do roka měnit čas na měření,tak se z toho zblázníš a to máš to samé se vším ne,taky se ti nemění třeba dejme tomu otevírací doba v obchodě,prostě jedeš pořád stejně,nebo autobus ti nejede o hodinu dřív nebo později,nevím aspoň tak to myslím by mělo fungovat
25. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No u techto technickych veci je to jasny ale jak je to u tela. Kdyz pujdu spat o hodinu driv no jsem z toho sama zmatena. A navic ja uz jsem na koci cyklu zbyvaji me tak 3 dny do finise a testovani tak ja to nejak udelam aby to bylo ok a stejne uz je tojedno i kdybych vlastne nemerila podle me uz jsou kostky vzeny a bud a nebo a posunuta hodiny v case na tom uz nic nezmeni. :wink:
25. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle mího to prostě tak má být,ať už jde o techniku nebo o tělo,jednou už se to měnilo a teď se to zas vrátilo tak jak to bylo předtím,takže si mysláím,že by to mělo být stejný a máš pravdu,teď už to stejnak nezměníš,teď už to záleží jen na mimískovi,hodina sem hodina tam,stejnak si to tvoje tělo udělá podle svýho
25. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hanulko, díky za tabulku. Já vás nemít.. vždycky sem mrknu a vím DC bez počítání :slight_smile:
simo, malej má taky rýmu, v noci se budí, má tu tekutou ještě :unamused:
tak těch 11 dní odpovídá tomu zítřku nebo pozítří (nevím, zda to počítáš včetně dne ovu nebo od dalšího dne)
tu teplotu bych měřila tento cyklus pořád ve stejný čas, tzn. nereagovala bych teď pár dní na časový posun :wink:
alienko, ta přezdívka je dobrá :grinning:

jinak já simu chápu. To že to tu rozebere neznamená, že na nic jinýho nemyslí. Spíš to bere prakticky a hlídá si to. Prostě si ověří ovulku u dr., testy a pak hlídá BT. Nespoléhá jen na nějaké občasné milování a náhodné strefování, jelikož by ráda sourozence co možná nejdřív. Samozřejmě jak se blíží termín MS, tak je každý víc nervózní, i hormony jsou jinak.
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
zrovna dneska když mám volníčko,tak tu nikdo není :frowning2: a nebo všichni spinkají,počasí je na to jak ušitý
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to tak pročítám zpět a nevidím moc optimistických věcí....sem s nima ať je to při tom podzimu veselejší :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem snad svoje chmurný období vyléčila :slight_smile: ,opar mizí a dokonce mi přestalo po 11 dnech špinění,takže se to moje zlobivý tělo dává do pořádku :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanek: no tak to je parada.
Koukám, že petr tu má ale smutné období. Přitom já budu mít první dítě na začátku svého 31 roku a myslím, že je to pohoda.
Člověka to udržuje mladého :wink:
25. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já neumím posoudit,jaký to je mít miminko v po třicítce,já chtěla miminko už asi od 19 let :slight_smile: ,asi se mi hodiny rozbušili nějak brzy a doufám,že nebudu muset do těch 30 čekat,ale to je asi na každé z nás,určitě neodsuzuju když chce někdo miminko později,určitě to musí být hezký.....a 30 let není až tak vysoký věk.
25. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek