Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
andrea110409
25. říj 2009
marokanek, u me to bylo jednoduché, studovala jsem do 27 a partnera pro rodinu jsem potkala v 26. No a pak uz to nesl moc urychlit. Tohle je ale opradu na každém, já kdybych potkala toho pravého riv tak bych možná kašlala na praxi po škole.
miky
25. říj 2009
Ahoj děvčata, mám takový dotaz, je ještě vůbec možné, aby ovulka byla později, než 18DC? Před chviličkou jsem si dělala další ovu testík a čárka pořád nikde 😞
marokanek1111
25. říj 2009
no já měla partnera od patnácti let,byl to můj první partner a s tím jsem si teda aspoň já představovala budoucnost,děti,svatbu.....byli jsme spolu 6 let a on ani po šesti letech nechtěl o dítěti ani slyšet,měl určitý problémy,ale takový,že by se to dalo řešit,jenže to on nechtěl......takže společná budoucnost ano,svatba možná někdy a děti ne a to byl taky jeden z důvodů,proč jsem od něj odešla a td mám partnera,který je toho mého úplný opak a až teď mi dochází,jaký by to bylo špatný rozhodnutí mít s tím prvním miminko,asi je někdy i dobře si počkat....teď už jen doufat,že nebudeme čekat moc dlouho
andrea110409
25. říj 2009
miky: tak to netušim, já v tomhle zase tak zběhlá nejsem. Doktoři,ale udávají rozmezí od 13do 17 dne. To je, ale standard a je klidně možné že u někoho to je i později.
Já ji měla zase dřív než 13 den.
marokanek1111
25. říj 2009
miky no záleží na tom jak dlouhé cykly máš,určitě je to ale možný,já měla cylus dlouhý minulý měsíc 32DC a počítám s ovulkou tak až někdy 17-18 DC,to bylo i tak i předminulý měsíc
miky
25. říj 2009
no poslední cyklus byl dlouhý 30 dní, ale pravda je ta, že vždycky se mi zdálo, že mám ovulku později než v půlce cyklu. Jenom tenhle měsíc jsem si jí chtěla ohlídat, tak z toho možná trošku blbnu 😃
andrea110409
25. říj 2009
marokanek: jak dlouho se snažíte?
miky:Tak ještě hlavu vzhuru a hurá do snažení 😉
marokanek1111
25. říj 2009
no tak je určitě možný,že nebudeš mít ovulku někdy 12-13 den,to se udává když máš fakt pravidelný cykly 28 DC,tak ještě nevěš hlavu,ona se ukáže i ta druhá čárka zanedlouho
miky
25. říj 2009
Holky, díky moc za podporu 🙂
andrea110409
25. říj 2009
miky: nejdůležitější je optimismus a tak nepanikařit a užívat si 😉
marokanek1111
25. říj 2009
no teď budeme začínat 9 měsíc :-| ,ale nemyslím,že by byla někde chyba,spíš prostě na to nemáme čas,zní to blbě,ale asi to tak je,jsme pořád v práci a pak přijdeme utahaní a není z toho nic,ale neztrácím naději,teď naposledy jsem nejspíš prodělala mikropotrat,tak aspoň vím,že se moje vajíčko se spermijkama kamarádí
andrea110409
25. říj 2009
marokanek: ani nevíš jak tohle znám. S mužem máme oba dost naročnou práci a tak občas je největším společným luxusem to, že usnem vedle sebe a je nám fajn 🙂 O miminko jsme se teda snažili naprosto cíleně a v daném období měli sex obden, občas to byla fuška, ale vyplatilo se 🙂
Mikropotrat znám, měla jsme ho hned po prvním snažení 😞 Tak zle při menstruaci mi už dlouho nebylo :-|
marokanek1111
25. říj 2009
jo jopřesně tak to máme my,ono se řekne obden,ale ono to fakt nikdy pořádně nevyjde a hlavně třeba já bych to i překonala,ale nechci aby to dopadlo jako že to bude povinnosta nějaká honba,no tak mikropotrat byl až za osm měsíců snažení, a nejvíc na tom všem mě právě štve to,že kdž už jsme se tak hezky trefili,tak s námi miminko nechtělo být...sama pro sebe doufám,že nebudeme čekat dalších 8 měsíců na další povedený pokus ]-(
marokanek1111
25. říj 2009
ju a ty bloesti při tý menstruaci fakt nepřeju ani úhlavním nepřátelům,úplný muka a 11 dní menstruce a špinění a do toho ještě ten opar,no fuj......raději na to nevzpomínat,hlavně jsem ráda že už to mám pomalu za sebou
andrea110409
25. říj 2009
marokanek: to určitě nebudete muset.
Ono když má být snažení provozováno obden tak to musí člověk vzít spíš s humorem a nadhledem 🙂 že se to prostě jeden měsíc zkusí a pak si člověk zase dá pauzu. Ono se to taky nemusí provozovat celý měsíc, jen v té době kdy je to nejpravděpodobnější 😉
alienka24
25. říj 2009
ahoj holky, já mám dneska volno tak jsem furt něco kutila doma 🙂 navařila, napekla, uklidila a namalovala deštník, polštář a ještě budu něco tvořit 🙂
andrea110409
25. říj 2009
Alienka: jééé tak to máš krásnou neděli plnou energie. 🙂 My byli na chalupě, střihali stromy a sklízeli jablka. Dneska odoledne bylo i hezké počasí a tak to byla paráda
andrea110409
25. říj 2009
alienka: nemáš někde fotografie svých prací ? 😉
znovakow
25. říj 2009
Ahoj holky!!! 🙂
alienka24
25. říj 2009
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/Malova...
ale nemám tam všechno, to co jsem udělal během uplynulých tří dnů musím teprv nafotit a přidat 🙂
no docela si to užívám, nestíhám se nudit 😃 😃
yanna.o
25. říj 2009
miky, odpovídala jsem ti dnes ráno, možné to je. 😉 já mám luteální fázi 14 dní (když počítám i den pozitivního testu), takže když mám cyklus dlouhý 30 dní, tak pozitivní test mám 16 DC, když 34 dní, tak ho mám pozitivní až 21 DC 😉 vždy 14 dní

marokánku, to je fajn, že už opar táhne do háje 😉
yanna.o
25. říj 2009
kecám.. 16 DC 29denní cyklus, 17 DC 30denní atd. 😉 při těch 14 dnech, který mám já, někdo má 12, někdo třeba 15 😉
andrea110409
25. říj 2009
alienka: áš tam opravdu krásný kousky, já jsem ulítlá na růžovou, fialovou a modrozelenou
alienka24
25. říj 2009
no moje oblíbená barva je modrá 😉 no kdybys něco i chtěla tak maluju na přání i na prodej 🙂 dělám si zásoby na vánoční trhy 😉 a děkuju
andrea110409
25. říj 2009
yanna: hele do dneska jsem si myslela, že mám matematickej mozek když jsme vystudovala techniku, ale tyhle tvoje čísla mi pěkně zamotaly hlavu 😃
andrea110409
25. říj 2009
alienka: to zní moc hezky, nechám si to projít hlavou 😉 Maluješ i na jiné materiály ?
alienka24
25. říj 2009
no spíš jen na to hedvábí, jsou na to speciální barvy takže se do ničeho jiného moc nepouštím když to není pro mojí potřebu 😉 😃
marokanek1111
25. říj 2009
ahojky yanna,ani nevíš jak jsem ráda že už mizí 🙂 ulevilo se mi o sto procent. a co jsem to četla o tobě,zas močák?už je ti líp?
marokanek1111
25. říj 2009
alienka moc hezký kousky,to poslední a nebo to žlutý s červenýma kytičkama,to je hezoučký 😉
alienka24
25. říj 2009
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/Malova... to jsou povlaky na polštáře 🙂 dneska jsem udělala další dva a z jednoho mám fakt radost ale ten ještě není nafocenej 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli