• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
marokanek, u me to bylo jednoduché, studovala jsem do 27 a partnera pro rodinu jsem potkala v 26. No a pak uz to nesl moc urychlit. Tohle je ale opradu na každém, já kdybych potkala toho pravého riv tak bych možná kašlala na praxi po škole.
25. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, mám takový dotaz, je ještě vůbec možné, aby ovulka byla později, než 18DC? Před chviličkou jsem si dělala další ovu testík a čárka pořád nikde :frowning2:
25. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla partnera od patnácti let,byl to můj první partner a s tím jsem si teda aspoň já představovala budoucnost,děti,svatbu.....byli jsme spolu 6 let a on ani po šesti letech nechtěl o dítěti ani slyšet,měl určitý problémy,ale takový,že by se to dalo řešit,jenže to on nechtěl......takže společná budoucnost ano,svatba možná někdy a děti ne a to byl taky jeden z důvodů,proč jsem od něj odešla a td mám partnera,který je toho mého úplný opak a až teď mi dochází,jaký by to bylo špatný rozhodnutí mít s tím prvním miminko,asi je někdy i dobře si počkat....teď už jen doufat,že nebudeme čekat moc dlouho
25. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: tak to netušim, já v tomhle zase tak zběhlá nejsem. Doktoři,ale udávají rozmezí od 13do 17 dne. To je, ale standard a je klidně možné že u někoho to je i později.
Já ji měla zase dřív než 13 den.
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky no záleží na tom jak dlouhé cykly máš,určitě je to ale možný,já měla cylus dlouhý minulý měsíc 32DC a počítám s ovulkou tak až někdy 17-18 DC,to bylo i tak i předminulý měsíc
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poslední cyklus byl dlouhý 30 dní, ale pravda je ta, že vždycky se mi zdálo, že mám ovulku později než v půlce cyklu. Jenom tenhle měsíc jsem si jí chtěla ohlídat, tak z toho možná trošku blbnu :grinning:
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: jak dlouho se snažíte?
miky:Tak ještě hlavu vzhuru a hurá do snažení :wink:
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak je určitě možný,že nebudeš mít ovulku někdy 12-13 den,to se udává když máš fakt pravidelný cykly 28 DC,tak ještě nevěš hlavu,ona se ukáže i ta druhá čárka zanedlouho
25. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za podporu :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: nejdůležitější je optimismus a tak nepanikařit a užívat si :wink:
25. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď budeme začínat 9 měsíc :unamused: ,ale nemyslím,že by byla někde chyba,spíš prostě na to nemáme čas,zní to blbě,ale asi to tak je,jsme pořád v práci a pak přijdeme utahaní a není z toho nic,ale neztrácím naději,teď naposledy jsem nejspíš prodělala mikropotrat,tak aspoň vím,že se moje vajíčko se spermijkama kamarádí
25. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: ani nevíš jak tohle znám. S mužem máme oba dost naročnou práci a tak občas je největším společným luxusem to, že usnem vedle sebe a je nám fajn :slight_smile: O miminko jsme se teda snažili naprosto cíleně a v daném období měli sex obden, občas to byla fuška, ale vyplatilo se :slight_smile:
Mikropotrat znám, měla jsme ho hned po prvním snažení :frowning2: Tak zle při menstruaci mi už dlouho nebylo :unamused:
25. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jopřesně tak to máme my,ono se řekne obden,ale ono to fakt nikdy pořádně nevyjde a hlavně třeba já bych to i překonala,ale nechci aby to dopadlo jako že to bude povinnosta nějaká honba,no tak mikropotrat byl až za osm měsíců snažení, a nejvíc na tom všem mě právě štve to,že kdž už jsme se tak hezky trefili,tak s námi miminko nechtělo být...sama pro sebe doufám,že nebudeme čekat dalších 8 měsíců na další povedený pokus :angry:
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju a ty bloesti při tý menstruaci fakt nepřeju ani úhlavním nepřátelům,úplný muka a 11 dní menstruce a špinění a do toho ještě ten opar,no fuj......raději na to nevzpomínat,hlavně jsem ráda že už to mám pomalu za sebou
25. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: to určitě nebudete muset.
Ono když má být snažení provozováno obden tak to musí člověk vzít spíš s humorem a nadhledem :slight_smile: že se to prostě jeden měsíc zkusí a pak si člověk zase dá pauzu. Ono se to taky nemusí provozovat celý měsíc, jen v té době kdy je to nejpravděpodobnější :wink:
25. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám dneska volno tak jsem furt něco kutila doma :slight_smile: navařila, napekla, uklidila a namalovala deštník, polštář a ještě budu něco tvořit :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: jééé tak to máš krásnou neděli plnou energie. :slight_smile: My byli na chalupě, střihali stromy a sklízeli jablka. Dneska odoledne bylo i hezké počasí a tak to byla paráda
25. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: nemáš někde fotografie svých prací ? :wink:
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/MalovaneHedvabi#
ale nemám tam všechno, to co jsem udělal během uplynulých tří dnů musím teprv nafotit a přidat :slight_smile:
no docela si to užívám, nestíhám se nudit :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, odpovídala jsem ti dnes ráno, možné to je. :wink: já mám luteální fázi 14 dní (když počítám i den pozitivního testu), takže když mám cyklus dlouhý 30 dní, tak pozitivní test mám 16 DC, když 34 dní, tak ho mám pozitivní až 21 DC :wink: vždy 14 dní

marokánku, to je fajn, že už opar táhne do háje :wink:
25. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecám.. 16 DC 29denní cyklus, 17 DC 30denní atd. :wink: při těch 14 dnech, který mám já, někdo má 12, někdo třeba 15 :wink:
25. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: áš tam opravdu krásný kousky, já jsem ulítlá na růžovou, fialovou a modrozelenou
25. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje oblíbená barva je modrá :wink: no kdybys něco i chtěla tak maluju na přání i na prodej :slight_smile: dělám si zásoby na vánoční trhy :wink: a děkuju
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: hele do dneska jsem si myslela, že mám matematickej mozek když jsme vystudovala techniku, ale tyhle tvoje čísla mi pěkně zamotaly hlavu :grinning:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: to zní moc hezky, nechám si to projít hlavou :wink: Maluješ i na jiné materiály ?
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spíš jen na to hedvábí, jsou na to speciální barvy takže se do ničeho jiného moc nepouštím když to není pro mojí potřebu :wink: :grinning:
25. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky yanna,ani nevíš jak jsem ráda že už mizí :slight_smile: ulevilo se mi o sto procent. a co jsem to četla o tobě,zas močák?už je ti líp?
25. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka moc hezký kousky,to poslední a nebo to žlutý s červenýma kytičkama,to je hezoučký :wink:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/MalovaneHedvabi# to jsou povlaky na polštáře :slight_smile: dneska jsem udělala další dva a z jednoho mám fakt radost ale ten ještě není nafocenej :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek