• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
trochu jsem se teď kousla na superstar
Já na malování nemám fantazii, ale umim šít a tak to třeba na mateřské nějak zužitkuju a trochu mě láká i moderní háčkování....tak uvidíme :wink:
25. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to je taky prima, no hlavně je fajn když člověk vůbec nějakého koníčka má co ho baví, at je to cokoliv :slight_smile: :wink:
25. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka: tak to naprosto souhlasím. Já se,ale nějak nudit neumím. Když už nic tak si čtu a to mě pak pohltí na moc hodin a tak si to nechává raději jen na dovolenou :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo na čtení ted nemám čas a děsně mě to mrzí, chtěla bych toho stihnout tolik al enějak se to nedá :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jojojo rozdělení času je dost komplikované pěkně v tom plavu :unamused: Docela dost jsme toho načetla, když jsem jezdila vlakem do práce, pak je ale peklo vystoupit na správné zastávce :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já jedu busem 7minut tak toho moc nepřečtu, nejlepší je pro mě čekárna u dr. nebo delší cesty busem :wink:
25. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem teď objevila Aghatu Christi a jsem naprosto jejíma příběhama. Jen já se do toho děje vždycky děsně zažeru a vidím všechny ty obrazy, na to mám fantazii skvělou :wink: Vymyslet však nějaký vzor a nebo dekoraci je pro mě peklo,ale nakreslim střih na skoro všechno. Většinu svých večerních šatů jsem si šila sama a vymýšlela originál střihy.
25. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
teda tak to jsi šikulka :wink: :wink:
25. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no v tom jsme si kvit :slight_smile:
tvoje malování se mi líbí, je decentní a zajímavé. :wink:
Nedělala jsi si dekorace i na svatbu ? nesvádělo tě to trochu ? :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ne, ale všechno jsem si vybírala sama a tak nějak podle mých představ
25. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky.
miky: já si měřím BT a ovu jsem ještě taky neměla a to jsem o den dál než ty. ani už s tím nepočítám. mám zdravotní problémy. Myslela jsem si, že by třeba včera mohla nastat, protože jsem měla nejnižší teplotu za celou dobu, ale dnes mám o jednu desetinku více, takže nic. :frowning2:
Tak snad příští měsíc.
25. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
daniela: koukám tebe to tělíčko taky pěkně trápí. Snad to není nic vážného
25. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
andrea: já už jsem sem psala, že mi doktor řekl, že nejspíš mi jeden vaječník nefunguje(že vajčko z něj neodchází) a minulý měsíc ovu proběhla a tak si myslím, že teď ovu neproběhne. ale naděje umírá poslední a tak doufám a snažílkujeme se. :wink:
25. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
andrea: a co ty a mimi? dufám, že vše je OK.
25. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
daniela: omlouvám se, že si to nepamatuju, nějak to tady nezvládám pročítat zpátky.
To je nepříjemná diagnoza, ale o to víc se musí ten druhý snažit aby to všechno zvládnul :wink:
25. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
andrea: v pohodě... Nic se neděje. Já doufám, že snad příští měsíc ovu proběhne... I s jedním vaječníkem se dá otěhotnět. Je to běh na dlouhou trať, ale manža mě podporuje a to mě pomáhá... :wink:
25. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele tak to je naprosto jasné a je moc fajn, že tu podporu máš :wink: To většinou dělá nejvíc
25. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
a co tvoje mimi? jak se cítíš? povídej, jsem zvědavá... :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
marokánku díky, močák vypadá dobře. Opar odtáhl taky včas, budeš teď od něj mít klid :wink:
andrej :grinning: :grinning: :grinning: tomu už ty ani rozumět nemusíš, víš :wink: :slight_smile: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani: teď jsme úplně v pohodě, nemám žádné nevolnosti a bříško taky ještě neni skoro znát a tak se necítím omezená. Uběhl však nějaký čas od posledního ultrazvuku a tak trpím takovým tím abstinenčním příznakem, že bych ho chtěla vidět. Abych věděla, že je všechno v pořádku :slight_smile:
Máme za sebou už i testy v 16 tt, dopadly dobře a tak máme snad jednu etapu stresů za sebou :slight_smile:
Čímdál víc mi přijde, že pracují hormony a mám pocit, že jsem na toho dole napojená, to jsem na začátku těhu neměla. Ten pocit se špatně vysvětluje nedá se to popsat asi je to i individuální. Je to směsice děsivého strachu o to malé a zároveň spřízněnost s někým kdo tu jednou bude :wink:
To sem se rozepsala koukám :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
daniel, oni se prý ani ty vaječníky nestřídají pravidelně stylem jeden měsíc levý, druhý měsíc pravý :wink: a navíc ta diagnóza si není jistá..

já měla ovulku, resp. pozitivní test nejdřív 16 DC a nejpozději 21 DC (=29 - 34denní cyklus při luteální fázi trvající zatím vždy 14 dní vč. započítání dne pozitivního testu)
25. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, to je krásné, co píšeš :slight_smile: nechceš si dát týdny do pasu?
25. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna: to doufám, protože jinak je to pro nás do budoucna v háji :grinning:
25. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna: teď budu vypadat jako úplnej blb, ale do jakého pasu ?
To je ten popisek ? u jména ?
25. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, já vím... proto stále doufám, že by ovu mohla být. hlídám si i hlen, ale zatím nic... :confounded: s tou diagnózou mi bylo řečeno, že vajčko neodešlo, že má vaječník asi pevnou slupku a vajčko se z tama nedostane.
25. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, je to to jak tam máš ten růžový obličej, nahoře máš nastavení, tak si tam nastav ovulku. Nebo vlastně ne ovulku, ale od ní odvozený první den poslední MS :wink: (tj. minus těch pomyslných 14 dní zřejmě.. :sweat_smile: )
25. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
daniel, jasně, ať se daří! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, to je skvělé, držím vám pěstičky ať se vám oběma daří a vše je OK... :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, děkuji... :slight_smile: pořád doufám, že se třeba ta diagnóza nevyplní a vaječník se umoudří a nebo prostě otěhotním s tím druhým...
Už jdu spát. ráno vstávám o půl paté. mějte se holky. ahojte
25. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Daniel: moc děkuji taky držím palečky :wink:
25. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek