Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
hanulka_86
26. říj 2009
Valentynko: taky mě to mrzí, život je boj 😞 Přeju ti moc moc štěstíčka, drž se. Musí to být hrozně těžký..Ale uvidíš, že se miminka dočkáš, budu ti držet palečky 😉
Simo: máš nějaký těhu příznaky? x-) Já jsem moc zvědavá, jak do dopadne s námi tenhle měsíc 🙂
sima2
26. říj 2009
Valentynko to me moc mrzi to je takova skoda 😞 . Tak at jsi brzo v poradku.
sima2
26. říj 2009
Hanulko no o tehu priznakach si nejsem tak jista. Ale kdyz se zamyslim tak me pred tydnem dost pichalo v prsou tak nastridacku chvilku jo pak ne jedno druhy proste chvilkove takze z toho bych to fakt nepoznala. No ze mam takove honeni v podbrisku jako pred nebo na MS. Chvilku jeden bok pak druhy pak celkove spis podle toho jak se zacnu pozorovat.

Jinak jak jsem si psala s Alienkou pred par dny ze se rika ze pes pozna ze jsi tehotna. A shodou okolnosti jsme byli s Juli u sousedu na zahrade. Ten pes je Jack Rusel nebo jak se to pise takovej malej rapl porad to beha a steka kdyz mu nekdo neni vhod. No a tenhle pes po me zacal skakat a hrat si semnou jako nikdy. Driv si me ani nevsimnul kdyz jsme u nich byli a ted byl tak hravej. Ze si chtel hrat s Julinkou tak to je jasny ta mu neudela nic dobryho a on ji taky provokuje. Ale ze si chtel hrat semnou me fakt prekvapilo. Ale prikladat tomu nejakou vahu je spis polemika.

No a pred par dny me manzel rika ze mam strasne leskle oci. Bylo to cca 2-3 dny pospatku z rana a brecet se me nechtelo ani me nic nedojmulo podotykam.

Takze ja a tehotenske priznaky nic moc. Uvidime 29.11. pokud driv neprijde MS 😉
hanulka_86
26. říj 2009
To už máš za chviličku a budeš vědět na čem jseš x-) To jsem zvědavá 🙂 Potom nás musíš hned informovat jak jsi na tom 😃
alienka24
26. říj 2009
simo a teda kdy si chceš dělat testík? ve čtvrtek?
sima2
26. říj 2009
Aliku ahoj no dnes jsem 27DC a zatim nic zitra budu 28DC coz je muj nejdelsi takze 29DC bych to mela teoreticky dostat a kdyz nic tak se testnu toho 29.11. jak to mam tak hezky posunuty ze co datum v kalendari k tomu si pristu 1 a mam svuj DC.

Pro priklad dnes je 26.11. a ja jsem 27DC 😃 to jen tak pro nazornou ukazku. Takze toho 29.11. budu 30DC a to se budu testovat.

Doufam ze jsem to napsala aspon trochu srozumitelne. 😉
alienka24
26. říj 2009
simo ...je říjen brouku 😉 😃
sima2
26. říj 2009
jeeeeeeeeezis marja no tak vidis jak ja ziju uz mam Listopad 😃
alienka24
26. říj 2009
no já jsem taky zvědavá kdy to dostanu :-p
sima2
26. říj 2009
Ali na kdy to cekas?
sima2
26. říj 2009
Jinak ja si pomalu taky zacinam myslet ze to asi vyslo ale nechci si to zatim moc pripoustet protoze muze prijit jeste velke zklamani ted jsme pred finisem a ten nam ukaze jak se veci maji. 😞 😉
alienka24
26. říj 2009
já nevim, minulej měsíc jsem to dostala 31DC což je na mě hodně dobrý, no a do 35DC jsem to dostala za poslední půlrok vždy takže ještě pár dní musím počkat no, fakt nevim
sima2
26. říj 2009
Jeeeee holky mam prosbu teda nikoho nenutim jen tak to zkusim.

Prihlasila jsem nasi Juli do foto souteze Kinder cokolada bezi to v TV ze viteznych 6 deti nafoti prebaly techto cokolad.

Tak jsem vas chtela poprosit. Nase Julce je v tomto kole od 26.10. do 2.11.

Hlasuje se od pondelka od 16h do pondelka do 16h. Vzdy se posila z 1 telefonniho cisla 1 sms denne vic nejde poslat!!!

1 sms stoji 3Kc takze za 8 dni hlasovani utratite 24Kc

Tvar sms pro ty co by chteli podporit nasi Julinku je

KINDER HLAS G8VU24A na telefonni cislo 900903

Vsem moc dekuji kteri poslou hlas. A jeste jednou nikoho nenutim je to jen moje soukroma propagace moji krasne holcick 😃
sima2
26. říj 2009
A holky hlasovat muzete uz DNES za 15 minut x-)
sima2
26. říj 2009
OPRAVA: sp
ravne cislo je 9000903
sima2
26. říj 2009
Tak snad si toho vsimnete te opravy ja su krava blba takhle to zkopat a jeste jsem si davala zalezet :-|
sima2
26. říj 2009
Tak holkyyyyyyyy uz muzeme hlasovat vsem diky za podporu jste zlaticka 😉
sima2
26. říj 2009
holky tak zatim nase Julca je 6ta a vyberou jen 5 deti z kola ja sem z toho nameko
x-)
sima2
26. říj 2009
prosim poslete aspon jeden hlas diky
alienka24
26. říj 2009
tak máš to tam 😉
sima2
26. říj 2009
Ali tys ji poslala hlas? Fakt no super strasne moc dekuji. Tak jestli muzu byt tak troufala posles ji hlas i nasledujicich 7 dni vzdy 1 sms?

Nase Juli se drzi na 4 miste z 5ti viteznych. SUPER

http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galerie/

tady je odkaz na stranky musis se ale zaregistrovat i kdyz se chces jen podivat na fotky a hlasovani tam i uvidis Julinku po tim souteznim kodem.

Poznavaci znameni: Culika blondinky s prekrasnym usmevem.

Jeste jednou diky. Doufam ze ti to budu moct nekdy oplatit.
alienka24
26. říj 2009
jojo poslala jsem hlas, no a pokud si vzpomenu tak pošlu i pak 😉
iris
26. říj 2009
Ahoj holky, tak jsem se k PC dostala až dnes...
Gratuluju nové těhulce! x-)

Valentynko, je mi to mo líto |-| Hodně sil!

Simi,držím palce 😉
alienka24
26. říj 2009
ahoj iris...tak co u tebe? něco nového? 😉
iris
26. říj 2009
ahojky, nic nového, s těhu nepočítám, ani mě to neláká testovat, ve čtvrtek musím zavolat, jestli už má doktor konečně kartu, bývalá doktorka to nebyla schopna ani po 5 týdnech poslat...
alienka24
26. říj 2009
tak to je dobrá teda že to ještě neposlala ]-(
iris
26. říj 2009
jo, já jí schválně volala, je děsně pomalá ]-( navíc mě vytočila tchýně, spustila na mne do telefonu, když jsem nakupoala, tak jsem jí slušně odpověděla, že to po telefonu řešit nebudu a ona se rozjela jak tank, ke slovu mě nepustila, tak jsem jí to típla a pak už ani radši nezvedla, nenechám na sebe křičet
alienka24
26. říj 2009
jejda a co že na tebe byla tak ostrá? to já bych to típla taky
miky
26. říj 2009
Odbočím od tématu, ale je možné, aby v měsíci nebyla vůbec ovulace?
alienka24
26. říj 2009
miky...ano je to možné, a relativně i bežné a nemusí se jednat o poruchu, prostě občas má anovulační cyklus uplně zdravá žena´takže nemusíš panikařit 😉

Začni psát odpověď...

Odešli