• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Valentynko: taky mě to mrzí, život je boj :frowning2: Přeju ti moc moc štěstíčka, drž se. Musí to být hrozně těžký..Ale uvidíš, že se miminka dočkáš, budu ti držet palečky :wink:
Simo: máš nějaký těhu příznaky? :dizzy_face: Já jsem moc zvědavá, jak do dopadne s námi tenhle měsíc :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko to me moc mrzi to je takova skoda :frowning2: . Tak at jsi brzo v poradku.
26. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko no o tehu priznakach si nejsem tak jista. Ale kdyz se zamyslim tak me pred tydnem dost pichalo v prsou tak nastridacku chvilku jo pak ne jedno druhy proste chvilkove takze z toho bych to fakt nepoznala. No ze mam takove honeni v podbrisku jako pred nebo na MS. Chvilku jeden bok pak druhy pak celkove spis podle toho jak se zacnu pozorovat.

Jinak jak jsem si psala s Alienkou pred par dny ze se rika ze pes pozna ze jsi tehotna. A shodou okolnosti jsme byli s Juli u sousedu na zahrade. Ten pes je Jack Rusel nebo jak se to pise takovej malej rapl porad to beha a steka kdyz mu nekdo neni vhod. No a tenhle pes po me zacal skakat a hrat si semnou jako nikdy. Driv si me ani nevsimnul kdyz jsme u nich byli a ted byl tak hravej. Ze si chtel hrat s Julinkou tak to je jasny ta mu neudela nic dobryho a on ji taky provokuje. Ale ze si chtel hrat semnou me fakt prekvapilo. Ale prikladat tomu nejakou vahu je spis polemika.

No a pred par dny me manzel rika ze mam strasne leskle oci. Bylo to cca 2-3 dny pospatku z rana a brecet se me nechtelo ani me nic nedojmulo podotykam.

Takze ja a tehotenske priznaky nic moc. Uvidime 29.11. pokud driv neprijde MS :wink:
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už máš za chviličku a budeš vědět na čem jseš :dizzy_face: To jsem zvědavá :slight_smile: Potom nás musíš hned informovat jak jsi na tom :grinning:
26. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo a teda kdy si chceš dělat testík? ve čtvrtek?
26. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliku ahoj no dnes jsem 27DC a zatim nic zitra budu 28DC coz je muj nejdelsi takze 29DC bych to mela teoreticky dostat a kdyz nic tak se testnu toho 29.11. jak to mam tak hezky posunuty ze co datum v kalendari k tomu si pristu 1 a mam svuj DC.

Pro priklad dnes je 26.11. a ja jsem 27DC :grinning: to jen tak pro nazornou ukazku. Takze toho 29.11. budu 30DC a to se budu testovat.

Doufam ze jsem to napsala aspon trochu srozumitelne. :wink:
26. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo ...je říjen brouku :wink: :grinning:
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeezis marja no tak vidis jak ja ziju uz mam Listopad :grinning:
26. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky zvědavá kdy to dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali na kdy to cekas?
26. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja si pomalu taky zacinam myslet ze to asi vyslo ale nechci si to zatim moc pripoustet protoze muze prijit jeste velke zklamani ted jsme pred finisem a ten nam ukaze jak se veci maji. :frowning2: :wink:
26. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim, minulej měsíc jsem to dostala 31DC což je na mě hodně dobrý, no a do 35DC jsem to dostala za poslední půlrok vždy takže ještě pár dní musím počkat no, fakt nevim
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee holky mam prosbu teda nikoho nenutim jen tak to zkusim.

Prihlasila jsem nasi Juli do foto souteze Kinder cokolada bezi to v TV ze viteznych 6 deti nafoti prebaly techto cokolad.

Tak jsem vas chtela poprosit. Nase Julce je v tomto kole od 26.10. do 2.11.

Hlasuje se od pondelka od 16h do pondelka do 16h. Vzdy se posila z 1 telefonniho cisla 1 sms denne vic nejde poslat!!!

1 sms stoji 3Kc takze za 8 dni hlasovani utratite 24Kc

Tvar sms pro ty co by chteli podporit nasi Julinku je

KINDER HLAS G8VU24A na telefonni cislo 900903

Vsem moc dekuji kteri poslou hlas. A jeste jednou nikoho nenutim je to jen moje soukroma propagace moji krasne holcick :grinning:
26. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky hlasovat muzete uz DNES za 15 minut :dizzy_face:
26. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPRAVA: sp
ravne cislo je 9000903
26. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad si toho vsimnete te opravy ja su krava blba takhle to zkopat a jeste jsem si davala zalezet :unamused:
26. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holkyyyyyyyy uz muzeme hlasovat vsem diky za podporu jste zlaticka :wink:
26. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zatim nase Julca je 6ta a vyberou jen 5 deti z kola ja sem z toho nameko
:dizzy_face:
26. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim poslete aspon jeden hlas diky
26. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máš to tam :wink:
26. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tys ji poslala hlas? Fakt no super strasne moc dekuji. Tak jestli muzu byt tak troufala posles ji hlas i nasledujicich 7 dni vzdy 1 sms?

Nase Juli se drzi na 4 miste z 5ti viteznych. SUPER

http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galerie/

tady je odkaz na stranky musis se ale zaregistrovat i kdyz se chces jen podivat na fotky a hlasovani tam i uvidis Julinku po tim souteznim kodem.

Poznavaci znameni: Culika blondinky s prekrasnym usmevem.

Jeste jednou diky. Doufam ze ti to budu moct nekdy oplatit.
26. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo poslala jsem hlas, no a pokud si vzpomenu tak pošlu i pak :wink:
26. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se k PC dostala až dnes...
Gratuluju nové těhulce! :dizzy_face:

Valentynko, je mi to mo líto :pensive: Hodně sil!

Simi,držím palce :wink:
26. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iris...tak co u tebe? něco nového? :wink:
26. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nic nového, s těhu nepočítám, ani mě to neláká testovat, ve čtvrtek musím zavolat, jestli už má doktor konečně kartu, bývalá doktorka to nebyla schopna ani po 5 týdnech poslat...
26. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrá teda že to ještě neposlala :angry:
26. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já jí schválně volala, je děsně pomalá :angry: navíc mě vytočila tchýně, spustila na mne do telefonu, když jsem nakupoala, tak jsem jí slušně odpověděla, že to po telefonu řešit nebudu a ona se rozjela jak tank, ke slovu mě nepustila, tak jsem jí to típla a pak už ani radši nezvedla, nenechám na sebe křičet
26. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda a co že na tebe byla tak ostrá? to já bych to típla taky
26. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odbočím od tématu, ale je možné, aby v měsíci nebyla vůbec ovulace?
26. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky...ano je to možné, a relativně i bežné a nemusí se jednat o poruchu, prostě občas má anovulační cyklus uplně zdravá žena´takže nemusíš panikařit :wink:
26. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek