• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Lussyn no dik kez by. Ale vis co me vrta hlavou? Jak se ted posunoval ten cas vic tak ty teplototy merim stale v 6h. A kdyz se ten cas posouval tak se ted merim jako o hodinu pozdeji nez podle staryho casu chapes jak to myslim.

takze ty posledni 2 teploty by meli byt o 0,1C nizsi a to by to znamenalo klesani :frowning2:
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze se zrovna ted musel posou vat ten cas to je k vsteku clovek v tom ma zas chaos!!!
27. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann ja jsem dnes 28DC a 12DPO
27. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no simo ale sice měříš furt stejně, ale spát taky chodíš furt stejně ne? jako by se nic neposunulo
27. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zatim pa jdu delat kolace aby bylo zitra na snidani co papat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann to mas zase pravdu jsem zamatena ale doufam ze to dopadne dobre i kdyz tomu moc neverim.
27. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann musim premyslet nad tim co jsi rekla ze chodim spat porad stejne tak ze pro telo by se teoreticky nemelo nic menit ale mam budika v hlave budim se v ty casi jako predtim.

No holky dnesek uz se nam krati a zitra budu 29 DC tak na me myslete ja se rano zas prihlasim se svoji tabulkou a uvidme co tam bude za hodnotu.

Jste tu nektera jeste?
27. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu.
27. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krátí se ti to.. mohla by ms přijít odpoledne a ono furt nic.. a už je jako 6 vlastně a ne 5.
já furt nevím, jak dlouhou máš tu luteální fázi, to by leccos napovědělo :grinning:
já mám test pozitivní 16 DC, když mám cyklus 29 dní a odpovídá tomu 14 dní lut. f. (vč. dne pozitivního testu)
já jedu mimochodem furt podle starýho času, chodím spát stejně, vstávám stejně a nemám přeřízený hodiny.. výjma míst, kde se přeřídily samy (jako např. na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
27. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu močáku, aby toho nebylo málo, jsem chytla nějakej bordel do krku, takže se mi potí obličej a když polknu, tak to trochu bolí. A taky mě bolí svaly.
27. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Jak se máte? Nějaké novinky?
Já dnes poprvé byla na břišních tancích. Je to super. sice jsem se chvílemi cítila jak dřevo,a el to chce trénink.. :wink:
Jinak jsem 21DC a ovu neproběhla :frowning2: Třeba příští měsíc to bude lepší... :wink:
27. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ještě proběhne..
27. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to si pořád říkám, ale popravdě už tomu moc nevěčím. Vajčeníky mě bolí už druhý týden a teplotu mám posl. 4dny stále stejnou 36.2C
Jak se máš? Co máte v plánu na zítřek,když je to volno(teda pokud máš volno)?
27. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
promiň překlepy... :unamused:
27. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, já ti moc přeju, aby ta ovulace byla a abys brzo měla miminko. Vždycky si vzpomenu na sebe, když jsem otěhotněla asi + - 50. den cyklu. Prostě se to někdy protáhne, ale jakmile ta ovulka přijde a člověk jí trefí, tak je na miminko vždycky šance. Chápu, že problémy mohou být i jinde a nemá každý stejnou zkušenost, ale přesto věřme všechny, že to vyhrajeme a miminko mít budeme.

No pálí mě v tom krku, nechápu, proč mě bolí svaly (teplotu nemám, o námaze včera nic nevím).
Jinak zítra budeme čučet na pohádky, já ležet :sweat_smile: , manžel uklízet a vařit :sweat_smile: a s malým ven. A musíme vydlabat malinkou tykev, protože 31. 10. je halloween na zámečku Berchtold (mají tam vystavené zmenšenini hradů, zámků a dětské hřiště.. je to kousek od Prahy). Předtím bychom ještě rádi do Solwayových lomů (u Berouna), kde je konec sezóny a jezdí tam ty důlní mašinky zdarma.
27. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, o máte pěkný program.... Máš hodného manžela, že se tak postará... :wink:
Mojeho od neděle taky bolí v krku, vzal si volno a zotavenou a snad to do neděle vyleží...
Ty se taky vylež. Ať jsi na ten váš bohatý program fit :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přeji krásné sváteční ráno, dlouho jsem tu nebyla....byla jsem na IUI nevyšlo tak prosím až budete upravovat tabulku jsem dnes 1DC

dále jsme se konečně dozvěděli výsledky z imunologie a ty mě teda totálně vydeptaly - mám snad všechny protilátky, ale nejvíc proti spermiím prý tělo nechá žít každou 16spermii, dále protilátky proti vajíčku tzn.že spermie má malou šanci oplodnit vajíčko a "nejlepší" a zásadní protilátky proti embryu takže paráda - alespoň vím proč mé vytoužené těhotenství po 3.IVF nevyšlo a skončilo zamklým těhotenstvím v 11tt (můj imunitní systém si myslel, že mimčo je nějaký vetřelec a vypudil ho z těla prostě ho zabil) to je mazec, takže to ted budeme muset řešit spoustou léků a nejspíš dalším IVF ach jo - omlouvám se za dlouhý přispěvek, ale potřebaovala jsem to ze sebe dostat..... :frowning2:
28. říj 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex> tak to je teda nechutná diagnoza, určitě ale nemluvím jen za sebe, že všichni držíme palce aby to ty leky spravily a vy mohli začít na novo.
Většinou platí, že je dobře když se přijde na příčinu problému a cíleně se řeší.
Vim o čem mluvim, muj manžel má problémy s koleny a nikdo neví proč.....to je pak beznaděj protože člověk neví co dělat.
Vím, že je to momentálně nepoměrné k tvému problému, ale chci ti jen zvednout náladu a dodat injekci naděje :wink: :wink:
Hlavně ať ti z léků není špatně a všechno se brzo vyřeší :wink:
28. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Yanna, je to těžké, já bych tchýni klidně přehlížela, ale manža trvá na tom, abychom se usmířily :angry: Jenže já už na to nemám sílu...napřed jsem se musela srovnat s jeho nevěrou, pak tchýně začala dělat malé schválnosti a znáte to...když pohár přeteče...teď už nemám sílu něco zachraňovat.Myslím, že by se měl snažit teď hlavně manžel.

Simi, držím palečky :wink:
28. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:

24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010,
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 11tt........20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 3/11, utz 5/11
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
9.10. bublinka.......................31 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???
26.10. barevna.....................24 let...tp: 2.7.2010

SNAŽILKY:

ajachlapikova.....................22 let...2 snažení = 56 DC (posl. cyklus 30 dní)
eliska_v............................20 let....... revize = 37 DC (čekání na porevizní MS)
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 33 DC (posl. cyklus 28 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 31 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 30 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 29 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88............................21 let...6 snažení = 29 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris...................................29 let...4 snažení = 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis..............................30 let...6 snažení = 25 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena.........................27 let...3 snažení = 25 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.........................26 let...3 snažení = 22 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky.................................28 let...5 snažení = 21 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123..........................28 let...20 snažení = 20 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86.......................23 let...3 snažení = 19 DC (posl. cyklus 26 dní)
maciol..............................29 let...2 snažení = 16 DC (posl.cyklus 27dní)
marokanek1111.................22 let...9 snažení = 15 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal..............................28 let...6 snažení = 12 DC (posl. cyklus 40 dní)
daras...............................26 let...4 snažení = 12 DC (posl. cyklus 38 dní)
cuketacek........................26 let...3 snažení = 10 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o...........................29 let...4 snažení = 10 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska.............................21 let...5 snažení = 9 DC (posl.cyklus 29 dní)
lussyn..............................29 let...5 snažení = 8 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...9 snažení = 6 DC (posl.cyklus 27 dní)

mirf................................32 let...8 snažení = ??? DC
bell2...............................25 let...1 snažení = ?? DC
zuzka111.........................27 let...5 snažení = ?? DC
pajulinka..........................21 let...11 snažení = ?? DC
28. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris> teda koukám teda u tebe je veselo :frowning2:
Boje s tchýněma jsou myslím naprosto beznadějné, ale tim vůbec neschvaluju aby jsi ustupovala. Přece jen tvoje rodina jsi ty, manžel a váš mrňous....tahle trojice by měla držet pohromadě proti všemu.
Jen nevím jestli ta moje představa není moc idealistická, ale znám to ze své zkušenosti. Moji rodiče takhle fungovali a fungují a vydrželo jim to přes 30 let. A tak přeju hodně štěstí a hlavně sil :wink:
28. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám dnešek pracovní, máme docela frmol, a frmol mám i doma kvůli hedvábí, včera jsem to vše do půlnoci žehlila a připravovala páč mi to zejtra známá poveze někam mezi kolegyně na prodej, tak snad toho co nejvíc prodám :dizzy_face: :wink:
28. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: jeee no tak to zní dobře, tak halvne at se zadaří a prodá se toho co nejvíce :wink:
Já mám klídek, jen peru a vařim oběd :wink:
28. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zatím toho nemám moc, ale aspon něco když prodám tak si zas objednám další na namalování :wink: :grinning:
28. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,čtu tu zas samé novinky a některé se mi teda vůbec nelíbí......valentýnko je mi to hrozně moc líto,přeju hodně síli :frowning2: .
yanna,tak jsem to asi pěkně zařekla s tím močákem viď?.....chjo snad se z toho brzy dostaneš a zánět potáhne pryč a dlouho se neukáže.
alienka moc hezký kousky ty poslední.....šikulka......to já bych nic takovýho asi neuměla.....jsem na takový věci antitalent.....třeba hrozně ráda maluju,což mám po taťkovi,ale bohužel kvůli malé fantazii toho moc nevyužívám,protože nerada něco kopíruju od někoho,tak raději nemaluju vůbec :unamused: .
jinak včera jsem byla v práci,byla to makačka,ale na večír jsem si udělala radost,koupila jsem si velkýho chlupatýho medvěda :grinning: ,byl v akci a já neodolala,je to takový ten ťuťánek na mazlení,má metr a je nádhernej....volala jsem to přítelovi večer,že ho tam máme na obchodě a on tak si ho kup,aspoň ho budeme mít pak pro naše miminko....tím mě hrozně moc potěšil :slight_smile: ,no tak jsme ho chňapla do podpaží a byl můj :grinning: ,blázen co?já vím :grinning:
ju a dneska skoro po měsíční pauze proběhlo po ránu první snaženíčko :wink:
28. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnesni teplota nebyl zadny zazrak ukazu vam graf

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

ale tim to nekonci. Dopoledne jsem se testla kdyz jsem to rano nedostala cucim cucim na test a tam nic nebylo. Tak jsem ho hodila do kose v koupelne a jeli jsme nakupovat do Markca.

Az jsme se vratili udelala jsem obed a uspala malou a pak sla na WC a stale nic a pri umvyvani rukou jsem se na sebe tak zadivala do zrcadla a mam tak vlhke leskle oci nezvykle ze sem hned letela do horni koupelny do kose podivat se na ten test a ze nevite co tam bylo :sweat_smile: no jasny dve// ale ta druha co ukazuje ten hormon je straaaaaaaasne slaboucka ze si tim nemuzu byt vubec jista jestli to neni nejaky klam testu. Ale i muj ji tam videl ted odpoledne tak jsem z toho na vaskach jestli jo nebo ne?

Takze stale pokracuji v mereni a cekani na MS mrchu jestli prijde a nebo jestli test nekecal. Dnes jsem 29DC a 13DPO.

Tak holky kdyz to do nedele neprijde tak letim do lekarny pro dalsi tehulak :grinning:
28. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jedna vec ani me to moc neprekvapilo ze ten test nic neukazal brala jsem to jako tak no dobry co bych taky mohla cekat z jednoho sexu na pozitivni ovu test ze.

Tak uvidime no. Teba vam za hodinu napisu ze jsem to dostala :frowning2:
28. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sima,tak držím palce,aby to bylo těhu :wink: ,ještě není nic ztracené,uvidíš,třeba je ještě malá hodnota hcq a proto tak slabá čárka a po limitu.a to že co bys mohla čekat z jednoho sexu....a co...milovali jste se přesně o ovulce a o tom to je.....strefit se přesně do ní,jinak se můžete snažit jak chcete a nic z toho nebude...takže vy jste to prostě měli jistý a věřím že je i jisté tvoje těhu :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku diky ses zlata kez by jsi mela pravdu. Zatim to je jen kdyby..... Za par dni budeme vedet vic kdyz to bylo pozitivni a stejne tak jestli se jen MS opozdila.

Jsem strasne zvedava jak to dopadne :dizzy_face:
28. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jeden poznatek. Vzdy pred MS se me delali bedary byla jsem jak Indian a tentokrat nic. Krom teda beznych tecek na nose ale to neni nic proti tomu co jsem mela takove ty pod kuzi co zraji a boli nebo jsou natekle. No urcite vis co myslim ze jo :sweat_smile: .

Tak ted nic to me taky prekvapilo.
28. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek