• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Holky podporte nasi Julinku v soutezi

Tvar sms: KINDER HLAS G8VU24A na cislo 9000 903

1sms stoji 3Kc moooooooc dekuji vsem
29. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, já když řeknu, co si přeju, tak jsem hned náročná, dle nich vidím jen chyby...prostě domluva veškerá žádná...100 x nic umořilo vola :unamused:
29. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky diky ale ja kupodivu z toho nejsem zdrbla. Tak nejak jsem to cekal ze to nevyjde z 1 sexu kdyby byli dva jako ob den od ovulace tak bych si myslela ze mame vic sanci ale i tak ten graf vypadal hezky ze uplne to volalo joooooooooooooooooo je to tam a vono ho..v..no :grinning:

Tak treba priste
29. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, vidíš.. jsem ti to říkala :sunglasses: :grinning: gratuluju - já to v tomto případě dostala 34. DC. Ty to snad nedostaneš vůbec :wink:

simi, já už se sice těšila, ale ty dej hlavu vzůru, vyjde to.
můžu mít radost aspoň z toho, že máš stejně dlouhou luteální fázi jako já :sweat_smile:
Já momentálně zkoumám těhotenské křivky na těch stránkách měřeníBT, už jsem vykoumala, v které kolonce je zapsáno tulení (AM - tulení dopoledne, PM odpoledne, křížek asi obecně, to si nepamatuju.. atd.), OPK je ovulační test a E je bílek :grinning:
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kde jste ja cekam na soustrasti a vy nic a to tady bylo reci ze vas natahuju jak ksandy a ze chodim pozde :grinning:
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, máš to hustý.. takový pěkný místo k bydlení a taková familie.. a manžel by měl jít do sebe. Je otcem :wink:
simi, sms zaslána :wink: :grinning:
29. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, já udělila soustrast přes icq, ale klidně můžu veřejně :grinning: Ne, vážně, říkala jsem si, že to určo vyjde, když jste se snažili o ovulku, škoda :cry: Tak další cyklus musí být ty sexíky aspoň dva :wink:

Yanna, nejradši bych vzala manžela i syna a odstěhovala se někam úplně jinam :frowning2:
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann fakt jo no super moc diky ja sem si rikala ze ji ted naskocil hlas ma krasnych 60hlasu sice to neni na vedouci pozice ale drzi se na krasnem 41 miste z 2200 zaslanych fotek do souteze.

To je super neeee :wink:
29. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEKUJU VSEM co poslali svuj hlas
29. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muze se hlasovat jen 1 za den z 1 mobilniho cisla tak jestli kocky mate u sebe vic mobilu tak jim napiste i z toho druhyho :wink: Diky
29. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, vy bydlíte s ní v jednom domě přímo nebo v jedné obci?

simi, jasně, to je super :grinning:

já teď taky koumám to s tím tulením :grinning: projdu si ty těhu křivky na těch stránkách, kdy byla ovulka, kdy tulení, kdy pozitivní ovu test. Myslím, že jedno milování správně načasované stačí. Jelikož jde o hodiny :sweat_smile: , tak to není tak jednoduché.
simi, jestli se tvůj gyndař trefil a ovu test byl pozitivní v ten samý den, co on řekl, tak bych zkusila milování dřív nebo den před. To je to, co já nepoznám, neb den před pozitivním testem necítím na sobě skoro nic a dále kde mám otazník :sweat_smile: Jestli mám ovulku v den pozitivního testu nebo do druhého dne. Ty spermijky tam musejí doplavat, gyndař říkal, že je lepší, když tam už na vajíčko čekají, ale já nechápu, že neplavou dál a nevyplavou z vejcovodů :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli chcete, aby něco dlabali i manžílci na spermie, tak neo carnitgargin s ženšenem, selzin (a, c, e, sel., zin.), koenzym q10 dual (od barnysu, dobře vštřebávatelný a ve formě nanočástic :sweat_smile: :grinning: ), příp. profertil, který výše uvedené obsahuje, ale vyjde dráž. A listovka je pro ně taky, to vám můžou jíst tu vaší :grinning:
29. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jak kdyz se zadivam na ten svuj graf tak je dost mozny ze od pozivitni ovulace dle testu jsem mela ovulku za 2 dny takze by to vychazelo na 18DC. Takze ted se bude ztrefovat s voulakem v ruce dokud to neukaze a pak dalsi dny pro sichr je to pekne adrenalinovej sport ti reknu hlavne pak to cekani jestli jo nebo neee.

Takze kdyz ted vim ze mam ovu okolo 16DC tak kdyz to zacnem delat od 14DC ob den do toho 20DC to mame 4x tak snad by jsme se mohli ztrefit.

Tak holky v listopadu uz to musi vyjit s porodem na Srpen to jsem si rikala ze bych chtela. Mela jsem 3 terminy letosni Prosinec to uz nic ze pak Duben 2010 a Srpen 2010 takze to vypada ze Srpen bude to prave orechove :wink: musi jinak uz asi tezko ukecam gyndare na nemocenskou no uvidime jestli nebude debil aby me hnal do prace kdyz mam doma decko a barak a nikdo me s nicim nepomuze temere jako u Iris ale o kapku lepsi :wink: :unamused:

Chvilkama si rikam ze se na nejaky honeni za decke vykaslu kdyz je takovej chvilkama je to na rozvod ale uz se nam to takhle takne 2 rokem vlastne od Julci co se narodila.

Holky kazda mame ve skrini toho sveho kostlivce kteryho tam chceme zamknout ze.

Tak to byla troska z meho soudku :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, jasně, srpen tentokrát vyjde!

a ještě k té ovu
29. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, já jsem teprv vstala, sem nějaká uplně mrtvá :frowning2:
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to na sobě poznám tak, že to nemůžu splést. Mám 100x větší chuť na sex přesně v den, kdy vyjde pozitivní test. Druhý den jí mám méně (někdy po celý den, jindy během dne přejde), 3. den už ne (nebo jindy skoro ne) a mám už zavřený čípek - to je těch 48 hodin od pozitvního testu (na to bych nesázela). Dle doktora (primář, dělá IVF), dle textů i grafů na stránkách mereniBT a dle mých pocitů pocitů proběhne ovulka v den pozitivního testu nebo do druhého dne.
29. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten doktor vyloženě řekl, že do 48 hodin těžko. Že to LH vylítne a jak vylítne, tak proběhne ovu, pak to rychle klesá. To samé je napsané na těch stránkách, co o nich furt melu.
29. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko copak neco na tebe leze.

Ja mam budicek a rozlamany zada od cca 4h rano kdy Julca prisla za nama do postele spat ve svoji plaka kvuli ryme tak prisla za maminkou do pelisku milacek jeden a usnula tim stylem ze jsem lezela na boku julca rozvalena jak zaba chvilku hlavou dolu pak napric a muzicek si hajal jedna basen podle sveho a to jsem to spani mela na 1 oko aby ji nezalehl kdyz se otacel.
29. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
když je test pozitivní 16 DC, tak 15, 16, 17 DC tulení má smysl.
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali :slight_smile:
simi, to jo, vztahy nejsou žádná procházka růžovým sadem :grinning:
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann presne tak odhadla jsi to dobre od 15DC do toho 18 DC bych to videla ja ze to ma smysl a jeste do toho se testnout ovulakem a musi to tam byt jinak uz to neni mozny.

No ruzovej sad to teda neni nebo spis jo ale samej trn :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
samej trn :grinning:
29. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna, naštěstí nebydlíme, mají to k nám 25 km, ale i to je na ně moc blízko :unamused:
29. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, bud na mě leze bacil, nebo jsem jen unavená no :frowning2:
29. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo simi a takhle jsem to zkoušeli 2x - podle návodu na testu a nikam to nevedlo. Den po a druhý den po.
Jen si za to nadávám, protože kdybych se řídila svými pocity, tak bych to neodkládala a tulila bych se konkrétně v srpnu hned ten den, co se mi začalo chtít a vyšlo by to. Pak už to nebylo ono. Minule jsem zas chtěla zkusit obden a akorát jsem si uhnala kvasinku a močák, který se teď vrátil zas (tentokrát bez kvasinky). Doufám, že chemoterapeutika, co beru já a atb, co bral teď manžel na angínu, nemají žádný vliv na nic. Samá chemie. Teď jsem to zas chtěla zkusit obden a pak nám to časově nevyšlo.
Kdybych poslouchala své tělo (ovu test mi to pravidelně potvrzuje), tak už bych třeba těhotná byla.
29. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aneb co by bylo kdyby bylo :sweat_smile: :grinning: :wink:
iris, jo.. to není žádná extra vzdálenost.
ali, vitamínky, odpočinek a bude dobře :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tak ať je ti brzy líp!
já jsem teď už asi 3 dny unavená brzy večer, tak chodím spát jako Tomášek :grinning:
holky, snad to těhu brzy vyjde :wink: budu vám držet palečky
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle mrkev, celer, petržel, cibuli a česněk! :grinning:
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jseš hodná. Já zas držím palce tobě, aby se vám povedlo vyřešit tuhle situaci a mohli jste se tulit v klidu a následně si užívat těhotenství. :wink:
29. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že cokoliv řeknu, oni neberou jako argument :rolling_eyes:
29. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek