• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no ten odpočinek by se asi šiknul :wink:
29. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík usnul! Hurá!Tak musím zavolat tomu doktorovi, jestli už má konečně po 7 týdnech tu kartu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak u mě je všechno přistarém!! Porevizní MS zatím nikde, ale doufám, že brzy dorazí!! už bych jí fakt brala!! Hlavně se chceme už snažílkovat! :dizzy_face:
2.11. jdu na kontrolu k Dr. po 6 týdnech, tak mi držte palečky ať je všechno ok!! :dizzy_face:

Tak zatím pa kočky
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, karta konečně dorazila, takže po MS můžu přijít na preventivku. :grinning:
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eliško....tak hlavně at ms brzo dorazí :wink:
iris...no tak taky dobrá zpráva ne? :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to jo, doktorka nebyla schopná to odeslat, zítra mám dostat MS, takže bych tam mohla příští týden, nebo za 14 dnů
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě by zajímalo kdy to dostanu já :unamused:
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to nedostaneš :wink:
29. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych se asi hodně divila :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla povzbudit :wink: já to určo dostanu, jsem zas obsypaná beďary, jako vždy před MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris dekujeme ti. A at je to uvas co nejdriv OK at uz to dopadne jakkoli hlavne at mate klid.
29. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám, už jsem v nějaké depresi. Musím jít umýt nádobí, abych pak měla klid na hlídání, budeme tu mít malého souseda celé odpoledne :grinning:
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím :slight_smile: no já jen tomu moc nevěřím, já sice nemám vůbec žádný příznaky na to že se blíží ms, ale ani těhu :sweat_smile: takže uvidíme :grinning:
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho ještě vydržíš?
29. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak podle tabulky jsem 32DC takže určitě do 36DC a to jeee, moment... :slight_smile: v pondělí :grinning: takže test koupim nejdřív v pondělí
29. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alilenko takze ty jsi tichej adept na tehu a ani jsi nic nerekla ty jedna tajnustkarko. Asi priste taky budu drzet usta aby to vyslo a pak vam sem jen hodim vitezny graf :grinning:
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nemyslim že sem adept, podle mě jsem měla ovulaci, jestli jsem jí vůbec měla, v Paříži takže moc šancí není víš? a teplotu neměřím, páč mám rozbitej teploměr, kterej mi teda dneska naměřil 33,4 takže podle toho se nic vyvozovat nedá :grinning:
29. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, ono to není moc tiché, když se člověk podívá do tabulky :wink: Spíš jsem byla zvědavá, jak dlouho Ali vydrží netestovat, mne to vždycky pokouší, i když se zatím držím - no, ono to není tak hrozné, když MS chodí zatím pravidelně :wink:
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.tak Sima to mě teda štve že ti to nevyšlo,tak třeba to vyjde ten listopad a třeba nás bude víc,aspoň bys na to nebyla sama :wink:
jak to tu čtu s těma manžílkama a starostma,tak je mi z toho pěkně na prd,jsem zvědavá jak to bude u nás za pár let,protože třeba včera jsme se vůbec s přítelem netulili,byla sem na něj naštvaná,protože poslední dobou na mě nečekaně vyjekne a nebere si žádný servítky a někdy je to i neoprávněný,včera jsem ležela na posteli a koukala na Tv a on byl už otočený,že jde spát a já se nějak špatně hnula a kopla jsem ho do hlavy :confused: ,no a tak po mě vyjekl,až jsem se ho lekla a to udělal za poslední dobu už asi 3krát,dělá jak kdybych to snad udělala schválně,pak sice vždycky obrátí a začne se omlouvat,ale mě už to vrtá hlavou a mrzí mě to hlavně,tak si říkám,teď se třeba ještě omlouvá a le co za pár let?......... :confounded:
29. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo marokanku to nevíme nikdo co bude nebo nebude za pár let :unamused:
29. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne, kdybychom to věděli, tak bychom do toho nešli :grinning: Tom bude mít za 14 dnů 2 roky :dizzy_face: upeču dortík
29. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to raději ani nechci vědět,akorát bych pak viděla všechno černě,budu doufat že se jeho chování nijak moc nezmění,myslím k horšímu
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu tak to bude oslavička co? :slight_smile:
no já jsem třeba s matějem 8let a zatím furt na jedničku :dizzy_face: :wink:
29. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jéééé,tak jedna koníková tetička přeje předem vše nej :slight_smile:
Neříkám že by třeba ten můj přítel byl špatný chlap,to vůbec,já si ještě můžu tleskat jakýho hodnýho jsme si našla,nebýt jeho tak nevím jak bych vypadala a co by se mnou bylo,ale porovnávám to s tím,jaký to bylo ze začátku a že teď začíná už být takový víc zbrklí,nervozní.....nevím jak to mám popsat.... :unamused: ale je to jen takový chvilkový období vždycky a pak je zas dobře
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkám, 12.11. má narozky, ale děkuju :wink:
my jsme s manžou celkem 5 let, 3 roky jako manželé, ale on má tendenci se chovat pořád jako svobodnej, je to sobec, bohužel
29. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme svoji rok :slight_smile: a v únoru budeme mít 9 let od seznámení :sunglasses:
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásný alienka :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já myslím že jo :slight_smile: jestli se nám povede i to mimčo tak by to bylo super :dizzy_face:
a mě začíná bejt nějak blivno teda :frowning2: na mě mates naprskal bacily asi, fuj :angry:
29. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtělo by to asi alienka trošku si odpočinout,jestli je ti už i špatně od žaludku,tak už si to tělo říká o pořádný odpočinek
29. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak čaj s citronem a medem a ovoce, zeleninku...nebo vypálit rumem v čaji :grinning:
29. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek