• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
šikulka koniku :slight_smile: :wink: :wink:
30. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jdeme zítra na narozeniny skorošvagrové a nevím, co říct, proč nechci pít alkohol. Budou se asi vyptávat a vrtá mi to hlavou, co říct.
30. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řekni že bereš nějaký léky na který se pít nesmí, anebo si třeba skleničku dej vína to ti neuškodí :wink:
30. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku já bych třeba řekla, že mě bolí hlava a že jsem si na to vzala prášek a proto nechceš pít, to by mělo stačit :wink: jinou výmluvu nevím.. a manžel to ví nebo je to zatím úplně tajné?
30. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych rekla ze mam problem s mocakem a ze se to neslucuje s lekama
30. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža to ví, prvně jsem to s roztřeseným hlasem volala kamarádce a až přišel manžel z práce, tak jsem mu to musela říct, protože by to na mě stejně poznal :slight_smile:

A asi řeknu s tou hlavou, že mě bolí a že nechci pít na prášek, to mě nenapadlo.
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku nějak to vymyslíš :slight_smile: Přeju moc moc štěstíčka :dizzy_face:
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku my tu vymyslíme vždycky něco :slight_smile: víc hlav a hlavně těch ženských víc ví :wink:
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, řeknu že mě bolí hlava a že mě není celkově dobře, dneska jsem ji už schválně trošku naznačila, že na mě něco leze, aby to zítra nevypadalo podezřele.
30. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidiš to se zamaskuje, řekni že na tebe něco leze, že to ted řádí a že sis vzala pilule a nemáš pít a je to :wink:
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted budou všude zase chřipky, takže to ani nevyzní podezdřele.
30. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě začíná bolet břicho takže si myslim že ms dorazí co nevidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, třeba ta bolest je z jiného důvodu :grinning:
30. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali: hele uvidíme jo? Mě bolelo břicho taky a to jsem byla těhotná, nevzdávat co kdyby :wink:
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, to jsem si včera říkala, že už se MS blíží, protože mě tak bolel podbřišek, ale mělo to jiný důvod :grinning:
30. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky fakt :grinning: no ještě že jsou jen dvě možnosti :grinning: :grinning: :grinning:
jee já už se tak těším až půjdu z práce, do hospůdky, na pivko, pobavit se, no snad se to vyvede :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali:Hele neprovokuj,pivo si jen tak nedám :slight_smile:Mnam mnam a u nas zrovna točejí výborné úžasné Svijany :unamused: :slight_smile:
To ti můžu jen popřát krásný večer :wink:
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych si dala pivečko. No ale ve třetím měsíci se už jedno může, tak si pak dám :dizzy_face: Možná si cucnu i zítra na narozkách.
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea....my tady v liberci chodíme jen na svijany kdzž je to v kraji :slight_smile: já mám nejradši černou kněžnu :wink:
30. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: Ty jsi z Liberce ? já taky :grinning:
30. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem :slight_smile: tak to je dobrý :grinning:
30. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám svět je malej :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, doufám, že neotravuju a můžu se připojit...
Taky se s manžou snažíme a zrovna jsme těsně po té "snažící" fázi. Jenže mě dnes opět skřípla rýma. Snad se to nezhorší a nebude z toho chřípajzna...
Můžete mi prosím poradit, jak bych tu rýmu mohla zahnat a nemusela sáhnout po chemii - co kdyby náhodou. Už se snažíme dost dlouho aby nám to pitomá rýma zkazila...
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to jo, a kde bydlíte? my v centru
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: ahoj mě mamina vždycky radila, nohy do lavoru s teplou vodou a přidat do vody sůl. Tělo zabalit do deky a pořádně si nechat ty nohy prohřát. Další věc co funguje je jednorázová velká dávka C vitamínu což je v přirozený formě 2 kiwi. Za pokus to stojí a je to bez chemie :wink: Samozřejmě vítej :wink:

Alienka: my bydlíme u hokejky :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...tak ja neviem...ms mam dostat zajtra...dnes som si spravila tehu testy...dva...su tam take slabulilinke dve čiarky...tak neviem...kukam jak debil...ale vidim ich tam....môže to byt tak skoro?
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrea, dík za rady, každá je drahá... Kiwi po ruce nemám, ale mohlo by to zvládnout i pomelo, že :wink: To mám hrozně ráda, tak zvládnu příjemné s užitečným.

Konik, četla jsem tu tvoji dnešní žhavou novinku a maximálně držím pěsti, aby to dobře dopadlo!!!!! :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám koukám že to vypadá že říjen byl plodný měsíc :wink: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena: jojo můžou se objevit, jen pozor během menstruace může tělo ještě oplodněné vajíčko vypudit :frowning2: Je to hrozné, ale tělo se tak někdy chová...zkus to ještě o pár dní později. Držím pěstičky :wink:
30. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena, ja mam MS dostat taky nejdřív zítra, pozítří a mám tam dvě dálnice.
30. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek