• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
dobré poledne holčiny, tak já přišla dneska v šest ráno domů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku ty jsi nadherny ty dve // moc vam to preju.
31. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj koniku, máš krásný // :dizzy_face: tak držím palce
31. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky, ja věřim, že to vyjde, tak snad jo. Nebo se už fakt zblaznim.
31. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluju konik, paráda :wink: :dizzy_face: vypadají moc hezky :wink:
31. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku...to víš že to vyjde, jen kolik holek ti to tady přeje a drží palce, takže to prostě vyjít musí :wink:
31. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na ovu testu neidentifikovatelnou čárku. Je tenká, ale její kraj je výrazný a naběhla rychle..
tak si udělám asi ještě odpoledne
navíc jsem hrozně nervózní - to je stav, za který nemůžu a mám ho při zánětu močáku. Nevím proč, jak ale je to tak. ale na záchodě je všechno naprosto OK, jen ta moč je nějaká divná. Asi si zajedu na pohotovost, ať to hodí pod mikroskop nebo nevim :rolling_eyes: Jinak už to mám od soboty, resp. od úterý (mezitím se to tvářilo jako že nic, tak třeba už to mám jen tím, jak to mám celkově zas rozhozený :angry: ).

Mám problém s odhadnutím ovulky. Včera jsem byla 12 DC, folik měl 20 mm. Nevím, kdy praskne. Dneska, zítra, v pondělí? Test vypadá zajímavě, ale jeden mi stačit nebude :unamused: Nevím, jestli folik praská třebas až při 26 mm, to by vycházelo tak na pondělí. Pokud by byl pozitivní dneska, tak bych měla cyklus jen 26 dní :confused: Nevíte někdo nebo netušíte, jak je to s těma folikama?

Navíc jsem unavená a mám rýmu, takže nevím, jestli na sobě něco vůbec poznám, pokud jde o ty moje chutě. Hleník se zvyšuje, čípek měkne. Ale bílek jsem nenašla a čípek by mohl být měkčí. A ten test mě akorát zmátnul. Takhle jsem ho ještě neměla. Je to takový na hranici.
31. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na gyndě kvůli tomu močáku, tak se mi i kouknul. folik 20 mm, sliznice 7 mm, 12 DC
31. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni...folikul roste 2mm za den a limit pro prasknutí je 18-24mm, tím ti asi moc nepomůžu co? :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sliznici máš krásnou :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám holky můžu říct, že nejlíp jsem odhadla ovulaci pomocí nahmatání čípku. Každý den při koupání jsem hmatala. A až byl měkký a cítila jsem plodný hlen, tak mi bylo jasné, že je ovulka :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to by prasknul dneska nebo zítra. Včera jsem si test nedělala. LH stoupá, o tom žádná. Ale jako furt nevim, jestli teda na to vlítnout dneska nebo zejtra. Jsem pěkně vzteklá a podrážděná :sweat_smile: to mám ale z toho posr..o močáku - dokáže to se mnou pěkně psychicky zamávat.. to bylo to stěhování, kvůli změně prostředí 2x chřípková nemoc s horečkou, oslabení imunity, stěhování zpět, stres, chladnější byt, studené počasí, následně častější tulení, kvasinka, močák¨. Jednodýchý :angry: A po měsíci zas ten prevít. Já věřím, že s omezením tulení to přejde. Ale zas tak často se netulíme. Kdybych se tulila obden 14 dní, tak mám močák okamžitě. :angry: kdybych otěhotněla, nebudu se tulit vůbec.
taky mi vadí kratší cyklus, když ho mívám normálně kolem 30 dní. Sliznice snad doroste, protože 7 mm je fakt minimum.
31. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, krásnou jo? :sweat_smile: aha.. :slight_smile: díky :grinning:
31. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku...a pak že ses na to nesoustředila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

7mm je na 12DC parádní, na zavrtání to bohatě stačí :wink: no a vlítněte na to dneska, však ony si tam spermoni počkaj
31. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik, mně to odhaduje manžel a prý je měkký, ale mohl by být ještě měkčí :grinning: odhadoval to nárazově, všeho všudy tak 5x. Ale kolem ovulky, takže třeba za 48 hodin po pozitivním testu byl prý tvrdý a rozdíl prý značný oproti tomu měkkýmu.
uff dělá se mi v tý hlavě líp, jak tady píšu
31. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali víš co nechápu? že si počkaj.. jako kde si počkaj.. ony furt plavou dopředu a pak jako poznaj, že nemaj plavat? :sweat_smile: a proč nevyplavou do břicha na konci vejcovodu? :confused: Tohle mi nedá spát :grinning:
31. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, ona ještě poroste ta sliznice co? teda asi ne tak rychle jak folik :grinning:
31. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, nesoustředila. Jen jsem chtěla zkusit, jestli to odhadnu, ale netulili jsme se podle toho, prostě podle nálady.
31. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele 7 mm je fakt super, a po uvolnění vajíčka bude tělo produkovat hormony hlavně na tu sliznici takže bud v klidu :wink: :wink:
31. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jo věřím ti :wink: i dr. se tvářil jako že v pohodě
31. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt super, já když to měla takhle tak si to moje dr. maximálně pochvalovala :wink: :sunglasses:
31. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gyndr taky včera že si počkaj někde uvnitř, ale já se ho na to nezeptala, proč neplavou do břicha :grinning: on furt mocí mermo řešil ten močák a o tulení se moc nechtěl bavit. stejně mi nic nedal, jen že má jíst zdravě, žít zdravě, být odolná a dát si dohromady imunitu. Což má pravdu, ale já bych chtěla vědět i jinší věci :grinning:
31. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali díky :slight_smile: já byla totiž vyděšená z toho kratšího cyklu, nejsem na to zvyklá
31. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tady. plodný hleník, táhne se až do ameriky :grinning: ještě uvidím, až půjdu ven, jestli dorazí i ty chutě
31. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no tak hlavně si to užijte v pelíšku :wink: :sunglasses:
31. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsem ho měla tentýž den co pozitivní test. předtím jsem to nesledovala, jen jsem věděla, že v půli cyklu mám nějaký takový hlen
no a tak nevím, jestli ho takhle budu mít i zítra. ten test si budu muset udělat ještě jednou, což se trochu vylučuje s tím, že chci hodně pít
31. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, díky :slight_smile:
já bych pro sichr nejradši hned. včera jsme se netulili, manžel přijel domů až ve 3 ráno (byl pracovně na moravě). Tak aspoň vím, že nemám možnost volby. takhle brzo jsem to fakt nečekala.
nejradši bych hned, ale to by asi nebylo tak v klidu.. nevím no.. snad bude stačit večer. Minule nám taky stačilo až v 10 večer.
31. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krom toho ve dne nic nebude, páč jedem s malým na vláčky a pak ještě na lampiónky a soutěž dýní. soutěžit nebudem, ale dýni máme.
31. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jo ty si vlastně nějak pařila(?) :grinning:
31. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jenom na skok. Po těch všech mých peripetiích s ovulačním testem, kdy jsem jich spotřebovala 10 a pozitivní byl až tenhle čtvrtek od včera ležím v posteli se skoro 39 :frowning2: Takže když jsme se včera měli tulik, tak jsem na to opravdu neměla náladu, protože mě bolí celý člověk. Ach jo, takže mám takový pocit, že další měsíc to opět jistí :wink:
31. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek