Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
yanna.o
31. říj 2009
miky 😞 ty nemoci jsou fakt posra... nevím, co ti víc říct, byla bych vytočená maximálně, taky zdeptaná. Ale to je k ničemu. Přeji ti trpělivost, mávnout nad tím rukou, koukej se na filmy v tv, jez vitamíny, hodně česneku, celer, cibuli, mrkev, nějaký mišmaš a pij. Koukej na ty filmy, ať máš lepší náladu, když se do nějakýho zakoukáš. A sraž si tu teplotu.
yanna.o
31. říj 2009
teda jako já vím, že teplota je správná a má svůj smysl, ale až bys měla teplý ruce, tak jí sraž (při studených stoupá)
miky
31. říj 2009
Yanni, děkuju. Akorát jsem si udělala čaj citronem, vezmu si paralen a mažu do pelechu 😉
yanna.o
31. říj 2009
a jestli jste se tulili ve čtvrtek, tak bych si jí srážela pro jistotu
yanna.o
31. říj 2009
miky, jasně.. ať se ti hodně rychle udělá líp a koukej na jeden film za druhým 😉
a ještě mrkni do krku, jestli tam máš čepy.. manžel měl teď angínu a měl toho plný mandle
yanna.o
31. říj 2009
jo a v paprikách je taky hodně céčka
yanna.o
31. říj 2009
jako já ten test nechápu, je slabej, ale má silnej kraj
alienka24
31. říj 2009
jj pařila, přišla jsem v šet ráno :-N :-N ale moc sem nepila takže pohoda, no bavila jsem se výborně včera 😎 😎
a ms nikdeeeee 😃
alienka24
31. říj 2009
yanni tak to furt nezkoumej, prostě na to večer vlítněte a bud bude nebo nebude no 😉 😉
hanulka_86
31. říj 2009
yanna: k tomu tvýmu ovu testu. Já jsem měla ten samej, čárka možná nebyla tak silná jako kontrolní, ale byla na okraji výraznější než kontrolní, ale myslím, že to byla ovu.
alienka: budeš si dělat testík? x-)
jajkaz
31. říj 2009
Yanna, nevím, jaká je dostatečná síla sliznice, ještě mi to dr. nikdy nezjišťoval, ale na její posílení je dobré pít čaj z kontryhele a maliníku... Ale jen do ovulky, protože kontryhel podporuje stahování dělohy a to my mohlo případné těhu ohrozit. Když jsem se dívala na diskuzi o bilihkách, tak tam bylo hodně pozitivních ohlasů, že pily a MS už nepřišla........ 😉 Tak vydržte 14 dní a řeknu vám, jestli to funguje 😃

S tím močákem - kamarádka taky měla problém, pila čajíčky....... no a pak jednou přišla do práce s potutelným úsměvem. Pak se vytasila s krásnýma //. A dr. jí na to řekl, že k těm problémům mohlo napomoct i právě se uhnízňující mimi. 😉 Hlavně hodně pít. Když už máš bílkový hlen, tak na ovu testy kašli a řádně pít....!!!!!
alienka24
31. říj 2009
hanulko...ještě ne, ještě počkám :-x
hanulka_86
31. říj 2009
alienko ty máš teda nervy x-) tě obdivuju, ale pokud to ještě vydržíš, tak ti stejně nic neuteče 😃
alienka24
31. říj 2009
a stejně ho musim nejdřív koupit, no právě, však ono to neuteče, bud to dostanu anebo ne 😃 😃
jajkaz
31. říj 2009
Holky, já už jsem se zařekla, že si nikdy nekoupím test dříve,než den po tom, co by se ta mrcha měla objevit.... Kolik už jsem tak za to utratila....
A taky toho trápení jako Konik, že stíneček čárky byl a mrcha stejně přišla... Takže s testem nespěchat. 😉
hanulka_86
31. říj 2009
jajkaz a jak dlouho se snažíte?
jajkaz
31. říj 2009
Hanulko, no poprvé - ani nevíme jak - se nám zadařilo nejspíš o svatební noci. 😉 7/2006 To jsme si vážně nedávali pozor. HA jsem vysadila cca 4 měsíce před tím. Jenže jsme se radovali jen do 11tt. Pak jsme se pustili do rekonstrukce, takže snažení přerušeno, ale nic jsem nebrala. Asi 1/2007 jsme to zkoušeli znovu a zadařilo se až 12/2008. Ale v 6tt opět bolest a zklamání. No a do teď stále nic... Ale to příjde, já to vím. A snad to dotáhneme až do konce 🙂
jajkaz
31. říj 2009
Teda to druhé snaženíčko až 1/2008...
hanulka_86
31. říj 2009
Taky sis prošla asi svým 😞 Ale určitě vám to vyjde a mimíska se dočkáte x-)
jajkaz
31. říj 2009
Nejhorší je vážně to, když ti doktor řekne - jste zdraví, nemůžeme nic dělat... :-|
jajkaz
31. říj 2009
Prošli jsme si různými vyšetřeními, ale nic podstatného se nezjistilo. Doktor, co mě vyšetřoval při tom druhém potratu (mimochodem mi připomínal mého mladšího bráchu, takže jsem i při té nepříjemné situaci měla chuť zeptat se ho na diplom) 🙂 říkal, že poprvé je to dílem náhody, podruhé už je to divné, ale do třetice to může být naprosto vpořádku. Takže pořád doufám a komplikace si nepřipouštím. 😉
hanulka_86
31. říj 2009
to věřím, ale mimčo se u vás zabydlí, uvidíš 🙂 málokdo má takový štěstí že mu to vyjde na poprvé a až do konce. Jenom v týhle diskuzi je spoustu holek co si prošlo trápením :-| Ale musíme věřit, že se všechny dočkáme x-)
hanulka_86
31. říj 2009
Jasně do třetice všeho dobrého x-)
jajkaz
31. říj 2009
Docela mě zarazilo, co mi říkal doktor a dočetla jsem se o tom i na netu - s naprostým klidem říkají, že třetina prvotěhotných končí v prvním trimestru potratem... 😞 a neví se proč.
Ale nechci tady vzbuzovat chmurnou atmosféru...
Některé jsme to už vybraly, takže ostatní holčiny, nebojte se, vy jste ty ostatní 2/3 😃
Tak hurá do snaženíčka, vždyť je to přece tak příjemné 😉
hanulka_86
31. říj 2009
Radši nad tím nepřemýšlet! Nikdy člověk neví co se může stát, ale radši si představovat tu veselejší variantu x-)
jajkaz
31. říj 2009
Hlavně na sebe dávat pozor. Někteří by řekli, že těhu není nemoc, ale už vím své...
marokanek1111
31. říj 2009
ahojky holky,možná tu nejste,ale i beztak jsem musela napsat,hlavně velká ale tichá gratulace konikovi,už si to holka zasloužíš 😉 .
alienka tobě bych to taky moc přála 🙂 .....třeba to vyšlo,určitě jsi udělala velké pokroky a třeba to vedlo až k miminku 🙂
Já budu mít dneska romantický večer 😃 .....předevčírem miláček usnul zas jak špalek,takže z tulení nebylo nic a podle mého byla i ovulka ten den,tak jsem byla docela i smutná......dneska mi ale volal,že mám za ním dnes večer přijet do práce,dělá na bazéně a budeme mít celý bazén a saunu pro sebe......takže takový romantický erotický večer v sauně :-N .....tak třeba ještě není pozdě na ovulku,třeba tam vajíčko počká a nebo ještě nebyla,fakt tenhle měsíc nevím,jsem ještě pořád nějak mimo z toho všeho,no uvidíme 😃
marokanek1111
31. říj 2009
akorát teda co mě tak nějak překvapilo,že tam budeme muset být po tmě 😃 ,že je bazén otevřený do osmy a že by bylo divný že se tam ještě po osmý svítí,tak doufám že se neutopím :-o 😃
andrea110409
31. říj 2009
Koniku> tak to jsou opravdu reklamní čárky 😉 Mo držim pěstičky aby vše dobře dopadlo 😉
alienka24
31. říj 2009
kuk, tak jsem zas tu

Začni psát odpověď...

Odešli