• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
miky :frowning2: ty nemoci jsou fakt posra... nevím, co ti víc říct, byla bych vytočená maximálně, taky zdeptaná. Ale to je k ničemu. Přeji ti trpělivost, mávnout nad tím rukou, koukej se na filmy v tv, jez vitamíny, hodně česneku, celer, cibuli, mrkev, nějaký mišmaš a pij. Koukej na ty filmy, ať máš lepší náladu, když se do nějakýho zakoukáš. A sraž si tu teplotu.
31. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jako já vím, že teplota je správná a má svůj smysl, ale až bys měla teplý ruce, tak jí sraž (při studených stoupá)
31. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, děkuju. Akorát jsem si udělala čaj citronem, vezmu si paralen a mažu do pelechu :wink:
31. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli jste se tulili ve čtvrtek, tak bych si jí srážela pro jistotu
31. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, jasně.. ať se ti hodně rychle udělá líp a koukej na jeden film za druhým :wink:
a ještě mrkni do krku, jestli tam máš čepy.. manžel měl teď angínu a měl toho plný mandle
31. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v paprikách je taky hodně céčka
31. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já ten test nechápu, je slabej, ale má silnej kraj
31. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pařila, přišla jsem v šet ráno :sweat_smile: :sweat_smile: ale moc sem nepila takže pohoda, no bavila jsem se výborně včera :sunglasses: :sunglasses:
a ms nikdeeeee :grinning:
31. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni tak to furt nezkoumej, prostě na to večer vlítněte a bud bude nebo nebude no :wink: :wink:
31. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: k tomu tvýmu ovu testu. Já jsem měla ten samej, čárka možná nebyla tak silná jako kontrolní, ale byla na okraji výraznější než kontrolní, ale myslím, že to byla ovu.
alienka: budeš si dělat testík? :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna, nevím, jaká je dostatečná síla sliznice, ještě mi to dr. nikdy nezjišťoval, ale na její posílení je dobré pít čaj z kontryhele a maliníku... Ale jen do ovulky, protože kontryhel podporuje stahování dělohy a to my mohlo případné těhu ohrozit. Když jsem se dívala na diskuzi o bilihkách, tak tam bylo hodně pozitivních ohlasů, že pily a MS už nepřišla........ :wink: Tak vydržte 14 dní a řeknu vám, jestli to funguje :grinning:

S tím močákem - kamarádka taky měla problém, pila čajíčky....... no a pak jednou přišla do práce s potutelným úsměvem. Pak se vytasila s krásnýma //. A dr. jí na to řekl, že k těm problémům mohlo napomoct i právě se uhnízňující mimi. :wink: Hlavně hodně pít. Když už máš bílkový hlen, tak na ovu testy kašli a řádně pít....!!!!!
31. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko...ještě ne, ještě počkám :zipper_mouth:
31. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko ty máš teda nervy :dizzy_face: tě obdivuju, ale pokud to ještě vydržíš, tak ti stejně nic neuteče :grinning:
31. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stejně ho musim nejdřív koupit, no právě, však ono to neuteče, bud to dostanu anebo ne :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už jsem se zařekla, že si nikdy nekoupím test dříve,než den po tom, co by se ta mrcha měla objevit.... Kolik už jsem tak za to utratila....
A taky toho trápení jako Konik, že stíneček čárky byl a mrcha stejně přišla... Takže s testem nespěchat. :wink:
31. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz a jak dlouho se snažíte?
31. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, no poprvé - ani nevíme jak - se nám zadařilo nejspíš o svatební noci. :wink: 7/2006 To jsme si vážně nedávali pozor. HA jsem vysadila cca 4 měsíce před tím. Jenže jsme se radovali jen do 11tt. Pak jsme se pustili do rekonstrukce, takže snažení přerušeno, ale nic jsem nebrala. Asi 1/2007 jsme to zkoušeli znovu a zadařilo se až 12/2008. Ale v 6tt opět bolest a zklamání. No a do teď stále nic... Ale to příjde, já to vím. A snad to dotáhneme až do konce :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to druhé snaženíčko až 1/2008...
31. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sis prošla asi svým :frowning2: Ale určitě vám to vyjde a mimíska se dočkáte :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je vážně to, když ti doktor řekne - jste zdraví, nemůžeme nic dělat... :unamused:
31. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prošli jsme si různými vyšetřeními, ale nic podstatného se nezjistilo. Doktor, co mě vyšetřoval při tom druhém potratu (mimochodem mi připomínal mého mladšího bráchu, takže jsem i při té nepříjemné situaci měla chuť zeptat se ho na diplom) :slight_smile: říkal, že poprvé je to dílem náhody, podruhé už je to divné, ale do třetice to může být naprosto vpořádku. Takže pořád doufám a komplikace si nepřipouštím. :wink:
31. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, ale mimčo se u vás zabydlí, uvidíš :slight_smile: málokdo má takový štěstí že mu to vyjde na poprvé a až do konce. Jenom v týhle diskuzi je spoustu holek co si prošlo trápením :unamused: Ale musíme věřit, že se všechny dočkáme :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně do třetice všeho dobrého :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mě zarazilo, co mi říkal doktor a dočetla jsem se o tom i na netu - s naprostým klidem říkají, že třetina prvotěhotných končí v prvním trimestru potratem... :frowning2: a neví se proč.
Ale nechci tady vzbuzovat chmurnou atmosféru...
Některé jsme to už vybraly, takže ostatní holčiny, nebojte se, vy jste ty ostatní 2/3 :grinning:
Tak hurá do snaženíčka, vždyť je to přece tak příjemné :wink:
31. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši nad tím nepřemýšlet! Nikdy člověk neví co se může stát, ale radši si představovat tu veselejší variantu :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně na sebe dávat pozor. Někteří by řekli, že těhu není nemoc, ale už vím své...
31. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,možná tu nejste,ale i beztak jsem musela napsat,hlavně velká ale tichá gratulace konikovi,už si to holka zasloužíš :wink: .
alienka tobě bych to taky moc přála :slight_smile: .....třeba to vyšlo,určitě jsi udělala velké pokroky a třeba to vedlo až k miminku :slight_smile:
Já budu mít dneska romantický večer :grinning: .....předevčírem miláček usnul zas jak špalek,takže z tulení nebylo nic a podle mého byla i ovulka ten den,tak jsem byla docela i smutná......dneska mi ale volal,že mám za ním dnes večer přijet do práce,dělá na bazéně a budeme mít celý bazén a saunu pro sebe......takže takový romantický erotický večer v sauně :sweat_smile: .....tak třeba ještě není pozdě na ovulku,třeba tam vajíčko počká a nebo ještě nebyla,fakt tenhle měsíc nevím,jsem ještě pořád nějak mimo z toho všeho,no uvidíme :grinning:
31. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teda co mě tak nějak překvapilo,že tam budeme muset být po tmě :grinning: ,že je bazén otevřený do osmy a že by bylo divný že se tam ještě po osmý svítí,tak doufám že se neutopím :astonished: :grinning:
31. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku> tak to jsou opravdu reklamní čárky :wink: Mo držim pěstičky aby vše dobře dopadlo :wink:
31. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsem zas tu
31. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek