Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
miky
1. lis 2009
Koniku, ty čárečky jsou opravdu nádherný a už nemají ani kam sílit 😃 . Držím moc palečky, aby to tentokrát dobře dopadlo 🙂
konik88
1. lis 2009
Myslíš, že jsou silnější než včera a předevčírem?
miky
1. lis 2009
No mě ta dnešní čárečka přijde z těch třech na 100% nejsilnější! Uvidíš, tentokrát to bude určitě v pořádku 😉
konik88
1. lis 2009
No mě ten dnešní test taky připadal silnější, ale nevěděla jsem, jestli si to namlouvám, nebo je to fakt. Snad to bude dobré...
andrea110409
1. lis 2009
Konik:dobré ráno, podle čárek to opravdu vypadá moooc dobře 😉
Na tu maminu nespolehej protože ja v prvních týdnech byla na dovolených s našima a bylo mi tak zle že si naši mysleli, že se buď s mužem budem rozvádět a nebo jsme těhotná.
Naštěstí naši ze mě nikdy nic nepáčeji a tak počkali až jsem jim to řekla sama 😉
konik88
1. lis 2009
No já zatím nezvracela, mam jen takový pocit na zvracení, takže zatím v pohodě.
hanulka_86
1. lis 2009
Ahoj holky x-) koniku, určitě jsou silnější, jsou krásný 🙂
andrea110409
1. lis 2009
Konik: já sem taky nezvracela, ale z toho jak mi bylo furt šouflo jsem byla rozmrzelá a děsně ospalá
A řiká se, že maminy tohle prostě poznají, přeji tedy hooodně štěstí ať se ti to povede utajit 😉
konik88
1. lis 2009
Jj, taky je mi šoufl, hlavně ráno a pořád pospávám, jsem unavená. A manžel říká, že jsem protivná 😃
andrea110409
1. lis 2009
Konik: jo tak to ještě chvilku potrvá, tak ať si zvyká 🙂 Já to dotáhla tak daleko, že jsme nemohla ani vařit 😞 Dělalo se mi z toho děsně zle.
Moc moc držim pěstičky ať si to hezky užíváš a manžel taky....ono těch starostí během těhu přijde ještě dost tak ať je ten začátek co nejklidnější 😉
iris
1. lis 2009
Ahoj holky...
Luci, před mamkou to bude těžké uatjit 😉
konik88
1. lis 2009
No už je mi docela dobře, takže než tam pojedu, tak to bude OK. Nechci to říct, dokud to nebude jisté.
iris
1. lis 2009
Přes den ti snad bude líp 🙂 Mně teda ale děsně vadily pachy :-|
konik88
1. lis 2009
Jo, jo, to mě taky začíná. Včera mi připadalo, že celej barák smrdí sádlem 😃
andrea110409
1. lis 2009
mě teda bylo zle celej den, ael tohle fakt je děsně individuální. Naštěstí jsem nezvracela, to měla moje mamina a té bylo zle ukrutně
alienka24
1. lis 2009
ahoj holky, tak já jsem dneska v práci
jajkaz
1. lis 2009
Ahojky holky, tak já jsem těhu nevolnosti v pravém slova smyslu naštěstí taky nezažila. Byla jsem vnímavější na pachy (ať už příjemné nebo naopak), ale pálila mě žáha, no neskutečně. A to mi jedna známá poradila dobře rozkousat a sníst dvě-tři mandle. A fakt to pomáhalo 😉
iris
1. lis 2009
já zvracela, aniž bych něco snědla, ráno jsem se vzbudila a už jsem letěla 😃
andrea110409
1. lis 2009
Alienka: máš ty vůbec nějakej viken volny ? :-|
iris
1. lis 2009
Ali, tak to tam přežij! Já čekám na MS, někde se courá.
konik88
1. lis 2009
Iris, třeba MS už nepříjde...
iris
1. lis 2009
Tak tomu nevěřím. Ale když nepřijde, tak zítra zkusím koupit test.Ale fakt myslím, že nic.
konik88
1. lis 2009
To já si myslela taky. Udělala jsem si test, jenom proto, že mě píchalo v podbřišku. Tak jsem to tam namočila, položila na stůl a nevěnovala tomu moc pozornost a ejhle, objevili se tam x-)
jajkaz
1. lis 2009
Iris, a jak dlouho už se courá 😉
jajkaz
1. lis 2009
Holky, kdo to tady vlastně tak poctivě sleduje a zapisuje - když tak vidím tu tabulku 🙂
iris
1. lis 2009
jajkaz, jenom dva dny 😃 ale předtím byla těch 28 dnů a poznala jsem i ovulku, jenže tenhle měsíc jsem ovulku nějak nepostřehla, tak to považuju za anovulák a sexu taky moc nebylo, takže tomu nedávám šanci
jajkaz
1. lis 2009
A třeba právě to výjde.... 😉 Moc ti to přeju 🙂
alienka24
1. lis 2009
iris...jj mám,akorát ted místo abych měla minulej víkend celej tak sem byla jen sobotu a ted mám neděli no. a zejtra celej den volno, no holt to ted bude náročnější páč už se blížej vánoce
iris
1. lis 2009
pobolívá mě břicho, tak ji čekám , ale to je jedno
já strašně ráda dostávám a dávám knížky, baví mě se courat v knihkupectví
jajkaz
1. lis 2009
Tak to my asi budeme mít vánoce už zítra nebo pozítří... Příjde nám nová pračka, takže jestli v práci nebude překvapení v podobě odměny, tak máme vánoční nadílku už zařízenou 😉

Začni psát odpověď...

Odešli