• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Koniku, ty čárečky jsou opravdu nádherný a už nemají ani kam sílit :grinning: . Držím moc palečky, aby to tentokrát dobře dopadlo :slight_smile:
1. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že jsou silnější než včera a předevčírem?
1. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ta dnešní čárečka přijde z těch třech na 100% nejsilnější! Uvidíš, tentokrát to bude určitě v pořádku :wink:
1. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ten dnešní test taky připadal silnější, ale nevěděla jsem, jestli si to namlouvám, nebo je to fakt. Snad to bude dobré...
1. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik:dobré ráno, podle čárek to opravdu vypadá moooc dobře :wink:
Na tu maminu nespolehej protože ja v prvních týdnech byla na dovolených s našima a bylo mi tak zle že si naši mysleli, že se buď s mužem budem rozvádět a nebo jsme těhotná.
Naštěstí naši ze mě nikdy nic nepáčeji a tak počkali až jsem jim to řekla sama :wink:
1. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím nezvracela, mam jen takový pocit na zvracení, takže zatím v pohodě.
1. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face: koniku, určitě jsou silnější, jsou krásný :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik: já sem taky nezvracela, ale z toho jak mi bylo furt šouflo jsem byla rozmrzelá a děsně ospalá
A řiká se, že maminy tohle prostě poznají, přeji tedy hooodně štěstí ať se ti to povede utajit :wink:
1. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky je mi šoufl, hlavně ráno a pořád pospávám, jsem unavená. A manžel říká, že jsem protivná :grinning:
1. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik: jo tak to ještě chvilku potrvá, tak ať si zvyká :slight_smile: Já to dotáhla tak daleko, že jsme nemohla ani vařit :frowning2: Dělalo se mi z toho děsně zle.
Moc moc držim pěstičky ať si to hezky užíváš a manžel taky....ono těch starostí během těhu přijde ještě dost tak ať je ten začátek co nejklidnější :wink:
1. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Luci, před mamkou to bude těžké uatjit :wink:
1. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už je mi docela dobře, takže než tam pojedu, tak to bude OK. Nechci to říct, dokud to nebude jisté.
1. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes den ti snad bude líp :slight_smile: Mně teda ale děsně vadily pachy :unamused:
1. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, to mě taky začíná. Včera mi připadalo, že celej barák smrdí sádlem :grinning:
1. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda bylo zle celej den, ael tohle fakt je děsně individuální. Naštěstí jsem nezvracela, to měla moje mamina a té bylo zle ukrutně
1. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem dneska v práci
1. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já jsem těhu nevolnosti v pravém slova smyslu naštěstí taky nezažila. Byla jsem vnímavější na pachy (ať už příjemné nebo naopak), ale pálila mě žáha, no neskutečně. A to mi jedna známá poradila dobře rozkousat a sníst dvě-tři mandle. A fakt to pomáhalo :wink:
1. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zvracela, aniž bych něco snědla, ráno jsem se vzbudila a už jsem letěla :grinning:
1. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: máš ty vůbec nějakej viken volny ? :unamused:
1. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak to tam přežij! Já čekám na MS, někde se courá.
1. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, třeba MS už nepříjde...
1. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu nevěřím. Ale když nepřijde, tak zítra zkusím koupit test.Ale fakt myslím, že nic.
1. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já si myslela taky. Udělala jsem si test, jenom proto, že mě píchalo v podbřišku. Tak jsem to tam namočila, položila na stůl a nevěnovala tomu moc pozornost a ejhle, objevili se tam :dizzy_face:
1. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, a jak dlouho už se courá :wink:
1. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo to tady vlastně tak poctivě sleduje a zapisuje - když tak vidím tu tabulku :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, jenom dva dny :grinning: ale předtím byla těch 28 dnů a poznala jsem i ovulku, jenže tenhle měsíc jsem ovulku nějak nepostřehla, tak to považuju za anovulák a sexu taky moc nebylo, takže tomu nedávám šanci
1. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A třeba právě to výjde.... :wink: Moc ti to přeju :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris...jj mám,akorát ted místo abych měla minulej víkend celej tak sem byla jen sobotu a ted mám neděli no. a zejtra celej den volno, no holt to ted bude náročnější páč už se blížej vánoce
1. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobolívá mě břicho, tak ji čekám , ale to je jedno
já strašně ráda dostávám a dávám knížky, baví mě se courat v knihkupectví
1. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my asi budeme mít vánoce už zítra nebo pozítří... Příjde nám nová pračka, takže jestli v práci nebude překvapení v podobě odměny, tak máme vánoční nadílku už zařízenou :wink:
1. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek