• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
knižky miluju, teď jsem propadla A. Christie a myslim, že si napíšu o nějakou k ježíšku :wink:
1. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz :grinning:
andrej, tu mám taky ráda...a včera jsem dočetla Povolání pro ženu nevhodné od P.D. Jamesové
1. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz: my budem mít Vánoce podobné, kupujem byt a mašle si dáme na vybavení :wink: Ani mi to nevadí, na byt se strašně těším, ael strašně moc :slight_smile:
iris: děkuju za typ, napíšu si to a podívám se v knihovně :sunglasses:
1. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO já se ráda zahrabu do pelíšku s krásným historickým románem... Ale už si ani nepamatuju,kdy to naposledy bylo. Já jsem pak schopná, celý den z té postele nevylézt... :grinning:
1. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, taky detektivka, pěkně se to četlo
1. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: takhle miluju dovolené, to si pak zalezu někam do koutku a čtu a čtu a čtu :slight_smile: Pak jsme teda na zabití protože všechno kolem mě letí a já to nevnímám :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreo, My máme rodinný domeček - dole bydlí manžovi rodiče, nahoře my :wink: Minulý rok na podzim se dodělalo zateplení fasády, tím byla rekonstrukce maximálně zakončena. Před tím ale probíhaly úpravy prostor právě tady nahoře. Taky jsem se neskutečně těšila, takže vím, o čem mluvíš :grinning: Je to krásný pocit konečně být ve svém a zařídit si všecno tak, jak si to představuješ... :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz: naprosto mi mluvíš z duše. My v součastnosti bydlíme s manželovou rodinou v jednom domečku. Ten, ael nejde předělat na dvougenerační a tak jsme se rozhodli odejít do bytu. Ani jeden jsme předtím nežili v bytě a tak jsem se trochu báli jak to zvládnem, ale teď už se těšíme a i na víkendy máme kam odjet do přírody a tak nebudeme trpět :grinning:
1. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak zrovna obědvám tak na vás mám čas, jste tu někdo?
1. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: jsem, ale asi pozdě :wink: :wink:
1. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že ten test nebudu ani kupovat, do rána MS dorzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už cítíš MS? To je škoda. Tak snad to vyjde příště :wink:
1. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, objevil se narůžovělej hleník.Pokud ovšem vydrží manželství, no nic.
1. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U vás je to pořád špatný?
1. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, manža slíbil rozhovor na pondělí, dodneška se nekonal...on se chová, jak kdyby rodinu neměl, pořád je někde pryč, nechá tchýni zasahovat do našeho života, mně nebaví pořád se vnucovat se sexem...manžel má chuť daleko menší než já, když mu řeknu, co bych si představovala, tak je to pro něj obehraná písnička a mám prý přijít s něčím jiným, moje potřeby a sny ho nezajímají.
1. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky, tak já celej den makám jak šroubek :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodně lidí?
1. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda iris na prd :unamused:
1. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo...nadhodila jsem rozvod a on, že by na něj nepřistoupil...hlavně, že když mě podváděl s tou kolegyní, to se rozvádět chtěl...pak zjistil, že ona to táhla ještě i s jiným ženatým a honem to doma rovnal, říkám si, že jsem byla hloupá, když jsem tak bojovala, že jsem to měla nechat už tenkrát...ale člověk to vidí vše s chladnou hlavou až zpětně
1. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych s takovým chlapem asi nevydržela (to nemyslím nějak špatně). Já jsem ráda, že mám takovýho manžela, jakýho mám.
1. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám poslední dobou pocit, že nevydržím :pensive:
1. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodně lidí a hlavně připravujeme novej katalog na listopad a prosinec ¨
iris...mrzí mě že to máš doma furt tak blbý :frowning2: :pensive:
1. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris> teda to je peklo, a pak že se lidi nemění co? Člověka to při svatbě určitě ani nenapadlo. Toho se bojim nejvíc, že se jeden z nás změní do té míry, že manželství přestane mít význam a hodnotu :frowning2:
1. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: vy máte katalog? Kde sídlíte, teda jestli to není tajné ? :wink:
1. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme knihkupectví Euromedia v OC NISA, a máme katal pro knižní klub
1. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je kousek od naší průmyslový zony :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf tak já už sem uplně upracovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit...
pár dní jsem tu nebyla tak nemám moc přehled...

Koniku, vypádá to hooodně nadějně, držím palce :slight_smile:

Já jsem se rozhodla vše nechat náhodě a přestat na to myslet, takže teď sexujem prostě když chceme a žádný cílený snažení, až to přijde tak to přijde, teď mám aktivity na odreagování a docela to funguje :slight_smile:

asi už sem budu chodit jen občas nakouknout, ale pro kontrolu bych ráda zůstala v tabulce :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mirisko, tak to je fajn že to necháte osudu, ono to tak bude lepší a aspon nebudeš mít nervy :wink:
1. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jak tu všichni postupně dochází k tomu, že přirozený vývoj je to nejlepší :wink: Doufám, že to potenciální mrňouskové ocení a přijdou co nejdříve :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek