• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no tak ono fakt ten první rok je lepší to vůbec neřešit, teprve pak už to s váma bude řešit i doktor :wink:
1. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale věřím, že hodně dělá i psychika. Moje kamarádka měla problém s otěhotněním a nakonec z ní vylezlo, že vlastně neví jestli chce mít děti. To pak být mímískem tak se na to vyprdnu :unamused:
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to tělo si to stejně rozhodne samo, pokud cejtí že na to není připravený tak prostě těhu nedovolí a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zvědavá jak se tenhle měsíc rozhodne to moje tělo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě pořád nic ? Vim, že jsi řikala, že už by měla příjít menstruace.
1. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
35DC a ještě nic, ani náznak, sice mě teda pobolívá břicho ale zatim nic
1. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm kdy to zkusís ? :wink:
1. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, asi ještě počkám
1. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty máš nervíky :slight_smile: Já bych to asi nevydržela, ael taky mě to pak stálo nervy. Testovala jsme před menstruací a pak se modlila aby to mrňous nevzdal...což mi zustalo :wink:
1. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už těch jednočárkovejch testů už viděla tak se mi nechce vidět další :slight_smile: to si radši počkám a možná bych si i dojela na gyndu na krev, ale fakt ještě počkám, možná mám anovulák takže tak 40DC bude asi hraničních, no mě to fakt ani neláká si ten test udělat
1. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pak jasne, vsak ono to pocka :wink: jestli tam je, tak tam stejne bude jeste 9 měsíců
1. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, ale nevim, mám pocit že to možná fakt vyšlo :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mlčím :sunglasses:
Můžem klidně změnit téma :wink:
1. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě to nevadí, já se asi i zas vyrovnám s tím když to neklapne, mímo chci ale trápit se tím nebudu, až bude tak bude, akorát by bylo fajn že bych nemusela na to vyšetření :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuu a zejtra mám volno celej den, to asi budu celej den malovat :wink: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to se máš taky bych to brala.
Vyšetření fuj ?
1. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těším se, už mám rozmalovanej 5 věcí tak to chci zítra dodělat a začít nějaké další aspoň :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty jsi pilná, já se dneska zvládla postarat o domácnost a usnout u filmu :angry: :wink:
1. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musím tvořit, at mám pak co prodávat :wink: a navíc včera jsem měla válecí den :grinning: :sunglasses:
1. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky preddusickovy vecer vsem :slight_smile:
konik88: no jupiii, skvela zprava - strasne moc mackam vsechny palecky, at to tentokrat s vami mimisek dotahne az do konce - vitaminek E vam urco pomuze. Mimisek se zavrta pekne hluboko a uz se nepusti, neboj :slight_smile:
iris: teda holka, to je fakt na palici ta Tvoje tchyna! Vubec si takovy peklo neumim predstavit. Doufam, ze manza prijde na neco rozumnyho a ze se konecne postavi na stranu sve rodiny a matku trochu usmerni...
alienka: i Tobe drzim palce, at uz to vyjde - taky uz si to zaslouzis. Porad v praci, taky uz je na case nejaka ta prijemna zmena (ne, ze by to mezi knizkama nebylo fajn - to urcite jo). Tak plivu pro stesti - nemam sice jeste tehubacilky, ale zase je to od srdce :slight_smile:
My zaciname snazilkovaci obdobi, tak snad to taky dopadne. Jeste mame tak 3-4 mesice, nez nas vykopnou z prace, tak snad se zadari. Drzte palce, zeny, pac jinak nevim, co budu dal delat...
Jdu se podivat na ty nase "slavny" Superstars, tak zatim papa a mejte se krasne. Pusu, I.
1. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj idrielo....moc děkuju a taky držím palečky at se povede co nejdřív :wink:
1. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, hned se cítím líp :wink: Já se v těch koníčkách teď nějak hledám a jsem zvědavá na to kam mě to vrhne :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Indrielo, snad to tentokrát vyjde, když máme tak krásný // :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: no ty ze dneska jsou teda fakt supermegadalnice!!! Hlavne se opatruj, ono to bude dobry, uvidis. Himbajs, to by bylo aby nebylo, ja uz mam radost za Tebe :grinning:
alienka: ted jsem docitala a koukala na ty Tvoje vytvory - no, Ty jsi teda sikulka sikovna. Fakt nadherny veci a ty barvy - uplna pastva pro ocicka. A na kterych trzich to budes mit k videni a koupeni? V kulturaku nebo na vystavakach?
1. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky myslím že jsou pěkný na to, že jsem teprve asi 15DPO. V úterý jdu k dr. tak snad tam něco uvidíme :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, a co maluješ?
1. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela: jojojo pozorně jí sleduju jak jí tam přibývají věcičky :wink:
1. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea110409: no jo, je porad v praci a jeste stiha vyrabet takovy krasny veci - tomu se rika vysoka produktivita prace :grinning: To mne se stat nemuze. Prijdu z prace totalne vystavena a jsem rada, ze jsem rada...
alienka24: Tebe by meli platit zlatem :grinning:
1. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek