• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
v kulturáku v liberci, no ale pokud byste některá něco chtěla tak můžu i namalovat na přání, třeba barvy a tak, dokud mám nenamalováno všechno tak si můžete vymejšlet :slight_smile: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela...a mě bude stačit když budou platit penězma :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: a mas recht - lepsi nez dratem do voka :grinning: Se pujdu na vystavaky podivat, tak to tam obhlidnu. Mne se strasne libi ty povlaky na polstare s tema ruznobarevnyma ctvereckama. Co to je za rozmer?
1. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
40cm na 40cm, no ten se mi taky děsně líbí, a sešitý a s polštářem to vypadá naprosto luxusně :grinning: mám z něj radost :wink: :wink:
1. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: a kdybys delala 2 na zakazku - jeden se zelenym pozadim a jeden se zlutym pozadim, co by to kostovalo? Klido mi to napis do IP.
1. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš to v IP
1. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem tu :wink: :sunglasses:
1. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu pro dnesek rozloucit. Upiklily jsme s alienkou byznys, uz se moc tesim na polstarky - to se mi bude krasne hajat :slight_smile:
Dobrouky vsem a hezky sny, papa I.
1. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě taky krásné sny a dobrou noc, já půjdu za chvilku taky :wink:
1. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky dlouho jsem tu nebyla a vidím že Konik je opět pozitivní velké gratulace a neboj ted už to vyjde testíky jsou krásné tak neboj a vš bude na pohodu :wink:

Jink ja jsem ted na mrtvém bodě nic mě nebolí jen dneska ranno mě začaly zase bolet ty moje kříže ale jinak nic piju drnek obecny a papam kyselinku listovou a musím říct že drnek je kouzelna bylina nic mě nebolí a nemam zbytečné bolesti tak jsem ráda ale jesli jsem těhu to nevím dneska jsem 25DC myslím tak uvidíme i když tento cyklus asi opět nevyjde ale dneska jsi jdu koupit kontrihel kdyby mi došel drnek tak at mam doma ještě jednu bylinku at vše klapne.Ted listopadu jdem opět do centra tak jsem zvědava jak dopadnem a doufám že vše vyšlo negativně a jsem zdraví no uvidíme ale pesimizmus mě pořad dostava a optimista se mě už dlouho není tak nevím co mě bude čekat??Za pár dní mam 29 let tak doufám že už se mimmi povede a splní se mi sen mít mimiska do 30let aspon jednoho :frowning2:
2. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja uz bych taky chtela aby tam ty dve // byli :frowning2: . Konik to ma tak krasny uplne ji zavidim :sweat_smile: .
2. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky
já mám dneska volno a místo abych se vyspala tak už jsem vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali já tady mám ted tyden volna tak se chystam na uklid ale zatím sedím a zavidím holkam co jsou těhu :frowning2:
2. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak třeba jsi ted taky těhotná :wink: a havně třeba moje švagrová už myslela že ani děti mít nebude a rodila když jí bylo 35, takže fakt naději ještě máš, spíš jí ted nevidíš :pensive:
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak se na vás jdu po delší době mrknout, koukám nové těhulky přibývají, to je dobře :dizzy_face:

koníkovi potichu taky gratuluju, doufám, že do třetice už to vyjde :grinning:

já mám zase depky (hoodně velký depky)........o víkendu měla dorazit ms, chodí mi přesně po 20 dnech :confused: jenže zase jsem jen malinko špinila......chjo, už se nemůžu dočkat mudry, doufám, že se mnou něco udělá, protože špinění každých 20 je hrůza :angry:

víkend jsem probulela, zase to na mě prostě všechno padlo, švagřice už má břicho, je v 6.měsíci, čeká holčičku a pořád do mě jen hučí, kdy už taky budu těhotná......nikdy jsem si nemyslela, že to takhle těžce ponesu, jsem si sama sobě protivná, že to takhle nezvládám :angry:
peti neboj, těhu budeme jednou všechny, taky mám teď blbý dny, závidím všem, že mají břiška a miminka a přestávám věřit, že to jednou potká i mě.....ale bude líp - snad teda - nevím jak to napsat, ale určitě to každá taky občas zažívá, že ji chytá beznaděj.....já mám teď taky slzavý údolí a nevím jak z toho ven, přijde mi všechno na prd :cry:

dneska jdu na matriku, zamluvit si termín na srpen na svatbu......ale tiše doufám, že ho budu rušit a spíš pojedu do porodnice a nebo že se budu aspoň vdávat už jako těhule :slight_smile:

holky tak se držte, já se zas někdy objevím, ale teď sem radši chodit nebudu, jinak se z toho nevyhrabu :frowning2:
2. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ale ja nechci rodit až v 35 to chci mít už druhé dítě proto se musím ted věřit nebo mě asi trefí :frowning2:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vidim ze jsme vsechny na tom stejne. Chvilku beznadej pak radost a deprese ze zase nic a z okolnich miminek. Ted v sobotu jsme byli na lapionaku s Julinkou a tam bylo tolik deti a malejch to sem sama cucela kde se to unas tady vzalo ze dvou vesnic.

No kazdej druhej mel kocar bud uplne s mrnousem zakuklenym v kozicku a nebo zensky se sportakama na vetsi ditko co se ale jeste vozi ale uz i chodi taky s fusakem byla totiz v sobotu pekna kosa.

No proste taky jsem jen tise zavidela a predstavovala si jaky to bude az takhle pojedem my. Tatka za ruku s Juli a ja budu tlacit kocar s pokladem :sweat_smile: . No uz me taky hrabe to jsem vas jen chtela povzbudit ze v tom nejste holky samotnyyyyyy.

Jo a jeste jedna perla k tehotenstvi a MS. Tak moje spoluzacka ze stredni zjistila az v 5. mesici ze je tehotna. Prislo me to divny ze to nezjistila driv a ona ze mela kazdy mesic MS spis teda asi nejake spineni co rikala a ze si myslela ze neni tehotna nic ji nebylo bricho ji nerostlo.

Az pak asi ji to bylo divny s briskem tak sla k Dr. a ten ji rekl ze je v pulce tehotenstvi tak ze na nej cumela jako co ji to rika vubec tomu nemohla uverit a ted ma 1,7 roku starou Nikolku. Zdrava krasna holcicka a to ji valastne nedelali zadny testy na vady proste nic a holcina je zdrava krasna :slight_smile:.

Tak tady aspon vidite holky jak priroda je mocna carodejka a jak s nama pekne dovede mavat.

Tak hlavy vzhuru a na Vanoce vsem krasne predpisove dve dalnice // :wink:
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, uvidíš, že se brzo zadaří......musíš věřit!!! mě to teď taky nejde, taky se bojím, že dítě mít nikdy nebudu....bože jak já tý švagrový závidím to břicho.....nejhorší je - já jí řeknu, že jsem třeba v sobotu odpoledne usnula - a ona že taky, že totiž v noci nespí, jak jí malá kope - a já jsem zase na zhroucení, jak strašně jí závidím :cry:

ale uvidíš, že se na tebe taky štěstí usměje a v 35 na to všechno budeš jen vzpomínat, jak to nešlo a jak si se trápila...... a budeš mít u sebe malýho špunta (nebo 2) :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koníku, držim palce, at to vyjde.
Kočky, hlavu vzhůru. Já ted musim čekat do ledna, a pak mi Dr. dá někjaký hormony, aby se to mimi tentokrát udrželo. No co mi zbejvá. Ale musíme být optimisté. :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky z pošty a mám plno hedvábí zase, takže dnešní program je jasnej :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne holky, tak zítra kolem 10-11 hodiny na mě myslete, jdu na gyndu. Snad to dobře dopadne.

TĚHULKY
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, ???
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 19/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010,
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010, ???
31.8.09 Dracinek 9.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola 12/10
5.9.09 beruska1989 11tt.......20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 3/11, utz 5/11
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ??? , další kontrola 29/10
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???
9.10. bublinka.......................31 let...TP: ???
12.10. llenicka1.....................27 let...TP: ???
26.10. barevna......................24 let...tp: 2.7.2010

SNAŽILKY:
eliska_v.............................20 let......... revize = 42 DC (čekání na porevizní MS)
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 38 DC (posl. cyklus 28 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 36 DC (posl. cyklus 31 dní)
konik88............................21 let....6 snažení = 34 DC (posl. cyklus 42 dní)
iris....................................29 let....4 snažení = 32 DC (posl. cyklus 28 dní)
momis..............................30 let....6 snažení = 30 DC (posl. cyklus 36 dní)
majdalena........................27 let....3 snažení = 30 DC (posl. cyklus 27)
danielapro.......................26 let....3 snažení = 27 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky................................28 let....5 snažení = 26 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123.........................28 let...20 snažení = 25 DC (posl. cyklus 30 dní)
hanulka_86.....................23 let....3 snažení = 24 DC (posl. cyklus 26 dní)
maciol.............................29 let....2 snažení = 21 DC (posl.cyklus 27dní)
marokanek1111..............22 let....9 snažení = 20 DC (posl. cyklus 32dní)
kali.kal............................28 let....6 snažení = 17 DC (posl. cyklus 40 dní)
daras..............................26 let....4 snažení = 17 DC (posl. cyklus 38 dní)
cuketacek.......................26 let....3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o..........................29 let....4 snažení = 15 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska............................21 let....5 snažení = 14 DC (posl.cyklus 29 dní)
lussyn.............................29 let....5 snažení = 13 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela...........................32 let....9 snažení = 11 DC (posl.cyklus 27 dní)
alex001..........................32 let...4.(por.)sn= 6 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2.............................28 let....5 snažení = 5 DC (posl. cyklus 29 dní)

ajachlapikova...................22 let...2 snažení =??? DC
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koniku...a já myslela že jdeš už dneska
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ne, dneska tam není. Oni se v ordinaci střídají 2 doktoři a doktorka. Tak chci jít ke svýmu doktorovi, kterej je tam až zítra.
2. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, to sem si to asi nějak pomotala :slight_smile: ale zejtra budu držet všechno co mám ju? :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, na utz by asi ještě nic neviděl, ale ať je aspoň něco v krvi.
2. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle narostlý sliznice se to taky pozná :wink:
2. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik: Gratuluju !! Tak a't je všechno tak jak má!! :wink:

Já jsem dneska byla u Dr. a všechno je po 6 týdnech v pořádku, ale musel mi píchnout vyvolávačku na MS, protože se jí vůbec ke mně nechce!! :angry: :frowning2: Takže super (snad do 10-14 dnů dorazí ) a pak hurá snažení!! :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eliško...no tak hloavně že je vše ok :slight_smile: a ms určitě dorazí co nejdřív :wink:
2. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to vím. Měla bych být zítra totiž teprve v 5tt.
2. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienak: To bych jí radila!! Už jsem z toho celá hotová!! :angry: Už chchi MS a další pozitivní testík do vánoc! :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek