Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
alienka24
2. lis 2009
ona dorazí, ten agolutin ji popožene neboj 😉
eliska_v
2. lis 2009
alienka: Já doufám, že máš pravdu!!
Snad se i brzy zadaří!! x-)
alienka24
2. lis 2009
eli...stopro 😉 x-)
eliska_v
2. lis 2009
ali: Snad jo!! už je to fakt na hlavu potom potratu!! 😢
konik88
2. lis 2009
Uvidíš Eli, že to půjde rychle, jen se na to tak neupínat.
alienka24
2. lis 2009
věřím |-| ale bohuýžel život jde dál a určitě se ted povede, jak tobě, tak koníkovi 😉
eliska_v
2. lis 2009
konik: Já se právě upínat nechci vždy't víš!! x-) 😉
konik88
2. lis 2009
Lidičky, já jsem z toho zítřka tak vynervovaná. Moc si přeju, aby to vyšlo.
eliska_v
2. lis 2009
konik: vyjde uvidíš!! Dej pak vědět!! x-)
lussyn
2. lis 2009
Ahoj holky,
teda co to čtu? 🙂 Krásné zprávičky.Koníku - Lucinko potichu moooooc gratuluju a držím palce, aby bylo všechno v poho.Zítra jdeš k dr?Buď v klidu, uvidíš, že tentokrát bude už všechno v nejlepším pořádku.
A co u ostatních, co nového?
alienka24
2. lis 2009
koníku vyjde to, máš dvě dálnice tak to prostě vyjít musí a už to bude v pořádku až do konce
konik88
2. lis 2009
Jo, jo. Pak hned napíšu. Snad to tentokrát vyjde.
iris
2. lis 2009
Ahoj holky, až budete někdo předělávat tabulku, tak jsem teď 5. snažení, 1. DC a posl. cyklus byl 31 dnů. Teda..jestli se tomu u nás dá říkat vůbec snažení :-|
alienka24
2. lis 2009
iris....tak se ti ta ms přeci jen rozjela?
poupe
2. lis 2009
holky,moc preji at vam to vyjde,samozrejme vsem 🙂
lussyn
2. lis 2009
Koniku teď jsem ti koukala do albíčka a ty tvoje testíky, to je radost pohledět, tam se nedá ani na vteřinku zapochybovat, oni jsou snad tmavší víc než ty kontrolní.To je nádhera.
iris
2. lis 2009
rozjela, já s tím počítala, my se včera večer doma zas rozváděli, tak už to snad nemůžu brát jako snažení :-p
konik88
2. lis 2009
lussyn, tmavší určitě nejsou, spíš světlejší. Ale na to, kolik jsem DPO si myslím, že jsou pěkné. Snad to bude pravda.
alienka24
2. lis 2009
iris... no a co manžel teda? bude se snažit aby tě neztratil?
iris
2. lis 2009
se už snažit prý nebude...hm, jako kdybych to byla já, kdo to zvoral, víte, já se snažila, i když jsem vlastně nemusela, před 14 dny mě to přestalo bavit, navíc se do nás naváží ta tchýně, prostě nemám sílu, chci se věnovat malýmu a neřešit pořád manželovo nízké sebevědomí, nebo co ho vlastně tak žere
alienka24
2. lis 2009
:-| chjo to je naprd tohle to
iris
2. lis 2009
to je jedno, nějak bude, hlavně ať vám všem vyjde těhulkování 😉
andrea110409
2. lis 2009
Iris:tak to opravdu nejsou dobré zprávy,ale ono když se člověk trápí tak ten život tak nestojí za nic. Konik: zítra držím pěstíčky,jdu taky k doktorovi a tak na tebe budu myslet🙂
alienka24
2. lis 2009
teda venku je pěkně hnusně, jsem ted byla s Donem venku a fakt humus, ted tady piju čajík u pc
konik88
2. lis 2009
Jo, jo. Je tam pěkná kosa. Teď jsem byla taky venku a jsem pěkně zmrzlá.
alienka24
2. lis 2009
je tu někdo?
konik88
2. lis 2009
Jenom já 🙂
alienka24
2. lis 2009
já čekám na mužíčka s večeří a mám děsnej hlad teda, co ty?
konik88
2. lis 2009
Já mám taky mužíčka pryč. Má ještě něco s kolegem z práce. Tak teď zrovna háčkuju jedné paní bačkůrky a vyhlížím, jestli tu někdo není x-)
alienka24
2. lis 2009
🙂 no já si dávám na chvíli pauzu od hedvábí, musím počkat až mi to uschne