• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jinak kdyz sleduju tabulku tehulek tak to mame za
7 mesic - 3 tehule
8 mesic - 4 -//-
9 mesic - 3 -//-
10 mesic - 5 -//-

to je parada holky takze kdyz bych to vzala ze se to bude opakovat a zase o 1 tehulku zvedat tak v Listopadu budou zase 3 holky a v Prosinci 6 to se nam to pekne zveda :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rijen byl pekne plodny holky ze by ta RIJE zafungovala :wink:
3. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé sima moc hezky strategicky udělaný :wink: ,tak kdyby to tak šlo dál,tak jsme fakt do vánoc skoro všechny těhulky :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě je dneska nějak všelijak,nevím proč,snad na mě nic neleze,bříško mě bolí,není mi ani od žaludku moc dobře,chjo :unamused: ,no ani bych se nedivila,že by na mě něco lezlo,v práci to všechno kašle prská a mě to ještě nepotkalo a věčně nám tam běží klimoška a to je pak raz dva
3. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by ještě zajímalo kde se nám toulá alzbeta.hod......už tady dlooohu nebyla a v tabulce je taky hodně vysoko
3. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku no jasne protoze v tabulce cekatelek nas je 23 holek a to uz neni zas tak moc. Tabulky se zacinyji vyvazovat. A zachvilku to bude vsechno naopak. :grinning:
3. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko no ty tam uz ses taky pekne pres limit :wink:
3. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kéžby to tak bylo,všem nám to moc přeju.
Alienka třeba nás chce napínat a chce nám tu pak rovnou říct hezkou novinu :slight_smile: ,kdo ví
3. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku aby jsi nebyla jako znama moji zname. Ta chodila se zadama ze ji strasne boli a ze na ni taky neco leze asi a pak zjistila ze je tehotna
3. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima...jsem no :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky my jdem neco pojest tak zatim paaaaaaa
ono je dost holek co sem už tak nějak přesatli chodit,třeba jsm si vzpoměla na dračinka,ta tu taky nebyla už ani nepamatuju,aby se pochlubila jak mimi roste
Alienko coooo ty jsi tehule????????
3. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co tady nového?Jak se všechny máte?Máme nějakou novou těhulku?Koníku koukala jsem do albíčka, moc moc gratuluju k potvrzení těhotenství a držím palce ať je všechno v pořádku.
Símo hezká strategie, tak jsem na to tedy zvědavá a nemáš tam ještě nějakou strategii, kterých z nás se to bude týkat tento měsíc?Nějaký výpočet na to? :grinning: To by bylo fajn, kdyby jsme věděly která s tím můžem počítat a aspoň by jsme nebyly zklamané, když příjde MS :wink:
Tebe to nelaka se testnou co kdyz ses a nevis o tom :wink:
ee,pochybuju,vůbec jsem tenhle měsíc neodhadla ovulku a hlavně tenhle měsíc mi je to tak nějak...nechci říct jedno....ale tak nějak jsem s tím smířená a nemyslím na to,byla jsem hlavně ráda,že se mi trošku umoudřilo to zdraví a navíc už jsem nemyslela
Jo jo alienka u tebe je to holka dost nadějný :wink:
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn jista strategie by tu byla ale tu by nam museli potvrdit uz ty tehotne. Treba jak dlouho se snazili kolikrat to delali a jista pravdepodobnost uspechu by se dala lajcky spocitat.
neláká, jestli jsem v tom tak mi to neutěče, a aspon si ušetřím testovací zklamání :wink: já už měla zpoždění i 10dní a nic takže bud jsem těhu anebo to do 40DC dostanu
simo, děkuju ti za optimistický propočet na letošní rok :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko chápu, asi bych se taky bála testovat, ale zas na druhou stranu, budeš hned vědět na čem jsi a jestli tam ty // být nemají, tak tam prostě nebudou.Ale taky bych s bála.Doufám, že ti to vyjde a už jsi těhulka, jen o tom nevíš.
3. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo, příště máš několik možností.. :sweat_smile: zatím jsem přišla na dvě :grinning:
3. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně musím na gyndu na krev kvůli tomu vyšetření na průchodnost takže bych na gyndu stejně musela takže když to do čtvrtka nedostanu tak to budu vědět na stopro a ty dva dny už vydržím :wink:
a aspon uvidíme jestli se moje instinkty pletou nebo ne :grinning: :wink:
3. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
UTZ odhad bude na 15. DC (je to jen odhad..)
test vyjde pozitivní 15 DC, milování 14. DC, 15 DC, 16 DC
test vyjde pozitivní 15 DC, milování 15. DC, 16 DC

bolesti u vaječníku mohou být jeden nebo dva dny a stupňovat se (den před ovu, v den ovu)
hleník může být také 2 dny, někdo ho může mít třeba 3 dny, co já vím.. (před ovu, v den ovu..to se nedá asi zobecňovat)
chuť na sex může být také dva dny (den před ovu a v den ovu)
čípek - např. sobota už měkký, ale ještě malinko tvrdý, neděle úplně měkký a test je pozitivní, pondělí úplně měkký a test je pozitivní, ale méně a čárka postupně slábne, úterý už je tvrdý (tvrdší než v sobotu), přičemž v neděli a pondělí by mělo být tulení. Předtím nebo ten den je hleník a ovu test je pozitivní. Může začít bolet vaječník, může být větší chuť se tulit. Má smysl se tulit před ovu den až dva dny a dále v den ovu. Pak už začíná čípek rychle tvrdnout..
Pokud je test pozitivní, tak do druhého dne proběhne ovulka. Četla jsem, že LH se zvyšuje v ranních hodinách. Nejdřív je zaznamenatelné v krvi, o pár hodin později v moči. Jakmile je zaznamenáno v krvi, tak do 30-36 hodin dojde k ovulaci. Tzn. je-li zaznamenáno ovu testem, ovulka proběhne za 24 hodin. Většinou to potvrzují i grafy BT, ačkoliv zpravidla dochází k ovulce den po pozitivním testu. V tyto dny je čípek otevřený - v den pozitivního testu a den po. Třetí den (do 48 hod. od pozitivního testu) se najednou rychle zavírá a je tvrdý, prakticky ze dne na den.
3. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava
Většinou to potvrzují i grafy BT. Ačkoliv většinou dochází k ovulce (resp. zvýší se teplota) den po pozitivním testu, některé grafy ukazují zvášení teploty už v den pozitivního testu.. teda aspoň co jsem tak viděla ty křivky na tamtěch stránkách :wink:
3. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
stručně :grinning: tulení má smysl nejvíc v den pozitivního testu a den po něm, příp. den před pozitivním testem, pokud se to ovšem dá předem odhadnout (např. podle folikulometrie).

To já jen jak pokud možno neminout ovulku..aneb život mezi ovulacemi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni...teda naprosto vyčerpávající řekla bych :grinning: :wink:
3. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali viď :grinning: to se mi to psaní povedlo :grinning: ale ve skutečnosti bych ráda, aby se nám povedlo miminko :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :grinning: no fakt, ono je to i vyčerpávající přečíst :grinning:
3. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna,hezky to popisuješ,hlavně se to dá i snadno pochopit z toho co píšeš,kdybych věděla kdy ta ovulka tenhle měsíc byla,tak si podle tadytoho můžu pískat,ale já fakt nevím :unamused: ,dneska je mi nějak zle,tak celkově :confounded: ,tak jsem zkoušela testík na ovulku,že by třeba byla později,přeci jen jsem měla cyklus 32DC,tak 21DC by ještě mohla být....no a druhá čárka tam je,sice to není žádný stín,ale tak silná jako kontrolní není,tak já nevím :frowning2: ,myslela jsem si,že třeba už ovu byla a že i snažilkování bylo dost aktivní,chjo se v tom nevyznám
3. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann ty jsi teda nasrocena tak a aby to teda vyslo akorat jsem nepobrala ten zacatek s tim UTZ. Ja si to pak prectu v klidu ty poznatky co jsi nasla
3. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek