• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
tak to je docela drsný že si to nenechali pro sebe :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejlepší bylo,že to byla taky zrzka a to já jsem taky a teď si ze mně všichni dělají srandu že jsem to byla já,ale přísáhám že NEEEE,na tohle bych asi nervy neměla
3. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě si pouštěli záznamy jak se tam dokážou krást peníze a pak tam jen tak pro odreagování pustili i tohle,ale tak to je jen pro ty vyšší vrstvy ve vedení,my dole už se to jen dozvíme zpětně,co se tam dělo :grinning:
3. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý :sweat_smile: i když.. když se vžiju do jejich situace, tak je mi jasný, jak si to musej pustit a komentovat :grinning:
nejdřív jsem chtěla napsat, že můžete klidně i u vás v práci, protože jsou na to zvyklí :grinning: ale po dočtení pointy bych přeci jen radši v tom bazénu :grinning:
3. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám, že některá pracoviště jsou fakt dobrý :wink: u nás si to nedovedu představit :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako fakt sranda,ty ředitelé na tom mítinku z toho museli mít prču ještě za týden,já teda valila oči když se to ke mně doneslo a pak jsem je valila znova když za mnou přišel ředitel a říká mi,Martino to jste byla vy? :astonished:,ale to jsou takový perličky co se tam dá vidět a natočit :grinning:,to moje vedoucí mi vyprávěla,že taky o těch kamerách nevěděla a jednou šla na rande a v trezoru máme takový umyvadýlko a ona se tam myla(myslím jako myla dole :grinning:)takže tak až tohle se tam dá vidět :grinning:
3. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se na vas prisla kouknout.....jinak az nekdo budete predelavat tabulku, tak mam dalsi kontrolu 12/11, tak se prosim za nas modlete at je vse v poradku...jinak jsem v 8-9 tt a merili jsme minuly ctvrtek 1,6 cm...moc se modlim a preju at je vse v poho...jinak nevolnosti mam...ale da se to vydrzet...spis takovej divnej pocit na hrudniku...a zapach v ustech...porad pucuju zuby a jinak se mi zacina delat i nejakej vytok..myslite ze je to vse ok??? :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte založená nějaká facebook?já jsem si tam teďka dělala kvíz kolik budu mít dětí a vyšlo mi 3,dva kluky a jednu holčičku :grinning: ,tak to si asi budu muset rychle pospíšit :grinning:
3. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peprlík,určitě bude vše Ok,s tím výtokem ti neporadím,to neumím posoudit,ale určo to řekni pak dr.,ale myslím,že když nemáš žádný hnědavý výtok nebo krvácení,že to bude Ok
3. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku...mě podle facebooku vyšlo že budu v prosinci těhotná :wink: :grinning:
3. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé,to je dobrý,to tam taky je alienka?tak u tebe to třeba vyjde :wink: .no já ty 3 děti nevím nevím :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dělal sem si ten test potom co si ho udělal kamarád a vzšlo mu že bude těhotnej v březnu 2012 :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je dobrý :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo takže i zaručeně pravdivý :wink:
3. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda holky to me nejak minulo :slight_smile: na facebooku jeste nejsem :wink:
3. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tam od minulýho prosince, co jsme měli sraz se školou, tak od tý doby, abych měla přehled :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: my komunikujeme jeste porad pres spoluzaky a i to skripe. Jeste ne vsichni pochopili a uzivaji inernet :unamused: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě ten facebook na tohle vyhovuje :wink:
3. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: no to se nedivim, jen ja mam pocit ze uz jsem skoro vsude a prestavam mit prehled :wink:
3. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju budu končit,jdu vyvenčit hafinku a půjdu se vykoupat a chrnět,jsem nějaká mrtvá a hlavně furt to bříško mě bolí,no prostě děs běs,tak pa a dobrou
3. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc a at to pres noc prejde :wink:
3. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa no já za chvíli jdu domů, těším se do pelechu teda a zítra mám ranní do dvou
3. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem sem musela na skok pro radu,nebo teda nevím jestli radu,ale asi jsem blázen :grinning: ,tak myslím,že bolesti co mám jsou nastopro ovulka,teď se mi to pěkně rozjelo,i hleník a bolesti teda pěkný a znovu jsem teď koukala na ten ovu testím,co jsem si dělala asi před 3 hodinama a už jste některá viděla aby na testu byly ty čárky 3? :confused: já je tam mám,jsem asi cvok,teda jako na letáčku píšou že nemusí být žádná,že je třeba vadný,tak asi bude taky vadný se třema žejo?
3. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 čárky, tak to neznám :grinning: udělej si ještě jeden ovu test a zítra další, manželovi dej pak ještě ošmatat čípek :grinning: a vypadá to dobře :wink: čípek je jeden den skoro měkký, další den dva úplně měkký a pak rychle tvrdne.
Já minule jsem si všimla hleníku den před pozitivním testem a teď den před pozitivním testem a podruhé v den pozitivního testu znovu a to začaly i bolesti..
3. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono jsi i vlastně psala, že ta testovací čárka začíná být výraznější.. tak to LH už rostlo a pak najednou vylítne snad na 10násobek a to je ta čárka pak ještě výraznější :wink:
3. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tím facebookem, já jsem tam téměř furt, je to fajn, být v kontaktu se všema kamarádama :slight_smile: ...dělala jsem si tam test co dostanu pod stromeček a vyšlo mi miminko, ani jsem nevěděla, že tam takovej výsledek může vyjít :grinning:
3. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
FB ještě neznám a nevím, jak funguje.. když tam vlezu, tak se mi zdá, že tam nic nemůžu :grinning: nevím teda jak funguje, k čemu je dobrý, jak to tam vypadá.. tady koník mi je jasný, chat na lidé je mi taky jasný a FB zatím vůbec nevím, co je. Ale všude se o něm píše :sweat_smile: Kde kdo známý tam má profil :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku.. hleníku jsem si zatím nevšimla mimo období ovulky.. jak jsem psala.. vypadá to zajímavě.. jak ta sílící čárka, tak hleník, tak bolesti.. ještě by se ti mohli líbit chlapi :sweat_smile: no a pak ten čípek nějak jemně zjistit během večera.. a dnes (znovu) a zítra si udělat ovu testík :wink:
3. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt koukám na ty 3 čárky jak vyoraná myš :grinning: ,jak je na tom testu C T,tak na C je čárka na T je čárka a před C je čárka a stejně silná jak ta kontrolní,no fakt mi asi haraší,no ale pro jistotu budu muset asi někoho dneska asi znásilnit :grinning:
Já se na facebook přihlásila teprve nedávno a je to tam docela pěkný i ty obrázky se tam dají vkládat bez problémů,to třeba na Lidé s tím mám často problémy tam dát nějakou fotku a když už,tak mi jí neschválí
3. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,myslím,že to asi fakt na mou duši bude ovulka a budu to muset pojistit buď dnešním snažilkováním nebo alespoň zítřejším,snad nebude miláček moc utahaný :unamused:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek