• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Alienko, zítra budeš 40DC, to by měla jít vidět čárka, i když hodně piješ. Slaboučká by tam určitě byla :dizzy_face:
5. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj renesme :slight_smile:
jajkaz je to na bednu :grinning: ale zas je to asi lepší, než si myslet, že cervikální hlen je nějaký výtok, který není infekční, ale jaký teda v tom případě? :grinning: a bolestí jsem si všimla opravdu až teď, jak jsem sem začala chodit, protože předtím jsem je prostě neregistrovala a pokud ano, což si nepamatuju, tak jsem to přikládala asi všemu možnému. O chuti na tulení vím to, že minule jsem jí měla a teď taky kolem mě lítá dvuleté batolátko :sweat_smile: Ale nepřemýšlela jsem nad ní. A o zkoumání čípku jsem se dočetla taky až tady a přišlo mi to legrační. No tak teď už mi to nepřijde legrační, ale naopak mám dobrý pocit, že čípek je měkký, když mám pozitivní test :grinning: :grinning: Jinak ho ale nezkoumám celý měsíc, ale vyloženě jen když se objeví ty příznaky.. stačí jeden cyklus, abych zjistila, jak se věci maj :wink: :grinning:
5. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, někdy si ale říkám - sladká nevědomost..... Pak člověk nemá nervy a je klidnější...
5. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, to si říkám taky. Zároveň jsem si ale teď vzpomněla, že jsem se tulila 5. a čekala co kdyby náhodou (nebydleli jsme v tu dobu spolu kvůli rekonstrukci) a přitom ovulku jsem měla až někdy za týden. Navíc se bojím recidiv močáku a nemůžu si dovolit tulení obden půl cyklu.
5. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámoška zažívala neustále záněty močáku a pak ale zjistili, že je to především tehdy, když použijí pánskou ochranu..... To ale nejspš není tvůj problém :wink: Píšu jen tak pro zajímavost...
5. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, ne tohle není můj problém :grinning: :grinning:
no zrovna dneska jsem si přečetla obsáhlou diskuzi zde a no comment s tím močákem. Vypadá to jako kravina, ale člověka to psychicky úplně ničí. Je fakt, že pokud se berou atb co měsíc a už rok třeba, tak se vlastně ani brát nemusej, protože k čemu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: problém neřešej a jedině ho zhoršujou.
5. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, nedokážu si to představit...
5. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já jsem dneska uplně vysátá, nejradši bych šla do hajan :unamused: od toho utz mě i píchá v podbřišku, chjo
no ale je pozitivní že to zpoždění není vyvolaný nějakou cystou :wink: :wink:

a dneska je tady totálně mrtvo, lidi jsou před vejplatou tak neutrácejí
5. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj yanna.o
jak se máš?
5. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko a neporadila bys mi nějaký pěkný, historický romám (se skutenčnými osudy historických postav), jsem líná hledat na netu, tak jsem si vzpomněla na tebe :grinning:
5. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem už začala lehce špinit.... huráááá!! už jenom, aby se to pořádně rozjelo!! :wink:

A pak hurá snaženíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko, tak to je dobrá zpráva, ale že si mrška dávala pěkně na čas :angry:
5. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: tak ono po té revizi, prý se to někdy stává!! Ale jak mi Dr. píchnul vyvolávačku, tak se to dneska nebo zítra rozjede!! :wink: naštěstí!!
5. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky...no se skutečnejma postavama ti asi nedoporučím, ale nedávno jsem četla knihu Pilíře země a k tomu je pokračování Na věku věků a to se mi fakt děsně líbilo, četla jsem to jedním dechem
5. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Eli, tak snad se cyklus nastartoval :dizzy_face:
My těhotenství neutajili dlouho...pouze do první návštěvy u doktora... to bylo 18. DPO :slight_smile: Kvůli manžovi...byl zvědavej a jak byl natěšenej , tak to musel hned vyžvanit tchýni, ta to hodila do placu celýmu příbuzenstvu, tak jsem řekla, že to snad můžu říc i našim...jinak tentokrát jsme pro jistotu ani neřekli, že mám cysazenou HA.
5. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: Snad jo!! Uvidíme... Teda pokud to nebylo jenom naťuknutí!! :angry: Ale snad ne!! :wink:
5. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky - Jean Plaidy - série knížek o Jindřichu VIII. - jen si nepamatuju ty názvy :grinning:
5. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jean Plaidy toho má hodně no :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Je něco nového?

U mě je teplota pořád nízká, takže to byl anovulační cyklus. Předevčírem jsem jsem měla poprvé i 36C, pak 36, 3 a dnes zase 36C. Takže si myslím, že se MS blíží.... :frowning2: Tak příští měsíc je náš... Musí to už vyjít... :wink:
5. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevim žádné novinky, jen v rychlosti dočítám :wink:
5. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju za typy na knížku, juknu na to a kdyžtak napíšu Ježíškovik :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla pogratulovat Pavle k těhulkování :slight_smile:

Miky, ještě třeba zkus knížky od Feuchtvangera :wink:
5. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: taky budu psát ježíškovi o knížku, ale já budu chtít Aghatu :wink: to je tutovka :slight_smile:
Jsem zvědavá až jí dočtu tak co bdu číst potom. Taky mě napadlo, jestli mi můžete někdo doporučit nějakou rozumnou knížku o těhotenství a výchově dětí. Všechny co jsem viděla mi přijdou divné :unamused: :sunglasses:
5. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to neporadím, já žádnou nikdy neměla :grinning:
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: Já viděla u nás nějakou,ale ta se jmenovala atlas a bylo tam i jak ženy rodily dřív a nebo jak těhotenství probíhalo u jiných národů. Bylo to moc zajímavé,ale před dětma bych musela tu knížku zamknout jinak by z toho mohli mit i strašidelný sny :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej :grinning:
5. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomínám na nové těhulky: moc gratuluju a držím pěstičky aby mrňousové krásně rostli :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tady máme takový ty klasický jako matka a dítě a tak, no a pak spoustu jenom o dětech o těhotenství :grinning: :wink:
5. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek