• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
yanni dík moc, akorát si to trošku neumím představit, už to nebude taková pohodička jako poprvé, kdy člověk jen odpočíval a četl "chytré" knížky a časopisy. A to nás příští rok čekají dvě svatby, tak to si jich moc neužiju :grinning: , no hlavně, ať je vše ok. V dubnu mi končí rodičák, tak to taky bude trošku finanční boj do toho července, ale člověk nemá nikdy všecko, že jo, hlavně, ať jsme všichni zdraví.
Jsem na to ráno docela zírala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň, že se tu člověk může vykecat :grinning:
6. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak na testu mám výstavní jednu čárku, ta druhá se nekoná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

momis....moc gratuluju :wink:
6. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis uvidíš, že to všechno zvládnete :slight_smile: a máš nějaký příznaky, nebo sis ten test udělala jen tak ze zvědavosti?
6. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, já pohodičku neměla, páč jsem neměla žádný hlídání celou dobu a malý jak se nevozil v kočárku nebo nebyl u prsa, tak nespal a jak byl unavený, tak řval. v šátku být nechtěl. pak jsem měla problémy s kojením a jak mi to lezlo na mozek, tak jsem to přeháněla s jeho záchranou. Sice se mi to povedlo, ale teď bych to řešila jinak. Jinak byl naštěstí hodné miminko, vztekat se pořádně začal až teď a nebyl nadměrně plačtivý.

Se dvěma dětmi to bude už jiný kafe :grinning: Tam už nebudeš mít volno vůbec :grinning: Ono třeba ani nejde o to, že mám čas, ale je pořád se mnou, psychicky si neodpočinu. Jak byla teď ta rekonstrukce a já měla hlídání 3 měsíce a bydlela jsem u našich ve městě, kde mám všechno u nosu, tak to bylo takové pestré, kamarádky jsem oblítávala denně. Tak tomu říkám mateřská, úplná pohoda. Záleží dost, kde člověk žije, co všechno má po ruce a kolik lidí zná, za kterými může chodit, mluvit s nima nebo mu můžou pomoct. Ale jinak mi je tady dobře, zas mám na druhou stranu klid.
6. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali :unamused: tak příště jo? :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, však já se jednou dočkám :grinning: ale teplotu mám 37,2 :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, nevadí, uvidíš, jak se ti to vyvrbí :wink: ještě naděje žije :grinning: a díky moc :wink:
hanulka, ani nemám, jen mě trošku bolí břicho, ale jinak než na ms, a trochu prsa, ale zatím jinak nic, spíš zvědavost zvědavá :grinning: a ms už mešká, sice minule jsem byla 36 DC,ale byla jsem nemocná, tak se mi to posunulo.,k
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, na všechny dojde.. :grinning: ráda bych, aby došlo i na mě. Ono když se každý měsíc strefuju do ovulky a už mám v tabulce napsaný 4. snažení, tak mi to na klidu nepřidává :sweat_smile: (ali promiň :sweat_smile: ty máš svatou trpělivost ).
Furt si říkám, že prvně jsem měla bolesti hned první den testu, ale tulili jsme se až druhý den. Další cyklus jsem měla kvasinku-močák-kvasinku. další cyklus jsme se sice tulili každý den v době ovulky, ale byly tam o něco kratší rozestupy a tento cyklus měl manžel angínu, bral atb, já měla zas (po měsíci :angry: ) močák a brala před ovulkou chemoterapeutika a cyklus mám malinko kratší. Nechci hlavně už další zánět močáku a doktoři jsou úplně na ho..., to vám tady ani nebudu říkat, protože mě to ani nebaví a je to fakt no commet. Neléčí, neposlouchaj a ještě jsou drzí.
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, no jasně, teplota je dobrá. Kámoška měla negativní těhu test pěkně dlouho, pozitivní byl snad až po měsíci nebo co..
6. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, však uvidíš za pár dní :wink: :sunglasses:
yanni, tak tos měla teda náročné. No uvidím, tak zvládlo to spousta ostatních, zvládnem to taky-.
No nic děvčata za chvilku přijde kámoška, tak se tu zatím mějte, a všem držím palce, ať jsme v té horní tabulce :wink:
6. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě teď padl nějaký divný pocit, jak jsem napsala, že tam mi bylo dobře. Jak jsem se sem vrátila, začly ty močáky. Jako musím si to vytěsnit z palice, neb to bude asi jedna z příčin + kvasinka + tulení + prochladnutí. Protože mě je tady jinak fakt dobře a mám to všechno jen v palici :angry:

já totiž ten zánět mám spojený s tlakem v hlavě. což samozřejmě nikdo nechápe. Minule jsem to ale říkala kámošce, co má teď pro změnu vaginální problémy a ten tlak v hlavě má taky. A nemám žádný stresy, nervy, problémy ve vztahu, na což se tyto nemoci svádí.
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, třeba se ještě ta druhá čárka ukáže :dizzy_face: Holky kéž by to vyšlo do těch vánoc :frowning2: Mamka ta se mě pořád nenápadně ptá, jestli náhodou není něco novýho, ale neříkala jsem jí, že se snažíme, ví sice, že mimčo bysme chtěli, ale přede všema dělám, jako že se ještě vůbec nesnažíme a říkám, že až to přijde, tak to přijde :dizzy_face: No je to složitý, tenhle měsíc jsem na to tolik nemyslela, protože bylo moc práce,ale stejně to v tý hlavě je..
6. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,
teda nejkrásnější je dnes pro momisku, moc moc gratuluju, keásné čárečky, taky bych už takové chtěla.
Já to nechápu, 3x proběhne snažení a // jsou na světě :slight_smile: a my to zkoušíme téměř denně a nic.Ono se říká méně někdy znamená více :wink:.Super, krásné, dnes budeš mít krásný den,viď.Už to ví tatínek?Přeju hlavně ať je všechno v pořádku až do úplného konce.
A co vy holky, jak jste na tom?CHystáte se některá testovat?
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak včera jsem normálně potřebovala internet v práci,vůbec jsem si bez toho koníka a bez vás tady nevěděla rady,nakonec jsem to nějak vydržela,ale to už je normálně závisláctví :fearful: :grinning: .Včera jsem totiž začala špinit,sice málo,nebylo to ani prostě takovýto silný špinění jako třeba při konci MS,ale přeci jen,na večír už to ustávalo a dneska nic,tak si nejsem vůbec jistá co to bylo :unamused: ,myslela jsem si,že fakt byla ovu v to úterý,ale zas si říkám,jak je možný,že by bal ovu v úterý a ve čtvrtek bych to dostala?to je přeci blbost,nevím čím se to spustilo,jestli třeba tím,že jsme se s miláčkem dvakrát po sobě vehementně milovali?
6. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju jinak momis moc gratuluju ke dvou čárkám,a klepy klep ať je vše tak jak má :slight_smile:
a alienka,opravdu třeba se ještě ukáže druhá čárečka,teplota je nádherně vysoko
6. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, to vyjde, podívej na momis :grinning:
já měla ovulku 21 DC, 16 DC, 17 DC, 14 DC a pokaždý jsem jí trefila a furt jsem v dolní tabulce :sweat_smile:
ono se říká, že při pohlavním styku každých 48-72 hodin ženy otěhotní do měsíce, půl roka, roka..(procentuelně). Ale my se takhle náhodně nemilujeme. A takhle často ani nemůžu kvůli tomu močáku. Byla tam sice nějaká ale (i když v době ovu), jak jsem psala, ale teď už prostě nebudu zmatkovat a počkám si na pozitivní test a ten den a další den se budeme tulit a budeme čekat. Teď jsem jí málem minula, místo chuti na tulení jsem měla depku (dobírala jsem chemoterapeutika a dr. mi řekl, že bude ovulka, což mě dostalo :sweat_smile: ) a testík byl méně jasný než jindy (pozitivní byl, ale čárky byly obě tenké - včetně té kontrolní :unamused: :confused: ) a hleník mohl spadnout do záchodu místo do papíru..
6. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty lussyn, tak teď je tvůj milý zvyklý vyrábět hodně sperimií asi :grinning: tak zkus pár dní pauzu, ovu test (příp. sledování hlenu, bolestí, chuti na tulení a čípku v přiměřeném čase) a šupky hupky :grinning:
6. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, netuším
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm,tak nic,já fakt nevím a dost mě to včera překvapilo,řekla bych až vyděsilo a navíc mi vůbec ani nebylo dobře,hlava třeštila,žaludek jak na vodě,chjo já chci zpátky svoje klidný pohodový cykly co jsem ještě před třema měsíci měla :frowning2:
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: no mysme ovulku taky trefili a nic. No já se stejně musím objednat na gyndu na preventivku, tak se zkusím objednat po MS a řeknu mu, že se snažíme, aby se na mě kouknul, jestli je všechno OK. Alespon pro klid v duši :wink: Je to občas fakt na palici co? Radši nic nevědět, nevědět, že nějaká ovulace existuje a prostě jen čekat až se poštěstí // :sweat_smile:
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, je to hlavně o přesnosti. Předtím máš zavřený čípek a potom taky. Mně se zavírá 48 po pozitivním ovu testu, přičemž den předtím je úplně měkký. A i jsem to někde četla, že po ovu se začne rychle zavírat a tvrdne.
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, to si říkám taky. Zas na druhou stranu vím, že bych se naivně tulila úplně mimo :grinning: Ale i tak, já bych se vlastně tulila, až bych měla chuť na tulení (což mívám při ovu), to je fakt. Bez nervů a vyšlo by to. A tím nadměrnějším tulením jsem si uhnala akorát tu kvasinku a pak i tím pádem ten močák. To se nemuselo stát :frowning2:

Na mě už koukali a prý jsem OK.
6. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
s ovu testy se to má asi povést rychleji než tím náhodným tulením co dva tři dny. Myslím to teď samozřejmě obecně :wink:
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si asi ty ovu testy zase koupím, ale jenom pro ujištění, my se stejně tulíme často, takže bysme to ani tak neměli prošvihnout, ale pro jistotu :wink:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo taky bych se chtěla přidat do debaty co se ovu testů týče ale po tomhle si připadám jak úplný blbec,fakt to vypadalo na ovu i testík byl krásný a teď to špinění,tak pokud to nebyla ovu tak co to teda bylo?nejsem přeci blázen :unamused:
6. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, zbývá jen sáhnout si na čípek. V ovulce se dá přirovnat ke rtu, po ovulce je jak ořech, jak když si sáhneš na špičku nosu. Sama si nesahám, v případě nejistot žádám manžela :grinning: ale pokud bys sama, tak by to mělo jít asi nejlíp v dřepu.. já si teď taky nebyla jistá ovu testem (nějaká chuť se ale dostavila i přes depku, hleník byl, bolesti taky), tak si manžel sáhl na čípek a sedělo to :wink:
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku a nemůže to být třeba uhnizďování?To se někdy objevuje špinění.
No já si teda ovu testy nedělám, ani čípek nezkoumám, ale většinou ovu poznám začne mě pobolívat podbříšek jako při MS a ještě k tomu hleník.A vzhledem k tomu, že mám MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech, tak si myslím, že to není problém.Do ovulky už jsme se trefili několikrát, ale ani jednou z toho nic nebylo, tak nevím.Když jsem otěhotněla poprvé, tak jsem vůbec nevěděla, jak dlouhý má být cyklus, kdy je ovulka, zkrátka nic, nic jsme neřešili a vyšlo to skoro hned.Teď mám všechno nastudované :grinning: a ne a ne se podařit.Bojím se spíš, aby bylo po tom potratu vše v poho, i když jsem byla před 1 1/5 měícem u dr a řekl mi, že jsem v pořádku, tak nevím.
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem zkoušela to úterý sahat si na čípek a měkký mi připadal,ale nevím,nevím jak má opravdu vypadat měkký a jak tvrdý,jasný,jako nos a jako ret,ale mě třeba bude připadat měkký a on se třeba už bude zavírat,třeba byla právě už ovulka někdy kolem toho víkendu,fakt jsem z toho zmatená :confounded: ,a hlavně bolesti v oblasti vaječníků mi stále pokračují,třeba jsem to fakt blbě odhadla a to špinění byl náznak toho že za chvilku přijde MS
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek