• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn, tak když to máš takhle přesný, tak fakt ovu test nepotřebuješ. Tak podle toho, co píšeš, tak jedině čekat.
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, ale kdyby byla dneska, když pochybuješ o tom testu, tak bys ho měla měkký. A jestli bude tvrdý, tak je to jasný.
6. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten testík nabíhal rychle, čárka byla stejně silná nebo silnější? byl ten výsledek jasný?
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jdu zkusit,momentík
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ohmatáno a připadá mi tvrdý :confused: ,no testík nabíhal docela pomalu,ale určo se mi neudělala druhá čárka někdy po 20 minutách,jako byla tam,sice o malinko slabší možná jak ta kontrolní,ale pak s odstupem času mi připadali stejně silný a ráno když jsem si dělala testík znovu tak byl podobný jako ten večerní a hlavně ten večrní asi byl vadný,když jsem tam měla ty čárky tři :angry:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže předtím ti připadal měkký a teď ti připadá tvrdý? je to tak..
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těmi testy nemůžu mluvit za ostatní, viděla jsem teď album, kde ta testovací čárka nebyla tak silná, jak já jsem zvyklá, ale ovulka to byla, protože paní je těhotná :grinning: já má čárku vidět před ovulkou, je slabší než kontrolní, ale je výrazná, kolem ovu mi ta čárka nabíhá vyloženě hned a je široká a výrazná a je silnější než kontrolní. Ovšem tentokrát to takhle jasné nebylo. Ani jedna čárka nebyla široká, takže to nebylo tak zřetelné.
6. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jop,no rozhodně byl měkčí než teď,já fakt nevím,už teď si fakt připadám jako blázen
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na gyndě by viděl, jestli folik už prasknul
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba nějaká cévka? :confused:
6. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná spíš v hlavě mi asi praskla nebot je ze mně asi už blázen
6. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jesti je tvrdší, tak se hoď do klidu a čekej :grinning: příp. si zajdi na gyndu
6. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč bys byla? tak sis sáhla na čípek no.. na tom nic není divnýho, přece neprošvihneš ovulku ne? :wink:
6. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to všechno začalo těma 3 čárkama co? :grinning:
6. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jestli má tvůj gyndr utz..
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no raděj už to nebudu zkoumat,špinění přestalo,tak jen počkám co bude dál a na gyndu nejdu,by tam zas na mě koukala,jako co po ní chci,jako když jsem tam byla kvůli těm oparům,když jsem jí řekla,že jsem možná prodělala mikropotrat mi jen řekla že je to možný a bez nějakýho ultrazvuku a se slovy TAK NIC mě poslala domů
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt supr ta gyndařka.. asi nemáš moc na výběr.. :unamused:
hele gyndaři sahaj na čípek denně, takže to je fakt v pohodě. 3 čárky nechápu, špinění si vygoogli
6. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to možný že to začalo míma pověstnýma 3 čárkama,ale oni tam fakt byly :slight_smile: ,nemyslím jako že je něco špatnýho sahat si na čípek to ani náhodou myslím to v tom smyslu,že to všechno motám dohromady,čípek,bolesti,neurčitý ovu testy,teď to špinění,3 čárky..........
6. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holky, je to na hlavu, takhle jsem si to teda nikdy nepředstavovala.
Marokánku ty jsi měla na testu 3 čárky?To je hustý :slight_smile: Jak je to možné?Nějaký mimozemšťani?
A doktorku bych klidně otravovala, oni tu jsou pro nás.Pro ně to je práce, ale pro nás důležitá věc a oni všechno berou jako běžnou věc se kterou se potkávají denně, takže jestli někdo prodělá potrat nebo mikropotrat, pro ně nic neznamená.Řeknou jen to se stává příště to vyjde a ty se z toho třeba zblázni.Ach jo ty doktoři, kdo jinej by mohl pomoct a poradit než oni :angry:
Ta "čípková metoda", myslíte, že to tak fakt funguje?Hodně jsem o tom slyšela, ale přijde mi to trochu proti srsti, já bych to asi nedala, mám husí kůži i když to tu čtu :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo lussyn na mou duši tam byly tři čárky :grinning: ,koukala jsem jak vyjevená,ale ráno to už bylo na novým testu dobrý,tak asi byl jen nějaký vadný testík ze série
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu teď gogluju to špinění a čtu a čtu a plno ženských píše že je to normální,když teda ale není krátká ta lutealní fáze,což u mě by teda byla krátká,tady se píše něco i o špinění po MS,já jsem měla minulý měsíc špinění snad 6 dní,5 dní normální krvácení a 6 dní špinění a když jsem to tý Dr. říkala,tak na to nereagovala,akorát mi dělala stěry:
Pokud trvá déle než dva dny, je pravděpodobně dáno nepravidelným odlučováním sliznice dělohy. Je to téměř vždy výsledek ne zcela optimální funkce hormonů luteální fáze předchozího cyklu. Zdravý vývoj sliznice dělohy během luteální fáze je nutný pro zdárné uchycení zárodku, takže snažilky by stav měly konzultovat s lékařem.
6. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak při vyhazování toho testu na něm byl vidět duch :sweat_smile: :sweat_smile: ale vyhodila sem ho, počkám ještě pár dní, ono to ty testy rády dělají po limitu
6. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka moc bych ti přála aby tam ten duch za paár dní nebyl ale aby tam byly pořádný dálnice :wink:
6. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, nějak to dopadne :grinning:
6. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, jo je to takový drsný na psychiku :grinning:
to známe všechny :unamused:
lussyn, já taky měla husí kůži a ťukala si na čelo ještě před 3 měsícema. Ale když mám ovulku pokaždý jinak, tak jsem si poslední 2 cykly začala sledovat příznaky. Někdo si zapisuje BT, čípek, hlen atd. celý cyklus. Mně sáhnul na čípek manžel teď poslední 2 cykly kolem pozitivního ovu testu a sedí to. Před ovu je tvrdý a po ovu rychle taky. Ale při tvých pravidelných cyklech bych to asi udělala jen ze zvědavosti :grinning: S těma doktorama máš pravdu.

ty tři čárky jsou fakt hustý, pak člověk fakt musí myslet, že mu už hrabe :grinning: pak to špinění.. se nedivím..
:wink:

ali hele ty jo.. :grinning: víš jakou bych měla radost? já, která tě vlastně neznám :sweat_smile: :wink:
6. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, jestli to zmizelo, tak je to v pohodě. Ale tvoje mudra v pohodě není.
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud jde o špinění jako takový, tak tě chápu a ani si nechci představovat, že bych ho někdy měla, to bych už psychicky nedala
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tvoje mudra na druhou stranu není zdaleka jediná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
yanni...děkuju :wink:
holt sem zas něco extra :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
až přitáhneš s dvouma čárkama, tak tady všechny budeme mít velký úsměv na tváři
6. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek