• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jos, dáme, já to umím.. i to barevný.. úplný základy html, musela jsem to umět v práci :grinning: jestli čistě náhodou se nudíš, tak mrkni na www.jakpsatweb.cz Tam se s tím někdo dost patlal, je to pro blbý
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu taky :sunglasses:
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo křeče má a všechno je v pořádku.. to je takhle těžký. já brala utrogestan, na podporu těhu. jednou jsem zakrvácela, trvalo to chviličku, ale vedle malýho byl hematom.. oni to ale předepisujou často všem, i těm, co otěhotnět chtějí. nebo ještě duphaston
1. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex001: nekrvácím ani to nejsou zase tak se snad jen zavrtává :slight_smile: Bolelo to ráno a ted po obídku. No asi se přeobjednám. Nevím jestli to 14 dní vydržím čekat :dizzy_face: zkusím to na příští týden
1. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku, no jasně.. zavolej tam, příp. se rovnou zeptej mudra/y
1. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky začínám být nějak nervozní roky utíkají......no zítra budu volat na imunologii do Plzně tak snad mě hned objednají a budeme zase o kousek dál..... :sunglasses:
1. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fajn vás tady pozorovat jak krásně to tady pomalu , ale jistě všechno těhotní paráda jen tak dále :wink:

doufám, že se to brzy podaří i nám zatím čekatelkám na krásné // :grinning:
1. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: tak jsem si zavolala a zatím dobrý, hold s tím se budu muset smířit, vše se napíná a rozpíná a to bez bolesti nepujde :slight_smile: Takže snad dobrý :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex001- neboj ani se nanadáš a budou tam :wink:
1. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek: kéž by už to trvá hrozně dlouho :frowning2: a když se to konečně po x letech podaří tak to nedopadne jak by mělo ach jo, ale jo to půjde jen musíme vydržet a pracovat na tom holt léta jsou tu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek: a co těhu příznaky? teda kromě bříška máš nějaké?
1. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: vy jste začaly se snažením teprve před 2 měsíci?
1. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draci, jasně. Tak si to rozpínání, zvracení (nebo aspoň pocit na zvracení), hlad, únavu a tak užívej dál, co to dá :grinning:
alex, ano.. a říkám si, že jsem měla začít dřív z několika důvodů. Jsem debil, můžu si za to sama. Měla jsem přestat dřív kojit. Nevím, o co mi šlo. Byla jsem tak vycuclá, že jsem se pak chtěla nějakou dobu regenerovat, ale teď zpětně bych s tím prostě přestala dřív a hotovo.
1. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo.. ještě.. mám dvouletého chlapečka :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek: mě občas taky pobolívá břicho, ale říkám si, že dokud neteče krev nebo nešpiním, tak to k tomu asi patří... já se taky nemůžu dočkat návštěvy dr, chci už vidět aspoň tu bublinku na utz, abych tomu opravdu začla věřit

alex: tady mezi námí se to určitě brzy povede :wink:
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: takže už máš doma piškotka? tak to ti tiše závidím...my bohužel zatím nic.....

doktoři říkají, že do roka by se to mělo podařit uvidíte já myslím že pokud jste oba v pořádku tak se to podaří rychle!!! :wink:
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: jo pobolívá hlava a trochu závratě, hlad mám pořád a pocit že mi není 2x dobře občas nastane. Zatím bez zvracení :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky moc vám přeju aby jste byly v pořádku a miminka krásně rostla - hodně lidí to bere jako samozdřejmost a vůbec netuší jak je to složitý a náročný proces - takže pořádně se rozmazlujte a užívejte si to!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dračinek: jj taky mě strašně bolela hlava, bříško a bylo mi dost špatně, ale naštěstí jsem nezvracela jen mi bylo hodně špatně, ale to k tomu patří a za pár měsíců to přestane.... :grinning:
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, když jste oba v pořádku, tak je to OK. Jsou toho plný noviny.. no a i dřív, když měli 10 dětí, tak jak dlouho je rodily.. a dneska hodně lidí má první dítě kolem (takže plus mínus) třeba 28 let a to druhý o dva tři roky později..
piškotek.. takhle jsem mu ještě neřekla :grinning: ale občas mu řeknu koblihu :grinning:

jsem si konečně vybrala gyndr. a oni už neberou nový :angry:
chci chodit na čas (tzn. max. půl hodiny po objednání)
chci empatickou osobu s dobrou praxí
slušné jednání
dobrou dostupnost (v praze nemůžu jezdit kamkoliv, to je nereálné)
chci utz v budově
= chci moc
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jste se přestěhovaly, ale našla jsem vás :slight_smile:
Dracinek neboj, malé bolesti jsou v pohodě, mě taky podbřišek tak jako tahá a pobolívá jako při ms, je to jak říkáš, natahují se vazy a zvětšuje děloha. Jinak já se cítím na chlup stejně jako ty, mám pořád hlad, neustále lítám na malou a už od neděle mám zácpu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex001: a co se stalo, že nemáš miminko?
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna-o taky hledám novýho gyndr a světe div se, mám naprosto stejný problém. Vždycky si jednoho yvberu, zavolám a bác - neberou. Tak postupně slevuji ze svých nároků, ale zatím nic :frowning2:
1. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek: v 11tt jsme o nej přišli přestalo jí bít srdíčko - hrůza poprvé po 5ti letech a 3.IVF se nám to podařilo a tkhle to dopadlo, ale co se dá dělat život je boj......
1. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: promin, to je mi líto :fearful: Budu držet palečky a přeji moc moc štěstíčka. Určitě to výjde :slight_smile: Drž se
1. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababo, já měla jednoho dr. neschopnýho (zbytečně mě děsil v prvním těhu, nechtěl mi napsat neschopenku, ač jsem měla stresovou práci, vejšku, srdeční arytmie zhoršené výrazně v těhotenství, choval se normálně, ale nevěřila jsem mu, sestra zmatená, dělala chaos, takže problémy..) a druhýho sice asi kapacitu, ale daleko a byl velmi arogantní. On takový je na všechny, co jsem tak četla na znamylekar.cz. Zas tak moc mi to nevadilo, ale nadšená z toho taky nejsem. A hlavně byl až na podbabě a já jsem z prahy 5. Z který jseš prahy?
já už jsem z toho shánění hotová, fakt.. jdu hledat dál. nevařím.. a musím.. nebo měla bych..
1. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek: děkuju :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, to je moc těžký.. tohle si ani nechci představit. Přeju ti moc štěstí, ať to dobře dopadne. Kámoška měla holčičku po IVF na 4. pokus. A až trochu vyroste, čeká je to znovu..
1. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ty 4 umělý absolvovala v jednom roce. je jí 29.
1. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si vybrala tuhle http://www.psychosomatika.cz/psy_04.asp?UID=&idc0=2&idc1=44&idc2=80&idc3=&M0=2&M1=5&M2=3&M3=&obor=4
berou hned na čas a mají vůbec dobrý přístup dle diskuze tady na koni i infa na jejich stránkách... ale už neberou nový, to je to.. ta mudr. je samostantá, už má i ordinaci jinde.. ale to je fuk, má plno
1. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek