• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Miriska já si chci právě ověřit, jestli ovu probíhá nebo ne. Manžel je věčně pryč, je pořád v práci a když už příjde tak je hotovej a už se mu vůbec nich nechce. Takže se celý měsíc opravdu poctivě snažit nemůžeme. Takže měřím BT, abych vychytala ovulku a mohli se snažit v tom období.
5. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik88: No já jsem zkusila právě tenhle měsíc ty ovu testy, protože jsem netušila, jestli vůbec ovu mám, když jsem brala 15 let HA, tak jsem si říkala, že třeba ty první měsíce mohou být anovulační. Neboj, určitě ovulka ještě dorazí, jen si dává načas.
5. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ajo, tak to chápu...Já se spíš snažím to poznat sama na sobě bez měření a testů, ale moc mi to nejde. Bolesti mám pořád a nic jinýho tomu moc nenasvědčuje :frowning2:
5. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně, člověk se může snažit skoro každý den a nic z toho není, že? Ale musíme věřit, že to jednou přijde, i když ne tak, jak jsme si naplánovaly. Já jsem si bláhově myslela, že když vysadím prášky, že otěhotním hned, jako třeba moje kamarákdka, které to byla teda jedno kdy otěhotní..., no a ono to nefunguje.
5. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko já jsem taky minulý měsíc měla ty ovu testy, ale ovu jsem stejně nevychytala, protože jsem si je dělala od toho 11 do 16 DC a já mývám ovu asi až kolem 20 DC, takže na testy kašlu. Jsou drahé a je jich potřeba moc. Takže zkouším měřit BT.
Miriska já si myslela, že to na sobě poznám podle bolesti, ale zjistila jsem, že to asi nebyli bolesti z ovu podle těch testů, takže zkusím to měření a uvidím.
5. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik88, To já jsem dostala zbytek testů od kámošky, protože už je nepotřebovala a zkoušela jsem 13 DC to se ukázala slabounká čárka, takže nagativní a pak 16 DC a to už se ukázala silná čárka, takže naštěstí 2 testy stačili, ale já to chtěla hlavně kvůli té ovulce, jestli vůbec jí mám, na měření bazální teploty jsem dost líná...ale to se třeba taky změní.
5. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky říkala, že se mi nebude chtít vstávat každý den ve stejnou dobu a měřit. Ale už nevím, co jiného dělat. Bez HA jsem už 5 měsíců, aktivně se snažíme teda zatím 3 měsíce. Každý den v 7 hodin změřím BT a o víkendu teda ještě potom usnu, takže mi to problémy nedělá. Je zajímavé pozorovat, jak se tvoje tělo chová.
5. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik88: Tak snad se nám to brzo všem povede, vždyt pořád přibývá nějaká těhu, tak za chvíli tam musíme být i my, ne? Já už v práci končím a utíkám domů na oběd, tak se zatím měj a s ovu držím palečky. Taky by mě zajímalo jak dopadla Petra, jestli se čárky už ukázaly, tak snad se brzo ozve. Zatim pa
5. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si na to včera vzpoměla, co ta Peťa, jestli tam ty // má nebo ne. No snad nám dá brzo vědět, jak dopadla.
5. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já přemýšlím, že zkusím přístí měsíc ty ovu testíky, jen pro jistotu, že ovu mám...A taky jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšovku, aspoň doma...Mám záda ve strašném stavu a bolí mě strašně často břicho, tekže musím se sebou začít něco dělat...
5. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjo, tady to zase uplně umřelo :frowning2:
5. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se divam, že tady dneska nikdo neni. U nás fouká strašně vítr, takže se vůbec nedá být venku.
5. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když mám čas tu sedět tak tu nikdo není a pak tu 2 dny nejsem a nestíhám dočítat kolik se tady toho nakecá...
Já jen vidím, že u nás svítí sluníčko, ale jak je venku to nevím, ráno bylo chladno docela...
5. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám taky tak. Když
5. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám čas tu sedět, tak tady nikdo není. Pardón, blbne mi notebook. Takže se mi to rozpůlilo na dvakrát :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neva :slight_smile:
chtěla jsem se Tě zeptat kolik stojí ty ovu testy? všichni píšou, že je to drahý...ani jsem se ještě po nich nestihla kouknout...a co ten Femigard? už poznáváš nějaké účinky?
5. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší ovulační testy, které ti opravdu jistě ukáží kdy máš ovu jsou od značky MiraTes, teda podle toho, co holky psali. Ty stojí 250 Kč a je jich tam 5. Já ten Femigard beru teprve chvilku, takže zatím nic nepociťuju. Já ho totiž brala, ale jak jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem to vysadila, nevěděla jsem, jestli to můžu brát. Teď už vím, že jsem to brat měla. Takže teď ho zase beru a budu ho užívat do 12tt.
5. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já o něm pořád uvažuju jestli si ho pořídit...nereda něco objednávám z internetu, nebaví mě na to čekat a tak radši jdu do obchodu a koupím si to, ale v lekárně ho nemají a nikde jinde jsem ho neviděla :frowning2:
No tak levné teda nejsou, ale není to nejhorší ta cena...
5. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás právě taky ty testy nemají. Jen ty, co se prodávají po jednom a jeden by stál 70 Kč. Proto jsem taky raději zvolila to měření BT. Koupila jsem si teploměr za stovku a mám vystaráno.
5. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak teploměr asi vyjde levněji, ale nechci každej den ráno před manželem šaškovat s teploměrem, asi by se mi smál...Já myslela ten Femigard, že se nedá sehnat :frowning2:
5. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no to nedá. Mě ho posílá kamarádka. U nich mají s sklad, kde ho mají. Tak mi to vžycky vezme, když si pro něho taky jde.
5. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to máš dobrý...a co to je za sklad? dá se to tam nějak objednat, nevíš?
5. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím. Ona mi ho posílá z Plzně. Ale tak to je už jedno, jestli by sis to objednávala tam nebo přes internet. Vyšlo by to myslím na stejno.
5. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to asi jo...
5. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam jenom výhodu, že nemusím platito 100 Kč za poštovné ale jenom 40, když mi to posílá ona. Jinak je to jedno, kde to koupíš.
5. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju k vám, Mirisko, ten femigard se dá pořídít řeba i zde http://aukro.cz/item731837298_femigard_bylinny_koncentrat_mudr_vydry.html, poštovné 50 kč :slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to je dobrá cena, doporučuju :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, teď jsem si vzpoměla. My máme zítra s manželem první výročí svatby :grinning:
5. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku, tak to je pěkné :dizzy_face: a máš přichystané nějaké překvápko?
5. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek