• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
hmmmm... to je dloho... to pak už je trošk vztah narušený a trvá než se vše dá do pořádku... nevěra je hnus... Nevím jestli bych to uměla odpusit... Věřím, že je doma dusno... Bolí to a ty se musíš cítit poníženě a bezmocně... ach jo...
A proč se manža teď takto chová? Dal ti nějaké vysvětlení?

v práci dělám s hodně chlapama a jakmile si dají pár kalíšků, tak po některé z kolegyň vystarují.... Samozřejmě na druhý den dělají, že nic. Dřív jsem to tak nevnímala až nedávno na jedné akci po mě vyjel kolega a dala jsem mu zpátečku... pak jsem se svěřila kolegyni a tam mi otevřela oči. Nechápu ty chlapy, proč to dělají, co z toho mají? Proč ničí rodinu, zázemí co doma mají? doma mají krásné manželky, děti...
7. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, snad ovu bude.... :wink: Teď jen ať mrška dojde...
7. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:

TĚHULKY
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24 14.tt............29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka 6.tt.................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek 9.tt..............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola ???
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola ???
5.9.09 beruska1989 11tt.........20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 20/11
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ???, další kontrola 12/11
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna......................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
30.10. konik88......................21 let...TP: 11.7.2010, další kontrola 1/12
6.11. momis.........................30 let...TP: 13.7.2010 , další kontrola ???

SNAŽILKY:
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 44 DC (posl. cyklus 28 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 42 DC (posl. cyklus 31 dní)
danielapro.........................26 let....3 snažení = 33 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky.................................28 let....5 snažení = 32 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123..........................28 let...20 snažení = 31 DC (posl. cyklus 30 dní)
maciol..............................29 let....2 snažení = 27 DC (posl.cyklus 27 dní)
marokanek1111.................22 let....9 snažení = 26 DC (posl. cyklus 32 dní)
renesme...........................20 let....1 snažení = 25 DC (posl. cyklus ?? dní)
kali.kal..............................28 let....6 snažení = 23 DC (posl. cyklus 40 dní)
daras...............................26 let....4 snažení = 23 DC (posl. cyklus 38 dní)
cuketacek........................26 let....3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o...........................29 let....4 snažení = 21 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska.............................21 let....5 snažení = 20 DC (posl.cyklus 29 dní)
lussyn..............................29 let....5 snažení = 19 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let....9 snažení = 17 DC (posl.cyklus 27 dní)
alex001...........................32 let...4.(por.)sn = 12 DC (posl. cyklus 29 dní)
majdalena........................27 let...4 snažení = 10 DC (posl. cyklus 26 dní)
sima2..............................28 let....5 snažení = 11 DC (posl. cyklus 29 dní)
iris..................................29 let....5 snažení = 7 DC (posl. cyklus 31 dní)
eliska_v...........................20 let...(por.)snažení = 4 DC (posl.cyklus 43 dní)
hanulka_86......................23 let....4 snažení = 4 DC (posl. cyklus 27 dní)
8. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, :wink:
tak čárečka sílí, vypadá to dobře :sunglasses:
Co ta Alienka, jak to s ní vypadá? Doufám, že mrcha nedorazila a nedorazí :wink:
8. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
ahoj momis, no mrcha zatím nikde, teplota i dnes 37,2 takže by asi neměla dorazit ani dneska :sweat_smile:
8. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak to je dobře, jen tak dál :wink: :sunglasses: Držím palce :wink:
8. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim no, břicho mě bolí a furt musim chodit čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, to jsou dobré příznaky :wink: Však uvidíš , buď a nebo :slight_smile: :sunglasses:
8. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo no jsou jen dvě možnosti, spíš jsem ale víc připravená na tu červenou variantu :grinning:
no právě sme dopapkali oběd, dělala jsem jěhněčí a mńamka to byla, no a ted půjdu malovat páč bych na gauči asi usnula :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,je lepší být připraven na to horší a být příjemně překvapen, určitě by sis zasloužila, aby to vyšlo :wink: , mě taky pořád pobolívá břicho, ale trošku jinak než na ms.
my jsme byli dole o patro níž u mamky na kachničku, taky to byla mňamka a teď asi půjdem na procházku, je tam fakt hezky :wink:
tak ať se ti malování daří :wink:
8. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem pro dnešek skončila, mám toho plný kecky a budu koukat na film :wink:
8. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky sice opět MS stavkuje jako vždycky ani bylinky nepomohly tak hned jak příjde napíšu ale jinak kříže bolí tak zítra dojdou v plné kráse tak se držte a těhulkám kterým se povedlo mocinky gartuluji :wink:
8. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, díky.
Moc moc držím palečky, aby se zadařilo i tobě, já vím, je to těžké, ani si to neumím představit, ale určitě vám pomůžou v té Polance uvidíš. :wink: Tož kurnik musí!!! Moc ti to přeju. :wink: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petro, doufám, že se vám brzy zadaří.
U nás to vypadá spíš na rozvod, než miminko.
8. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem přišla se psem a dneska už nic nedělám teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisku někdy to člověk nemá lehké ale někdy je dobré to nechat tak a neřešit to vykašlat se na to a bud se to vyřeší samo nebo ne pokud je chlap na houby a děla pakarnu tak nech ho tak nevšimej si ho on přileze sám a pokus ne vykašli se na něj dej mu najevo že i když je tvůj můž tak není jen jediny na světě :rolling_eyes: a bud se vzpamatuje sám nebo hold půjde.

Moničko vidím že už se zadařilo i tobě super moc gratuluji ja už to mam jistě na zítra do tabulky napiště 1DC a 21snažení 32DC tak doufám že v Polance ted už něco zařídí můj mi slíbil že ted to vyjde ve středu mam narozeniny tak tam už i napiště 29let :slight_smile: :frowning2: tak zase o rok starší a opět bez dítka ale ted se zadaří věřím v to a neuspěch neberu a doufám že to vyjde :slight_smile:

Holky zase mi začína 18 denní maraton tak dneska opět do práce na noc až do soboty ránna a to nam zvedly ještě normy tak nevím jak to dám ale budu věřit že se povede a po 18 směnna ch se tam už nevrátím a půjdu na nemocenskou a konečně si začnu užívat života :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky petro...tak přeju dopředu k narozeninám jen to nejlepší a hlavně at už se konečně podaří to vytoužené miminko :dizzy_face:
8. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali díky moc kéžž by ale přeji si to byl by to jedinny dárek ktery bych si přála pod stromeček a doufám že se mi splní :frowning2:
8. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu moc držet palce aby se to splnilo, víc bohužel udělat nemůžu :confounded: a hlavně si o to napiš ježíškovi :wink:
8. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
Peti, co prosím tě děláš? To zní napsotso šíleně a nepředstavitelně :fearful:
8. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, děkuji, a taky přeji vše nej k narozeninám, ať vám to vyjde! :dizzy_face: a tabulku zatím necháme uležet ju? dokud není červená není nic ztraceno :sunglasses:
V práci pevné nervy a ať to přežiješ!
Iris u tebe doufám, taky bude líp. :wink:
Ali, tak dneska hotovo? :grinning: Tak už jen lenoš :grinning:
8. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo už dneska nic nedělám, zaprasila sem si další kalhoty od barviček :slight_smile: jak já to dělám to prostě nechápu :confused: :grinning: ale jinak sem měla plodný den a mám toho hotového docela dost, a hlavně za to i během týdne dostanu prašulky tak to bude príííma :grinning:
8. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, to budeš mít fajn :wink: a koupíš si nové kalhoty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, ty se teda máš... Já jak dělám nějakou větší věc, tak pak barvičky odkládám a chvíli je nechci vidět... Minulý rok jsem barvila a malovala hedvábí pro kamarádku, ta z toho na objednávku šila naprosto přesný kostým jako měla Popelka na plese (v Tři oříšky). No to bylo něco tak neskutečného - hlavně obrovské plochy....... Teď mám objednávku na 2 šály - jako dárek. No jo, vánoce se blíží... :wink:
8. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic děvčata,mějte hezký večer, pa :wink:
8. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemá smysl si kupovat nový kalhoty :grinning: :grinning:
no a já myslím že po těch trzích budu mít toho malování taky na chvíli plný brejle :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jajkaz dělam ve fabrice dělam 6x noční v tydnu pak 6x odpolední v tydnu a pak 6x ranní v tydnu a pak tyden volna tak trochu pakarna ted dělam u stroje kde nam dali nezvladatelné normy tak mam trochu stres a nevím jak to budu dávat ale hold musím věřit že se mimi další cyklus podaří a ja budu mít od nich klid.a od všeho a budu se věnovat jen mužíčkovi a mimisku v bříšku a tot vše :frowning2:

holky loučím se a stavím se zítra jak na tom sem ale vím že MS už neodmislitelně přišla jako každy měsíc :frowning2: pá a krasny večer a všem krásné sny a ja si to užiju až ránno :pensive:
8. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka šije šaty, především svatební a pro družičky. Měla přehlídku s jedním svatebním salónem v Karlových Varech. Tak mě prosila udělat nějaký deštníky jako doplněk pro nevěstu :slight_smile: No to byla síla. Zkoušela jsem to poptvé... No všechno je jednou poprvé, že :grinning:
8. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dneska se mi povedli 4 fakt pěkný kravatky :slight_smile: mám z nich radost, jo a na plášti co mi matýsek koupil na malování, mám flek dokonce na zádech :grinning: :grinning: sem prostě dobrá no :grinning:
8. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek