• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
marokanku...já tyhle stavy měla taky, když člověk neví proč ho něco bolí je naprd :confounded:
9. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris proc? Asi tusim ale...
9. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel se bude stěhovat zatím ke svým rodičům, myslí si, že nám to pomůže...ale abych pravdu řekla, vím, že když se odstěhuje, už ho zpátky nebudu chtít. Těšila jsem se, jak napeču cukroví, jak malej bude nadšenej z Vánoc...ale ty Vánoce budeme trávit jen ve dvou a nevím, kde. Na dárky nebudu mít ani peníze, takže pořídím Tomáškovi jeden větší dárek a pár drobností.
9. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz, ahoj :grinning:
typický je, že ta testovací čárka je minimálně stejně silná nebo silnější než kontrolní a nabíhá okamžitě a rychle sílí. Ale viděla jsem i album, kde takhle výrazná nebyla a paní otěhotněla :wink: Před poztivním výsledkem zpravidla začne být vidět testovací čárka víc, ale výsledek je negativní. V jeden den je najednou pozitivní, může být pozitivní i druhý den, ale třeba méně, to LH už klesá. Ovulka nastane do 24 hod. Tzn. dopoledne v 10 objevíš pozitivní výsledek a do druhého dne je ovulka. U někoho už týž den. Není to tak, jak je psáno na testech, to je pro sichr, kdyby někdo měl výraznější čárku už den před pozitivním výsledkem. Tzn. nečekat na tulení za 24-48 hod., ale tulit se v den pozitivního výsledku a druhý den zas. Nejlepší je tulit se den (příp. dva) před ovulkou a v den ovulky.
9. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to mi je opravdu moc líto.
Seber všechnu sílu a drž se.
9. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris...moc ti přeju aby to bylo to správné řešení a ty budeš v pohodě a štastná, i když jen s Tomáškem :wink: a myslím že malej nebude řešit jestli dostane deset dárků, nebo jeden od spokojený maminky která si s ním bude hrát :wink: moc držím pěsti
9. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, já bych šla v tomto případě k dr. hned. I když vím, že ta tvoje je tak suprová :wink: :grinning:
9. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, nějak to zmáknu...akorát, že Tom bude mít teď oslavu narozek a nemám sílu se před tchánovci přetvařovat, nejradši bych to zrušila
9. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz, ještě mrkni sem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=110285&vGroupOffset=0&vOffset=5640
tam jsem nějak řešila, jak poznat ovulku na testech a podle nějakých dalších příznaků. Je to sice individi, ale i tak poměrně časté..
9. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna, díky moc za vysvětlení, dneska koupím další ovu testy a budu čurat na papírek dál! A uvidíme, jak to bude vypadat! Každopádně ,pro jistotu, spemíky tam pošleme, tím nic nepokazíme!!!! :grinning:

Iris, je mi to moc líto, holka drž se, zase bude líp, i když teď se to takhle po....! Držím palce!!!
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku já bych šla hned, už teď to trvá pár dní :wink:
9. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni....máš další adeptku které můžeš pomoci svými poznatky ohledně ovu vid? :slight_smile: :grinning:
9. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, teď jsme se taky chytli, zas nám to připomnělo starý šílený časy a to chci být v klidu, že jo.. :frowning2: Ale to není nic proti tomu, že kámoška zůstala sama s roční holčičkou, se kterou otěhotněla po 4. IVF (mimochodem sto ti.). Milý zlatý jí opustil a teď jí dal 2000,- Ona byt s hypotékou na milión, který teď prodává se ztrátou 200000,-, její máma naštěstí shodou okolností prodala chatu a koupila jí byt (psaný na mámu) za 600 tis., který je naprosto kentus. Včera jsem tam byla a je to teda pohled vidět ženský, jak škrábou omítku až na panel. Za chvíli jsem tam měla vyschlou sliznici v krku. Pomáhá přítel její mámy a nějaký kluk, který se nabídl zdarma. Výtah je takový, že tam prostě nemůže s kočárem a ani se v něm nedá vyvézt nahoru nábytek, takže všechno odtáhnou po schodech. Malá nespí, najednou v noci furt pláče, budí se, vrtí se. Takže kámoška spí 3-6 hodin, pak maká na bytě, musí ještě platit hypotéku a nájem na tamtom bytě + další nájem na tom novém bytě, než se to vyřeší a na to pochopitelně nemá. Je to teď čerstvé, takže taky často brečí z rozchodu, to bolí že jo a navíc tam jde i o dítě. On tohle ani neregistruje, v bytě nebyl, neví, jak to tam vypadá. Nemluvě o tom, že jí zbývá jeden jediný pokus hrazený pojišťovnou a embrya, která má zmražená z předhozích pokusů, má s ním.
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ano, jsem velmi potěšena :grinning:
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali pokud jde o mimčo, tak to víš.., nerada bych, aby se u kamiz doma tulili mimo ovulku :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann to je sileny. :cry:
9. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, je to šílený a musí to zvládnout, nic jiného jí nezbývá. Obdivuju jí, nezvládala bych. Ona mi na to řekne, co obdivuju, když jí prostě nic jiného nezbývá. Ale tuhle situaci zvládnou prostě je obdivuhodné, ač to neplánovala.
9. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, milé dámy, že jsem vám tady pro legraci!!!! :slight_smile: My to děláme čsto, ale v případě ovulky určitě přitlačíme! :grinning:
9. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, pěkný propad na grafu :grinning:
ali a co ty a dnešní teplota?
9. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz...vůbec pro legraci :grinning:
kamiz kdepak, ali si dělá legraci ze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak to je :wink:
Kamiz nejsi tu pro legraci tady uz to ani jinak nejde proste je to bud a nebo at se snazis jak ches. :grinning:
páč o tom, na co ses ptala, furt melu :sweat_smile: :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konecne jsem se zas po dlouhe dobe dostala na net tak jsem vas prisla pozdravit. :dizzy_face: Vidim, ze tady pribyli dalsi tehulky, tak vsem moc gratuluju a at je vse jak ma!

Marokanku, ja bych teda taky necekala a co nejdriv sla na vys. Neni to sranda a nemelo by se to podcenovat!

Iris, je mne to moc lito, drz se a uvidis, ze cas to vsechno vyresi!

yanni, to je strasny s tou tvou kamoskou!
9. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jo dik za tabulku ale nejsem z toho nejak urvana. Uz me to i nebavi neco merit. Asi je to ted naposledy co merim a pak to necham osudu. Ono stejne kdyz se nemilujes normalne tak natoz v plodne dny tak nevidim moc duvodu otehotnet.

Jen si uvazat na krk dalsi mimino a litat kolem neho a byt urvana jeste vic kdyz jsou 2. Holky tak nejak nepatrim mezi stastne lidi v tomto mem zivotnim obdobi.

Chtela bych zase zazit touhu lasku vzruseni teseni se kdyz se mame videt ale to bych asi chtela moc ze. Az ted si clovek uvedomuje co by vlastne od zivota chtel kdyz to vidi kolem sebe jak maji kamosky teda nektery pozorny vasnivy chlapy muze pritele a ja mam suchara co do me akorat dovede dloubnout a utrousit pripominku na neco.
9. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spis bych si potrebovala s nekym popovidat nez se tady verejne vypisovat a nebo zmenit chlapa ktery by o me vic stal :frowning2:
9. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak aspoň nevypadneš z formy, když to pro nás, blbky jako jsem já, zopakuješ znovu a znovu! :grinning: Já jsem to nechtěla hledat nějak zpětně, na to nemám moc času, je tady těch strácek X!
Takže ještě jednou díky...
9. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz...jen se ptej, yanna je ted v sedmém nebi :slight_smile: vid yanni? :grinning:

neee tě zlobím já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok ja chapu ze to zadna nechcete rozmazavat ty moje zivotni postoje ja to chapuuuuuuuuuuuuu :grinning:

Kdyz ono unas navic od vcera vecera prsi a venku je blato a neni to ani na provetrani hlavy :sweat_smile:
9. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo... v tomhle těžko radit, sama musíš vědět co chceš a co nme, a já doporučuju s manželem to probrat, říct mu jak se cítíš a prostě všechno, oni jsou chlapi občas slepí a co se jim neřekne tak nevědí
9. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek