• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ale jděte ženský, mě to nechává teda uplně v klidu, sem asi cynik, ale já prostě nevěřím tomu že by to byla taková klika :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aliiii, já se přiznám, že jsem sem dneska vlezla jen kvůli tobě, já myslela, že budeš testit :grinning: a co příznaky, máš nějaký??? já mám tucha že jsi jasná :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka, udělej testík znovu, já si myslím, že je to jasný ...! :wink:
Jinak já dnes hlásím, že ovu test je negativní, takže už je po, myslím, že ovu byla v sobotu, to byla včera, v sobotu byl test nejsilnější!
9. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná, že právě proto to vyjde a možná taky zabral pařížský vzduch a relax u kravatek, co ty víš ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co teplotka, pořád zvýšená?
9. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
příznaky? ani nevim, jen to častý čůrání a výtok a jinak asi nic, no a honí mě mlsná dva dny :grinning: a únava ale to je všechno subjerktivní, navíc toho ted mám i hodně takže to nemusí s ničím souviset
dobrá až půjdu y práce tak koupim v lékárně test no, ccc :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, slíbilas nějaké výtvarné dílo. Takže buď si tam namaluj kolik čárek chceš, jakou barvou chceš nebo si laskavě udělej další test. Ne kvůli sobě. Ale kvůli nám.. :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóooooo, testík :grinning: :grinning:
Ali, ale kup si mamatest, jinak nám tu zase budeš mávat jednou čárkou :dizzy_face: na mamatestu ti ty dvě určo vyjedou :grinning: jeee, to zase mám čekat až do zítra jooo? já si řekla, že sem chodit nebudu, ale kvůli tobě zase musííím :wink:
jo jo.. tak to jsme chtěly slyšet, konečně to pochopila :grinning:
ali, ja mam teda taky velkyho tucha, ze jsi jasna! Mela jsem uplne stejny priznaky, unava taky a testila jsem 29DC a byl pozitivni, tak to urcite zkus, ja myslim, ze to klapne. Jen si kup nejaky lepsi test :wink:
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tvoje mudra by měla začít řešit tvoje špinění po 20 dnech, protože se musíš pohnout z místa a ne jen koukat, jak tvojí švagrové, sestřenici? roste bříško..
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem vlezla na diskuzi teda, tady mě normálně nutěj testit, to je bordel :slight_smile: a já vám tam namaluju tři čárky a bude
9. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já myslím, že nejsme jediné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to víš, baby zvědavé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katastrofa s váma fakt :slight_smile: sem přestanu chodit :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, uvidis, jak budes rada, ze jsme te do toho dotlacily :grinning:
9. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je drzá a vyhrožuje.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tojo, vyhodím 35kč za počůranej papírek :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali chtěla jsem ti teď něco napsat, ale smazala jsem to, akorát bych tě naváděla.. :grinning:
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele yanni... a jakže to je s tou ovulkou prosimtě? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo že na něj čůrat nebudu?
9. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cynická můro, s tou ovulkou je to tak, že jestli jste jí trefili, tak klidně těhotná být můžeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jasně, dej si ho za sklo :wink: ne, že až tam ta druhá čára bude, tak nám to stejně neřekneš.. :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
řeknu, budete první komu to řeknu jestli tam bude :slight_smile: no a na kdy bys mi tipla ovulku pokud byla? čistě teoreticky? :grinning:
9. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tak dobrá, když řekneš, tak to potom jo :grinning:
jak ti mám tipovat ovulku, když už jseš asi 50. DC, jdi někam.. :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene pouhých 43DC :grinning: :grinning:
no ale aspon je tady veselo a nedepkaříte mi tady :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky, vy to tady teda vedete :grinning:
ali, ty můro, kolikátý že už jsi DC??? si koupíš nějakej prošlej levnej test v drogerii a myslíš, že nás tím oblafneš jooo? tak koukej testit, takhle dlouho by to nikdo nevydržel :wink:
9. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, no já doufám, že už se mnou něco udělá, jsem z toho už celkem na prášky.......já se k ní objednala už asi před měsícem, ale tak strašně se to vleče.........
i když, my se budeme asi zřejmě 20. srpna brát :grinning: takže to mimčo teď nějak nehrotím, nejradši bych otěhotněla tak nejdřív v dubnu, abych to nemusela přesouvat.....ale kdyby to bylo už teď, zlobit se nebudu no..... jen prostě to teď naštěstí tak neřeším, i když občas depky mám :confused:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
43 DC, tak to fakt nestojí za řeč. tss... tak co tady vůbec děláš vlny.. :unamused:
mucíku, říkalas, že mudra je dobrá, tak jí trochu provětrej peří.. :grinning:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já žádný vlny nedělám, máte to i v tabulce že sem 43 DC a co mám asi dělat aha? :grinning:
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, tak to je dobře, že si připadáš časově v pohodě :wink: já vím, že je to na palici.
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek