Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
alienka24
9. lis 2009
ale jděte ženský, mě to nechává teda uplně v klidu, sem asi cynik, ale já prostě nevěřím tomu že by to byla taková klika 😃 😃
mucipuci
9. lis 2009
aliiii, já se přiznám, že jsem sem dneska vlezla jen kvůli tobě, já myslela, že budeš testit 😃 a co příznaky, máš nějaký??? já mám tucha že jsi jasná x-) x-)
kamiz
9. lis 2009
Alienka, udělej testík znovu, já si myslím, že je to jasný ...! 😉
Jinak já dnes hlásím, že ovu test je negativní, takže už je po, myslím, že ovu byla v sobotu, to byla včera, v sobotu byl test nejsilnější!
momis
9. lis 2009
Možná, že právě proto to vyjde a možná taky zabral pařížský vzduch a relax u kravatek, co ty víš ? 😃 :-p
A co teplotka, pořád zvýšená?
alienka24
9. lis 2009
příznaky? ani nevim, jen to častý čůrání a výtok a jinak asi nic, no a honí mě mlsná dva dny 😃 a únava ale to je všechno subjerktivní, navíc toho ted mám i hodně takže to nemusí s ničím souviset
dobrá až půjdu y práce tak koupim v lékárně test no, ccc 🙂 😃 😃 :-p
yanna.o
9. lis 2009
ali, slíbilas nějaké výtvarné dílo. Takže buď si tam namaluj kolik čárek chceš, jakou barvou chceš nebo si laskavě udělej další test. Ne kvůli sobě. Ale kvůli nám.. 😃 😃
momis
9. lis 2009
jóooooo, testík 😃 😃
mucipuci
9. lis 2009
Ali, ale kup si mamatest, jinak nám tu zase budeš mávat jednou čárkou x-) na mamatestu ti ty dvě určo vyjedou 😃 jeee, to zase mám čekat až do zítra jooo? já si řekla, že sem chodit nebudu, ale kvůli tobě zase musííím 😉
yanna.o
9. lis 2009
jo jo.. tak to jsme chtěly slyšet, konečně to pochopila 😃
bublinka.
9. lis 2009
ali, ja mam teda taky velkyho tucha, ze jsi jasna! Mela jsem uplne stejny priznaky, unava taky a testila jsem 29DC a byl pozitivni, tak to urcite zkus, ja myslim, ze to klapne. Jen si kup nejaky lepsi test 😉
yanna.o
9. lis 2009
mucipuci ahoj 🙂 🙂
tvoje mudra by měla začít řešit tvoje špinění po 20 dnech, protože se musíš pohnout z místa a ne jen koukat, jak tvojí švagrové, sestřenici? roste bříško..
alienka24
9. lis 2009
to jsem vlezla na diskuzi teda, tady mě normálně nutěj testit, to je bordel 🙂 a já vám tam namaluju tři čárky a bude
momis
9. lis 2009
ali, já myslím, že nejsme jediné 😃 :-p , to víš, baby zvědavé 😃 :-p
alienka24
9. lis 2009
katastrofa s váma fakt 🙂 sem přestanu chodit 🙂
bublinka.
9. lis 2009
ali, uvidis, jak budes rada, ze jsme te do toho dotlacily 😃
yanna.o
9. lis 2009
ještě je drzá a vyhrožuje.. :-p
alienka24
9. lis 2009
no tojo, vyhodím 35kč za počůranej papírek 😃 😃
yanna.o
9. lis 2009
ali chtěla jsem ti teď něco napsat, ale smazala jsem to, akorát bych tě naváděla.. 😃
alienka24
9. lis 2009
hele yanni... a jakže to je s tou ovulkou prosimtě? 😃 😃 :-p
alienka24
9. lis 2009
jooo že na něj čůrat nebudu?
yanna.o
9. lis 2009
cynická můro, s tou ovulkou je to tak, že jestli jste jí trefili, tak klidně těhotná být můžeš :-p :-p :-p 😉 😃
yanna.o
9. lis 2009
😃 😃 no jasně, dej si ho za sklo 😉 ne, že až tam ta druhá čára bude, tak nám to stejně neřekneš.. 😃 😃
alienka24
9. lis 2009
řeknu, budete první komu to řeknu jestli tam bude 🙂 no a na kdy bys mi tipla ovulku pokud byla? čistě teoreticky? 😃
yanna.o
9. lis 2009
ali, tak dobrá, když řekneš, tak to potom jo 😃
jak ti mám tipovat ovulku, když už jseš asi 50. DC, jdi někam.. 😃 😃
alienka24
9. lis 2009
nene pouhých 43DC 😃 😃
no ale aspon je tady veselo a nedepkaříte mi tady 😉 😃 :-p
mucipuci
9. lis 2009
holky holky, vy to tady teda vedete 😃
ali, ty můro, kolikátý že už jsi DC??? si koupíš nějakej prošlej levnej test v drogerii a myslíš, že nás tím oblafneš jooo? tak koukej testit, takhle dlouho by to nikdo nevydržel 😉
mucipuci
9. lis 2009
yanni, no já doufám, že už se mnou něco udělá, jsem z toho už celkem na prášky.......já se k ní objednala už asi před měsícem, ale tak strašně se to vleče.........
i když, my se budeme asi zřejmě 20. srpna brát 😃 takže to mimčo teď nějak nehrotím, nejradši bych otěhotněla tak nejdřív v dubnu, abych to nemusela přesouvat.....ale kdyby to bylo už teď, zlobit se nebudu no..... jen prostě to teď naštěstí tak neřeším, i když občas depky mám =-)
yanna.o
9. lis 2009
43 DC, tak to fakt nestojí za řeč. tss... tak co tady vůbec děláš vlny.. :-|
mucíku, říkalas, že mudra je dobrá, tak jí trochu provětrej peří.. 😃
alienka24
9. lis 2009
já žádný vlny nedělám, máte to i v tabulce že sem 43 DC a co mám asi dělat aha? 😃
yanna.o
9. lis 2009
muci, tak to je dobře, že si připadáš časově v pohodě 😉 já vím, že je to na palici.

Začni psát odpověď...

Odešli