• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ali, tak je to v tabulce no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tabulku jsem viděla a co?
zítra naklušeš hned zrána s testem :grinning:
9. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano prosím :slight_smile: ale upozorňuju, že si ho udělám s největším odporem a jen a jen kvůli vám, tak doufám že si toho budete cenit... :sunglasses:
anebo to večer dostanu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, my si to ceníme a ráno očekáváme hlášení :wink:
A mrcha nepřijde!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, mudra je dobrá, to jo, akorát jak je dobrá, tak k ní chodí celej hradec, takže objednací lhůty jsou měsíc a víc :unamused: a zas nechci prudit, že je to akutní, když vlastně není......
tu svatbu vlastně tak nějak honím kvůli mimču, abych se spíš upnula na ní a ne na těhotnění, jinak by mi fakt hráblo :pensive: je to spíš takový na nic s tou mrchou, ono když každých 20 dní špiníš, tak je to už pomalu na mašli, protože vždycky musíme přerušit naše postelové radovánky a to jsou pro nás někdy muka :grinning:

Ali, ty nám dáváš, mi neříkej, že se ti nechce testit, ty nemůžeš být normální!!!! :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci, taky ti přeju, ať si to zdravíčko vykurýruješ a pořádně si pak užiješ svatbu a mimčo dojde, neboj! Aspoň změníš myšlenky. :wink:
9. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 2,5letech to bere člověk jinak,a ale jinak máš recht, normální nejsem :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24 14.tt............29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka 6.tt.................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek 15.tt..............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17.11
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola ???
5.9.09 beruska1989 11tt.........20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 20/11
30.9. peprlik..........................22 let...TP: ???, další kontrola 12/11
1.10. Petullek........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna......................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
30.10. konik88......................21 let...TP: 11.7.2010, další kontrola 1/12
6.11. momis..........................30 let...TP: 13.7.2010 , další kontrola 23/11

SNAŽILKY:
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 45 DC (posl. cyklus 28 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 43 DC (posl. cyklus 31 dní)
danielapro.........................26 let....3 snažení = 34 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky.................................28 let....5 snažení = 33 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123..........................28 let...20 snažení = 32 DC (posl. cyklus 30 dní)
maciol..............................29 let....2 snažení = 28 DC (posl.cyklus 27 dní)
renesme...........................20 let....1 snažení = 26 DC (posl. cyklus ?? dní)
kali.kal..............................28 let....6 snažení = 24 DC (posl. cyklus 40 dní)
cuketacek........................26 let....3 snažení = 22 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o...........................29 let....4 snažení = 22 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska.............................21 let....5 snažení = 21 DC (posl.cyklus 29 dní)
lussyn..............................29 let....5 snažení = 20 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz..............................? let.......6 snažení = 19 DC
indriela.............................32 let....9 snažení = 19 DC (posl.cyklus 27 dní)
alex001...........................32 let...4.(por.)sn = 13 DC (posl. cyklus 29 dní)
majdalena........................27 let....4 snažení = 11 DC (posl. cyklus 26 dní)
sima2..............................28 let....5 snažení = 12 DC (posl. cyklus 29 dní)
eliska_v...........................20 let...(por.)snažení = 5 DC (posl.cyklus 43 dní)
hanulka_86......................23 let.....4 snažení = 5 DC (posl. cyklus 27 dní)
marokanek1111................22 let...10 snažení = 2 DC (poslední cyklus 24 dní)

Já jsem si tam šupla jen kontrolu :wink:
Jo a děvčata, co ta Alžbětka, už tady taky dlouho nebyla?
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momis dík, snad to budou jen hormony a ne nic horšího :confused:
a s tou svatbou je to fakt super, teda samo že je super že se budu vdávat, ale na ty myšlenky to fakt funguje, občas si říkám, jestli bysme si neměli vlastně dávat do toho dubna pozor, abych neotěhotněla už teď...... pak teda vidím nějakou těhuli a hned mě to přejde, ale už se na to tak neupínám, což jsem hroooozně potřebovala :grinning:
9. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, si řekni, že si tu svatbičku pěkně užiješ a samozřejmě taky loučení se svobodou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když to náhodou přijde, tak bude taky fajn :wink: Do srpna je fůůra času :grinning:
9. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, tak nějak si to říkám, když to přijde teď, tak se prostě svatba odloží a když ne, tak si ji aspoň pořádně užiju, no a pak už se to snad povede neeee?
holky, takhle je to v pohodě, ale jak se sejdu s tou švagrovou těhotnou, tak jsem zase na dně, to je děs :rolling_eyes:
9. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, právě proto, že už máš 2,5 letou zkušenost, tak bys mohla vědět, že když už jsi 40 nebo 50 DC a chodíš pořád čůrat a teplotu máš pořád stále závratně vysokou, tak je to asi jasný neee?? :grinning:
a že když vlezeš na takovouhle diskuzi, tak že ti tu nedaj pokoj, dokud nebudeš mávat // :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky tak zkus testnout a uvidíš :slight_smile: Mucipuci: my jsem se začali první snažení měsíc před svatbou, ale MS dorazila , ale na druhou stranu jsem byla ráda, že to tak dopadlo, protože jsem si to loučení se svobodou a pak samotnou svatbu užila se vším všudy :dizzy_face: A to mimčo přijde ani nebudeš vědět jak, uvidíš :wink:
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis a co ty, nějaký příznaky??? povídej a přeháněj, já to pořád studuju a pozoruju, tak potřebuju mít ucelené informace od každé nové těhu :grinning:
9. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, jasně. to těhule maj říkat povinně. Kdy se tulily, kolikrát, v jaký poloze a jaký maj příznaky :grinning:
9. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, přesně tak, každá těhule by měla mít svoji spešl tabulku a v tý napsaný úplně všechno, kdy a jaký měli příznaky a tak dále a tak dále..... :grinning:
9. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se picnu, ke mě teď přišel můj 60 letý kolega a řekl, že mi musí sdělit, že jsem dnes nějaká jiná, že mi to hrozně sluší.....no já málem padla, zrovna dneska jsem taková celá nevyspalá, vlasy umaštěný, namalovaná ráno asi za 10 vteřín......hahaa, to mě potěšil a ve mě teď zas vrtá červíček, že bych mohla bejt těhule, když přijdu už 3. člověku nějaká jiná :dizzy_face:
boooože, vlezla jsem na koně a už mám zase milion imaginarních těhu příznaků :astonished:
9. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucíku, bav se tady s náma v pohodě, já tě tu postrádám, víš.. :grinning: ale vůůbec si to tu nepouštěj k tělu, pěkně s nadhledem, odstupem
a jako takhle poznámka toho chlapa je teda dobrá :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, mám citlivé prsa, už se mi i zvětšily :grinning: a pobolívá mě břicho, tak jinak než před ms, ale jinak nic, nevolnosti chválabohu zatím žádné.Takže nic extra :grinning:
Tak spešl tabulky se vám zachtělo, i vy jedny :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já už jsem to tu psala, jak jsme do toho bušili, tak nic a minulý měsíc tak všehovšudy 3x a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže nevím no :sunglasses: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, já mám totiž pocit, že o tom to je, nehrotit to a ono to pak vyjde :dizzy_face: a prsa už ti vyrostly jooo? a bolely tě vždycky před ms??? mě totiž nebolely snad ještě nikdy, jen teď občas je prostě cejtím.....ale bradavky neeee.....
no já vím že těhule nejsem, ale ta nevědomost a naděje je vždycky super :grinning:
yanni, no jo, mě je tu s váma taky dobře, ale prostě to pak moc řeším.....když tu nejsem, tak si na dítě třeba jeden celý den nevzpomenu....haha :wink:
9. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, vyšlo vám to na jediný pokus, to je jasný :grinning: jen nevím, jestli den před ovu, v den ovu.. kolik bylo hodin, jestli jsi pak ležela a jak a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, tak v tom pádě sem nelez, já to pochopím :grinning:
9. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, no trošku povyrostly :grinning: , někdy mě před ms bolely víc a někdy míň, takže to bych asi moc nepoznala, pro mě je spíš hlavní příznak, že nedošla mrcha :slight_smile:
yanni, jóo, tak to taky nevím, ale asi to bylo v tom období i nějaký ten hleník byl, tak asi plodný, a nějak extra jsem neležela :sunglasses: , spíš bych řekla, že asi pomohlo, že bych manža celý týden na služebce, tak byly spermijky asi pěkně odleželé :grinning: :grinning: , já nějak tu ovulku nesledovala, ale bylo to v polovině cyklu, to vím :slight_smile:, na to jsi odborník ty
:grinning:
9. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, si s ali podejte ruce, rejpačky :grinning: tady to dělám pro dobro všech, peprlik takhle otěhotněla například, že jo.. :grinning: teda ne kvůli mě :sweat_smile: , ale ty ovu testy to jistily :grinning: :sweat_smile: já chci taky nahoru... přijde mi neuvěřitelný, jestli tam někdy budu :confused: jo jo.. takhle já přemýšlím :sweat_smile: chci nahoru, ale přijde mi to jak sen..
9. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, tobě to nemůžu přijít jako sen, když už máš jednoho prcka........mě to přijde jako sen, že prostě nikdy ty // neuvidím......když se podívám na svý břicho, tak mi prostě přijde, že tam nikdy žádný dítě přeci mít nemůžu.....já nevím jak to napsat, prostě mi to přijde neuvěřitělný no....navíc když vím, co je to za složitej proces, než to mimčo vlastně vznikne.....to je fakt mazeeec že jooo??? :grinning:
momis, já se taky pořád prohlížím, jestli trošku nepovyrostly........a oni mrchy ne a ne a ne :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, já to myslela v dobrým, já jsem byla shnilá, se tím zabývat :wink: :grinning: :dizzy_face: , však někdo to tady musí držet :wink:
mucipuci :grinning: , neboj to přijde :wink:
holky, opravdu tam navrchu budem všecky, je to jen otázka času. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis já vím, taky si to pořád dokola říkám, ale přijde mi, že se toho snad nedočkám......

hele a kam se vytratila Ali????ta nenápadně někam zdrhla cooo??? a nebo tajně testuje :grinning:
9. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že šla do práce ne, myslím, že něco takového říkala.
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jen aby :wink:
holky, mám padla, loučím se a zítra tu budu zase, hlavně kvůli můře Ali, tak doufám, že jí to vyjde :dizzy_face: papa m.
9. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se, pa, já se jdu věnovat malému, pa.
Já taky doufám :dizzy_face:
9. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, já vím, žes to myslela v pohodě. To je zřejmý, nejsem ňáká trapka :grinning:
9. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek