• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
moje kámoška podobně jako tvoje kámoška, takže nic ojedinělého..
9. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
do tří minut, to už to je, no nic však on se svět nezboří jestle těhotná nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten zbývající test si schovej, jak budeš chtít na nějaký to ráno ale
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já už chtěla jásat!!! :cry:
9. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bud testnu ráno anebo to nechám na tu středu na utz, stejně tam budu muset když mi to dr. nařídila
9. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se mnou by to asi šlehlo kdyby tam ta druhá byla :sweat_smile:
9. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak máme na jiný diskuzi holčinu, co měla taky dlouhej cyklus, byla 37DC na utz, narostlá sliznice, dostala agolutin a když to ani po deseti dnech nedostala tak si asi 50DC dělala test, no a co? za dva tejdny rodí :wink: :grinning:
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka:třeba se vše ještě vyvine... a.... :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem byla v Brně nakupovat a málem jsem sebou v obchodě třískla. Najednou mi všechno zbělalo, tak jsem si rychle vyslíkla kabát, aby mi nebylo teplo a bylo to trošku lepší. Předemnou ve frontě stála těhulka a asi poznala, že mi není dobře, tak byla tak hodná a pustila mě. Ještě že tak, jinak bych se tam opravdu sklátila.
9. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielo...já to stejně nijak neovlivním
9. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka:já vím... ale moc bych ti to přála...
9. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak uvidíš, oni ti po tom utz řeknou, mě čeká ve čtvrtek konečně preventivka.
9. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtěla jsem se zeptat jak moc ovlivní měření BT to, že asi 2-3hod. před měřením vstanu a odskočím si na wc? Já hold každou noc musím na WC... :unamused:
9. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: četla jsem novinky z domova. moc mě to mrzí... třeba si k sobě ještě najdete cestu. chce to asi čas...
9. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, nevím, jestli hledat chci...
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo myslím že v tu středu se to snad už rosekne uplně
9. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, chápu tě ... však víme co jsme si psali... je toho teď na tebe moc. Potřebuješ teď klid a čas.... ono to nějak dopadne... určitě ale musíš být šťastná i ty.
9. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jasně, jestli si uděláš test nebo ne nijak neovlivní to, jak to ve skutečnosti je.
náhodně rozkliklé album jen tak.. :grinning: tomu říkám strie :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3514691#navigator
9. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
teda než jsem pročetla to, co se tu od včerejška objevilo, málem jsem zestárla :wink: a napínavé jako kšandy :grinning:

Já teď taky čekám na ms. Má dorazit ve čtvrtek. Bolí mě prsa a taky mi nějak všude zavazí :sweat_smile: (že by byly větší???), tam dole nějak nezvykle vlhko :fearful: , občas pálí žáha... No jestli jsou to těhu příznaky, těžko říct.

Jsem dnes 26.DC. Posledních 5 měsíců mívám vzorných 28, 29. pak přichází mrcha. Tak snad už nedorazí. Byl by to krásný vánoční dáreček pro naše - první vnouček :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, ty sis taky dělala ovu testy že jo? :grinning: nebo ne :confused:
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš, že už jsem to zkusila, ale nic... :unamused: Ale ani se nedivím. Při prvním těhu jsem měla krásný test cca až 5den po vynechání. To jsme tenkrát naplánovali dovču a cykly před tím se mi tak změnily, že mi naše pvní dovča a zárovněň svatební cesta dohromady vycházela právě na tu mrchu... Byli jsme v Jeseníkách. Já 3 dny chodila po horách s vložkou jak trdlo, až pak jsem se dostala do města a koupila test - a bylo to tam. Ale než jsme odjížděli - v sobotu ráno jsem si dělala test (to jsem to měla i dostat) a nic... Takže 3 dny před očekávanou ms se asi II nedočkám.... :wink:
9. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím ovulační test
9. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejky, to jsem nějak přehlídla :grinning: Jo, ovu jsem dělala...
9. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo to mě zajímá :grinning: :grinning: tak... jestli jseš těhule, tak povinně uvedeš, který den byl pozitivní a kdy jste se tulili :grinning: nebo to můžeš říct rovnou, že jo :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejsilnější proužek se mi objevil 15.dc. A to mě i šíleně bolelo vpravo v podbžišku, takže si nejsem jistá o návodu, že k ovulaci dochází cca po 24 hodinách od pozit. testu. No a tulili jsme se večer před, ten den 2x a další den taky :grinning: Ale jako dopomocné metody jsme použili prstíčky a podložený zadeček :wink: Jo a taky jsem někde četla, že nejen, že má být podložený zadek, ale pak - asi po půl hodince- si máš lehnout zase na ten bok, kde tě to v danou ovu bolí... :slight_smile: A do ovulky jsem pila kontryhel s maliníkem 2x denně, už cca 5 měsíců beru kys. listovou a cca 2 měsíce vitaminy babyplan... Vyčerpávající :dizzy_face:
9. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz dobrý! z tebe by si měli vzít všichni příklad. Já si asi povedu osobní evidenci a pak jí zveřejním :grinning: Udělám z ní tu požadovanou podrobnou těhu tabulku. Za pár dní budeš moudřejší. Samozřejmě ti to těhotenství přeju. :slight_smile: :wink:
9. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na tu tvoji tabulku děsně zvědavá :grinning: Dík za podporu, určitě dám vědět jak to vypadá... Teď už musím pádit. Začátkem října jsme se přihlásili s manžou do tanečních, tak jdeme trsat :wink: Tak dobrou :sunglasses:
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,ráno jsem se vypařila,moc se omlouvám,ale byla jsem se kouknout na synovečka na plavání a nějak jsem ráno ztratila přehled o čase a do toho mi volal miláček a ten se vždycky rád vybavuje.
jinak jsem teda objednaná na vaší radu k Dr.,bohužel má čas až příští týden v pondělí,takže to budu muset nějak přežít,hlava mi pořád třeští,jak kdyby měla prasknout a teď se mi zas udělalo pěkně nevolno a o bolestech vaječníků ani nemluvě,jinak dopoledne ze mě šla krev a hodně a te´d na večer zas jen špinění,jinak co se týče paní Dr.tak já tam volala a chtěla jsem hnedka spojit s doktorkou,abych jí jako popsala,co mě trápí a ona na to že nemá čas,že vypisuje kartu a bla bla,tak já jí říkám: amůžu vám aspoň říct proč se chci objednat?ona jako že abych to teda řekla a pak mě honem překlepla zas na sestru aby mě objednala,že prý když to bude k nevydržení,že mám přijít třeba dřív,ale že teď si na tu bolest mám vzít brufen :frowning2:
9. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku :angry: no comment
9. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam ani nechtěla volat,páč jsem přesně věděla co mě čeká a ona opravdu nezklamala,no a to tam mám příjít v pondělí ve dvě hodiny a mají do tří,takže už taky asi nebude mít náladu a už vidím jak mě odbyde a pošle domů,normálně si fakt na jednu stránku přeju aby tam našla něco špatně,abych nevypadala jako že si to vymýšlím,přála bych aby jí bylo stejně tak špatně jako mě včera :frowning2:
9. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek