• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
marokánku, leda zaplatit 90,- a jít na gynekologickou ambulanci do nemocnice jako že mudra tě odpálkovala a stupňuje se to :angry: . Ale tam taky asi budou vědět kulový.
V tom chomutově není výběr gyndařů.. :unamused: Měla bys jí vyměnit. Ale za koho?
9. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jdu vás pozdravit...

Jak se tu všechny máte? těhulkama se to tu jen hemží, jen tak dál :grinning:

Něco jsem zpětně dočetla, ale je toho moc a moc, nějak se tu toho moc nakecalo :fearful:

Já jsem pořád doma a snažím se dát do pořádku...cvičím a cvičím a doufám v zlepšení :unamused:
Už jsem nějakej 20DC tak tu máme za pár dní zase mrchu červenou, achjo... a pořád dokola :frowning2:
9. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj mirisko, však ono se to jednou podaří :wink:
9. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že už jsem Dr. měnila,tak já nevím ke komu jít,uvidím jaká bude v to pondělí,ale myslím že vím přesně jaká bude :frowning2:
9. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni ještě na znamylekar.cz

miris, ať se to vyřeší!
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.znamylekar.cz
ať to můžeš rovnou rozkliknout že jo :grinning:
9. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak podle tohohle vyhledávače světe div se je Aranyosy taky ohodnocená 100%,jako velmi dobrý doktor :frowning2:
9. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta co jsem u ní byla předtím má 84%,tak já nevím,asi je to ve mně :cry:
9. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. :unamused: no já teď byla u perfektně hodnoceného urloga. Až budu mít chuť, tak ho tam půjdu pěkně zdrbnout. Nevím, zda si to někteří nepíšou sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Plus ještě pár příspěvků od nesoudných lidí nebo lidí, co nemaj extra problém a stačí to..
kámoška, o které jsem dnes psala s ivf, chodila k lacinovi. Napsala tam krátký příspěvek. Ale stále si stěžovala na bolesti atd. a on jí za celý měsíce neposlal na jedno jediný vyšetření. UTZ v ordinaci nemá, myslím. Tím chci říct, že výběr tam fakt není :confounded:

Jestli ti bude blbě furt, jak popisuješ, tak běž na pohotovost gynekologické ambulance. Sice zaplatíš 90,-, ale aspoň něco se dozvíš.
9. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych určitě šla,páč to jak mi bylo včera blbě tak to už mi dlouho nebylo,nevěděla jsem jestli si mám držet břicho,hlavu,zvracet nebo sedět abych sebou nesekla,dneska je to o něco málo lepší,ale i tak jsem jak přejetá a to mě zítra zas čeká celodenní šichta,hlavně i miláček o mě má strach,takže kdybych se nedokopala já sama,on mě dokope na stopro
9. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to možný,že si to ti doktoři píšou sami nebo ještě ty jejich stejně milý sestry tam hodí nějaký pozitivní věci a je to tu......samí milý doktor,který rozumí svému řemeslu a soucítí s lidmi :unamused:
9. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbě je člověku třeba při horečce u chřipky a tak nebo se něčím přiotráví nebo z migrény může být špatně třeba. Někomu je dost blbě v těhotenství. Ale jestli ti to je "jen tak" tak to běžné není. Nějakou příčinu to má. Proč ti to je?
Jinak já na pohotovostech jednotlivých ambulancí otravuju běžně. Třeba proto, že nemám příslušného doktora nebo že tam nechci čekat nebo nedojedu autem, tak čekám na manžela, ale už je večer.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tam zajela. kdyby je zajímalo, proč jsi nešla přes den někam, tak bys řekla, že jednak se ti to ještě víc zhoršilo a jednak že dr. tě odmítla přijmout a objednala tě až za týden.
9. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si taky říkám,že to není jen tak,je u mě normální,že třeba málo piju tak mě začne bolet hlava,ale včera jsem pila celý den,ledový čaj a akorát jsem chodila čůrat,jiný účinek to nemělo,říkám si že i to že jsem to dostala už někdy 22DC,nebo jako že už jsem špinila nějaký 4 dny,že už to je něco špatně a to že mám bolesti i mimo ovulku,že se sakra ta doktorka musí aspoň nad tím pozastavit a zamyslet a ne mě odbít,modlím se,aby nebyla taková jako vždycka a aby mi dokázala pomoct
9. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad tě to přejde a nic to nebude :wink: , i když obvyklý to asi není. Kdyby bylo furt blbě, tak neváhej a jeď na tu gyndu i třeba večer, to je fuk. Oni jsou zvyklí a je to jejich práce.
9. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju yanni,neboj jak říkám kdyby mi bylo blbě,nebudu jediná,kdo by mě tam dokopal,teď když tu sedím tak hlavička bolí,vaječníky taky,ale dá se to přežít,nevím jak na tom budu zítra,tak podle toho se uvidí
9. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem si řikalajak tu budu číst samé šťastné zprávy o těhulkách a ono tu je ještě spoustu dalších nepříjemností :unamused:
Tak aspon všem těhulkám přeji hodně štěstí :wink:
9. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, ptala ses na ty knihy..
9. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně se líbí všechny ty velké knihy o matce a dítěti, tam se aspoň něco dočteš a pak je moc pěkná kniha fotografa lennarta nilssona Tajemství lidského života (teď se to snad jmenuje těhotenství týden po týdnu). Nádheré obrázky od početí k porodu s časovými údaji a průvodními texty.
9. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, lehni k tv a usni
9. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,to asi jediný mi teď pomůže usnout a alespoň na chvilku od všeho upustit :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou holky a děkuju za rady a podporu
9. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, test sem ráno nestihla, zaspala sem a není mi vůbec dobře, ještě sem to nedostala takže pokud ani dnes ne tak zítra pojedu na gyndu, tak se na mě nezlobte
10. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Ali, tak jsem četla, že jsi včera testila jooo? hlavně nesmutni, že nejsou //, podle mě to bylo tím, že si testila odpolko, nebo si měla zase nějakej levnej, starej, prošlej testík viď?? :zipper_mouth:
teď už netesti a zítra na gyndě uvidíš, já ti budu moooooc držet všechny palce, zatím to vypadá dobře neee? :wink: mrcha nikdy, špatně ti taky je a naděje umírá poslední!!!!! tak se drž a dej vědět, jak to vypadá!!!!
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jasně. Stejně mě spíš zajímá, co ti řeknou na tý gyndě.
ahoj muci :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je mi na blití s prominutím no, ale nevim jestli to nemám z hladu, no a teplotu mám furt 37,1 takže je to divný no, uvidíme zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a an smutnění nemám čas, jsem včera celý večer malovala a do pátku musim toho stihnout co nejvíc páč budu mít potencionální prodej, tak at si maj ženský z čeho vybírat :slight_smile: no a včera mi ta kámoška co jdeme na ty trhy spolu, řekla že budem jeydit i na kqaždou adventní sobotu na hrubou skálu na adventní trhy, tak se těším
10. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon za překlepy :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :dizzy_face: Teda alienko, to jsem zvědavá, co ti na tý gyndě poví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby mi neřekla že je to nějaká porucha opět :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne, uvidíš no, třeba se tam ten mimísek ještě skovává :wink:
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek