• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Dobré ránko :dizzy_face:

TĚHULKY
24.7.09 poupe..........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24 14.tt............29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka........................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka 6.tt.................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek 15.tt.............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17.11
1.9.09 klaarka22......................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia............................27 let...TP: 12.5.2010, další kontrola ???
5.9.09 beruska1989 11tt.........20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 20/11
30.9. peprlik............................22 let...TP: ???, další kontrola 12/11
1.10. Petullek..........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka.........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1.......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna.......................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
30.10. konik88.......................21 let...TP: 11.7.2010, další kontrola 1/12
6.11. momis...........................30 let...TP: 13.7.2010 , další kontrola 23/11

SNAŽILKY:
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 46 DC (posl. cyklus 28 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 44 DC (posl. cyklus 31 dní)
danielapro.........................26 let....3 snažení = 34 DC (posl. cyklus 30 dní)
miky.................................28 let....5 snažení = 34 DC (posl. cyklus 30 dní)
petra123..........................28 let...20 snažení = 33 DC (posl. cyklus 30 dní)
maciol..............................29 let....2 snažení = 29 DC (posl.cyklus 27 dní)
renesme...........................20 let....1 snažení = 27 DC (posl. cyklus ?? dní)
kali.kal.............................28 let....6 snažení = 25 DC (posl. cyklus 40 dní)
cuketacek........................26 let....3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 27 dni)
yanna.o...........................29 let....4 snažení = 23 DC (posl.cyklus 29 dní)
miriska.............................21 let....5 snažení = 22 DC (posl.cyklus 29 dní)
lussyn..............................29 let....5 snažení = 21 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz...............................?? let.......6 snažení = 20 DC
indriela............................32 let....9 snažení = 20 DC (posl.cyklus 27 dní)
alex001...........................32 let...4.(por.)sn = 14 DC (posl. cyklus 29 dní)
majdalena........................27 let....4 snažení = 12 DC (posl. cyklus 26 dní)
sima2...............................28 let....5 snažení = 11 DC (posl. cyklus 29 dní)
eliska_v............................20 let...(por.)snažení = 6 DC (posl.cyklus 43 dní)
hanulka_86......................23 let.....4 snažení = 6 DC (posl. cyklus 27 dní)
marokanek1111...............22 let...10 snažení = 3 DC (poslední cyklus 24 dní)
10. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute holky, tak já nevím, už od 31. října špiním, to je dnes 11. den a dneska je to nějaký silnější, ale ms to není, je to tmavě hnědý..... :frowning2:
čípek mám asi zavřenej a tvrdej, ale tak nějak mě to vevnitř všechno bolí :rolling_eyes: a prsa mám taky takový naběhlý mi přijde, tak já nevím, já už jsem z toho nějaká znavená ze všeho......
yanni, jsi tuu?? ty bys mi určo poradila, někde nějakej článek o špinění by nebyl???? :grinning: :wink: se omlouvám že rejpu, ale ty vždycky všechno najdeš :grinning: :dizzy_face: :grinning:
10. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek holky: tak gratuluju vsem tehulinkam a preju nam at se vse vyviji tak jak ma....jinak u nas zatim nic novyho cekame na ctvrtek na kontrolu, tak nam drzte vsechny palecky co mate ju??? Jinak je mi porad na zvraceni, ale nezvracim a jim a piju taky dobre....tak mimisek zasoby ma....jinak jsem si vcera v praci nabirala krev jen tak pro kontrolu nejaky veci co chtel vedet pritel, pac je praktik, tak jsem neodolala a zaskrttla jsem si i hcg a to jsem mela 161 660....
Macipuci: urcite bych sla k dr. to neni normalni.....teda pokud nejsi tehotna :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mucíku, já rozhodně nenajdu všechno. :grinning: já si hledala jen přes google (tam se mi dobře hledá, to jo :grinning: ) o ovulce, mám jí pokaždý jindy, takže jí nechci minout, nemluvě o tom, že se nemůžem tulit obden, když nechci být zas nemocná.. O špinění nic nevím a ani vědět nechci. Všichni o tom tady mluvíte, já to ještě neměla a ani nechci mít.
10. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
peprliku 11. tt. To tak letí :astonished: A co já?? :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ali prodávat na hrubou skálu? to bude nádhera! já se tam snad za tebou rozjedu.. Ale bude zima..brr :confounded:
10. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
yanni: ono ten PC to pocita podle posledni MS a tam mi automaticky vyjelo 11 tt, ale jinak ve ctvrtek zaciname 10 tt...takze tak....hlvne at je prdolka v poradku....:slight_smile:
10. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda peprliku, teda, 11 tt, to snad není možný, jak to letí....to je fakt mazec, vždyť nedávno jsi tady honila ovulku :grinning:
yanniii, to je škoda, že mi nic nenajdeš, já taky hledám na googlu, ale to co ty tam nikdy nevyštrachám :wink: ale máš recht, taky bych s tím nejradši neměla nic společnýho......
holky, to by bylo super, kdybych byla těhu, včera se přiznám, že už jsem měla tt v ruce, ale zase jsem ho zavřela do šuplíku, protože s tou mojí mrchou, která vlastně nechodí, by to byl vlastně zázrak.....no ale červíček hlodá, to jo, ale spíš se dost bojím, že mi něco je.....hlavně nechci jít na laparku nebo tak, co já bych řekla doma?? fakt začínám mít bobky, to zas bude u doktorky tlak 170/100 :confused:
10. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, holky :dizzy_face:

peprliku, budu drzet palecky, at je vse v poradku!!! Ja mam kontrolu pristi pondeli, tak uz zacinam byt taky trochu nervozni. Uz jste videli srdicko? My uz v 6tt, bylo to tak krasny. Tak doufam, ze tam bude i ted. Mne je taky porad na zvraceni, hlavne odpo a vecer. A rano zvracim snad uz pravidelne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Alienko a kdy jdes k Dr. aby jsme vedeli.
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Mucipuci a ty to mas jak ze spinis? A delala jsi si tehu test ze si nejsi jista co to spineni znamena? Ja uz jsem tu tusim 2x rikala ze moje spoluzacka ze stredni spinila az do 5. mesice tehu a vubec netusila ze je tehotna kdyz porad spinila.
10. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
peprliku, tak si to spočítej sama v hlavě tak,aby to byla pravda. Odečti od ovulky těch 14 dní a to datum tam dej a budeš to mít správně. Ať se vám oběma daří a je vám spolu dobře :slight_smile: :wink:
10. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to tak strasne leti.

Tak jak tak koukam na tabulku tak Monis uz nam obsadila 1 ze 3 mist na Listopad :grinning: a mame tu dalsi adeptky ze Alienko a ted i Mucinek holkyyy vy jste sama zahada :wink:

Tak treba se ty statistiky protrhnou a bude to vseeeeechno uplne jinak a budou to vetsinu z nas jedny z nejkrasnejsich Vanoc.
10. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda simi :wink:
no já asi adeptka nejsem, já měla pořádnou ms 1. září po agolutinu a pak přesně na den každých 20 dní jen špinění pár dní....a teď taky 21. den špinění, akorát že už trvá těch 11 dní :rolling_eyes: takže nevím, bez ms asi budu těžko těhu cooo?? ale tt jsem nedělala, jsem zjistila, že nevědět a doufat je daleko lepší, než mít jistotu v podobě /.....stejně k mudr jdu, tak tam se to ukáže........
i když mě ten tt tak láká, ani nevíte jak :grinning:
10. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
muci, já tam nic extra taky nevyštrachám, normálně zadávám různý slovní spojení nebo to vyskloňuju, různý výrazy pro stejnou věc, nic lepšího mě nenapadá a i tak je to na pytel tam něco hledat. Protože ti vyjede x odkazů, z nichž většina je k ničemu, ale ty je musíš všechny projít :unamused: To není jak doma v knihovně, kde rovnou sáhneš po knize, která je dobrá a ty zbylé ignoruješ.. A taky myslím, že v ČR se dá kulový najít. To už jsem si zkusila i když jsme předělávali byt a já hledala nějaký nábytek. U nás kulový a německu vyjede x odkazů na to, co jsem chtěla. To samý, když jsem hledala, jak vypadá který dřevo, abych věděla, co mám říct truhláři, jaký chci.. Tady nic a v zahraničí z toho udělaný celý kuchyně, mraky fotek. Věřim, že mluvit anglicky, tak najdu všechno o ovulce i o špinění do 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mucinku a kdy jdes k Dr. Jinak jsem cetla ze MS neni podminkou aby jsi mohla otehotne tak pozor na to. :grinning:
10. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
muci, asi by mudra měla pořešit ovulku, kontrolovat přes uz a tak..?
10. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
koniku díky za tabulku.. :slight_smile:
ach jo.. ms se blíží, nic na sobě necítím. Se nám to povede někdy za x měsíců. Ač jsem s tím nikdy nepočítala¨a ani s tím nepočítám, když to teď píšu, protože si to nepřeju, tak už se vidím, jak tu v březnu budu čumět, že jsem furt v dolní tabulce :frowning2:
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Yann co zas sokujes neves hlavu covece z tebe bude objesenec cece :angry: . Nebud skeptik a podivej se na tu tabulku jak to roste to je znamka toho ze zazraky se deji :wink:
10. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky k mudr jdu 16. v pondělí......no jo, ona to řešit snad bude, to ona říkala, ale na utz vypadalo vždycky všechno ok, třeba folík 18 mm a sliznice 7 mm, čípek taky prej ukázkovej.....na hormony štítný žlázy už mě taky poslala, takže ona to jako řeší, ale mě to přijde hrozně dlouhýýýý už......fakt to hrozně letí, koukněte na těhulky.....já vysadila už v květnu, teď je listopad a snažíme se vlastně už 7. měsíc...... :confounded:
10. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mucinku neboj treba to chce nejaky vitaminy nebo doplnit hormon aby MS chodila jak ma kdyz rikas jinak by jsi mela byt dle Dr. Ok.
10. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
A nebo jsi TEHULE a ani o tom nevis :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
simi :grinning: no.. všichni budou nahoře a já dole.. z nějakýho důvodu.. teď jsme se dost chytli zrovna, když by teoreticky bylo uhnízďování.. :confused: :sweat_smile: nemluvě o tom, že jsme tento měsíc oba byli nemocný. manžel naštěstí neměl horečku. Taky on si hrozně máknul 3 měsíce na bytě. Fyzicky vyřízenej a celý dny dýchal chemii a prach. Humus. Tak jsme chtěli počkat potom, že to bude v klidu a teď vidím, že jsme měli začít dřív a mohla jsem být víc v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas mám pesimistické depresivní příspěvky, co? :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
muciku, tak to dobrý, že tě sleduje i ti říká folíky a sliznici.. ještě to zkontrolovat po ovulce a nějak co jako hormony a ms.. tomu vůbec nerozumím, to ví ona, tak snad ti pomůže nejen nárazově
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
bublinka: jj my videli srdicko taky v 6 tt a pak v 8 tt bylo to nadherny....me je taky spatne, nezvracim, ale mam pocit ze mma zvratky az v krku...ale vecer je to celkem ok....
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
peprliku, tak vidíš, hcg je vysoko, blbě ti je furt, takže to bude všechno v nejlepším pořádku :wink: :grinning:
10. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
musi byt vse v poradku...moc si to preju....
10. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
simi, to by bylo žůžo, kdybych byla těhule.....já už chci taky nahoru do tabulky, chjo :frowning2:
no a vidíte, jen vlezu na koně, už mám zase depky a chci mimino, přitom v srpnu mám svatbu, tak přeci ještě nemůžu být těhule......ten kůň, to je děs :grinning:
10. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
muci, já se vdávala ve 21. tt.
10. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
yanni a měla jsi už bříško??bylo to vidět??? :wink: já bych chtěla otěhulit klidně tak v dubnu, v květnu, to bych pak byla 4. nebo 5. měsíc, to ještě jde nee? :grinning:
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek