• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
macipuci: musis se odreagovat.....strasne moc na tim premyslis a to neni dobre at uz tam mimi je ci ne...potom je to velky stres pro oba.....nebo jen pro tebe a pak to nejde vis??
i to spineni z toho muze byt....
10. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bříško jsem měla malé.. šaty jsem měla o něco dřív, ale pak jsem v nich sotva dýchala.. bříško se tam vešlo, sukně byla volná, což o to.. ale tam, kde je to prošitý nití.. ten vršek.. nic moc.. protože oni se ti totiž nějak roztáhnou žebra :grinning:
10. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/_gallery/18046/18046_469523.jpg?1174595758
jsem pod tou sukní měla ještě takovou tu výztuž jako molitanovou.. nevím co to bylo za matroš.. na tý fotce je vyndaná. S tou výztuží to bříško nebylo vidět vůbec, bez ní trochu a hlavně když jsem to takhle zváraznila rukama. Jinak by to asi poznat nebylo v tomhle týdnu. Bříško začne růst hodně až po 30. tt. Ten 21. tt. je v pohodě.
10. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, ja je mam taky az v krku :grinning: a navic ta hrozna pachut v puse! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspon si rikam, ze je to dobre znameni, ze roste.
A kdy jdes na screening? Ted jsem slysela, ze uz tam casto rikaji i pohlavi. Ja jsem objednana za 3 tydny.
10. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku právě že teď jsem to úplně vypustila, věděla jsem, že každých 20 dní špiním, tak jsem to jen zaškrtla do kalendáře a nic nepočítala a neřešila, jen se objednala k mudr a fakt všechno vypustila......jenže teď po nějakých 10 dnech špinění jsem to zase začla zkoumat........a vlezla jsem i k vám na koníka no :wink:

yanni a to sis nechala šít šatky, nebo jsi je měla půjčený???já totiž nevím, kdybych byla náhodou těhu, tak bych si přeci nemohla zamluvit půl roku předem šatky, by mě pak nebyly přece........ :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, potřebuju radu! Sice budu za totální trapku(zase), ale chci se zeptat, co znamená, když se mi na ovu testu neukázala ani jedna čárka, prostě nic a to mi takhle dopadly dva za sebou!
10. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kamiz......no to znamená, že jsi blbě testovala :slight_smile: třeba si to tam namočila moc krátce, nebo jsi ten proužek ponořila moc hluboko do moči......nevím, mě se to stalo jednou, když jsem dělala tt ve sprše a celej jsem ho zmáčela :wink:
10. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, šaty jsem měla po někom, kdo je měl jednou na sobě a řešila jsem akorát, jestli se tou dobou vejde bříško. S žebrama jsem nepočítala :grinning:

kamiz, normálně jdi a kup si nový. Já používám ty Comfort - maj je všude, jsou levnější a jsou po 3. Jinak to chce nechat ten vzorek moči trochu vychladnout na pokojovou teplotu a nemít extra ředěnou moč, jak píšou v návodu. Tohle, co máš, je neplatný test. To tam píšou taky. A taky bych na to koukala jak vyvoraná myš :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni ale ty jsi měla jen bříško a jinak jsi byla hrozně hubená viď???to jsou šatky tak 34 - 36 velikost neee?? to se mi líbí, když mají holky jen bříško a jinak nikde nic :wink: já teda nejsem nijak extra oplácaná, ale ty špíčky občas někde mám, no a jak budu těhu, tak budu asi jak vánoční koule....jeee, kdyby už to nastalo...... :wink:
já jsem teď začla špinit víc, ale je to pořád tmavě hnědý, to není ms neee? já to asi zejtra testnu, i když vím, že to bude úplně zbytečný, ale co kdyby náhodou, abych něco neprošvihla........ :confused:
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže muci vlastně jo.. je to jako bych si zamluvila půl roku dopředu šaty, jak píšeš :grinning: ale bylo to tak na hranici, když jsem měla těsně před svatbou, tak jsem už měla pocit, že to je v háji, že se skoro nenadechnu :grinning: Ale kupodivu ten den to bylo OK a normálně jsem v nich byla až do večera.. :confused: a v pohodě :wink: Původně jsem myslela, že v nich zvládnu jen obřad a vzadu je budu mít porozeplý a budu to mít zakrytý tím kožíškem (vdávala jsem se v zimě). A nakonec nebylo třeba.. Být to o týden dva později, tak už ale ani omylem :grinning:
10. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci no.. máš dobrý odhad :grinning: ale prdel mi narostla, nemám postavu jak barbína, to si jako nemysli :wink: já takhle hubená (krom toho zadku) jsem furt a mám to tak od přírody a lhostejno, zda se přežeru a co žeru. Tuny čokolád, brambůrek, 12 knedlíků a za hodinu hlad.. rychlý spalování?? nevím.. :unamused: V každém případě jsem vždy chtěla přibrat, což většina lidí nechápe, jelikož většina lidí řeší opačný problém. Já chci přibrat a nejde to :sweat_smile: :unamused:
10. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni tak to teda nevím, jak bych udělala.....já totiž jestli budu po mamce - a jako že asi jo - tak budu mít pupek obr.....tak to radši, abych si to těhu odbyla před a nebo po svatbě cooo??? tak já si vybírám, radši před a to teď hned..... :wink:
10. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
obr pupek jsem měla i já, ale až po 30. tt., kdy to dítě začne přibírat na váze. Do té doby přibývá spíš do délky.
10. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, do určitého týdne to nemusíš řešit. S pupkem velkým bys už musela řešit šaty, aby se ti do nich pupek vešel. Já to měla tak tak.. ta sukně je volná, bříško se tam nějakou dobu vejde. ale ve 3. trimestru už bys to opravdu řešit musela. Jinak před těhu je to jedno, v těhu tak do toho 25. tt., čím dřív, tím líp. A po porodu zas to je tak, že lítáš jen okolo mimča.. záleží v tý době, jak blízko máš příbuzný, co ti pomáhaj a jak se na tý mateřský cítíš.
10. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máš vyhlídlý nějaký šaty? nebo styl?
10. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni ty jsi blázen, chtít příbrat.....a fakt ti závidím, že můžeš jíst, co chceš, to já když se nehlídám, tak přibírám, bohužel :frowning2: ale je to geneticky daný, babička i mamka jsou stejný, takže na tom nic nezměním......ale není to tak hrozný no, někdy se narvu i do 36 :wink:
já budu mít pupek už od začátku, jsem to viděla na mamce, tak když čekala bráchu ( teď je mu 6 roků :dizzy_face: ) tak měla pupka hned, no a ke konci to byl mega obří špičatej pupkozní balon :grinning:
10. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už musím jít, ale o svatbě si určitě popovídáme. aspoň přijdem na jiný myšlenky. zábavný je to taky a je to mnohem lepší než debata o stresech a strachu a depce dolnotabulkářek :wink: :grinning:
10. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas nechci bejt hubeňour, s hubeným hrudníčkem a ručkama a oplácanou prdelí, jestli mi rozumíš :grinning: já bych chtěla být taková přiměřeně zdravě oplácaná :slight_smile: ale máš pravdu, je to v genech a s tím nic neudělám :wink:
10. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pupek jsem začala mít vidět ke konci 1. trimestru, pak roste málo a pak to najednou vylítne :grinning: tak to maj tak nějak všichni, co tak vím z těch alb tady :wink: a když na sebe narveš někdy 36 , tak právě máš takovou tu dobrou akorátní postavu.. ani málo ani moc :grinning:
10. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
yani ještě nemám vyhlídnutýho vůbec nic, já nechci bláznit jak holky na beremese :sweat_smile: , který už mají šaty rok a půl předem.....začnu nejdřív po novým roce, uvidím, jak to bude s tím těhu, je to ještě hrozně daleko.....ale už vím, že bych to chtěla mít všechno asi jen v bílý, zelený a champagne barvě..... :wink:
10. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom nezávidím to hlídání se s jídlem.. měla bych hlad, to by mi vadilo.. že nemůžu se najíst, protože to hned neberu :confounded:
tak zatím pa :slight_smile: a hezký den :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni taky pádím z práce, zase zítra jooo? papaaa m.
10. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem dneska vyhodila dva testy! :frowning2: Oba mi vyšly takhle na ho...!!!
10. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mucipuci, držím palce, ať se dáš do kupy. :wink:
Jinak děkuji za gratulace, peprlík, tobě to tam už pěkně naskočilo, 11tt :wink: , hlavně, ať je vše ok.
Alienka, nevadí, že je testík bílý, zítra uvidíš, doufám, že budou pozitivní zprávy :wink:
Kamiz, někdy se holt nezadaří :frowning2: :wink:
10. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem si vsimla ze je spatne tabulka co dnes aktualizovala Konik.

Podle ni jsem dnes 10DC ale ja jsem dnes uz 13DC. Vim to protoze to fika muj graf.

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44
10. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Ali, já jsem tak zvědavá, jak to s tebou dopadne... Pořád čekám, že nám konečně ukážeš ty // :wink:
Yanni, závidím tu možnost mlsat a nacpat se čímkoliv a nepřibrat :sunglasses: ... Já jsem přesný opak :confounded:

Je mi dnes nějak šouflik, hlava se mi točí, občas poskočí žaludek... Ale ne ráno, všechno vždycky až odpoledne... :dizzy_face: Tak co z toho bude?????
10. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku, já bych nečekala na nic. Normálně jdi za doktorkou a řekni, že je to akutní. To přece není normální. Když tě bolí zub, tak taky nečekáš týden, až si doktor udělá chvilku... :unamused: Na druhou stranu ti moc držím pěsti, aby to nebylo nic vážného. :wink:
10. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak už jsem doma, dneska v práci frmol, strašně zboží, odpo jsem letěla na poštu pro hedvábí, se psem, uklidila jsem doma, dala píct večeři a ted piju kafčo a krapet relaxuju a vrhnu se do malování at toho co nejvíc vytvořím na pátek
no já osobně tomu moc nevěřím že bych byla těhu, jedna část mě mi říká že jo, že jsem a druhá zas že ne že to je zas nějaká horm.porucha
10. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak pěkně relaxuj a pak tvoř :wink: , ať toho zvládneš co nejvíc a máš hodně penízků :grinning: :wink:
no a zítra uvidíš, furt je to buď a nebo :slight_smile: , tak hlavně, ať jsi v pořádku :wink:
já mám žravku jako bejk,jsem si teď udělala pečené brambory na grilu, mňamka to byla :sunglasses:, už tak 3. den, nevím co bych spořádala, jestli to tak půjde dál, tak snad přiberu 30 kg a budu jak koule :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš zítra :slight_smile: Držím palečky :wink:
10. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek