• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Hani no ja jim mam met kazdym dnem nejdele pres vikend

No a Jesenice Nupaky to tady mame kousicek to by jsme byli sousedky. Tak hlavne najit v teto oblasti klidne bydleni a ne u silnice protoze tenhle konec je strasne vytizeny takze hled bydleni s rozvahou. Vrele doporucuji.

No a mimo jine Brezany jsou od Jesenice kousicek i na bydleni. Tady unas pres ulici prodavaji nove RD domy kapku drazsi 10-13 milionu ale super prostredi klid pohoda a mela bych to k tome na kafco 3 minuty chuze. :grinning:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas cítím ten močák, tlak v hlavě.. nechápu.. :rolling_eyes: ale jen pocit. jenže nepříjemný..
a mám to dostat za 3 dny a nemám žádný těhu příznaky ani pocity.. :frowning2: fakt už nevím, jak otěhotnět.. :frowning2:
11. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann co blaznis?! Nenervuj se tolik. Vsak uvidis budes tehule driv nez se nadejes a ani o tom nebudes vedet :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Simo takovej rodinej baráček bych brala, ale ty miliony nějak chybí :grinning:
11. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vis jak to je. Nekdo se snazi co muze a jiny to dela jen aby se nereklo a v podstate jsou na tom stejne je to o nahode. :unamused: :wink:
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hano a co vam nabizi za bydleni ta spolecnost? Jinak jsou jeste v prodeji byty na namesti v Dolnich Brezanech taky moc pekny cerstve dostaveny. Jestli by jsi chtela tak ti poslu odkaz ale tam se to taky houpe okolo 5 mil cca.

Ja nevim jaky mate mozmosti. Do podnajmu predpokladam nepujdete ne? Tady se to v okoli snad ani moc neda. Je to tu samej RD ale to urcite mate zmapovany :wink:
11. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni...klid :slight_smile: podívej se na mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, co blbneš prosím tě? buď ráda, že más ms, co mám říkat já ?!?!? od května prd....i když včera jsem to asi dostala, já vlastně nevím......mám strašnou chuť to testnout, ale teď už to asi nemá cenu, když je mrcha tu.....no i když je tmavěhnědá.....ale zas ten čípek je krátkej.....no prostě pakárna, taky mi to leze na mozek :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koutkem oka jsem po nějakým bydlení koukali, ale ještě tomu dáváme čas. Nejdřív se musí vyřešit ta práce, aby to bylo 100%, přinejhorším, bysme tam chvilku dojížděli, počítali jsem to a od nás je to cca 17 km.
11. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani posilam ti odkazy na moje okoli. Ja sibe bydlim ve Lhote u Dolnich Brezan to je 2km a tyto odkazy jsou na Brezany.

http://www.dolnibrezany.eu/

http://www.digireality.cz/-pokoje/mesto-5844--dolni-brezany/reality.aspx
11. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanu tak to je kousicek 17km na dojizdeni to by se taky dalo. Ale lepsi by bylo najit si peknou parcelu a postavit si vlastny bydleni.

My jsme holky od pondelka zkoulaudovanyyyyyyyy tak ze super.
11. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdem na obed a az mala usne tak prijdu zatim se mejte hezky.
11. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vím, co budu říkat vám, že jo.. jak si asi máte připadat no.. :unamused: dneska se mi o tom aspoň zdálo :sweat_smile: že jsem těhotná :grinning: to víte, přeju si to.. teď vím, že miminko se mi narodí na podzim nebo v zimě, takže oblíknout jedno body a jít ven nebo kojit na lavičce nepůjde.. první krůčky taky v blátě, takže vlastně spíš doma, pády do bláta jsou pak náročný na pračku :sweat_smile: nu což.. :grinning: máte všechny ve všem pravdu.. To je takový můj PMS, mám to tak vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc ten močák. Nějak se cítím rozhozeně, nemocná nejsem, ale je to takový dost nepříjemný. Takhle jsem to mívala před těmi x lety. Nevím, co to je a jak to funguje, ale je to tím.. :unamused: Já chtěla věkový rozdíl 2-3 roky. Takže je to i tím, že se vzdaluju od týhle svý celoživotní představy..
11. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vlastně je to ještě tím, že jsem tu sama, nechodím do práce, nemám kontakt s lidma.. malého mám furt na noze, páč se nudí. Do heren a kroužků teď chodit nebudu, chci být zdravá, to je jasný. Problém přistěhovalců.. :wink: No prostě mám spoustu času na přemýšlení. Ale ono by to šlo, nebýt toho močáku a tlaků v tý hlavě.. to je tak nepříjemný :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, tam je to krásný, příroda, klid.. já znám dolní břežany (teda znám.. projíždíme občas jimi :grinning: ) a pak to oppidum závist
11. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nenechte se ovlivnit mým PMS :wink: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni já ti rozumím, taky mám dnes depku (opět :rolling_eyes: ) vždycky před ms a při ní to takhle je, už to taky vím.....já bych hrozně chtěla mít mimčo v srpnu, jako jsem narozená já......mám ten měsíc ráda, narozky jsem vždycky slavila někde na zahrádce.....no prostě bych taky chtěla mít doma lvíčka, jen nevím, jestli to vyjde :frowning2: to bych musela otěhulit někdy teď před vánocema.....a to asi s tím mým rozházeným cyklem nedopadne :rolling_eyes:
nesmíš na to tak myslet, já vím, lehko se to říká a těžko dělá, vím o čem mluvím :wink:
ale počkej, až si budem za pár měsíců psát, jak jsme vyšilovaly a přitom si budem hladit břuch :grinning:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni...nenech se zdolit pms :wink:
11. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, tak to bude nádhera, až si budeme psát jako těhule. Já bych byla tak šťastná! Nejdůležitější je zdraví. Abychom byli zdraví my i děti. A měsíc sem nebo tam není důležitý.
Já mít nepravidelnou MS nebo se snažit o mimčo rok a dýl, tak mi asi hrábne. Stačí mi ty moje depky a to vlastně nemám co říkat. Ten močák se mi teď nehodí a ta izolace taky ne.
Malý se narodil v červenci a supr je, že nemusíš to uřvané mimčo s lehkým spánkem oblíkat vrstveně a lezení i první krůčky může podnikat za pěkného počasí venku. Pak to nejde kvůli počasí a nudí se v golfkách nebo doma. Zas výhoda je, že děti jsou zvyklé z bříška na těsno a na podzim a v zimě se dají zabalit těsně, jak to mají rády a asi pak líp usínaj.
11. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, nenechám! Díky jseš hodná :slight_smile: Tvoje věty si asi napíšu na nějaký papír a pověsím na zeď.. Např. buď jsem těhotná nebo ne. nenech se zdolat pms atd. atd. atd. :grinning: jednoduché, trefné, pravdivé :wink:
11. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to knihkupectví víš? :slight_smile: :grinning: :grinning:
no upřímě dneska mi moc do smíchu není :unamused:
11. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, já myslím, že každý měsíc má svoje kouzlo a svoje výhody.....taky záleží, jaký chceš pro mimčo jméno, aby nemělo svátek a narozky dohromady.....já mám vybraný pro holku i pro kluka na jaře, takže teď už klidně můžu otěhulit, teď by byl TP v létě, pak na pozdzim atd. :wink:
já se teď hlavně bojím, aby se mnou dr. něco udělala, protože estli mi nedá žádný prášky a nebude se nic dít, tak mě to totálně zdeptá......takže tam u ní budu ležet na tý koze tak dlouho, dokud mi prostě něco nepředepíše, jsem rozhodnutá :grinning:
11. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já vím.. ale nebudem dělat závěry, počkáme :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, to by mě taky deptalo.. čekat a dočkat se jen pár vět :sweat_smile:
každý měsíc má svý.. ono zas si to malé mimčo přes zimu vypipláš a v hezkém počasí už chodíš ven s tím lezoucím.. :wink:
11. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, jo je to náhoda, ať to mám spočítaný nebo ne.. ůžu být ráda, že to mám pravidelně 27-34 dní..
11. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, přesně tak, buď ráda, že ms máš pravidelnou, jedno dítko už taky máš (tím nechci říct, že to stačí a že na druhý nemáš nárok, to neee :wink: ) ale že jsi schopná otěhulit, donosit a porodit dítě víš???
což o mě se říct nedá, nikdy jsem těhotná nebyla ani chvilku, takže já ani nevím, jestli děti mít můžu.....
tak buď v klidu, psychika dělá strašně moc!!!! i když chápu, že jestli jsi doma jen s dítětem, tak je to asi těžký, neupínat se na to....to já mám lepší, že chodím normálně do práce, tak se můžu kdyžtak zabrat do něčeho jinýho :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali a co ty??? hlavně nedepkaři a mysli pozitivně, dopadne to dobře, uvidíš!!! pak dej ale vědět joo? všichni ti tu drží palce :wink:
11. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak negativní cácorky, ani normální těhu ani mimoděložní :wink:
11. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tak na jednu stranu škoda, že negativní, ale zase lepší než mimoděložní :slight_smile: a co teď s tebou budou dělat???nebo ty jsi vlastně dostala agolutin neee?
11. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mi psala kámoška, narodila se jí holčička, 3,5 kila a 52 cm :wink: :grinning: já už chci takyyyyy!!!
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek