• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no mám vyčkat, prej do 14dnů by to mělo dorazit určo a pak jdu na to HSG vyšetření páč už mám doporučení
11. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je to vyšetření průchodnosti vejcovodů??? to bych se asi bála, já doktory moc ne e :unamused:
11. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedno z posledních vyšetření co mi zbývá a pak už jen CAR
11. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ti to ali profouknou a bude to pak hned :wink:
11. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud je ten problém už jen v tom tak jo :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš, každopádně v caru vám určo pomůžou, třeba ti dají jen nějaký hormony a bude :wink:
11. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali uff, už to za mě napsala mucipuci a i ty sama.. Ať se tohle celé už vyřeší. Makáš na tom celou dobu poctivě a trpělivě, lepší se to, to je vidět a teď už to jen dotáhnout do konce. Zasloužíš si štěstí.

mucipuci, já si to uvědomuju a i si toho vážím, protože když to čtu kolem, tak vím, že můžu být ráda, to teda jo.. Taky že jsem od začátku roku měla radost, že to dostávám co měsíc :grinning: Měla jsem takový dobrý pocit, že mám MS. Ale to mi o nic nešlo. Já to dřív taky totiž měla nepravidelný.. dva tři měsíce třeba nic. Pak jsem začla brát antikoncepci pár let, pak vysadila a už to bylo srovnaný. Pak jsem zas brala, zas vysadila a otěhotněla. Pak jsem přes 2 roky MS neměla kvůli těhotenství a kojení a pak zas byla pravidelná + - pár dní.

Být to na mně, jen na mně.. tak je to tak, že miminko chci, už jsem si odpočinula, zregenorovala jsem a cítím, že jsem na další miminko připravená. Batolátko je ještě náročné, ale už je to pohoda oproti prvnímu roku třeba. Takže miminko bych moc ráda měla, zas ho cítila v bříšku, porodu se nebojím, protože jsem ho neměla komplikovaný a péči o miminko bych už taky zvládla lépe. Zas bych chtěla zažít porod, kojení i ty všechny pocity a vůbec všechno a chtěla bych to zvládnout líp. Přesto bych ještě mohla počkat, protože bych si rozumem řekla, že se ještě budu věnovat malému, škole nebo práci nebo výletům atd. Jenže je tady ještě touha po dalším miminku proto, aby si s malým byli vzájemně sourozenci a já si celou dobu představovala věkový rozdíl 2 - 3 roky. To je ten důvod, proč bych ráda miminko co nejdříve. Osobně bych měla velikou radost z výše uvedených důvodů, ale byla bych také moc ráda, že jsou sourozenci blíž u sebe.. Takže tak nějak to myslím..
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tak aspon ze uz vime jak jsi na tom a ze jsi zdrava a bez problemu jen ta mrcha MS si teda dava pekne na cas.

Julina nechtela usnout lezele jsem tam s ni 3h to je masakr. Jsem na tom uuuuuuuuuuplne ale uplne stejne jako Yann.

Myslim tim casem a pristehovanim a tim ze nikam nechodim no proste tak nejak hodne podobny.
11. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jinak je tady opravdu hezky. Tento mesic nam delaji v ulici verejne osvetleni a vedle v ulici taky a cestu na lepsi nez blato tak je tu kapku hlucneji ale az to bude hotove tak tady bude zas tichoucko a konecne dojdu na bus jinak nez od blata.

Nekdy bych potrebovala ty navleky z nemocnice pres to blato a pak dojit na bus jako inteligent ne jak sedlak z pole :grinning:
11. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj yanni, já vím jak to myslíš....taky to nemyslím vůbec zle, jako že jedno dítě už máš, tak nemáš právo si stěžovat.....to neee, tady jsme na tom všechny stejně, prostě chceme miminko a je jedno, kolik už jich máme doma....prostě když to nejde, tak je to vždycky na palici :rolling_eyes:
já se tě jen snažím povzbudit :wink: paradoxně jsem na tom možná líp já, protože mám práci a jestli to mimčo budu mít teď nebo za rok je mi celkem jedno ( no není, chtěla bych ho hned), ale tobě skončí rodičovská, prcek bude každý rok větší a větší......jojo, není to jednoduchý co??
mě teď psala kámoška, narodila se jí holčička, no a já jsem z toho zas úplně v pr* :frowning2:
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ani sousedky s dětma tu nemám.. resp. nějaký tu jsou, ale já je neznám, ony mě taky ne a ani se nepotkáváme na ulici.
co ovu test dneska?
11. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, jasně, to mě ani nenapadlo, že bys to myslela nějak nepříjemně. :wink: :slight_smile: Jen jsem se spíš vykecala.. :unamused:
11. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jseš hodná, děkuju :slight_smile: vím, že mě chceš povzbudit a taky to skutečně děláš :wink: :grinning:
jj četla jsem o holčičce.. 52 cm.. docela velká :sweat_smile: u tebe se musí hlavně dát dohromady MS. Dělali ti hormonální profil, řešili ovulku (vyvolávali) nebo něco? Nebo na tohle právě čekáš?
11. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se tady totiž musíme povzbuzovat vzájemně.. ty povzbuzuješ mě a přitom řešíš 11denní špinění a hnědou krev a 20denní cykly :unamused:
11. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že sperimie jsou, co bývaly a moje děloha, vejcovody, čípek atd. taky. Dr. teda nic na běžném utz nenamítal, říkal, že všechno vypadá v pořádku.
11. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,snažím se to tu všechno dočítat,vstřebat a bych věděla čím mám začít se psaním.
Alienka,sice mě moc mrzí,že to není miminko,ale aspoň jsi zdravá a to je to hlavní a po tom vyšetření už se určitě povede :wink: .
yanni určitě všechny tu víme jak jsi na tom,taky to tu všechny zažíváme úplně stejně,asi tak jsme všechny na stejné lodi a jak napsala mucipuci,je jedno kolik už máme doma dětí......vidím to u své kámošky,jaký má občas stavy,kdž je s prckem sama doma,musí to být taky určitě na palici......i když já si občas říkám,že už bych chtěla být doma a nechodit do tý zatracený práce.
Jinak včera mi bylo o něco málo líp,vaječníky bolí pořád,ale aspoň už se mi toliík nemotala hlava,dneska je to zas o něco horší,je to takový střídavý a jesště mě k tomu začalo píchat v prsou,taková tupá bolest a jen stále špiním,takže jsem vlasně krvácela jen v pondělí dopoledne.....bavila jsem se dneska s tetkou a tak nějak jsem jí popisovala co mi je a ona taky mě upozorňovala na tu cystu,že by to mohla být,že jí to taky léčily,když měla těsně před porodem s bratránkem,říkala jsem jí,že občas mám pocit,že někde v tý oblasti vaječníků mám bublinku která jakoby praskne,to se mi občas stane,tak nějak to cítím a ona,že to taky tak měla,chjo ani se mi tam k tý Dr. nechce :frowning2:
11. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste měli někdy takový stav v těhu, jako já dneska ráno. V 5 jsem se probudila s šílenou bolestí podbřišku, málem jsme jeli na pohotovost. Letěla jsem na záchod a nevěděla, jestli to půjde dřív vrchem, nebo spodem. Bylo mi takový teplo, že jsem se musela vyslíct do naha. Nevím, jak to vysvětlit, ale bylo mi tak zle po celým těle, jako by mě někdo otrávil. Po tom, co jsem už byla úplně prázdná všechno najednou přesalo a bylo mi zase dobře. Nevím, co to mohlo být, ale už v životě to nechci zažít. Už jsem si myslela, že potrácím.
11. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda, že jsem tě aspoň trošku povzbudila :wink:
jako a co se týče mě, tak já už jsem taková celá odevzdaná, fakt na tu doktorku čekám jak na boží smilování!!!! hp mi dělala praktická dr, jenže já vlastně nevím, který DC to bylo, buď asi 26 nebo 4.....dobrý ne???já nevím, jestli to špinění je vlastně ms nebo neee.....
taky mi pomáhá, že všichni v okolí mi říkají, ať s mimčem nespěchám - mamka, v práci, kámošky ( teda jen ty bezdětný) :slight_smile: myslej to dobře, jako ať si ještě užiju, dokud můžu......no a taky kvůli tý svatbě to zatím nijak nehrotím......když ty hormony, to je mazec, ty to všechno v tý hlavně vždycky nějak přepnou a je to v pytli :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku díky moc. Jste hodný holky. Extra depku nemám, teď po vašich příspěvcích už ani náznak.
ono bych byla víc v pohodě nebýt močáku a nebýt přistěhovalcem. To je asi hlavní problém - chybí rodina - pomoc a kamarádi na odreagování a pro pocit takového toho běžného normáního života. Tohle je taková ponorka, izolace no..

zajímá mě, co ti ta mudra řekne, protože toto je dost zvláštní. kdyby nějakou dobu po pozitivním ovu testu, tak si řeknu, že je to třeba těhu. Ale tobě bolesti začaly s ovulkou a pokračují navrch se špiněním, jestli si dobře pamatuju (oprav mě). Fakt ti přeju, aby to nic nebylo.
11. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, fuj.. nezažila a nechci zažít. Jednou jsem měla fakt šílenou srdeční arytmii takhle ráno. Jinak v prvním trimestru nevolnosti nijak závratné a únava. Jednou jsem zakrvácela velmi krátce, ale bolest u toho nebyla žádná a byla jsem pak na neschopence - hematom. Ale naštěstí se vstřebal!
11. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se rozloučit, pádím za tou kámoškou do porodnice, sice pak budu doma zase bulet, ale musím se za ní zastavit a pochovat mimčo :grinning:

tak papa m.
11. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jeste jsem ho nedelala ale mohla bych ze :wink:
11. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, jasně.. jak hodiny bijou, tak se s tím v hlavě nedá moc dělat..
teď jsi mi připomněla, že se mě máma teď ptala, jestli mi je nějak blbě (ráno jsem měla nějakej nízkej tlak, hned si všímala..) a pak se zeptala na jak dlouho mám rodičák a po odpovědi mi pak řekla Ale to je za chvíli, že jo..

simo o blátě mi nemluv, rok jsem měla od bláta celý boty a celý podvozek, děsný :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, to bys teda mohla :grinning: blíží se totiž tv večer.. :wink:
11. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přesně jak píšeš yanni,začalo to po pozitivním tříčárkovém testu :slight_smile: :unamused: ,ne dělám si aspoň trošku legraci abych trošku povolila myšlenky,jinak nemáš zač děkovat,vy mi tu holky taky pomáháte se trošku odreagovat a doufat,že to nic není :frowning2: ,taky si říkám,že mám snad všechny těhotenský příznaky akorát bez pozitivního testu :frowning2: .jsem zvědavá sama za sebe,co to bude a má docela i strach
11. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se testla tak jeste chvilka napeji a pak reknu o kolik je silnejsi nez ta vcerejsi :wink:
11. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to celý seká dneska ten koník :angry:
11. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu a testik silije o moc silnejsi nez vcera takze holky ovulka je za dverma :grinning: . Zitra na to hupsnem znova to budu 15DC a pak v sobotu 17DC pripadne podle testu bude zmena :grinning:
11. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a srovnavala jsem to i s tim ovu testem z minula a jsou si hodne podobne silou barvy.
11. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sima jen do toho,snaženíčko snaženíčko,ať nám tu pak hlásíš čárečky :wink:
11. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek